KINO JUNIOR

Haló, haló, diváci jabloneckých kin, máme pro vás dobrou zprávu – Občerstvení v Kině Junior je znovu otevřené, tentokrát pod plnou taktovkou KinoTýmu a čeká jen na vás.


A na co se můžete těšit?

Malé děti ocení nechlazená dětská pitíčka a džusy, dále pak nabízíme sladký popcorn, bonbony, lentilky a sušenky. 
Pro starší děti pak máme připravené různé perlivé nápoje a určitě by jejich pozornosti neměl uniknout popcorn s příchutí šunka & sýr. 


Dámy si naše projekce mohou užít se sklenkou vína, ke které klasicky nechybí voda, k chuti jim mohou přijít i arašídy a nebo tyčinky v různých variantách.
Pro pány jsme v nabídce připravili pivo, alkoholické nápoje, pringles, ale také slaný popcorn. 

Pokud se budete potřebovat před projekcí zahřát, obsluha baru vám ráda připraví čaj nebo kávu – ale pozor, kávu meleme jen do prvního traileru, tak neváhejte.


Občerstvení jsme pro vás znovu otevřeli s velkou radostí a jsme rádi, že první ohlasy od Vás jsou velmi pozitivní. Maminky na MimiKinu, ale i děti na Víkendových pohádkách či Rodinných představeních jistě potěší, že občerstvení je otevřeno po celou dobu projekcí a tím pádem, mohou své zásoby dobrot kdykoliv doplnit.

Na víkendové pohádky chystáme speciální sortiment pro děti. K Sonicovi se bude hodit modrý popcorn, Grinch se pak neobejde bez popcornu zeleného a do kin přicházející Mario bez popcornu červeného. Přesně takový koncept našim diváků nabízíme.

Nákupem občerstvení v kině JUNIOR, podporujete Jablonecká Kina. Děkujeme.Občerstvení baru využívá veškerého zázemí kina.
Jsme bezbariéroví, máme přebalovák pro děti a chystáme i posezení před kinem.

 

U nás lze platit platební kartou.

 

Těšit se v budoucnu můžete také na výhodné balíčky pro děti i jejich rodiče, věrnostní program nebo na slevu na kávu do vlastního Kino termohrnku. Nápadů máme spoustu a už se nemůžeme dočkat, až vám je postupně představíme. 

 

Občerstvení nabízí i další sortiment, který rozhodně přijďte vyzkoušet. Pokud pro nás budete mít nějaký nápad, pochvalu nebo návrh na to, co vám v sortimentu chybí, neváhejte nám napsat na obcerstvenikinajablonec@gmail.com, popřípadě na telefon vedoucího kina 777 747 180.

 

Aktuality

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

Velikonoční prázdniny v Kině Junior | Super Mario Bros.

6. 4. | 17:00 | Kino Junior
Na premiéře filmu bude k dostání stylový Mariův červený a Luigiho zelený sladký Gourmet popcorn v příchutích jahoda a jablko. Popcorn děti dostanou od Maria a Luigiho, se kterými se u této příležitosti mohou vyfotit. Limitovaná nabídka platí do vyprodání zásob!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

Metallica: 72 Seasons – Global Premiere

13. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Celosvětová poslechová událost nového alba "72 Seasons" metalové skupiny Metallica se objeví také v českých kinech. Poslechový večírek slibuje unikátní zážitek s prostorovým zvukem Dolby ATMOS doplněným o exkluzivní komentář samotné kapely. Fanoušci Metallicy budou mít jedinečnou možnost poslechnout si nové album jako první přímo v našem kině!

Vstupenky jsou již v prodeji!

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

Divadlo na plátně kina | Dejvické divadlo: Ucpanej systém

19. 4. | 19:00 | Kino Radnice
Přímý přenos derniéry Dejvického divadla v kinech!
Inscenace Dejvického divadla Ucpanej systém vznikla na základě díla známého skotského spisovatele Irvina Welshe Acid House.

Vstupenky jsou již v prodeji!