ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA se bude promítat v kině Radnice 27. února 2019 od 19:00 hodin. Lístky je možné zakoupit v předprodeji na pokladnách kin Radnice a Junior, na recepci Eurocentra a zde: http://vstupenky.kinajablonec.cz/radnice/standard/hall/id-5472. Srdečně vás zveme!

SOUTĚŽ O ROČNÍ PŘEDPLATNÉ ČASOPISU WINE&DEGUSTATION!

A co musíte pro výhru udělat?
Nic náročného - stačí přijít na film VÍNO NÁS SPOJUJE (14. 9., 16. 9. nebo 17. 9.) do kina Junior a na druhou stranu vstupenky napsat své jméno a e-mailovou adresu. Vstupenky potom vhodíte do speciálně označené lahve od vína, která bude u východu z kina a třeba se štěstí usměje právě na Vás!
Výherce budeme losovat 18. 9.
Pravidla soutěže najdete zde: http://bit.ly/2gJO6Zv

ZÍSKEJTE VOLNOU AKREDITACI NA LETNÍ FILMOVOU ŠKOLU V UHERSKÉM HRADIŠTI

Letní filmová škola v Uherském Hradišti se pomalu ale jistě blíží a my Vám nabízíme jedinečnou šanci získat VOLNOU AKREDITACI!
Stačí, abyste správně odpověděli na otázku:
V jakém termínu LFŠ letos proběhne?
Odpovědi zasílejte na email: projektykina@gmail.com
Do předmětu emailu prosím uveďte LFŠ - soutěž web.
Ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho šťastlivce, který získá VOLNOU AKREDITACI.
Výherce budeme kontaktovat emailem.
Konec soutěže je ve středu 24. června 2015 ve 12.00.

VYHRAJTE 2 VOLNÉ VSTUPENKY NA RUSALKU

Záznam představení divácky nejúspěšnějšího titulu předchozí sezóny se opět objeví na plátně kina Radnice!
Soutěžní otázka zní: "Která operní diva ztvárnila hlavní roli v Dvořákově jímavé pohádkové opeře?"
Odpovědi zasílejte na email: projektykina@gmail.com - do předmětu uveďte: Rusalka.
Ze všech správných odpovědí vylosujeme výherce, který získá 2 volné vstupenky na projekci záznamu představení z MET NY.
Konec soutěže je ve čtvrtek 9.4.2015 ve 12 hodin - jméno výherce zveřejníme na našem webu a budeme ho kontaktovat emailem.
RUSALKA | kino Radnice | sobota 11.4.2015 od 18.00

SOUTĚŽ PRO ŽÁKY ZŠ O PROJEKCI FILMU PÍSEŇ MOŘE | Kino Junior

Jako zpestření školního roku jsme ve spolupráci s distribuční společností Aerofilms připravili výtvarnou soutěž pro žáky základních škol. 

Výherce získá pro svou školu projekci filmu Píseň moře v kině Junior (do naplnění kapacity sálu).

Podrobné zadání, pravidla a podmínky soutěže najdete >>> zde <<<
Uzávěrka soutěže je 30. 4. 2015.


Přestože se jedná o celostátní soutěž, rádi bychom výrazněji motivovali jablonecké žáky. Z tohoto důvodu garantujeme, že připravíme jednu projekci v našem kině i v případě, že žádný z jabloneckých žáků v celostátním kole soutěže neuspěje. Jednoduše vybereme ten nejzdařilejší jablonecký výtvor.
V případě dotazů nás kontaktujte na emailu projektykina@gmail.cz

VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU TUČŇÁCI Z MADAGASKARU

CHCETE VYHRÁT 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU TUČŇÁCI Z MADAGASKARU?
Zadáním soutěže je namalovat tučňákům barevná trička na OMALOVÁNKU, kterou si můžete vyzvednout na pokladně kina Radnice nebo stáhnout >>> zde <<<
Hotový obrázek musí být doručen na pokladnu kina Radnice nejpozději do pondělí 24. listopadu.
Ze všech doručených omalovánek bude vylosováni 3 výherci, kteří získají po 2 volných vstupenkách! K obrázku nezapomeňte připojit telefon, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat. Výherci budou zveřejněni v úterý 25. listopadu ve 12 hodin na našem FB profilu Kina Jablonec nad Nisou a následně telefonicky kontaktováni.
Kompletní pravidla soutěže najdete  >>> zde <<<

STUDENTSKÁ SOUTĚŽ O NÁVRH KINOBARU V KINĚ RADNICE

Jablonecká kina při plánování rekonstrukce kinobaru v kině Radnice podporuje Sbor architektů města Jablonce nad Nisou, zastoupený architektem Petrem Stolínem a Xfatul, zastoupený architektem Jakubem Hendrychem. Oba výše jmenovaní architekti k naší radosti přijali účast v soutěžní porotě.

