Kinofest 2022

🎉 Další ročník filmového festivalu - Jablonecký Kinofest 2022 v kinech Radnice a Junior!

Těšit se můžete na tři dny nabité skvělou atmosférou a vychutnat si ty nejlepší filmy napříč žánry. Slavnostní zahájení festivalu proběhne v pátek 18. listopadu od 19:00 hodin v Kině Radnice premiérou české pohádky Princezna zakletá v čase 2.

V sobotu a neděli startuje program obou kin již od 10:00 hodin a kina budou nabitá nejrůznějšími filmy, těšit se můžete na dvacet snímků. Diváci se tedy mohou těšit například na Školní představení a Rodinné představení vhodné pro celou rodinu nebo také na inscenace baletu a opery nově z Royal Opera House v Londýně.

Dále na Evropský film, Film náročného diváka a Filmový klub pro milovníky umění a artových snímků. Cyklus MimiKino je určený pro rodiče s dětmi předškolkového věku a Bijásek pro nejmenší diváky a jejich doprovod. Projekce ve 3D je pro všechny kdo mají rádi akci a dobrodružství. Kino Radnice jako jediné v republice nabízí podobný 3D systém jako má IMAX. Cena permanentky na všechny tři dny je 199 Kč. Na vybrané projekce bude mít dítě do 15 let v doprovodu dospělého vstup zdarma. Občerstvení na Kinofestu bude otevřeno po celou dobu a zakoupíte v něm různé pochutiny a nápoje. Vybrat si budete moci z tří druhů popcornu, z pestré nabídky míchaných a chlazených nápojů. Milá a usměvavá obsluha vám připraví čerstvě namletou kávu, čaj či horkou čokoládu a to vše za přívětivé ceny.

 

Program Kinofestu 2022Aktuality

Nové občerstvení v Kině Radnice

Nové občerstvení v Kině Radnice

Od začátku září pro vás otevíráme bar v Kině Radnice pod taktovkou Kino týmu. V prvních měsících bude probíhat přestavba barového prostoru v dolním foyer. Zatím vás zveme do provizorních prostor. Omlouváme se za dočasné snížení kvality služeb.
I v provizorním baru se můžete těšit na několik druhů popcornu, chlazené nealkoholické nápoje či míchané alkoholické nápoje.

Zlevněné vstupné v Kině Junior

Zlevněné vstupné v Kině Junior

11. 9. | 17:00 | Mezi živly (2D/D)
13. 9. | 17:00 | Spider-Man: Napříč paralelními světy (2D/D)
16. 9. | 13:00 | Super Mario Bros. ve filmu (2D/D)
24. 9. | 13:00 | Mavka: Strážkyně lesa (2D/D)
Zlevněné vstupné 100 Kč na vybrané filmy pro malé i velké filmové fanoušky v Kině Junior.

Vstupenky jsou již v prodeji!

ROH | Královská opera a Královský balet

ROH | Královská opera a Královský balet

Jablonecká Kina Vám přináší jedinečnou podívanou! A to inscenace jednoho z nejprestižnějších operních domů na světě - londýnského Royal Opera House neboli Královské opery v Londýně.
Celosezónní předplatné je rozděleno na dvě skupiny: Opera (4 představení) a Balet (4 představení).
Cena vstupného je 290 Kč za představení.
V rámci abonmá Opera, či Balet je cena vstupného 240 Kč za představení.
Zakoupíte-li vstupenky na všechny opery i balety, vyjde Vás jedna vstupenka na 220 Kč.