Kinofest 2022

🎉 Další ročník filmového festivalu - Jablonecký Kinofest 2022 v kinech Radnice a Junior!

Těšit se můžete na tři dny nabité skvělou atmosférou a vychutnat si ty nejlepší filmy napříč žánry. Slavnostní zahájení festivalu proběhne v pátek 18. listopadu od 19:00 hodin v Kině Radnice premiérou české pohádky Princezna zakletá v čase 2.

V sobotu a neděli startuje program obou kin již od 10:00 hodin a kina budou nabitá nejrůznějšími filmy, těšit se můžete na dvacet snímků. Diváci se tedy mohou těšit například na Školní představení a Rodinné představení vhodné pro celou rodinu nebo také na inscenace baletu a opery nově z Royal Opera House v Londýně.

Dále na Evropský film, Film náročného diváka a Filmový klub pro milovníky umění a artových snímků. Cyklus MimiKino je určený pro rodiče s dětmi předškolkového věku a Bijásek pro nejmenší diváky a jejich doprovod. Projekce ve 3D je pro všechny kdo mají rádi akci a dobrodružství. Kino Radnice jako jediné v republice nabízí podobný 3D systém jako má IMAX. Cena permanentky na všechny tři dny je 199 Kč. Na vybrané projekce bude mít dítě do 15 let v doprovodu dospělého vstup zdarma. Občerstvení na Kinofestu bude otevřeno po celou dobu a zakoupíte v něm různé pochutiny a nápoje. Vybrat si budete moci z tří druhů popcornu, z pestré nabídky míchaných a chlazených nápojů. Milá a usměvavá obsluha vám připraví čerstvě namletou kávu, čaj či horkou čokoládu a to vše za přívětivé ceny.

 

Program Kinofestu 2022Aktuality

Předpremiéra | Deadpool & Wolverine

Předpremiéra | Deadpool & Wolverine

24. 7. | 20.00 | Kino Radnice
Deadpoolova poklidná existence se zhroutí, když ho úřad pro časové odchylky (TVA) naverbuje, aby pomohl ochránit multivesmír. Síly spojí s Wolverinem, který se zotavuje po zranění.

Divadlo na plátně | Koule

Divadlo na plátně | Koule

28. 7. | 17.00 | Kino Radnice
Československá vrhačka Milena obětovala sportu všechno. Atletická královna v podání famózní Pavly Tomicové teď rekapituluje svůj život plný vzestupů i pádů. Vyrovnat se s minulostí není snadné. Ve skvělé komedii se normalizace míchá se součanost politikou a nad dopingem stále visí otazníky. Užijte si komediální jízdu v režii Davida Drábka. Není divu, že původně rozhlasová hra rozpoutala mediální smršť. Podoba s koulařkou Helenou Fibingerovou je zcela náhodná.

Balety a opery v sezóně 2024-2025

Balety a opery v sezóně 2024-2025

Zveme vás na baletní a operní představení do Kina Radnice.
Sezóna 2024-2025 čítá celkem 10 projekcí, z toho 6 baletních a 4 operní. Těšit se můžete na tradiční vánoční záznam Louskáčka, oblíbenou Turandot, ale i novinku Alenka v říši divů či prvomájovou projekci Romeo a Julie.
Vstupenky jsou k dostání již nyní v recepci Eurocentra a na pokladnách jabloneckých kin.