OBČERSTVENÍ

Vychutnejte si naši nabídku u skvělých filmů! 

Občerstvení pod taktovkou Jabloneckých kin naleznete v Kině Junior a nově i v Letním Kině. Je otevřeno po celou dobu promítání kina a zakoupíte zde popcorn, chlazené i nechlazené nápoje, víno, šampaňské, miniatury alkoholických nápojů, různé pochutiny a to vše si vychutnáte u nejnovějších filmů! Obsluha Vám ve stylové zástěře připraví i čerstvě namletou kávu, cappuccino, Latté macchiato nebo čaj.

A pokud si návštěvu kina neumíte představit bez popcornu, máme pro vás skvělou zprávu! A to, že popcorn máme k dostání hned ve třech variantách a k vybraným filmům a akcím bude v nabídce i speciální příchuť. Již od předpremiéry Mimoni 2: Padouch přichází bude k dostání sladký žluto-modrý popcorn s banánovou a bubble gum příchutí v limitovaném množství!

U nás lze platit kartou a tuto platbu upředňostňujeme.


Zajištění kvalitních služeb pro diváka je naší prioritou.

Nákupem občerstvení v Kině Junior a Letním Kině podporujete Jablonecká Kina. Děkujeme

Občerstvení nabízí i další sortiment, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pokud pro nás budete mít nějaký nápad, pochvalu nebo návrh na to, co vám v sortimentu chybí, neváhejte nám napsat na info@kinajablonec.cz.

Aktuality

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

14. 12. | 19:00 | Kino Radnice
PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!
Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Pro jedinečný zážitek na velkém plátně Kina Radnice napomáhá i štědrá stopáž 190 minut, díky níž budou upraveny promítací časy.

Promítat budeme v té nejlepší kvalitě: ve 3D HFR 2K 5.1 S a 2D 4K 5.1 S

Těšíme se na Vás!

Křest knihy Jablonecké korálky

Křest knihy Jablonecké korálky

7. 12. | 17:30 | Kino Junior
Představení nové knihy s autogramiádou oblíbených knihotvůrců Marka Řeháčka, Petra Ferdyše Poldy a fotografa Jana Pikouse ml. Kniha Jablonecké korálky není navzdory názvu o sklářích a sklářství, ale korálky jsou obrazně představeny jako drobné zajímavosti v jabloneckých ulicích. Za zvýhodněnou cenu bude možné knížku zakoupit přímo na místě.
Cena vstupného je 20 Kč.

Vstupenky jsou již v prodeji.

Výherní čísla permanentek

Výherní čísla permanentek

Vylosovaná čísla permanentek. Výhercům gratulujeme.
Výhry jsou připraveny od 21. 11. na pokladně Kina Radnice (v otvíracích hodinách), výherci se musí prokázat permanentkou s výherním číslem.