Newsletter

 

#EXORCIST

 
 

Vážení návštěvníci Kin Jablonec nad Nisou,

 

přinášíme novinky a přehled filmových premiér, speciálních akcí i oblíbených cyklů v termínu od 12. 10. do 25. 10. 2023.


Těšíme se na Vás!

 

KINO NOVINKY

 

Rolling Stones v Kině Radnice!

18. 10. máte možnost zažít “téměř na vlastní kůži” koncert k 50. výročí existence kapely Rolling Stones, který proběhl v Hyde Parku, kam na něj dorazilo 65 tisíc lidí.

 

Předpremiéra pohádky Tonda, Slávka a kouzelné světlo – přijďte do Kina Junior, kde 15. 10. od 13.00 promítneme tři týdny před uvedením do kin novou českou pohádku.

 

Zveme vás na tradiční listopadový Jablonecký kinofest.

Ten proběhne o víkendu 10. - 12. 11. 2023. V rámci festivalu uvedeme jak premiérové tituly, tak starší oblíbené snímky.

Zajímá vás více informací ohledně promítaných titulů či prodeje permanentek? Sledujte naše webové stránky kinajablonec.cz a naše profily na sociálních sítích Facebook, Instagram a X, kde se dozvíte veškeré novinky a podrobnosti jako první.

 

FILMOVÉ PREMIÉRY

 
Anatomie pádu

Úspěšná spisovatelka Sandra (Sandra Hüller) žije se svým manželem Samuelem a jedenáctiletým nevidomým synem v odlehlé chatě ve francouzských Alpách. Jednoho dne je ale Samuel nalezen mrtev. Byla to sebevražda, nešťastná náhoda nebo má manželovu smrt na svědomí samotná Sandra, jejíž svéhlavá povaha z ní dělá hlavní podezřelou?

Anatomie pádu (Justine Triet, 2023) – Trailer CZ
 
Exhibition on Screen: Příběhy umění z Tokia

Příběhy z Tokia mapují skrze výstavu v oxfordském Ashmoleově muzeu 400 let neuvěřitelně dynamického a pestrého umění japonské metropole – od jemných dřevotisků Hokusaie a Hirošiga, až po pop artové plakáty, současnou fotografii, mangu, film a nová pouliční díla.

Exhibition on Screen: Příběhy umění z Tokia | CZ trailer
 
Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství

S.O.S.! Tajemný superpadouch pokryl džungli toxickou růžovou pěnou, která vybouchne při kontaktu s vodou! A do období dešťů zbývá méně než měsíc... Na pomoc jsou přivoláni ti nejlepší z nejlepších. Esa z pralesa!

Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství (2023) HD Trailer CZ dabing
 
Hranice

Psycholožka Julia (Maja Ostaszewska) se po přestěhování do Suwalského kraje stává nedobrovolnou svědkyní a účastnicí dramatických událostí na polsko-běloruské hranici. Rozhodne se vzdát se svého pohodlného života a přidá se ke skupině aktivistů, kteří poskytují pomoc uprchlíkům.

Hranice (2023) Agnieszka Holland HD Trailer CZ titulky
 
Vymítač ďábla: Znamení víry

Legendární Vymítač ďábla patří právem mezi nejděsivější filmy všech dob. Na rok přesně padesát let po jeho vzniku se do kin chystá jeho nová kapitola. Ďábel totiž nikdy nespí.

VYMÍTAČ ĎÁBLA: ZNAMENÍ VÍRY (2023) oficiální trailer
 
Zabijáci rozkvetlého měsíce

Legenda světového filmu Martin Scorsese se na prahu osmdesátky rozhodl odvyprávět jeden ze svých nejdůležitějších příběhů. Leonardo DiCaprio a Robert De Niro mu v dramatu Zabijáci rozkvetlého měsíce pomáhají líčit neuvěřitelnou, leč pravdivou historii národa, který krvavě doplatil na to, že doslova přes noc pohádkově zbohatnul.

ZABIJÁCI ROZKVETLÉHO MĚSÍCE (2023) oficiální trailer
 
Zběsilá jízda

Od producentů populárního Shreka přichází rodinný animovaný film Zběsilá jízda. Film vypráví inspirativní příběh pomalu se pohybujícího savce který touží po rychlosti. Aby zachránil dům své babičky před demolicí, uzavře mladý Zhi sázku s Vaingloriousem, úřadujícím šampionem automobilové rallye.

