VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.

Programové cykly Radnice Junior Letní

Exkluzivně pro rodiče s miminky a nejmenšími dětmi je určena středeční dopolední projekce v kině Junior. Prcka můžete vzít s sebou do sálu (klidně i v kočárku) a sledovat ty nejnovější filmy bez toho, abyste se museli obávat, že váš drobeček bude rušit ostatní diváky – s tím se totiž počítá.  Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem (např. v akutních případech, kdy je potřeba přebalit).
K dispozici bude přebalovací pult, dále pak koberec a hračky přímo na sále. Těšit se můžete na premiérové "dospělácké" filmy různých žánrů. Takže, nestýskejte si již po dnech, kdy kultura a společnost byli vaši dobří přátele a vydejte se do kina Junior!
PS: Bejby nebude sedět v koutě! ;-)