Důležitý faktem v současné době je, že ubývá individuálních provozovatelů kin, zatímco řetězce multiplexů bobtnají, mizí osobitost interiérů kin. Multiplexy nabízejí velmi unifikované prostředí, stejně jako designově nechvalně proslulé fastfoody. Chceme našim divákům poskytnout nejen kvalitní filmové zážitky, ale také prostředí, ve kterém se budou cítit pohodlně a budou v něm chtít trávit svůj volný čas.
Oceňujeme především originální řešení se snahou přizpůsobit unikátní prostor kina Radnice divákovi tak, aby se zde cítil výjimečně. Fandíme spíše DYI, než předraženým designovým kouskům. Máme rádi svět filmu, ale taky zábavu a zážitky. Náš cíl je udělat z návštěvy kina zážitek, o kterém budou diváci vyprávět přátelům.

Soutěž je určena studentům a absolventům, do 3 let po ukončení studia, Fakulty architektury a uměníTechnické univerzity v Liberci.
Soutěžní návrh může být předložen pouze v případě, že je autor zastoupen ateliérem (autorizovaný architekt ČKA), který převezme dohled v případné realizaci vítězného návrhu.


Virtuální prohlídku kina Radnice najdete ZDE
Zadání a soutěžní podklady ke stažení najdete v sekci pro školy ZDE

Datum odevzdání soutěžních návrhů kurýrem nebo poštou se stanovuje na 5. 9. 2014.

Pokud máte dotazy nebo zájem o prohlídku kina Radnice, doplněnou výkladem o programových cyklech jabloneckých kin neváhejte kontaktovat Kateřinu Nermuťovou.
projektykina@gmail.com , tel: 725 030 990

VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU TŘI BRATŘI

čtvrtek 14.8. | 17.30 | kino RADNICE
Další šance pro malé umělce! Nakreslete nám plakát k nové hudební pohádce Tři bratři z dílny Zdeňka a Jana Svěrákových. Plakát doručte na pokladnu kina Radnice nejpozději do úterý 12. srpna.
Ze všech doručených plakátů bude vylosován výherce! K obrázku nezapomeňte připojit telefon nebo e-mail, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat.Výherce bude zveřejněn ve středu 13. srpna ve 12 hodin na našem FB profilu Kina Jablonec nad Nisou a následně kontaktován pomocí e-mailu nebo telefonicky.

VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU LETADLA 2: HASIČI A ZÁCHRANÁŘI

Na červenec jsme si pro dětské diváky přichystali soutěž o 2 volné vstupenky na premiéru filmu Letadla 2: Hasiči a záchranáři, kterou můžete vidět ve čtvrtek 17. července od 17.30 na plátně kina Radnice. Stáhněte si na našem webu, v sekci omalovánky bludiště, kterým projděte tak, abyste na své cestě uhasili všechen oheň. Bludiště, které takto zdoláte nám přineste na pokladnu kina Radnice nejpozději do úterý 15. července. Ze všech doručených bludišť bude vylosován výherce! K obrázku nezapomeňte připojit telefon nebo e-mail, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat. Výherce bude zveřejněn ve středu 16. července ve 12 hodin na FB profilu Kina Jablonec nad Nisou a následně kontaktován pomocí e-mailu nebo telefonicky.

Kompletní pravidla soutěže najdete
ZDE

VYBARVI SI DRAKA

Na našem webu najdete OMALOVÁNKY k filmu JAK VYCVIČIT DRAKA 2. Pokud chcete vyhrát DVA VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU, která se uskuteční ve čtvrtek 19.6. od 17.30 v kině Radnice ukažte nám, jak jste si vybarvili vámi vybraný obrázek. Vaše výtvory můžete donést do úterý 17.6. na pokladnu kina Radnice. Ze všech doručených obrázků bude vylosován výherce!
K obrázku nezapomeňte připojit telefon nebo e-mail, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat. Výherce bude zveřejněn ve středu 18.6. ve 12 hodin na našem webu, FB profilu a následně kontaktován pomocí e-mailu nebo telefonicky.

VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU STOLETÝ STAŘÍK, KTERÝ VYLEZL Z OKNA A ZMIZEL

VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY na PREMIÉRU filmu  STOLETÝ STAŘÍK, KTERÝ VYLEZL Z OKNA A ZMIZEL, která proběhne v pátek 16. května od 20.00 v kině JUNIOR
Stoletý stařík vylezl z okna a zmizel...jestli pak ho v Jablonci někdo viděl? Máme hlášku, že se bude schovávat někde v centru města!
Sledujte náš FB profil Kina Jablonec nad Nisou v pátek 16.května 2014 ve 12.00 a dozvíte se víc!


KULTOVNÍ FILM 2001: Vesmírná odysea

"Kultovní film" je označení pro film, který svým významem ovlivnil část populace nebo umění, které jej uctívá. Obvykle jde o film, který má početnou skupinu obdivovatelů, čímž si udržuje svou hodnotu... - říká Wikipedie.
Jedním z nejslavnějších kultovních filmů je 2001: Vesmírná odysea, kterou do českých kin uvádí v rámci Projektu 100 Asociace českých filmových klubů
My tu máme připraveny DVA VOLŇÁSKY na naši ČTVRTEČNÍ PROJEKCI od 20:00 v JUNIORU!
Stačí, když nám do komentů k příspěvku na facebookovém profilu FILMOVÝ KLUB JABLONEC NAD NISOU napíšete, který film, je "kultovní" pro vás. Ze všech odpovědí vylosujeme jednoho šťastlivce! Výherce zveřejníme ve čtvrtek v poledne.
PS: Ani ostatní nepřijdou zkrátka. Máme pro vás krásné pohledy, které dostanete přímo na projekci! 

3 PRÁZDNINOVÉ SOUTĚŽE S LEGEM A JABLONECKÝMI KINY!

Máme rádi Lego, jaro a prázdniny! Proto jsme si právě teď přichystali sérii 3 PRÁZDNINOVÝCH SOUTĚŽÍ!
Zúčastnit se můžete všech soutěží, šance na výhru tak závratně stoupá!
Ve hře jsou zajímavé ceny jako rodinné vstupenky na filmové představení v jabloneckých kinech, rodinné vstupenky do Muzea Lega, knížky Lego příběh „Mocní spojenci“ a další! 

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVALI:

       
                        

DĚKUJEME!!!

1) PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ S PROMÍTÁNÍM V KINĚ RADNICE

V průběhu jarních prázdnin budeme od pondělí do pátku (10. – 14. 3. 2014) v kině Radnice každý den promítat animovaný film. Začátek představení je vždy v 10.00.
Návštěvníci představení u vchodu obdrží krátkou anketu, kterou vyplní a odevzdají před odchodem. Všechny odpovědi budou zařazeny do slosování o zajímavé ceny.

Výherce bude zveřejněn v pondělí 17. 3. 2014 na našem facebookovém profilu Kina Jablonec nad Nisou, v sekci "soutěže" u příslušných soutěží na našem webu 
a kontaktován na telefon nebo email uvedený v anketě.
 
1. místo: 
rodinná vstupenka (2+2) na filmové představení v jabloneckých kinech
rodinná vstupenka (2+2) do muzea Lega v Praze
knížka Lego příběh „Mocní spojenci“

2. místo:
rodinná vstupenka (2+2) do muzea Lega v Praze
knížka Lego příběh „Mocní spojenci“

3. místo:
rodinná vstupenka (2+2) do muzea Lega v Praze
pohádkový kalendář 2014

4. místo:
pohádkový kalendář 2014

5. místo:
pohádkový kalendář 2014


+ všichni návštěvníci Prázdninového promítání v kině Radnice zároveň obdrží kupón s 20% slevou na vstupné do Muzea Lega (do vyčerpání zásob) 
 