ZBĚSILÁ JÍZDA (český dabing HD trailer)
 

% ZLEVNĚNÉ VSTUPNÉ %

 

Jeden z animovaných hitů letošního léta promítneme za zlevněné vstupné!

 
Letíme 2 2D/D

17. 10. | 17.00 | Kino Junior

Malý vrabčák Richard žije se svou rodinkou čápů, která ho vychovala. Tak jako každý rok se chystají přezimovat v severní Africe. Vrabčák se těší, že poletí s nimi, jenže řada starších mu to nedovolí, což ho rozzlobí a rozhodne se letět na vlastní pěst.

Letíme 2 | CZ DABING TRAILER | v kinech 24.8.
 

PŘEDPREMIÉRA

 

Jedinečná příležitost shlédnout film ještě před datem premiéry.

 
Tonda, Slávka a kouzelné světlo 2D/PZ

15. 10. | 13.00 | Kino Junior

Animovaný film Tonda, Slávka a kouzelné světlo vypráví o dobrodružství, které v tajemném domě zažijí dvě jedinečné děti. Tonda od narození svítí, zatímco jeho nová sousedka Slávka má zázračnou baterku, která pouze jim dvěma odhaluje světy plné barev a kouzel. Je to ale také film o jejich kamarádství, fantazii a odvaze.

TONDA, SLÁVKA A KOUZELNÉ SVĚTLO (2023) první oficiální trailer
 

♫ HUDEBNÍ ♫

 
 
The Rolling Stones: Sweet Summer Sun - Hyde Park Live 2D

18. 10. | 20.00 | Kino Radnice

V červenci 2013 vystoupili Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood a Charlie Watts v londýnském Hyde Parku u příležitosti 50 let od založení skupiny. Rolling Stones předvedli dvě fenomenální show pro více než 100 000 diváků, kde nechyběly ani největší hity jako „Brown Sugar“, „Gimme Shelter“ nebo „Satisfaction“.

The Rolling Stones: Sweet Summer Sun - Hyde Park Live ~ Trailer
 

FILMOVÝ KLUB

 

Filmové lahůdky, které si navíc členové Filmového klubu mohou vychutnat za snížené vstupné.

Více informací zde.

 
Citlivý člověk 2D/PZ

12. 10. | 20.00 | Kino Junior

Aktuality

Filmový MERCHANDISE v Kino Občerstvení Radnice

Filmový MERCHANDISE v Kino Občerstvení Radnice

Udělejte radost sobě i filmovým fanouškům okolo Vás.
V nově otevřeném Kino Občerstvení Radnice zakoupíte filmové kelímky na nápoje a plechovky na popcorn.
Kelímky a plechovky nabízíme s premiérovými tituly jako Hunger Games nebo Marvels, tak i se staršími oblíbenými filmy Mezi živly, Strážci Galaxie, Spider-Man...

Bílé Vánoce s André Rieu

Bílé Vánoce s André Rieu

17. 12. | 19.00 | Kino Radnice
Užijte si ducha Vánoc při zpěvu a tanci v uličce a při poslechu nestárnoucích vánočních koled, romantických valčíků a krásných písní z celého světa, jako např. Rolničky, Ave Maria, Tichá noc, Aleluja, Jenom klid a mnoho dalších! Diváci v kinech si také budou moci užít exkluzivní pohled do zákulisí, při kterém bude moderátorka Charlotte Hawkins hovořit s Andrém o tvorbě jeho hudební zimní říše divů. Je to perfektní brzký dárek k Vánocům pro Andrého fanoušky.

ROH | Královská opera a Královský balet

ROH | Královská opera a Královský balet

Jablonecká Kina Vám přináší jedinečnou podívanou! A to inscenace jednoho z nejprestižnějších operních domů na světě - londýnského Royal Opera House neboli Královské opery v Londýně.
Celosezónní předplatné je rozděleno na dvě skupiny: Opera (4 představení) a Balet (4 představení).
Cena vstupného je 290 Kč za představení.
V rámci abonmá Opera, či Balet je cena vstupného 240 Kč za představení.
Zakoupíte-li vstupenky na všechny opery i balety, vyjde Vás jedna vstupenka na 220 Kč.