Program Radnice Junior Letní  

DNES: 24.01.2020 | pátek

MIZEROVÉ NAVŽDY17:00MIZEROVÉ NAVŽDY   (2D)Titulky130
ŽENSKÁ NA VRCHOLU17:00ŽENSKÁ NA VRCHOLU   (2D)Česky130
ANDRÉ RIEU: 70 LET MLÁD20:00ANDRÉ RIEU: 70 LET MLÁD   (2D)Titulky220 Kč/200
PÁRTY HÁRD20:00PÁRTY HÁRD   (2D)Česky130

ZÍTRA: 25.01.2020 | sobota

ŠPIÓNI V PŘEVLEKU14:30ŠPIÓNI V PŘEVLEKU   (3D)Dabing150
VELKÉ PŘÁNÍ14:30VELKÉ PŘÁNÍ   (2D)Dabing130
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
VLASTNÍCI17:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST20:00PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST   (2D)Česky130
KRÁLÍČEK JOJO20:00KRÁLÍČEK JOJO   (2D)Titulky130

26.01.2020 | neděle

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY14:30PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY   (2D)Česky130
DOLITTLE 17:00DOLITTLE   (2D)Dabing130
VELKÉ PŘÁNÍ17:00VELKÉ PŘÁNÍ   (2D)Dabing130
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST20:00PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST   (2D)Česky130
KRÁLÍČEK JOJO20:00KRÁLÍČEK JOJO   (2D)Titulky130

27.01.2020 | pondělí

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST17:00PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST   (2D)Česky130
PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA17:00PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA   (2D)Česky130
MIZEROVÉ NAVŽDY20:00MIZEROVÉ NAVŽDY   (2D)Titulky130
VLASTNÍCI20:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130

28.01.2020 | úterý

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (3D)Dabing150
MŮJ PŘÍBĚH 17:00MŮJ PŘÍBĚH   (2D)Česky130
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST20:00PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST   (2D)Česky130
NA NOŽE20:00NA NOŽE   (2D)Titulky130

29.01.2020 | středa

VLASTNÍCI14:30VLASTNÍCI   (2D)Česky60
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK17:00ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK   (2D)Česky130
ŠPIÓNI V PŘEVLEKU17:00ŠPIÓNI V PŘEVLEKU   (2D)Dabing130
NA NOŽE20:00NA NOŽE   (2D)Titulky130
BÁSNÍK, KTERÝ MÁLEM ZABIL HITLERA20:00BÁSNÍK, KTERÝ MÁLEM ZABIL HITLERA   (2D)Titulky130

30.01.2020 | čtvrtek

MALÉ ŽENY17:00MALÉ ŽENY   (2D)Titulky130
GENTLEMANI20:00GENTLEMANI   (2D)Titulky130
SRDCOVÁ KRÁLOVNA20:00SRDCOVÁ KRÁLOVNA   (2D)Titulky130 Kč/110

31.01.2020 | pátek

TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU10:00TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU   (2D)Dabing130
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST17:00PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST   (2D)Česky130
NA NOŽE17:00NA NOŽE   (2D)Titulky130
MALÉ ŽENY20:00MALÉ ŽENY   (2D)Titulky130
KRÁLÍČEK JOJO20:00KRÁLÍČEK JOJO   (2D)Titulky130

01.02.2020 | sobota

DOLITTLE 14:30DOLITTLE   (2D)Dabing130
TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU14:30TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU   (2D)Dabing130
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN18:45PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN   (2D)Titulky330
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST20:00PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST   (2D)Česky130

02.02.2020 | neděle

TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU14:30TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU   (2D)Dabing130
SNĚŽNÁ MELA14:30SNĚŽNÁ MELA   (2D)Dabing60
CESTA ZA ŽIVOU VODOU17:00CESTA ZA ŽIVOU VODOU   (2D)Dabing130
VELKÉ PŘÁNÍ17:00VELKÉ PŘÁNÍ   (2D)Dabing130
GENTLEMANI20:00GENTLEMANI   (2D)Titulky130
DARIA20:00DARIA   (2D)Česky130

03.02.2020 | pondělí

DOLITTLE 17:00DOLITTLE   (3D)Dabing150
VLASTNÍCI17:00VLASTNÍCI   (2D)Česky130
MALÉ ŽENY20:00MALÉ ŽENY   (2D)Titulky130
KRÁLÍČEK JOJO20:00KRÁLÍČEK JOJO   (2D)Titulky130

04.02.2020 | úterý

VÝJIMEČNÍ10:00VÝJIMEČNÍ   (2D)Titulky60
MALÉ ŽENY17:00MALÉ ŽENY   (2D)Titulky130
TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU17:00TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU   (2D)Dabing130
GENTLEMANI20:00GENTLEMANI   (2D)Titulky130
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST20:00PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST   (2D)Česky130

05.02.2020 | středa

CESTA ZA ŽIVOU VODOU17:00CESTA ZA ŽIVOU VODOU   (2D)Dabing130
DARIA17:00DARIA   (2D)Česky130
BIRDS OF PREY (PODIVUHODNÁ PROMĚNA HARLEY QUINN)20:00BIRDS OF PREY (PODIVUHODNÁ PROMĚNA HARLEY QUINN)   (2D)Titulky140
BÍDNÍCI20:00BÍDNÍCI   (2D)Titulky130

12.02.2020 | středa

ŠPINDL 2  14:30ŠPINDL 2   (2D)Česky60

18.02.2020 | úterý

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK10:00ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK   (2D)Česky60

21.02.2020 | pátek

BLUESMAN20:00BLUESMAN   (2D)TitulkyČesky140

26.02.2020 | středa

AMNESTIE14:30AMNESTIE   (2D)Česky60

29.02.2020 | sobota

AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL18:45AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL   (2D)Titulky330

14.03.2020 | sobota

BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER17:45BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER   (2D)Titulky330

11.04.2020 | sobota

TOSCA | GIACOMO PUCCINI18:45TOSCA | GIACOMO PUCCINI   (2D)Titulky330

09.05.2020 | sobota

MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI18:45MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI   (2D)Titulky330