LETNÍ KINO – Kino Občerstvení

Chcete zažít jedinečnou atmosféru filmového promítání pod hvězdnou oblohou a vychutnat si skvělé jídlo a pití? Máme pro vás skvělou zprávu! To vše a ještě více naleznete v Letním Kině! K dispozici máme dva stánky s občerstvením. Z čeho budete moci vybírat?

Stánek KINO OBČERSTVENÍ vám nabídne široký sortiment nápojů i pochutin. 
 
Dámy si mohou naše projekce vychutnat s JustBe nápojem nebo s některým z vín v naší nabídce, popřípadě si lze namíchat vodku s džusem, na zahřátí pak přijde vhod Cappuccino či Latté macchiato a ze slaných pochutin například mandle či klasický slaný popcorn.
 
Pány jistě poteší čerstvě namletá káva Americano, výběr alkoholických miniatur, které si mohou namíchat s colou a k chuti jistě přijdou i pringles a slaný popcorn v příchuti šunka & sýr nebo dokonce chilli a limetka.
 
Pro dětské diváky máme přichystány chlazené i nechlazené nealkoholické nápoje v různých barvách a příchutích a výborný sladký popcorn a bonbony.
 
Informace o druhém stánku TADY TEČE PIVO naleznete po kliknutí na příslušnou záložku vlevo.


 
Novinky
JustBe Gold je svěží italské šumivé víno nejvyšší kvality s elegantní chutí a vůní připomínající jablka, letní květiny a exotické ovoce. Vyrábí se ze stejných hroznů jako Prosecco.
JustBe Rosé je polosuchý ovocný sekt nejvyšší kvality. Je vyroben z krásného hroznu Pinot Noir u jezera Garda v Itálii.
 
Popcorn
Popcorn již neodmyslitelně patří k Letnímu Kinu a máme ho k dostání v několika nových příchutích! Nabídneme Vám klasické příchutě: slaný popcorn, popcorn šunka & sýr a sladký popcorn. Těšit se můžete i na hit loňského léta – popcorn s příchutí chilli a limetka. Všechny příchutě našich popcornů jsou patentované, a chutnají tedy stále stejně.
 
Káva
V nabídce je čerstvě namletá káva americano; cappuccino a latte macchiato, které vám obsluha baru připraví po celou dobu projekce.
 
Obsluha
Obsluha občerstvení ve stylové zástěře bude k dispozici po celou dobu promítání.
 

Ceníky

 

Aktuality

Předpremiéry Já, padouch 4

Předpremiéry Já, padouch 4

Vychutnejte si předpremiéry snímku Já, padouch 4 se stylovým žluto-modrým gourmet popcornem v příchuti banán a bubble gum.
K zakoupení v občerstvení pouze při projekcích Já, padouch 4 do vyprodání zásob.

Královská opera | Andrea Chénier

Královská opera | Andrea Chénier

18. 7. | 17.00 | Kino Radnice
Jonas Kaufmann vévodí McVicarově velkolepé inscenaci historického dramatu Umberta Giordana pod taktovkou jeho dlouholetého spolupracovníka Antonia Pappana. Jedná se o poslední Pappanovo představení v roli hudebního ředitele Královského opery, po více než 20 letech totiž tuto pozici po sezóně opouští.

Divadlo na plátně | Koule

Divadlo na plátně | Koule

28. 7. | 17.00 | Kino Radnice
Československá vrhačka Milena obětovala sportu všechno. Atletická královna v podání famózní Pavly Tomicové teď rekapituluje svůj život plný vzestupů i pádů. Vyrovnat se s minulostí není snadné. Ve skvělé komedii se normalizace míchá se součanost politikou a nad dopingem stále visí otazníky. Užijte si komediální jízdu v režii Davida Drábka. Není divu, že původně rozhlasová hra rozpoutala mediální smršť. Podoba s koulařkou Helenou Fibingerovou je zcela náhodná.