Program podle abecedy

Film ANDĚL PÁNĚ 2

Volné pokračování rodinné vánoční pohádky s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích. Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! Co ale dělat, když se vzácné ovoce nechtěně skutálí až na Zemi?

více

Film ANDĚL ZKÁZY | Thomas Adès

 

více

Film BOHÉMA | Giacomo Puccini

 

více

Film CUKY LUKY FILM

Crazy komedie v režii Karla Janáka (Snowborďáci, Rafťáci). Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky?

více

Film FILMBRUNCH

Nedělní pohodovka s přáteli. O půl jedenácté se začne servírovat brunch – u jídla tak můžete probrat co vám týden dal a vzal. Laskominy všeho druhu zajistí kavárna Pokec. Od 12.00 následuje filmová projekce ▶ NAPROSTÍ CIZINCI, ať pak máte ještě o čem pokecat – máte na to celé odpoledne.

více

Film I DVA JSOU RODINA

Francouzská komedie, která ve své zemi trhá návštěvnické rekordy. Vtipný a nonšalantní Samuel (Omar Sy – Nedotknutení, Samba) si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví dívka, s ním zažil víkendový flirt a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu malou holčičku a uteče…

více

Film ISHORTS; PRVNÍ LIGA 2017

Festivalová smetánka z celého světa! Co se teď hraje v první lize krátkého filmu na světových festivalech? Přijďte se podívat na pásmo iShorts; První liga a uvidíte jen třešničky z dortů světových přehlídek od Kanady, přes USA až po starý kontinent. www.iShorts.eu

více

Film KLIENT

Mladý pár vynucený přestěhovat se z hroutícího se domu do nového bytu netuší, že jeho předchozí obyvatelkou byla žena nevalné pověsti. Strašlivá událost jim pak zcela zničí manželství. Tento provokující, napínavý a prozíravý naturalistický snímek oceňovaného režiséra Rozchodu Nadera a Simin mistrně nahlíží do rozbouřených srdcí a duší hlavních postav. Film získal Oscara v kategorii Nejlepší zahraniční film.

více

Film KOUZELNÁ FLÉTNA | Wolfgang Amadeus Mozart

 

více

Film KRÁL ARTUŠ: LEGENDA O MEČI

 

více

Film KRÁSKA A ZVÍŘE

Hraná adaptace animované klasiky společnosti Disney. Pohádkový příběh bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. V hl. rolích Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson, Ewan McGregor, Kevin Kline a další.

více

Film LUISA MILLEROVÁ | Giuseppe Verdi

 

více

Film MASARYK

Historické drama natočil podle scénáře Alexe Königsmarka a Petra Kolečka režisér Julius Ševčík (Normal, Restart). Titulní postavu Masaryka bravurně ztvárnil démonický Karel Roden. Smrt Jana Masaryka je dodnes zahalena tajemstvím. Mnohá tajemství se však skrývají i v jeho životě…

více

Film MIMI ŠÉF

Animovanou rodinná komedie od režiséra filmu Madagaskar. Timův nový bráška je hodně zvláštní batole. Nosí totiž elegantní oblek s kravatou, mluví hlubokým hlasem a nemístně vtipkuje. A taky se chová jako tajný agent…

více

Film MUMIE

Zaživa pohřbená egyptská princezna Ahnamet se po dvou tisíci letech nuceného odpočinku probouzí a ve spojení s temnými silami se chystá ovládnout celý svět. Princezně se ale postaví tajná organizace Prodigium, která má v pronásledování a odchytu těch nejnebezpečnějších monster pomerně bohaté zkušenosti. Výpravné akčního dobrodružství s Tomem Cruisem a Annabelle Wallisovou.

více

Film NA MLÉČNÉ DRÁZE

Emir Kusturica se po dlouhých letech vrací po boku Monicy Bellucci v hlučné a divoké komedii s prvky moderní pohádky. Kosťa vozí uprostřed válečné zóny mléko na oslu cestou necestou. Při jedné ze zastávek se seznámí s okouzlující ženou, která se ukrývá uprostřed země nikoho před svým zlověstným nápadníkem. Stačí chvilka a oba k sobě zahoří téměř pohádkovou náklonností…

více

Film NÁPOJ LÁSKY | Gaetano Donizetti

 

více

Film NAPROSTÍ CIZINCI

Skvělé komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní život. Přistoupí totiž na zdánlivě nevinný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet s ostatními každou SMS i každý příchozí hovor…

více

Film NASLEPO

Připravili jsme pro vás tajné dramaturgické překvapení! Do poslední chvíle nebudete vědět, jaký film vás v kině čeká! Zaplatíte za něj ale až po promítání, a to takovou částku, jakou sami uznáte za vhodné. Stačí si vyzvednout volné vstupenky na pokladně kina a nechat se překvapit!

