Kinofest 2022

🎉 Další ročník filmového festivalu - Jablonecký Kinofest 2022 v kinech Radnice a Junior!

Těšit se můžete na tři dny nabité skvělou atmosférou a vychutnat si ty nejlepší filmy napříč žánry. Slavnostní zahájení festivalu proběhne v pátek 18. listopadu od 19:00 hodin v Kině Radnice premiérou české pohádky Princezna zakletá v čase 2.

V sobotu a neděli startuje program obou kin již od 10:00 hodin a kina budou nabitá nejrůznějšími filmy, těšit se můžete na dvacet snímků. Diváci se tedy mohou těšit například na Školní představení a Rodinné představení vhodné pro celou rodinu nebo také na inscenace baletu a opery nově z Royal Opera House v Londýně.

Dále na Evropský film, Film náročného diváka a Filmový klub pro milovníky umění a artových snímků. Cyklus MimiKino je určený pro rodiče s dětmi předškolkového věku a Bijásek pro nejmenší diváky a jejich doprovod. Projekce ve 3D je pro všechny kdo mají rádi akci a dobrodružství. Kino Radnice jako jediné v republice nabízí podobný 3D systém jako má IMAX. Cena permanentky na všechny tři dny je 199 Kč. Na vybrané projekce bude mít dítě do 15 let v doprovodu dospělého vstup zdarma. Občerstvení na Kinofestu bude otevřeno po celou dobu a zakoupíte v něm různé pochutiny a nápoje. Vybrat si budete moci z tří druhů popcornu, z pestré nabídky míchaných a chlazených nápojů. Milá a usměvavá obsluha vám připraví čerstvě namletou kávu, čaj či horkou čokoládu a to vše za přívětivé ceny.

 

Program Kinofestu 2022Aktuality

Příměstský tábor Jabloneckých kin

Příměstský tábor Jabloneckých kin

Je určen všem dětem, které si chtějí vyzkoušet nabouchat čerstvý popcorn v Letním kině, natočit krátký film s vlastním scénářem nebo se podívat do jinak přísně střeženého zázemí kina na promítací techniku.

Na toto léto připravujeme dva turnusy:
7. - 11. 8. 2023 a 14. - 18. 8. 2023.

Více informací naleznete v záložce KINO TÁBOR.

Předpremiéra |  Spider-Man: Napříč paralelními světy (2D/T)

Předpremiéra | Spider-Man: Napříč paralelními světy (2D/T)

31. 5. | 20:00 | Kino Radnice
Miles Morales, který je nyní na plný úvazek dobrým sousedem Spider-Manem v Brooklynu, se vydá na zběsilou jízdu Mnohovesmírem, v němž se setká s novou partou Pavoučích hrdinů, kteří brání samotnou podstatu paralelních světů.

Vstupenky jsou již v prodeji!

Den dětí I Spider-Man: Napříč paralelními světy

Den dětí I Spider-Man: Napříč paralelními světy

1. 6. I 15:30 I Den dětí | Kino Junior
Přijďte si vyrobit placku se Spider-Manem do Kina Junior!
S vyrobenými plackami pak budete moci zajít na premiéru promítání filmu Spider-Man: Napříč paralelními světy od 17:00 hodin!

Těšíme se na Vás!