Dárková firemní vstupenka

FIREMNÍ VOLNÁ VSTUPENKA

Představujeme exkluzivní nabídku Jabloneckých kin, díky které získáte jedinečný firemní dárek pro vaše zákazníky, zaměstnance, partnery i kolegy. 
Pro firemní zákazníky jsme proto připravili Dárkovou vstupenku v hodnotě jedné vstupenky do Jabloneckých kin, kterou doplníme o logo firmy dle vaše přání.

Věříme, že tento kulturní zážitek potěší každého bez rozdílu věku.

Firemní dárkový voucher v hodnotě 140,- Kč je platný po celý rok ve všech Jabloneckých kinech (Radnice, Junior, Letní kino) na 2D i 3D projekce mimo přenosů MET, koncertů a další alternativní obsah.

Aktuality

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

14. 12. | 19:00 | Kino Radnice
PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!
Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Pro jedinečný zážitek na velkém plátně Kina Radnice napomáhá i štědrá stopáž 190 minut, díky níž budou upraveny promítací časy.

Promítat budeme v té nejlepší kvalitě: ve 3D HFR 2K 5.1 S a 2D 4K 5.1 S

Těšíme se na Vás!

Křest knihy Jablonecké korálky

Křest knihy Jablonecké korálky

7. 12. | 17:30 | Kino Junior
Představení nové knihy s autogramiádou oblíbených knihotvůrců Marka Řeháčka, Petra Ferdyše Poldy a fotografa Jana Pikouse ml. Kniha Jablonecké korálky není navzdory názvu o sklářích a sklářství, ale korálky jsou obrazně představeny jako drobné zajímavosti v jabloneckých ulicích. Za zvýhodněnou cenu bude možné knížku zakoupit přímo na místě.
Cena vstupného je 20 Kč.

Vstupenky jsou již v prodeji.

Výherní čísla permanentek

Výherní čísla permanentek

Vylosovaná čísla permanentek. Výhercům gratulujeme.
Výhry jsou připraveny od 21. 11. na pokladně Kina Radnice (v otvíracích hodinách), výherci se musí prokázat permanentkou s výherním číslem.