VÁŽENÍ DIVÁCI, Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ PŘESOUVÁME OD 22. 7. PROGRAM KINA RADNICE DO KINA JUNIOR. Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme, Váš Kinotým

Programové cykly Radnice Junior Letní

Malí diváci se nejprve pod dohledem zkušených lektorů vyřádí - čeká je spousta zábavy v podobě tematických výtvarných dílniček. Na základě přihlášek sestavíme kreativní týmy podle věku dětí, aby všichni měli tempo, které jim vyhovuje a mohli si tak užít co nejvíce zábavy. Pokud máte doma malého tvoříka ve věku od 4 do 10 let, tak neváhejte a přihlaste ho na odpoledne plné zábavy v kině Junior. Odměnou Vám bude nejen chvilka pro sebe, ale i umělecké dílko, které Vaše dítko vlastnoručně vyrobí!

Preferujeme používání přírodních materiálů a techniky, které rozvíjí kreativitu dítěte. Veškeré výtvarné pomůcky jsou zajištěny přímo v kině, dítko si s sebou musí přinést pouze pracovní oděv a svačinu, kterou si zbaští o přestávce mezi dílničkou a filmem.

Vhodné pro samostatné děti od 4 do 10 let.

Vstupenky:
Cena vstupenky na kreativní dílnu Tvořík je 60 Kč
Kapacita kreativních dílen je omezená, maximální počet dětí je 15

Rezervace není možná. Vstupenky můžete zakoupit na pokladnách jabloneckých kin (Radnice, Junior) nebo Eurocentra.

Vstupné na film není zahrnuto v ceně vstupenky na kreativní dílny Tvořík. Během filmu jsou děti z dílničky pod dohledem lektorů. Návštěva projekce je na zvážení rodičů dle aktuálního programu.
Předpokládaná délka programu jsou 3 hodiny (kreativní dílna 1 h + přestávka + projekce filmu).

Máte možnost dítko na dílničce nechat samotné, v tom případě je  při kontrole vstupenky na kreativní dílnu nutné vyplnit přihlášku, která obsahuje kontaktní údaje a další informace potřebné k tomu, aby se dítě mohlo dílničky zúčastnit.
Účast dospělých na dílně je vítana, vstupné platí pouze děti. Pokud chce dospělák na film - musí si koupit vstupenku.

Přihlášku a Vnitřní řád kreativní dílny Tvořík najdete ke stažení v sekci Pravidla
>>> zde <<<

Fotky z prvního Tvoříka (12.10.) najdete >>> zde <<<