UZAVŘENÍ KIN

Dárková Firemní Vstupenka

 

 

Vážené dámy a panové,

 

dovolte nám představit jedinečnou nabídku Jabloneckých kin, díky které získáte neotřelý firemní dárek pro vaše partnery i kolegy. Situace v řadě odvětví a v kultuře obzvlášť je vážná a pokud je to možné, tak je nyní před Vánocemi ta pravá příležitost spojit podporu místní kulturní instituce se získáním originálního dárku.

Pro firemní zákazníky jsme proto připravili jedinečnou Dárkovou vstupenku v hodnotě jedné vstupenky do Jabloneckých kin, kterou doplníme dle vašeho přání o logo firmy. 

Věříme, že kina nezůstanou zavřená věčně a již teď čekají naše plátna na Agenta 007 nebo na nového Avatara. Darovaný zážitek v Jabloneckých kinech tak potěší každého bez rozdílu věku.Firemní dárkový voucher v hodnotě 140,- Kč je platný po celý rok 2021 ve všech jabloneckých kinech (Radnice, Junior, Letní kino) na 2D i 3D projekce mimo přenosů MET, koncertů a další alternativní obsah.

 

Jeho tisk včetně vložení loga dle přání zákazníka zajistíme. Formát voucheru je vhodný pro klasické dopisní obálky a obsahuje holografický bezpečnostní prvek.

Minimální odběr je 50 voucherů. Nákup bude následně fakturován.

 

Zaujala Vás naše nabídka na originální dárek? Máte dotaz?

 

Neváhejte nás kontaktovat.

Adam Gody Kocián

777 747 180

gody@kinajablonec.cz

 

Aktuality

Kina uzavřena

Z důvodu vládního nařízení jsou jablonecká kina od pondělí 12. října uzavřena.