KINO JUNIOR

Haló, haló, diváci jabloneckých kin, již druhým rokem pro vás máme otevřené Kino Občerstvení v Junioru.

A na co se můžete těšit?

Malé děti ocení nechlazená dětská pitíčka a džusy, dále pak nabízíme sladký popcorn ovocný mix, bonbony a lentilky.
Pro starší děti pak máme připravené různé perlivé nápoje a určitě by jejich pozornosti neměl uniknout popcorn s příchutí šunka & sýr.


Dámy si naše projekce mohou užít se sklenkou vína, ke které klasicky nechybí voda, k chuti jim mohou přijít i arašídy a nebo tyčinky v různých variantách.
Pro pány jsme v nabídce připravili pivo, několik druhů panáků, pringles, ale také slaný popcorn. 

Pokud se budete potřebovat před projekcí zahřát, obsluha baru vám ráda připraví čaj nebo kávu – ale pozor, kávu meleme jen do prvního traileru, tak neváhejte.


Jsme moc rádi za pozitivní ohlasy, kterých se nám od vás zatím dostalo.

Občerstvení máme otevřené po celou dobu projekce a tím pádem můžete své zásoby dobrot kdykoli doplnit.

Naši nabídku zboží neustále aktualizujeme a doplňujeme o zajímavé novinky.

Na víkendové pohádky chystáme speciální sortiment pro děti. K Sonicovi se bude hodit modrý popcorn, Grinch se pak neobejde bez popcornu zeleného a Mario bez popcornu červeného. Přesně takový koncept našim diváků nabízíme.

Příchutě našich popcornů jsou patentované a stále stejné.

Nákupem občerstvení v kině JUNIOR, podporujete Jablonecká Kina. Děkujeme.Občerstvení baru využívá veškerého zázemí kina.
Jsme bezbariéroví, máme přebalovák pro děti a chystáme i posezení před kinem.

 

U nás lze platit platební kartou.

 

Těšit se v budoucnu můžete také na výhodné balíčky pro děti i jejich rodiče, věrnostní program nebo na slevu na kávu do vlastního Kino termohrnku. Nápadů máme spoustu a už se nemůžeme dočkat, až vám je postupně představíme. 

 

Občerstvení nabízí i další sortiment, který rozhodně přijďte vyzkoušet. Pokud pro nás budete mít nějaký nápad, pochvalu nebo návrh na to, co vám v sortimentu chybí, neváhejte nám napsat na obcerstvenikinajablonec@gmail.com, popřípadě na telefon vedoucího kina 777 747 180.


Aktuality

Předpremiéry Já, padouch 4

Předpremiéry Já, padouch 4

Vychutnejte si předpremiéry snímku Já, padouch 4 se stylovým žluto-modrým gourmet popcornem v příchuti banán a bubble gum.
K zakoupení v občerstvení pouze při projekcích Já, padouch 4 do vyprodání zásob.

Královská opera | Andrea Chénier

Královská opera | Andrea Chénier

18. 7. | 17.00 | Kino Radnice
Jonas Kaufmann vévodí McVicarově velkolepé inscenaci historického dramatu Umberta Giordana pod taktovkou jeho dlouholetého spolupracovníka Antonia Pappana. Jedná se o poslední Pappanovo představení v roli hudebního ředitele Královského opery, po více než 20 letech totiž tuto pozici po sezóně opouští.

Divadlo na plátně | Koule

Divadlo na plátně | Koule

28. 7. | 17.00 | Kino Radnice
Československá vrhačka Milena obětovala sportu všechno. Atletická královna v podání famózní Pavly Tomicové teď rekapituluje svůj život plný vzestupů i pádů. Vyrovnat se s minulostí není snadné. Ve skvělé komedii se normalizace míchá se součanost politikou a nad dopingem stále visí otazníky. Užijte si komediální jízdu v režii Davida Drábka. Není divu, že původně rozhlasová hra rozpoutala mediální smršť. Podoba s koulařkou Helenou Fibingerovou je zcela náhodná.