PROGRAM PRÁZDNINOVÉHO PROMÍTÁNÍ V KINĚ RADNICE

10.3. | pondělí  VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ (2D/D)
11.3. | úterý 
LEGO PŘÍBĚH (3D/D)
12.3. | středa 
DOBRODRUŽSTVÍ PANA PEABODYHO A SHERMANA (2D/D)
13.3. | čtvrtek 
DOBRODRUŽSTVÍ PANA PEABODYHO A SHERMANA (3D/D)
14.3. | pátek 
LEGO PŘÍBĚH (2D/D)

Kompletní pravidla k soutěži najdete zde

Losování k soutěži spojené s prázdninovým promítáním v kině Radnice již proběhlo! Z cen se můžou radovat Kateřina, Nela, Alice, Tereza a Baruška. Všem už jsme volali nebo poslali email. GRATULUJEME! 

2) PRÁZDNINOVÁ KREATIVNÍ SOUTĚŽ "Lego je prostě boží!"

Zúčastněte se naší soutěže, tím, že postavíte co nejzajímavější scénu z Lega, kterou vyfotíte a fotku zašlete spolu se svým jménem na emailovou adresu projektykina@gmail.com
Fantazii se meze nekladou!

Svá díla můžete zasílat do neděle 16. 3. 2014 do 12:00.
 
V pondělí 17. 3. 2014 budou všechny soutěžní fotky zveřejněny na našem facebookovém profilu Kina Jablonec nad Nisou  v albu „Lego je prostě boží!“.
 
Dále následujte 4 jednoduché kroky: 
1)      Navštivte náš Facebookový profil Kina Jablonec nad Nisou 
2)      Najeďte na vaši fotku (album LEGO JE PROSTĚ BOŽÍ) a klikněte na „Označit fotku“ 
3)      Klikněte na vaši fotku a napište vaše jméno, stiskněte „Enter“ a klikněte na „Označeno“ 
4)      Získejte pro svoji fotku co nejvíc „To se mi líbí“ 
  
Hlasování (sbírání „To se mi líbí“) bude probíhat od pondělí 17.3. do pátku 21.3. do 12.00.
 
Prvních pět fotek, které dostanou nejvíc „To se mi líbí“ vyhrává zajímavé ceny! 

1. 
místo:
  • rodinná vstupenka (2+2) na filmové představení v jabloneckých kinech
  • rodinná vstupenka (2+2) do muzea Lega v Praze
  • knížka Lego příběh „Mocní spojenci“
 
2. místo
  • rodinná vstupenka (2+2) do muzea Lega v Praze

3. 
místo
  • knížka Lego příběh „Mocní spojenci“
  • pohádkový kalendář 2014 

4. 
místo:
  • pohádkový kalendář 2014 

5. 
místo:
  • pohádkový kalendář 2014 

Kompletní pravidla k soutěži najdete zde

3) KAŽDODENNÍ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ NA FACEBOOKU

V průběhu jarních prázdnin 2014 soutěžíme každý všední den, od pondělí 10. 3. do pátku 14. 3. 2014,
vždy ve 13.00 také na našem FB profilu
Kina Jablonec nad Nisou.

Splňte jednoduchý úkol nebo odpovězte na otázku a vyhrajte rodinnou vstupenku do Muzea Lega!Kompletní pravidla k soutěži najdete zde

Všechny ceny jsou už rozdány, výhercům gratulujeme!

Soutěže

Rádi si hrajeme a soutěžíme, takže se tu v budoucnu můžete těšit na nejrůznější zábavu a odměny ;)

STYLOVÁ TAŠKA K FILMU "BIG LEBOWSKI"

U příležitosti projekce filmu "BIG LEBOWSKI" v Letním kině, tu pro Vás máme soutěž o jednu parádní stylovou tašku s motivem z filmu.
Stačí, když nám napíšete celé jméno postavy, kterou ve filmu "BIG LEBOWSKI" ztvárnil John Turturro.

Pište na kinajablonec@mestojablonec.cz a do předmětu emailu napište "BIG LEBOWSKI".
Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho šťastlivce. Uzávěrka je v úterý 6.8.2013 v 9.00 hodin, přejeme hodně štestí!

Správná odpověď zní: Jesus Quintana

Soutěž byla vyhodnocena a výherce už má od nás v emailu zpráva s instrukcemi k vyzvednutí odměny! Gratulujeme!