BEZ ROUŠEK

#kinosoutez

Hry k létu patří a my tu máme jednu pro kinofanoušky!

Pojďte se s námi o prázdninách bavit hledáním kinobannerů rozvěšených na různých místech Jablonce nad Nisou a vyhrát extra popcorn a volnou vstupenku do jabloneckých kin.

Jak na to?

Vyfoťte se s kinobannerem. Fotografii sdílejte na svůj instagramový účet s označením @kinajablonec a #kinosoutez. 

Až budete mít nafoceno 5 různých bannerů, zašlete nám náhled fotografií a odkaz na váš instagram na e-mail projekty@kinajablonec.cz a získáte první odměnu - velký popcorn při návštěvě Letního kina.

Po získání fotografií se všemi deseti bannery postupujte stejným způsobem a získáte další popcorn a vstupenku na libovolné běžné promítání v jabloneckých kinech zdarma!

Léto s kinofotosoutěží bude zkrátka zábava pro celou partu!

Aktuality

TADY VARY

Festival byl úspěšně zahájen a denně pro Vás promítáme dva filmy. Ve čtvrtek 9. 7. před projekcí v 17 h přivítáme členku realizačního týmu Annu Purkrábkovou. Přijďte!

#kinosoutez

#kinosoutez

Nuda v létě? Pojďte soutěžit s jabloneckými kiny a vyhrajte popcorn a volnou vstupenku! Podrobnosti najdete zde na webu pod #kinosoutez. Selfíčkujte - sdílejte - bavte se a přijďte do kina.

TADY VARY

TADY VARY

Milí festivaloví fanoušci,
máme milou povinnost Vám oznámit, že naše kino se stalo jedním ze 36 kin, která v rámci přehlídky TADY VARY poctí návštěvou festivalový tým.

Stane se tak dne 9.7. u příležitosti uvedení snímku Na palubu!

Přesný čas a jména delegace Vám sdělíme v následujících dnech.

Vary jedou do Jablonce a předprodej už byl spuštěn. Program přehlídky najdete v samostatné záložce TADY VARY.