OBČERSTVENÍ

Vychutnejte si naši nabídku u skvělých filmů! 

Občerstvení pod taktovkou Jabloneckých kin naleznete v Kině Junior a v Letním Kině. Je otevřeno po celou dobu promítání kina a zakoupíte zde popcorn, chlazené i nechlazené nápoje, víno, šampaňské, miniatury alkoholických nápojů, různé pochutiny a to vše si vychutnáte u nejnovějších filmů! Obsluha Vám ve stylové zástěře připraví i čerstvě namletou kávu, cappuccino, latté macchiato nebo čaj.

A pokud si návštěvu kina neumíte představit bez popcornu, máme pro vás skvělou zprávu! A to, že popcorn máme k dostání hned ve třech variantách a k vybraným filmům a akcím bude v nabídce i speciální příchuť. Již od premiéry filmu Super Mario Bros. ve filmu zakoupíte Mariův červený jahodový a Luigiho zelený jablečný sladký gourmet popcorn.

U nás lze platit kartou a tuto platbu upředňostňujeme.


Zajištění kvalitních služeb pro diváka je naší prioritou.

Nákupem občerstvení v Kině Junior a Letním Kině podporujete Jablonecká Kina. Děkujeme.

Občerstvení nabízí i další sortiment, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pokud pro nás budete mít nějaký nápad, pochvalu nebo návrh na to, co vám v sortimentu chybí, neváhejte nám napsat na info@kinajablonec.cz.

Aktuality

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

6. 4. | 17:00 | Kino Junior
Na premiéře filmu bude k dostání stylový Mariův červený a Luigiho zelený sladký Gourmet popcorn v příchutích jahoda a jablko. Popcorn děti dostanou od Maria a Luigiho, se kterými se u této příležitosti mohou vyfotit. Limitovaná nabídka platí do vyprodání zásob!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

13. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Celosvětová poslechová událost nového alba "72 Seasons" metalové skupiny Metallica se objeví také v českých kinech. Poslechový večírek slibuje unikátní zážitek s prostorovým zvukem Dolby ATMOS doplněným o exkluzivní komentář samotné kapely. Fanoušci Metallicy budou mít jedinečnou možnost poslechnout si nové album jako první přímo v našem kině!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

19. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Přímý přenos derniéry Dejvického divadla v kinech!
Inscenace Dejvického divadla Ucpanej systém vznikla na základě díla známého skotského spisovatele Irvina Welshe Acid House.

Vstupenky jsou již v prodeji!