LETNÍ KINO

Chcete zažít jedinečnou atmosféru filmového promítání pod hvězdnou oblohou a vychutnat si skvělé jídlo a pití? Máme pro vás skvělou zprávu! To vše a ještě více naleznete v Letním Kině! Nově budou k dispozici dva stánky s občerstvením. Z čeho budete moci vybírat?


První stánek
KINO OBČERSTVENÍ vám nabídne široký sortiment nápojů i pochutin. 

Dámy si mohou naše projekce vychutnat s osvěžujícím vinným střikem, šampaňským nebo skleničkou vína, popřípadě si lze namíchat vodku s džusem, na zahřátí pak přijde vhod Cappuccino či Latté macchiato a ze slaných pochutin například arašídy, klasický slaný popcorn.

Pány jistě poteší čerstvě namletá káva Americano, výběr alkoholických miniatur, které si mohou namíchat s kolou a k chuti jistě přijdou i tyčinky a slaný popcorn v příchuti šunka & sýr.

Pro dětské diváky máme přichystány chlazené i nechlazené nealkoholické nápoje v různých barvách a příchutích a výborný sladký popcorn, lentilky a bonbony.

Druhý stánek PIVO A GRILL potěší každého milovníka piva a specialit na gril. Točené pivo a cider zaženou žízeň a skvěle se k nim hodí grilovaná klobása, popřípadě nakládaný hermelín a pochutnáte si také na sladkém dezertu v podobě domácího tvarohového koláče

Ve speciální nabídce si budete moci vychutnat tématické speciality např.: grilovanou krkovičku, koktejly, milkshaky, koláče, speciality na grilu a mnoho dalšího.


Popcorn
Popcorn již neodmyslitelně patří k Letnímu Kinu a máme ho k dostání hned ve třech variantách, klasické máslo a sůl, šunka & sýr i sladký mix a k vybraným filmům a akcím bude v nabídce i speciální příchuť. Již od předpremiéry Mimoni 2: Padouch přichází bude k dostání sladký žluto-modrý popcorn s banánovou a bubble gum příchutí v limitovaném množství!

Pivo a cider, svařák a grog
Točené pivo a cider parádně osvěží při horkých letních večerech. Každý z nápojů si můžete zakoupit ve variantě 0,5l a 0,3l. Pro zahřátí v nabídce naleznete svařák a grog.

Káva
V nabídce je čerstvě namletá káva nebo cappuccino a latte macchiato, které vám obsluha baru připraví po celou dobu projekce 

Speciality na grilu / Domácí speciality
Lahodné domácí grilované speciality si můžete vychutnat přímo v kině! Vybrat si budete moci i nakládaný hermelín a jako dezert skvělý domací tvarohový koláč.

Obsluha
Obsluha občerstvení ve stylové zástěře bude k dispozici po celou dobu promítání. 
Připravili jsme pro vás i zajímavou novinku, při vysokém počtu diváků budeme roznášet pivo a popcorn po hledišti!
 

Ceníky

KINO OBČERSTVENÍStánek PIVO A GRIL

Aktuality

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

6. 4. | 17:00 | Kino Junior
Na premiéře filmu bude k dostání stylový Mariův červený a Luigiho zelený sladký Gourmet popcorn v příchutích jahoda a jablko. Popcorn děti dostanou od Maria a Luigiho, se kterými se u této příležitosti mohou vyfotit. Limitovaná nabídka platí do vyprodání zásob!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

13. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Celosvětová poslechová událost nového alba "72 Seasons" metalové skupiny Metallica se objeví také v českých kinech. Poslechový večírek slibuje unikátní zážitek s prostorovým zvukem Dolby ATMOS doplněným o exkluzivní komentář samotné kapely. Fanoušci Metallicy budou mít jedinečnou možnost poslechnout si nové album jako první přímo v našem kině!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

19. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Přímý přenos derniéry Dejvického divadla v kinech!
Inscenace Dejvického divadla Ucpanej systém vznikla na základě díla známého skotského spisovatele Irvina Welshe Acid House.

Vstupenky jsou již v prodeji!