Kino Radnice Kino Junior Letní Kino

OBČERSTVENÍ

Haló, haló, diváci jabloneckých kin, máme pro vás dobrou zprávu - Občerstvení v Kině Junior je znovu otevřené, tentokrát pod plnou taktovkou KinoTýmu a čeká jen a jen na vás. 
 

A na co se můžete těšit?

Malé děti určitě ocení nechlazená dětská pitíčka a džusy, dále pak nabízíme Brumíky, sladký popcorn, bonbony a lentilky. 
Pro starší děti pak máme připravené různé perlivé nápoje a určitě by jejich pozornosti neměl uniknout popcorn s příchutí šunka & sýr. 


Dámy si pak naše projekce projekce mohou užít se sklenkou vína, ke které klasicky nebude chybět voda, k chuti jim pak mohou přijít arašídy a nebo tyčinky v různých variantách. 
Pro pány jsme v nabídce připravili pivo, alkoholické nápoje, brambůrky ale také klasický slaný popcorn. 

 

Pro milovníky filmu a diváky Filmových čtvrtků, máme příjemné info. Nejen že filmy nemají trailery, ale i občerstvení nebude prodávat popcorn a zaměří se na decentní nabídku, přiměřenou atmosféře Filmového Klubu.

Pokud se budete potřebovat před projekcí zahřát, obsluha baru vám ráda připraví čaj nebo kávu - ale pozor, meleme do prvního traileru, tak neváhejte.


Občerstvení jsme pro vás znovu otevřeli s velkou radostí a jsme rádi, že první ohlasy od Vás jsou velmi pozitivní. Maminky na MimiKinu, ale i děti na Víkendových pohádkách či Rodinných představeních jistě potěší, že občerstvení je otevřeno po celou dobu projekcí a tím pádem, mohou své zásoby dobrot kdykoliv doplnit.

Na víkendové pohádky chystáme speciální sortiment pro děti. K Sonicovi se bude hodit modrý popcorn, Grinch se pak neobejde bez popcornu zeleného a do kin přicházející Proměna bez popcornu červeného. Přesně takový koncept chceme našim dětským divákům nabídnout. 

Nákupem občerstvení v kině JUNIOR, podporujete Jablonecká Kina. Děkujeme

 

Na našem baru také můžete zakoupit dárkové předměty Jabloneckých kin - batoh, plátěnou tašku, zapalovače, šňůru na krk a termohrnek. Právě termohrnek pak můžete využít k tomu, aby vaše káva zůstala po celou dobu představení příjemně teplá. 


Pro větší velikost ceníku klikněte ZDE.

Občerstvení baru využívá veškerého zázemí kina.
Jsme bezbariéroví, máme přebalovák pro děti a chystáme i posezení před kinem.

 

U nás lze platit platební kartou.

 

Těšit se v budoucnu můžete také na výhodné balíčky pro děti i jejich rodiče, věrnostní program nebo na slevu na kávu do vlastního Kino termohrnku. Nápadů máme spoustu a už se nemůžeme dočkat, až vám je postupně představíme. 

 

Občerstvení nabízí i další sortiment, který rozhodně přijďte vyzkoušet. Pokud pro nás budete mít nějaký nápad, pochvalu nebo návrh na to, co vám v sortimentu chybí, neváhejte nám napsat na obcerstvenikinajablonec@gmail.com, popřípadě na telefonu vedoucího kina 777 747 180.

Ceníky:

Pro větší velikost ceníku klikněte ZDE.

Aktuality

MET | Lucie z Lammermooru

MET | Lucie z Lammermooru

21. 5. | 18:45 | Kino Radnice
Sopranistka Nadine Sierra ztvární jednu z nejkrásnějších a nejproslulejších rolí operní literatury, Donizettiho tragickou hrdinku Lucii z Lammermooru, v oslnivé nové výpravě.

Vstupenky jsou již v prodeji!

Filmový klub | Mára jde do nebe

Filmový klub | Mára jde do nebe

19. 5. | 20:00 | Kino Junior
Film sleduje pět pokusů o prvovýstup na náročnou horu Gašerbrum I v pákistánském pohoří Karákóram. Dívá se na ně očima Máry Holečka a zároveň očima lidí okolo něj, očima lidí, kteří čekají, zda se vrátí.
Využijte slevu na vstupném s kartičkou Filmového klubu.

Občerstvení v Kině Junior

Občerstvení v Kině Junior

KinoObčerstvení je otevřeno po celou dobu promítání Kina Junior.
Pochutnáte si například na skvělém popcornu, který máme v nabídce hned ve třech příchutích, chlazených nealkoholických i alkoholických nápojích i čerstvě namleté kávě!
Nákupem občerstvení v Kině Junior podporujete Jablonecka kina, děkujeme.