Jak funguje permanentka ?

Zakoupením permanentky získáte možnost navštívit jakoukoli projekci během Kinofestu v obou kinech. Navíc je přenosná a na vybrané projekce můžete s sebou vzít zdarma jedno dítě do 15 let. Permanentka opravňuje k vyzvednutí vstupenky na konkrétní promítání - tu potřebujete, abyste měli zajištěné místo v kinosále. Vstupenky lze vyzvednout kdykoli.

V následujícím návodu Vám krok po kroku poradíme, jak zakoupit permanentku, získat vstupenky na projekce a využít všech výhod, které Kinofest nabízí.

Krok 1: Nastudování programu a výběr filmů, které chcete navštívit.
Tip: projekce označené hvězdičkou smí v rámci jedné premanentky navštívit dospělý a jedno dítě do 15 let zdarma.

Krok 2: Zakoupení permanentky na pokladnách Kina Radnice i Junior nebo na recepci Eurocentra.

Krok 3: Vyzvednutí vstupenek na vybrané filmy. Na pokladnách si vyberete konkrétní místo, pokladní označí na Vaší permanentce film, na který jste vstupenku vybrali a vytiskne Vám vstupenku.
Tip: vstupenky si lze vyzvednout kdykoliv během celého víkendu, třeba těsně před vybranou projekcí. Může se ale stát, že již nebudou Vaše oblíbená místa.

Krok 4: Při příchodu do kina se prokážete jak permanentkou (abyste ji nezapomněli, dostanete k ní šňůru na krk) tak konkrétní vstupenkou.
Tip: nezapomeňte z Vaší permanentky odstřihnout číslo a vhodit ho do boxů na pokladnách. V rámci závěrečné projekce budou čísla losována o zajímavé ceny.

 

CENA PERMANENTKY JE 199 ,-

Aktuality

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

6. 4. | 17:00 | Kino Junior
Na premiéře filmu bude k dostání stylový Mariův červený a Luigiho zelený sladký Gourmet popcorn v příchutích jahoda a jablko. Popcorn děti dostanou od Maria a Luigiho, se kterými se u této příležitosti mohou vyfotit. Limitovaná nabídka platí do vyprodání zásob!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

13. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Celosvětová poslechová událost nového alba "72 Seasons" metalové skupiny Metallica se objeví také v českých kinech. Poslechový večírek slibuje unikátní zážitek s prostorovým zvukem Dolby ATMOS doplněným o exkluzivní komentář samotné kapely. Fanoušci Metallicy budou mít jedinečnou možnost poslechnout si nové album jako první přímo v našem kině!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

19. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Přímý přenos derniéry Dejvického divadla v kinech!
Inscenace Dejvického divadla Ucpanej systém vznikla na základě díla známého skotského spisovatele Irvina Welshe Acid House.

Vstupenky jsou již v prodeji!