LETNÍ KINO

Chcete zažít jedinečnou atmosféru filmového promítání pod hvězdnou oblohou a vychutnat si skvělé jídlo a pití? Máme pro vás skvělou zprávu! To vše a ještě více naleznete v Letním Kině! Nově budou k dispozici dva stánky s občerstvením. Z čeho budete moci vybírat?


První stánek
KINO OBČERSTVENÍ vám nabídne široký sortiment nápojů i pochutin. 

Dámy si mohou naše projekce vychutnat s osvěžujícím vinným střikem, šampaňským nebo skleničkou vína, popřípadě si lze namíchat vodku s džusem, na zahřátí pak přijde vhod Cappuccino či Latté macchiato a ze slaných pochutin například arašídy, klasický slaný popcorn.

Pány jistě poteší čerstvě namletá káva Americano, výběr alkoholických miniatur, které si mohou namíchat s kolou a k chuti jistě přijdou i tyčinky a slaný popcorn v příchuti šunka & sýr.

Pro dětské diváky máme přichystány chlazené i nechlazené nealkoholické nápoje v různých barvách a příchutích a výborný sladký popcorn, lentilky a bonbony.

Druhý stánek PIVO A GRILL potěší každého milovníka piva a specialit na gril. Točené pivo a cider zaženou žízeň a skvěle se k nim hodí grilovaná klobása, popřípadě nakládaný hermelín a pochutnáte si také na sladkém dezertu v podobě domácího tvarohového koláče

Ve speciální nabídce si budete moci vychutnat tématické speciality např.: grilovanou krkovičku, koktejly, milkshaky, koláče, speciality na grilu a mnoho dalšího.


Popcorn
Popcorn již neodmyslitelně patří k Letnímu Kinu a máme ho k dostání hned ve třech variantách, klasické máslo a sůl, šunka & sýr i sladký mix a k vybraným filmům a akcím bude v nabídce i speciální příchuť. Již od předpremiéry Mimoni 2: Padouch přichází bude k dostání sladký žluto-modrý popcorn s banánovou a bubble gum příchutí v limitovaném množství!

Pivo a cider, svařák a grog
Točené pivo a cider parádně osvěží při horkých letních večerech. Každý z nápojů si můžete zakoupit ve variantě 0,5l a 0,3l. Pro zahřátí v nabídce naleznete svařák a grog.

Káva
V nabídce je čerstvě namletá káva nebo cappuccino a latte macchiato, které vám obsluha baru připraví po celou dobu projekce 

Speciality na grilu / Domácí speciality
Lahodné domácí grilované speciality si můžete vychutnat přímo v kině! Vybrat si budete moci i nakládaný hermelín a jako dezert skvělý domací tvarohový koláč.

Obsluha
Obsluha občerstvení ve stylové zástěře bude k dispozici po celou dobu promítání. 
Připravili jsme pro vás i zajímavou novinku, při vysokém počtu diváků budeme roznášet pivo a popcorn po hledišti!
 

Ceníky

KINO OBČERSTVENÍStánek PIVO A GRIL

Aktuality

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

14. 12. | 19:00 | Kino Radnice
PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!
Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Pro jedinečný zážitek na velkém plátně Kina Radnice napomáhá i štědrá stopáž 190 minut, díky níž budou upraveny promítací časy.

Promítat budeme v té nejlepší kvalitě: ve 3D HFR 2K 5.1 S a 2D 4K 5.1 S

Těšíme se na Vás!

Křest knihy Jablonecké korálky

Křest knihy Jablonecké korálky

7. 12. | 17:30 | Kino Junior
Představení nové knihy s autogramiádou oblíbených knihotvůrců Marka Řeháčka, Petra Ferdyše Poldy a fotografa Jana Pikouse ml. Kniha Jablonecké korálky není navzdory názvu o sklářích a sklářství, ale korálky jsou obrazně představeny jako drobné zajímavosti v jabloneckých ulicích. Za zvýhodněnou cenu bude možné knížku zakoupit přímo na místě.
Cena vstupného je 20 Kč.

Vstupenky jsou již v prodeji.

Výherní čísla permanentek

Výherní čísla permanentek

Vylosovaná čísla permanentek. Výhercům gratulujeme.
Výhry jsou připraveny od 21. 11. na pokladně Kina Radnice (v otvíracích hodinách), výherci se musí prokázat permanentkou s výherním číslem.