Program Radnice Junior Letní  

DNES: 07.12.2019 | sobota

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY14:30PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
VLASTNÍCI20:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130

ZÍTRA: 08.12.2019 | neděle

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY14:30PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
LE MANS '6620:00LE MANS '66   (2D)Titulky130
VÝJIMEČNÍ20:00VÝJIMEČNÍ   (2D)Titulky130

09.12.2019 | pondělí

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
BUDIŽ SVĚTLO 17:00BUDIŽ SVĚTLO   (2D)Titulky130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
SLITOVÁNÍ 20:00SLITOVÁNÍ   (2D)Titulky130

10.12.2019 | úterý

NABARVENÉ PTÁČE 10:00NABARVENÉ PTÁČE   (2D)Titulky60
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
LE MANS '6620:00LE MANS '66   (2D)Titulky130
ZÁBAVA, ZÁBAVA20:00ZÁBAVA, ZÁBAVA   (2D)Titulky130

11.12.2019 | středa

ROMÁN PRO PROKROČILÉ10:00ROMÁN PRO PROKROČILÉ   (2D)Česky60
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA17:00POSLEDNÍ ARISTOKRATKA   (2D)Česky130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
ISHORTS; KONEC SE BLÍŽÍ20:00ISHORTS; KONEC SE BLÍŽÍ   (2D)Titulky80

12.12.2019 | čtvrtek

VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ17:00VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ   (2D)Dabing130
VLASTNÍCI17:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL20:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Titulky130
ERMITÁŽ - SÍLA UMĚNÍ20:00ERMITÁŽ - SÍLA UMĚNÍ   (2D)Titulky130 Kč/110

13.12.2019 | pátek

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY17:00PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130
PRVNÍ ZRÁDCE20:00PRVNÍ ZRÁDCE   (2D)Titulky130

14.12.2019 | sobota

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY14:30PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (3D)Dabing150
SNĚŽNÁ MELA17:00SNĚŽNÁ MELA   (2D)Dabing130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
VLASTNÍCI20:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130
ČERNÉ VÁNOCE22:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130

15.12.2019 | neděle

ADVENTNÍ POHÁDKA - SNĚŽNÝ KLUK14:30ADVENTNÍ POHÁDKA - SNĚŽNÝ KLUK   (2D)Dabing0
MIMI & LÍZA: ZÁHADA VÁNOČNÍHO SVĚTLA14:30MIMI & LÍZA: ZÁHADA VÁNOČNÍHO SVĚTLA   (2D)Česky60
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
VLASTNÍCI17:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130
S CHUTÍ TOSKÁNSKA20:00S CHUTÍ TOSKÁNSKA   (2D)Titulky130

16.12.2019 | pondělí

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY17:00PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
VLASTNÍCI20:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130

17.12.2019 | úterý

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
VÝJIMEČNÍ17:00VÝJIMEČNÍ   (2D)Titulky130
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

18.12.2019 | středa

AD ASTRA14:30AD ASTRA   (2D)Titulky60
VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ17:00VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ   (2D)Dabing130
ŠPINDL 2  17:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky140
REBELKY20:00REBELKY   (2D)Titulky130

19.12.2019 | čtvrtek

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Dabing150
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY17:00PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky130
ŠŤASTNÉ A VESELÉ20:00ŠŤASTNÉ A VESELÉ   (2D)Titulky130 Kč/110

20.12.2019 | pátek

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Dabing130
VLASTNÍCI17:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Titulky150
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

21.12.2019 | sobota

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
TROLLOVÉ A KOUZELNÝ LES14:30TROLLOVÉ A KOUZELNÝ LES   (2D)Dabing130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Dabing150
ŠPINDL 2  17:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky130
VLASTNÍCI20:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130

22.12.2019 | neděle

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY14:30PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Dabing130
SNĚŽNÁ MELA17:00SNĚŽNÁ MELA   (2D)Dabing130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Titulky150
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

23.12.2019 | pondělí

ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO14:30ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO   (2D)Dabing130
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
VLASTNÍCI17:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky130
PRVNÍ ZRÁDCE20:00PRVNÍ ZRÁDCE   (2D)Titulky130

24.12.2019 | úterý

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA14:30POSLEDNÍ ARISTOKRATKA   (2D)Česky60
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
TENKRÁT PODRUHÉ21:30TENKRÁT PODRUHÉ   (2D)Titulky140

25.12.2019 | středa

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Dabing150
ŠPINDL 2  17:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130
PORTRÉT DÍVKY V PLAMENECH20:00PORTRÉT DÍVKY V PLAMENECH   (2D)Titulky130

01.01.2020 | středa

STAŘÍCI14:30STAŘÍCI   (2D)Česky60

11.01.2020 | sobota

VOJCEK | ALBAN BERG 18:45VOJCEK | ALBAN BERG   (2D)Titulky330

01.02.2020 | sobota

PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN18:45PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN   (2D)Titulky330

29.02.2020 | sobota

AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL18:45AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL   (2D)Titulky330

14.03.2020 | sobota

BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER17:45BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER   (2D)Titulky330

11.04.2020 | sobota

TOSCA | GIACOMO PUCCINI18:45TOSCA | GIACOMO PUCCINI   (2D)Titulky330

09.05.2020 | sobota

MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI18:45MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI   (2D)Titulky330