více

Film NORMA | Vincenzo Belini

 

více

Film OTEVÍRAČKA LEŤÁKU 2017

Areál otevře své brány již ve 20 hodin. Atmosféru naladí DJové Johnny Caress, Illya a Cyper. Před filmovou projekcí bude k vidění vystoupení jabloneckého tanečního souboru Company DAM. Po setmění (21:45) následuje projekce Naslepo (vstupné dobrovolné). 

více

Film PERSONAL SHOPPER

Mladá Američanka Maureen (Kristen Stewart) se živí v Paříži jako osobní nákupčí oblečení pro obletovanou celebritu. Svůj volný čas tráví v podivném opuštěném domě. Je Maureen opravdu schopná komunikovat s dušemi zemřelých, stejně jako její dvojče, Lewis, který nedávno zemřel? Duchařské drama získalo na festivalu v Cannes cenu za režii.

více

Film PIRÁTI Z KARIBIKU: SALAZAROVA POMSTA

V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka.

více

Film POLINA

Talentovaná baletka Polina od dětství tvrdě pracuje, aby v konkurenčním světě baletu uspěla. Podaří dosáhnout pomyslného maxima - je přijata do moskevského Bolšoj těatru. Jenže jedna návštěva představení francouzského souboru moderního výrazového tance změní její pohled na tanec a na svět i na život…

více

Film POPELKA | Jules Massenet

 

více

Film POSLEDNÍ RODINA

Malíř Zdzisław Beksiński tráví své dny mezi čtyřmi zdmi varšavského bytu, obklopen pouze svou rodinou. Navzdory socialistické šedi okolního prostředí je jeho vnitřní svět plný surreálních vizí, barev, vášně a perverzních fantazií. Strhující filmová kronika je natočena podle neuvěřitelného skutečného příběhu prokleté rodiny polského malíře.

více

Film PŘÍŠERKY POD HLADINOU

Animovaná rodinná komedie. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. Tři kamarádi z podmořského údolí – chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo se musí stát hrdiny a zabránit nenadálému nebezpečí a zkáze jejich domovů.

více

Film PUTOVÁNÍ TUČŇÁKŮ: VOLÁNÍ OCEÁNU

Příběh malého tučňáka, připravujícího se na svou první cestu k moři, nás zavádí do ledového království vzdálené Antarktidy. Pokračování oscarového snímku natočil režisér Luc Jacquet s využitím nejmodernějších technologií včetně ponorek a dronů. Dobrodružství nejodlehlejších částí naší planety se mu díky tomu podařilo zachytit tak, jak bylo ještě před několika lety nemyslitelné…

více

Film RANDE NASLEPO

Romantická komedie. Mladík Saliya (Kostja Ullmann) touží už od dětství po práci v luxusním hotelu. Pak ale jako teenager začne ztrácet zrak, až nakonec vidí jen matné obrysy. Díky důkladné přípravě a velkému blafování ale uspěje a vysněné místo získá. Jen nikomu nepřizná, že vlastně tak trochu skoro vůbec nevidí. A nebýt toho, že se zamiloval do Laury, nikdo by na jeho blamáž možná ani nepřišel…

více

Film RODINNÉ NASLEPO

Vezměte své dítko s sebou do kina a vychutnejte si společně naše dramaturgické překvapení! Vstupné se platí až po projekci, a to kolik sami uznáte za vhodné! (Pro děti od 6 let.)

více

Film SEMIRAMIS | Gioachino Rossini

 

více

Film SIBIŘSKÝ DENÍK

Stalinova Rudá armáda vtrhla do Lotyšska, rodinu novinářky Melánie Vanagsové a další tisíce lidí bez slitování deportovali do vyhnanství na promrzlé Sibiři. Násilně odloučena od otce a manžela zde Melánija se svým synem strávila dlouhých šestnáct let živořením na tenké hranici mezi životem a smrtí. Sibiřský deník byl s velkým diváckým úspěchem na filmových festivalech a v Lotyšsku se stal nejnavštěvovanějším filmem roku 2016.

více

Film SKOKAN

Je začátek května. Zlodějíček Julius byl zrovna propuštěn z vězení. Slunce svítí, ale představa budoucnosti na teplickém předměstí rozhodně nezahřeje. V televizi mluví o nějakém festivalu v Cannes. Nějaký opilec, neherec, tam prý dostal cenu za film a stal se hvězdou. Jasně, jedu do Cannes! Jak? Stopem. Nový film osobitého režiséra Petra Václava (Cesta ven, Nikdy nejsme sami).

