Bábovky

Podpořte nás

POTŘEBUJEME VÁS !!!

Patříte mezi kinofanoušky a rádi byste podpořili své kino v tomto těžkém období ?

STAŇ SE DONÁTOREM JABLONECKÝCH KIN!

 

Nabízíme příležitost jak pomoci kinu přežít a ještě získat dárek!

Zakupte donátorský balíček prostřednictvím on-line předprodeje. Vybrat si můžete z pěti různých hodnot podle toho, kolik chcete přispět.

 

Po zaplacení obdržíte e-vstupenku, která opravňuje k vyzvednutí dárkového balíčku. Podle hodnoty vstupenky získáte jako dárek jednu nebo více volných vstupenek a kinodárek s logem Vašeho oblíbeného kina. Vyzvednutí balíčků je možné po telefonické domluvě (tel. 775 546 272) v kině Radnice a volné vstupenky budete moci uplatnit do konce roku 2021.

 

Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému zakoupením donátorského balíčku.

 

 

Jména donátorů jsou zveřejněna ZDE a na filmovém plátně.👉300 Kč Volná vstupenka & zapalovač (k dispozici 50ks)

👉500 Kč Volná vstupenka & taška (k dispozici 20ks)

👉1.000 Kč Volná vstupenka & termohrnek (k dispozici 10ks)

👉5.000 Kč 2 Volné vstupenky & bavlněný batoh a šňůra na klíče (k dispozici 5ks)

👉10.000 Kč 3 Volné vstupenky & bavlněný batoh, šňůra na klíče, termohrnek a zapalovač & překvapení (k dispozici 2ks)

Aktuality

MET Operní gala podzim 2020

MET Operní gala podzim 2020

Operní program bude! I když newyorská opera stále nehraje, fanoušci o zážitky nepřijdou. MET uvolnila nejlepší záznamy italských oper a navíc jarní novinku, kterou ještě stihli, i když bez diváků, natočit. A jablonecká kina opět nabízejí možnost abonmá. Více info v sekci webu Programové cykly / Metropolitní opera.

Rodinné kino

Rodinné kino

NOVINKA! Startuje nový věrnostní program pro celou rodinu i partu kamarádů. Za 10,- Kč zakupte věrnostní kartičku, sbírejte razítka a získejte vstupenku zdarma. Do programu jsou zařazeny projekce Víkendových pohádek od 14:30, MimiKino, Bijásek a Rodinné promítání. A co je nejlepší? Na jednu projekci můžete uplatnit až 4 vstupenky! Více info na webu v části Nabízíme.

Naslepo Speciál

Naslepo Speciál

Extra navíc letní Naslepo! Přijďte 26. 8. od 21.00 hodin do Letního kina a nechte se překvapit výběrem dramaturga. A vstupné zaplatíte až po projekci ve výši dle vlastního uvážení.