Jak funguje permanentka ?

Zakoupením permanentky získáte možnost navštívit jakoukoli projekci během Kinofestu v obou kinech. Navíc je přenosná a na vybrané projekce můžete s sebou vzít zdarma jedno dítě do 15 let. Permanentka opravňuje k vyzvednutí vstupenky na konkrétní promítání - tu potřebujete, abyste měli zajištěné místo v kinosále. Vstupenky lze vyzvednout kdykoli.

V následujícím návodu Vám krok po kroku poradíme, jak zakoupit permanentku, získat vstupenky na projekce a využít všech výhod, které Kinofest nabízí.

Krok 1: Nastudování programu a výběr filmů, které chcete navštívit.
Tip: projekce označené hvězdičkou smí v rámci jedné premanentky navštívit dospělý a jedno dítě do 15 let zdarma.

Krok 2: Zakoupení permanentky na pokladnách Kina Radnice i Junior nebo na recepci Eurocentra.

Krok 3: Vyzvednutí vstupenek na vybrané filmy. Na pokladnách si vyberete konkrétní místo, pokladní označí na Vaší permanentce film, na který jste vstupenku vybrali a vytiskne Vám vstupenku.
Tip: vstupenky si lze vyzvednout kdykoliv během celého víkendu, třeba těsně před vybranou projekcí. Může se ale stát, že již nebudou Vaše oblíbená místa.

Krok 4: Při příchodu do kina se prokážete jak permanentkou (abyste ji nezapomněli, dostanete k ní šňůru na krk) tak konkrétní vstupenkou.
Tip: nezapomeňte z Vaší permanentky odstřihnout číslo a vhodit ho do boxů na pokladnách. V rámci závěrečné projekce budou čísla losována o zajímavé ceny.

 

CENA PERMANENTKY JE 199 ,-

Aktuality

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

14. 12. | 19:00 | Kino Radnice
PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!
Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Pro jedinečný zážitek na velkém plátně Kina Radnice napomáhá i štědrá stopáž 190 minut, díky níž budou upraveny promítací časy.

Promítat budeme v té nejlepší kvalitě: ve 3D HFR 2K 5.1 S a 2D 4K 5.1 S

Těšíme se na Vás!

Křest knihy Jablonecké korálky

Křest knihy Jablonecké korálky

7. 12. | 17:30 | Kino Junior
Představení nové knihy s autogramiádou oblíbených knihotvůrců Marka Řeháčka, Petra Ferdyše Poldy a fotografa Jana Pikouse ml. Kniha Jablonecké korálky není navzdory názvu o sklářích a sklářství, ale korálky jsou obrazně představeny jako drobné zajímavosti v jabloneckých ulicích. Za zvýhodněnou cenu bude možné knížku zakoupit přímo na místě.
Cena vstupného je 20 Kč.

Vstupenky jsou již v prodeji.

Výherní čísla permanentek

Výherní čísla permanentek

Vylosovaná čísla permanentek. Výhercům gratulujeme.
Výhry jsou připraveny od 21. 11. na pokladně Kina Radnice (v otvíracích hodinách), výherci se musí prokázat permanentkou s výherním číslem.