Seznam Filmů

 

 

11. 4. 2022 20:00 Ztracené iluze (2D/T)

Ztracené iluze (2D/T) 150 min (2021) / FR/BE / s českými titulky / MP15
historické drama / režie: Xavier Giannoli

Lucien je mladý neznámý básník, žijící ve Francii 19. století, který do svého bytí vkládá velké naděje a ambice. Opouští rodinnou tiskárnu v kraji, z něhož pochází, aby zkusil najít štěstí v Paříži po boku své patronky. V tomto úžasném městě se brzy ocitá vydaný napospas vlastnímu osudu a postupně objevuje zákulisí světa zisku a přetvářky. Lidskou komedii, ve které je možné vše koupit či prodat: literární věhlas i tištěná média, politiku i city, pověst i duši. Lucien bude milovat, bude trpět a vystřízliví ze svých iluzí.

12. 4. 2022 20:00 84 dní (2D/T)

84 dní (2D/T) 105 min (2021) / DE/BO / s českými titulky / MP15
dokumentární film / režie: Philipp Hartmann

Hudební dokument, v němž lidská činorodost popírá všechna covidová omezení.
V roce 2020 se 25 hudebníků z Bolivijského experimentálního orchestru domorodých nástrojů vypravilo do Německa. Covid zrušil jejich koncerty, a zároveň se kvůli němu nemohli vrátit do Bolívie. Tři měsíce tak strávili společně s německými kolegy improvizací současné hudby.

13. 4. 2022 20:00 Smazat Franka (2D/T)

Smazat Franka (2D/T) 99 min (2021) / HU / s českými titulky / MP15
drama / režie: Gábor Fabricius

Frank zpívá v zakázané punkové kapele a režim podniká všechny kroky, aby ho umlčel.
Striktní černobílá sonda do komunistické Budapešti roku 1983. Zpěvák Frank se bouří proti totalitě, a proto ho policie zatkne a zavře do blázince. Co všechno Frank obětuje za svobodu?


Aktuality

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

Předpremiéra | Avatar: The Way of Water

14. 12. | 19:00 | Kino Radnice
PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!
Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Pro jedinečný zážitek na velkém plátně Kina Radnice napomáhá i štědrá stopáž 190 minut, díky níž budou upraveny promítací časy.

Promítat budeme v té nejlepší kvalitě: ve 3D HFR 2K 5.1 S a 2D 4K 5.1 S

Těšíme se na Vás!

Křest knihy Jablonecké korálky

Křest knihy Jablonecké korálky

7. 12. | 17:30 | Kino Junior
Představení nové knihy s autogramiádou oblíbených knihotvůrců Marka Řeháčka, Petra Ferdyše Poldy a fotografa Jana Pikouse ml. Kniha Jablonecké korálky není navzdory názvu o sklářích a sklářství, ale korálky jsou obrazně představeny jako drobné zajímavosti v jabloneckých ulicích. Za zvýhodněnou cenu bude možné knížku zakoupit přímo na místě.
Cena vstupného je 20 Kč.

Vstupenky jsou již v prodeji.

Výherní čísla permanentek

Výherní čísla permanentek

Vylosovaná čísla permanentek. Výhercům gratulujeme.
Výhry jsou připraveny od 21. 11. na pokladně Kina Radnice (v otvíracích hodinách), výherci se musí prokázat permanentkou s výherním číslem.