více

Film SMRTIHLAV

Čím větší zlo, tím větší hrdinové. Přesně 75 let od atentátu na Heydricha příchází do českých kin film Smrtihlav natočený podle oceňované knihy Himmlerův mozek se jmenuje Heydrich. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené. Není to jen malý český příběh. Je to velký příběh druhé světové války.

více

Film STRÁŽCI GALAXIE VOL. 2

Pokračování dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

více

Film ŠMOULOVÉ: ZAPOMENUTÁ VESNICE

Nové, zcela animované Šmoulí dobrodružství. Po nálezu tajuplné mapy se Šmoulinka vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici…

více

Film ŠPUNTI NA VODĚ

Prosluněná hravá komedie pro celou rodinu. Dozvíte se, jak to dopadne, když mámám dojde trpělivost a vyrazí na dámskou jízdu a tátové s ratolestmi na krku se vydají na vodu vstříc dobrodružství a spoustě humorných zážitků… Do jiskřivých peřejí se ponořili Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák za nadšené podpory dětských herců. V rolích jejich něžných poloviček se představí Tatiana Vilhelmová, Anna Polívková a Jana Kvantiková.

více

Film TAKOVÉ JSOU VŠECHNY | W. A. Mozart

 

více

Film TEHDY SPOLU

Mladá židovka Terezka přijíždí během válečných deportací na Valašsko ke své tetě na vesnici. Snaží se zapadnout do nového prostředí, poznává tradiční řemesla, tradice a také zde prožívá svoji první dětskou lásku. Avšak tíha válečné doby doléhá i na venkov a dívka si musí dávat pozor, aby její tajemství nikdo neodhalil.

více

Film TOSCA | Giacomo Puccini

 

více

Film ÚKRYT V ZOO

Drama podle skutečné události ze druhé světové války s Jessicou Chastain v hlavní roli. Příběh o uprchlících z varšavského ghetta, kteří našli útočiště ve výbězích tamní zoologické zahrady. Šílený a nebezpečný plán se zrodil v hlavě manželky jejího ředitele. Výsledkem bylo přes 300 zachráněných lidských životů…

více

Film UTEČ

Lahůdkový psycho horor kombinovaný s rafinovanou satirou. Režisérovi a scenáristovi Jordanu Peeleovi se podařilo natočit film, který zároveň děsí a baví. Hit slavného festivalu v Sundance díky tomu sbírá body u diváků i recenzentů. A přitom je to „jen“ příběh o dívce, která si veze svého kluka domů na víkend, aby ho představila rodičům…

více

Film VETŘELEC: COVENANT

Ridley Scott se vrací do vesmíru, který stvořil v kultovní sérii Vetřelec. Vetřelec: Covenant je novou kapitolou, ve které posádka vesmírné lodi Covenant směřuje na vzdálenou planetu na druhé straně galaxie, která se zdá být neobjeveným rájem. Ve skutečnosti ale skrývá nebezpečí, které si nikdo z členů posádky nedokázal představit.

více

Film WONDER WOMAN

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Po setkání s americkým válečným pilotem se Diana připojuje k boji po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl.

více

Film Z PAŘÍŽE DO PAŘÍŽE

Bratři Maurice a Joseph jsou kluci, kterým žádná lumpárna není cizí, a protože bydlí v Paříži, mají příležitostí pro svá klukovská dobrodružství více než dost. Bohužel jim do dětských her a radostí zasáhne tvrdý osud. Malí hrdinové si naštěstí při tom všem dokáží v sobě uchovat dětství i najít čas na klukovská dobrodružství. Film nese i českou stopu – jeho natáčení probíhalo například v Praze nebo v Žatci.

více

Film ZABIJÁCI Z MALOMĚSTA

„Rozvod? Vražda vyjde levněji!“ Na internetu seženete všechno. I ruského nájemného zabijáka. Prudce nekorektní dánská komedie o tom, že najmout si ruského vraha vás vyjde levněji než se rozvést. Otázka zní: stojí to za ty následky?

více

Film ZAHRADNICTVÍ: RODINNÝ PŘÍTEL

První z filmů trilogie Zahradnictví, rodinné ságy, kterou Jan Hřebejk s Petrem Jarchovským považují za své „životní dílo“. Tři mladé ženy (Aňa Geislerová, Gabriela Míčová a Klára Melíšková) a jejich dvě děti čekají během německé okupace na návrat svých vězněných mužů a otců (Martin Finger a Jiří Macháček). Válkou vynucenému rodinnému společenství mezitím obětavě pomáhá rodinný přítel, lékař Jiří (Ondřej Sokol)…

více