BEZ ROUŠEK

MET - Metropolitní Opera

Přenosy Metropolitan Opera: Live in HD kombinují špičkové operní umění s nejmodernějšími technologiemi. 

HD (High Definition) je akronym pro vysoké obrazové rozlišení, které svou kvalitou daleko převyšuje kvalitu formátu DVD. Zvuk je přenášen v prostorovém šestikanále 5.1. Přenosy Met: Live in HD se do České republiky uskutečňují od prosince roku 2007. 

Kino Radnice Vám exkluzivně každý rok přináší celou sezónu přenosů Metropolitní opery, na které si můžete zakoupit abonmá.

Oficiální web projektu pro ČR je www.metopera.cz

MET abonmá

Pro novou sezónu pro pravidelné návštěvníky máme připravenou novou podobu abonmá! Zlevnili jsme cenu jedné vstupenky a v rámci abonmá budou dvě bonusová představení zdarma. Cena jedné vstupenky v rámci abonmá je stanovena na 250,- Kč. Neplatí sleva ZTP!

MET jednotlivé vstupenky

Cena jednotlivé vstupenky mimo abonmá do kina Radnice je stanovena na 350,- Kč. Neplatí sleva ZTP!

Abonmá i jednotlivé vstupenky je možné zakoupit na pokladnách Kina Radnice, Junior, recepci Eurocentra i v on-line předprodeji. O aktuálním termínu zahájení předprodeje Vás informujeme v sekci Novinky. předpokládané spuštění je konec srpna 2020.

Novinky v sezóně 2020/21

V sezóně 2020/21 nás čeká spousta zajímavých a oblíbených titulů ve špičkovém obsazení. Můžeme se těšit na Beethovenova Fidelia, Straussovu Ženu beze stínu, Belliniho Piráta či novou inscenaci Verdiho Aidy, Mozartovy Kouzelné flétny nebo Dona Giovanniho. Premiérově Met uvede také soudobou operu Mrtvý muž přichází od amerického skladatele Jacka Heggieho. Bonusově jsou do sezóny přidána dvě představení ze záznamu, která uvedem pro držitele abonmá zdarma - Vánoční bonus v podobě Mozartovy Kouzelné flétny (v plánu 5. prosince 2020) a Veselou vdovu s vynikající Renée Flemming od F. Lehára (v plánu 27. února 2021). Cena jedné vstupenky bude 300,- Kč.

 

Aktuality

#kinosoutez

#kinosoutez

Nuda v létě? Pojďte soutěžit s jabloneckými kiny a vyhrajte popcorn a volnou vstupenku! Podrobnosti najdete zde na webu pod #kinosoutez. Selfíčkujte - sdílejte - bavte se a přijďte do kina.

TADY VARY

TADY VARY

Milí festivaloví fanoušci,
máme milou povinnost Vám oznámit, že naše kino se stalo jedním ze 36 kin, které v rámci přehlídky TADY VARY poctí návštěvou festivalový tým.

Stane se tak dne 9.7. u příležitosti uvedení snímku Na palubu!

Přesný čas a jména delegace Vám sdělíme v následujících dnech.

Vary jedou do Jablonce a předprodej už byl spuštěn. Program přehlídky najdete v samostatné záložce TADY VARY.

Letní kino otevře již brzy!

Letní kino otevře již brzy!

V pátek 19. června zahájí sezónu oblíbené Letní kino. Předprodej zahájen!