Program  

DNES: 07.12.2019 | sobota

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

ZÍTRA: 08.12.2019 | neděle

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
LE MANS '6620:00LE MANS '66   (2D)Titulky130

09.12.2019 | pondělí

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

10.12.2019 | úterý

NABARVENÉ PTÁČE 10:00NABARVENÉ PTÁČE   (2D)Titulky60
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
LE MANS '6620:00LE MANS '66   (2D)Titulky130

11.12.2019 | středa

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

12.12.2019 | čtvrtek

VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ17:00VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ   (2D)Dabing130
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL20:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Titulky130

13.12.2019 | pátek

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130

14.12.2019 | sobota

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (3D)Dabing150
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

15.12.2019 | neděle

ADVENTNÍ POHÁDKA - SNĚŽNÝ KLUK14:30ADVENTNÍ POHÁDKA - SNĚŽNÝ KLUK   (2D)Dabing0
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130

16.12.2019 | pondělí

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL17:00JUMANJI: DALŠÍ LEVEL   (2D)Dabing130
ŠPINDL 2  20:00ŠPINDL 2   (2D)Česky130

17.12.2019 | úterý

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130

18.12.2019 | středa

AD ASTRA14:30AD ASTRA   (2D)Titulky60
VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ17:00VALHALLA: ŘÍŠE BOHŮ   (2D)Dabing130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky140

19.12.2019 | čtvrtek

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Dabing150
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky130

20.12.2019 | pátek

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Dabing130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Titulky150

21.12.2019 | sobota

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Dabing150
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky130

22.12.2019 | neděle

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II14:30LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (2D)Dabing130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Dabing130
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Titulky150

23.12.2019 | pondělí

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II17:00LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II   (3D)Dabing150
STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 20:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (2D)Titulky130

24.12.2019 | úterý

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA14:30POSLEDNÍ ARISTOKRATKA   (2D)Česky60

25.12.2019 | středa

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA 17:00STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA   (3D)Dabing150
ČERNÉ VÁNOCE20:00ČERNÉ VÁNOCE   (2D)Titulky130

01.01.2020 | středa

STAŘÍCI14:30STAŘÍCI   (2D)Česky60

11.01.2020 | sobota

VOJCEK | ALBAN BERG 18:45VOJCEK | ALBAN BERG   (2D)Titulky330

01.02.2020 | sobota

PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN18:45PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN   (2D)Titulky330

29.02.2020 | sobota

AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL18:45AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL   (2D)Titulky330

14.03.2020 | sobota

BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER17:45BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER   (2D)Titulky330

11.04.2020 | sobota

TOSCA | GIACOMO PUCCINI18:45TOSCA | GIACOMO PUCCINI   (2D)Titulky330

09.05.2020 | sobota

MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI18:45MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI   (2D)Titulky330