Kinofest 2022

🎉 Další ročník filmového festivalu - Jablonecký Kinofest 2022 v kinech Radnice a Junior!

Těšit se můžete na tři dny nabité skvělou atmosférou a vychutnat si ty nejlepší filmy napříč žánry. Slavnostní zahájení festivalu proběhne v pátek 18. listopadu od 19:00 hodin v Kině Radnice premiérou české pohádky Princezna zakletá v čase 2.

V sobotu a neděli startuje program obou kin již od 10:00 hodin a kina budou nabitá nejrůznějšími filmy, těšit se můžete na dvacet snímků. Diváci se tedy mohou těšit například na Školní představení a Rodinné představení vhodné pro celou rodinu nebo také na inscenace baletu a opery nově z Royal Opera House v Londýně.

Dále na Evropský film, Film náročného diváka a Filmový klub pro milovníky umění a artových snímků. Cyklus MimiKino je určený pro rodiče s dětmi předškolkového věku a Bijásek pro nejmenší diváky a jejich doprovod. Projekce ve 3D je pro všechny kdo mají rádi akci a dobrodružství. Kino Radnice jako jediné v republice nabízí podobný 3D systém jako má IMAX. Cena permanentky na všechny tři dny je 199 Kč. Na vybrané projekce bude mít dítě do 15 let v doprovodu dospělého vstup zdarma. Občerstvení na Kinofestu bude otevřeno po celou dobu a zakoupíte v něm různé pochutiny a nápoje. Vybrat si budete moci z tří druhů popcornu, z pestré nabídky míchaných a chlazených nápojů. Milá a usměvavá obsluha vám připraví čerstvě namletou kávu, čaj či horkou čokoládu a to vše za přívětivé ceny.

 

Program Kinofestu 2022Aktuality

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

14. 12. | 19:00 | Kino Radnice
PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!
Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Pro jedinečný zážitek na velkém plátně Kina Radnice napomáhá i štědrá stopáž 190 minut, díky níž budou upraveny promítací časy.

Promítat budeme v té nejlepší kvalitě: ve 3D HFR 2K 5.1 S a 2D 4K 5.1 S

Těšíme se na Vás!

Křest knihy Jablonecké korálky

Křest knihy Jablonecké korálky

7. 12. | 17:30 | Kino Junior
Představení nové knihy s autogramiádou oblíbených knihotvůrců Marka Řeháčka, Petra Ferdyše Poldy a fotografa Jana Pikouse ml. Kniha Jablonecké korálky není navzdory názvu o sklářích a sklářství, ale korálky jsou obrazně představeny jako drobné zajímavosti v jabloneckých ulicích. Za zvýhodněnou cenu bude možné knížku zakoupit přímo na místě.
Cena vstupného je 20 Kč.

Vstupenky jsou již v prodeji.

Výherní čísla permanentek

Výherní čísla permanentek

Vylosovaná čísla permanentek. Výhercům gratulujeme.
Výhry jsou připraveny od 21. 11. na pokladně Kina Radnice (v otvíracích hodinách), výherci se musí prokázat permanentkou s výherním číslem.