#werichvkine

Věrnostní program BioSenior

Věrnostní karu BioSenior můžete zakoupit na pokladnách kina Radnice, Junior, Letního kina a recepci Eurocentra. Je určina divákům navštěvujícím náš pravidelný cyklus Projekce nejen pro seniory - BioSenior, kterým je nad 60 let. 

Cena průkazky je 10 kč. 

Za každou vstupenku sbírá člen věrnostního klubu razítka - za 5 razítek má nárok v kino baru na kávu zdarma, za 10 razítek pak na volnou vstupenku na představení z cyklu BioSenior. 

 

Všeobecné podmínky věrnostního klubu si přečtěte ZDE

Aktuality

Jan Werich: Když už člověk jednou je

Jan Werich: Když už člověk jednou je

5. 8. I 21:30 I Filmový klub I Letní Kino
Tento snímek uvedeme v rámci Filmového klubu v Letním Kině.
Film mapuje klíčové okamžiky života Jana Wericha, vznik Osvobozeného divadla, jeho boj proti fašismu, dramatický útěk před nacisty, působení ve Spojených státech, rozčarování po návratu do Československa i spolupráci s novým režimem. Snímek přináší málo známá fakta o jeho dramatickém útěku do Rakouska nebo o jeho druhé emigraci do USA.

Total Recall (1990)

Total Recall (1990)

1. 8. I 21:30 I Letní Kino
Total Recall z roku 1990 patří svým nadčasovým a originálním zpracováním dodnes k nejdůležitějším pilířům žánru sci-fi. Po 30 letech od premiéry se nyní film vrací v nové digitálně restaurované verzi.
Vstupenky jsou již v prodeji!

Předpremiéra: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Předpremiéra: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

24. 7 . I 21:30 I Letní Kino
Jedinečná příležitost shlédnout nový film režiséra Patrika Hartla podle jeho stejnojmenného knižního bestselleru!
V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou s téměř nesplnitelnými úkoly.
Vstupenky jsou již v prodeji!