KINO JUNIOR

Haló, haló, diváci jabloneckých kin, máme pro vás dobrou zprávu - Občerstvení v Kině Junior je znovu otevřené, tentokrát pod plnou taktovkou KinoTýmu a čeká jen a jen na vás. 
 

A na co se můžete těšit?

Malé děti určitě ocení nechlazená dětská pitíčka a džusy, dále pak nabízíme Brumíky, sladký popcorn, bonbony a lentilky. 
Pro starší děti pak máme připravené různé perlivé nápoje a určitě by jejich pozornosti neměl uniknout popcorn s příchutí šunka & sýr. 


Dámy si pak naše projekce projekce mohou užít se sklenkou vína, ke které klasicky nebude chybět voda, k chuti jim pak mohou přijít arašídy a nebo tyčinky v různých variantách. 
Pro pány jsme v nabídce připravili pivo, alkoholické nápoje, brambůrky ale také klasický slaný popcorn. 

 

Pro milovníky filmu a diváky Filmových čtvrtků, máme příjemné info. Nejen že filmy nemají trailery, ale i občerstvení nebude prodávat popcorn a zaměří se na decentní nabídku, přiměřenou atmosféře Filmového Klubu.

Pokud se budete potřebovat před projekcí zahřát, obsluha baru vám ráda připraví čaj nebo kávu - ale pozor, meleme do prvního traileru, tak neváhejte.


Občerstvení jsme pro vás znovu otevřeli s velkou radostí a jsme rádi, že první ohlasy od Vás jsou velmi pozitivní. Maminky na MimiKinu, ale i děti na Víkendových pohádkách či Rodinných představeních jistě potěší, že občerstvení je otevřeno po celou dobu projekcí a tím pádem, mohou své zásoby dobrot kdykoliv doplnit.

Na víkendové pohádky chystáme speciální sortiment pro děti. K Sonicovi se bude hodit modrý popcorn, Grinch se pak neobejde bez popcornu zeleného a do kin přicházející Proměna bez popcornu červeného. Přesně takový koncept chceme našim dětským divákům nabídnout. 

Nákupem občerstvení v kině JUNIOR, podporujete Jablonecká Kina. Děkujeme
Občerstvení baru využívá veškerého zázemí kina.
Jsme bezbariéroví, máme přebalovák pro děti a chystáme i posezení před kinem.

 

U nás lze platit platební kartou.

 

Těšit se v budoucnu můžete také na výhodné balíčky pro děti i jejich rodiče, věrnostní program nebo na slevu na kávu do vlastního Kino termohrnku. Nápadů máme spoustu a už se nemůžeme dočkat, až vám je postupně představíme. 

 

Občerstvení nabízí i další sortiment, který rozhodně přijďte vyzkoušet. Pokud pro nás budete mít nějaký nápad, pochvalu nebo návrh na to, co vám v sortimentu chybí, neváhejte nám napsat na obcerstvenikinajablonec@gmail.com, popřípadě na telefonu vedoucího kina 777 747 180.

Ceníky:Aktuality

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

14. 12. | 19:00 | Kino Radnice
PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!
Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Pro jedinečný zážitek na velkém plátně Kina Radnice napomáhá i štědrá stopáž 190 minut, díky níž budou upraveny promítací časy.

Promítat budeme v té nejlepší kvalitě: ve 3D HFR 2K 5.1 S a 2D 4K 5.1 S

Těšíme se na Vás!

Křest knihy Jablonecké korálky

Křest knihy Jablonecké korálky

7. 12. | 17:30 | Kino Junior
Představení nové knihy s autogramiádou oblíbených knihotvůrců Marka Řeháčka, Petra Ferdyše Poldy a fotografa Jana Pikouse ml. Kniha Jablonecké korálky není navzdory názvu o sklářích a sklářství, ale korálky jsou obrazně představeny jako drobné zajímavosti v jabloneckých ulicích. Za zvýhodněnou cenu bude možné knížku zakoupit přímo na místě.
Cena vstupného je 20 Kč.

Vstupenky jsou již v prodeji.

Výherní čísla permanentek

Výherní čísla permanentek

Vylosovaná čísla permanentek. Výhercům gratulujeme.
Výhry jsou připraveny od 21. 11. na pokladně Kina Radnice (v otvíracích hodinách), výherci se musí prokázat permanentkou s výherním číslem.