Program  

DNES: 14.10.2019 | pondělí

BLÍŽENEC17:00BLÍŽENEC   (2D)Titulky130
JOKER20:00JOKER   (2D)Titulky130

ZÍTRA: 15.10.2019 | úterý

TENKRÁT V HOLLYWOODU10:00TENKRÁT V HOLLYWOODU   (2D)Titulky60
PRAŽSKÉ ORGIE 17:00PRAŽSKÉ ORGIE   (2D)DabingČesky130
BLÍŽENEC20:00BLÍŽENEC   (3D)Titulky150

16.10.2019 | středa

PŘES PRSTY17:00PŘES PRSTY   (2D)Česky130
NÁRODNÍ TŘÍDA20:00NÁRODNÍ TŘÍDA   (2D)Česky130

17.10.2019 | čtvrtek

JOKER17:00JOKER   (2D)Dabing130
PLÁCIDO DOMINGO: GALAVEČER 20:00PLÁCIDO DOMINGO: GALAVEČER   (2D)Originální znění250
U ZLATÉ RUKAVICE20:00U ZLATÉ RUKAVICE   (2D)Titulky130 Kč/110

18.10.2019 | pátek

ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO17:00ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO   (3D)Dabing150
JOKER20:00JOKER   (2D)Titulky130

19.10.2019 | sobota

ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO14:30ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO   (2D)Dabing130
JOKER17:00JOKER   (2D)Dabing130
NÁRODNÍ TŘÍDA20:00NÁRODNÍ TŘÍDA   (2D)Česky130

20.10.2019 | neděle

OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDDON14:30OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDDON   (2D)Dabing130
ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO17:00ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO   (3D)Dabing150
BLÍŽENEC20:00BLÍŽENEC   (2D)Titulky130

21.10.2019 | pondělí

JOKER17:00JOKER   (2D)Dabing130
RAMBO: POSLEDNÍ KREV20:00RAMBO: POSLEDNÍ KREV   (2D)Titulky130

22.10.2019 | úterý

NÁRODNÍ TŘÍDA17:00NÁRODNÍ TŘÍDA   (2D)Česky130
JOKER20:00JOKER   (2D)Titulky130

23.10.2019 | středa

HODINÁŘŮV UČEŇ14:30HODINÁŘŮV UČEŇ   (2D)Česky60
JOKER17:00JOKER   (2D)Dabing130
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA20:00POSLEDNÍ ARISTOKRATKA   (2D)Česky140

24.10.2019 | čtvrtek

BLÍŽENEC17:00BLÍŽENEC   (2D)Titulky130
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA20:00POSLEDNÍ ARISTOKRATKA   (2D)DabingČesky130

25.10.2019 | pátek

SNĚŽNÝ KLUK17:00SNĚŽNÝ KLUK   (3D)Dabing150
ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY20:00ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY   (2D)Titulky130

26.10.2019 | sobota

ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO14:30ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO   (2D)Dabing130
MANON | JULES MASSENET 18:45MANON | JULES MASSENET   (2D)Titulky330

27.10.2019 | neděle

SNĚŽNÝ KLUK14:30SNĚŽNÝ KLUK   (2D)Dabing130
ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO17:00ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO   (3D)Dabing150
ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY20:00ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY   (2D)Titulky130

28.10.2019 | pondělí

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA17:00POSLEDNÍ ARISTOKRATKA   (2D)DabingČesky130
JOKER20:00JOKER   (2D)Titulky130

29.10.2019 | úterý

PŘES PRSTY10:00PŘES PRSTY   (2D)Česky60
ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY17:00ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY   (2D)Titulky130
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA20:00POSLEDNÍ ARISTOKRATKA   (2D)DabingČesky130

30.10.2019 | středa

JOKER17:00JOKER   (2D)Dabing130
ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY20:00ZOMBIELAND: RÁNA JISTOTY   (2D)Titulky130

06.11.2019 | středa

SLAYER: THE REPENTLESS KILLOGY20:00SLAYER: THE REPENTLESS KILLOGY   (2D)Originální znění250

09.11.2019 | sobota

MADAMA BUTTERFLY | GIACOMO PUCCINI18:45MADAMA BUTTERFLY | GIACOMO PUCCINI   (2D)Titulky330

21.11.2019 | čtvrtek

DEPECHE MODE: SPIRITS IN THE FOREST20:00DEPECHE MODE: SPIRITS IN THE FOREST   (2D)Titulky250

23.11.2019 | sobota

ACHNATON | PHILIP GLASS 18:45ACHNATON | PHILIP GLASS   (2D)Titulky330

11.01.2020 | sobota

VOJCEK | ALBAN BERG 18:45VOJCEK | ALBAN BERG   (2D)Titulky330

01.02.2020 | sobota

PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN18:45PORGY A BESS | GEORGE GERSHWIN, DUBOSE A DOROTHY HEYWARDOVI, IRA GERSHWIN   (2D)Titulky330

29.02.2020 | sobota

AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL18:45AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL   (2D)Titulky330

14.03.2020 | sobota

BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER17:45BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER   (2D)Titulky330

11.04.2020 | sobota

TOSCA | GIACOMO PUCCINI18:45TOSCA | GIACOMO PUCCINI   (2D)Titulky330

09.05.2020 | sobota

MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI18:45MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI   (2D)Titulky330