OBČERSTVENÍ

Vychutnejte si naši nabídku u skvělých filmů! 

Občerstvení pod taktovkou Jabloneckých kin naleznete nově ve všech třech kinech! V Kině Radnice, v Kině Junior a v Letním Kině. Je otevřeno po celou dobu promítání kina a zakoupíte zde popcorn, chlazené i nechlazené nápoje, víno, šampaňské, miniatury alkoholických nápojů, různé pochutiny a to vše si vychutnáte u nejnovějších filmů! Obsluha Vám ve stylové zástěře připraví i čerstvě namletou kávu, cappuccino, latté macchiato nebo čaj.

A pokud si návštěvu kina neumíte představit bez popcornu, máme pro vás skvělou zprávu! A to, že popcorn máme k dostání hned ve třech variantách a k vybraným filmům a akcím bude v nabídce i speciální příchuť. Již od premiéry filmu Super Mario Bros. ve filmu jste u nás mohli zakoupit Mariův červený jahodový a Luigiho zelený jablečný sladký gourmet popcorn. V nabídce jsme dříve měli i modrý Sonicův popcorn či modro-žlutý Mimoňovský popcorn.

 

U nás lze platit kartou a tuto platbu upředňostňujeme.


Zajištění kvalitních služeb pro diváka je naší prioritou.

Nákupem občerstvení podporujete Jablonecká Kina. Děkujeme.

Občerstvení nabízí i další sortiment, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pokud pro nás budete mít nějaký nápad, pochvalu nebo návrh na to, co vám v sortimentu chybí, neváhejte nám napsat na info@kinajablonec.cz.

Aktuality

Nové občerstvení v Kině Radnice

Nové občerstvení v Kině Radnice

Od začátku září pro vás otevíráme bar v Kině Radnice pod taktovkou Kino týmu. V prvních měsících bude probíhat přestavba barového prostoru v dolním foyer. Zatím vás zveme do provizorních prostor. Omlouváme se za dočasné snížení kvality služeb.
I v provizorním baru se můžete těšit na několik druhů popcornu, chlazené nealkoholické nápoje či míchané alkoholické nápoje.

Zlevněné vstupné v Kině Junior

Zlevněné vstupné v Kině Junior

11. 9. | 17:00 | Mezi živly (2D/D)
13. 9. | 17:00 | Spider-Man: Napříč paralelními světy (2D/D)
16. 9. | 13:00 | Super Mario Bros. ve filmu (2D/D)
24. 9. | 13:00 | Mavka: Strážkyně lesa (2D/D)
Zlevněné vstupné 100 Kč na vybrané filmy pro malé i velké filmové fanoušky v Kině Junior.

Vstupenky jsou již v prodeji!

ROH | Královská opera a Královský balet

ROH | Královská opera a Královský balet

Jablonecká Kina Vám přináší jedinečnou podívanou! A to inscenace jednoho z nejprestižnějších operních domů na světě - londýnského Royal Opera House neboli Královské opery v Londýně.
Celosezónní předplatné je rozděleno na dvě skupiny: Opera (4 představení) a Balet (4 představení).
Cena vstupného je 290 Kč za představení.
V rámci abonmá Opera, či Balet je cena vstupného 240 Kč za představení.
Zakoupíte-li vstupenky na všechny opery i balety, vyjde Vás jedna vstupenka na 220 Kč.