UZAVŘENÍ KIN

Co Vás čeká ?

 

CO VÁS ČEKÁ:
 
  • Přehlídka se odehraje v Kině Junior v plném rozsahu tzn od 3. do 11. července16 filmů celkem, ve stejný den a hodinu.
  • Bude se jednat vždy o dva filmy denně s výjimkou zahajovacího a zakončovacího dne, kdy proběhne vždy jen jedno večerní představení.
  • Kompletní program přehlídky byl oznámen 4. června
  • Kino se promění v uvedeném období ve festivalové kino. Bude mít individuální festivalovou výzdobu, vlastní červený koberec.
Staňte se součástí této mimořádné přehlídky a zažijte festivalovou atmosféru přímo ve vašem kině! 

 

 

 

Aktuality

Kina uzavřena

Kina uzavřena

Z důvodu vládního nařízení jsou i jablonecká kina od pondělí 12. do neděle 25. října uzavřena. Hrajeme ještě o víkendu 10.-11. 10. a v dobu otevření pokladny kina Radnice je možné zde vracet vstupenky zakoupené na období uzavření kin. Po víkendu využijte pokladnu na recepci Eurocentra. Vstupenky zakoupené online budou automaticky vráceny na účet kupujícího. Těšíme se za 14 dní opět na viděnou!

Výběr sedaček

Výběr sedaček

Vážení diváci, kapacita našich kin je dostatečná a před koupí vstupenky si i u pokladen kin můžete prohlédnout, kde je volno. Pokud přeci jen po usazení zjistíte, že se necítíte komfortně, budeme s ohledem na Vaši bezpečnost respektovat, že si přesednete na jiné volné místo. Do kina bezpečně!

MET Operní gala podzim 2020

MET Operní gala podzim 2020

Operní program bude! I když newyorská opera stále nehraje, fanoušci o zážitky nepřijdou. MET uvolnila nejlepší záznamy italských oper a navíc jarní novinku, kterou ještě stihli, i když bez diváků, natočit. A jablonecká kina opět nabízejí možnost abonmá. Více info v sekci webu Programové cykly / Metropolitní opera.