Vážení diváci, dovolujeme si Vás upozornit na letní provoz našich kin: Kino Radnice promítá do 26. 7. a opět otevírá 10. 8. Letní kino promítá do 3. 9. Kino Junior bude opět v provozu od 27. 7.

Program podle abecedy

Film ANDĚL ZKÁZY | Thomas Adès

 

více

Film ANDRÉ RIEU: KONCERT Z MAASTRICHTU 2017

André Rieu slaví 30 let se svým Johann Strauss Orchestra a do kin míří živý přenos koncertu k tomuto úžasnému jubileu. Jeho výroční koncert a zároveň vrchol letošní hudební sezóny si budou moct užít diváci po celém světě právě díky přenosu do kin.

více

Film ATOMIC BLONDE: BEZ LÍTOSTI

Právě probíhá studená válka. Agentka MI6 v utajení, Lorraine Broughton, je poslána do Berlína s cílem vyšetřit smrt svého kolegy a získat zpět ztracený seznam dvojitých agentů. Společně se šéfem místní pobočky Davidem Percivalem musí udělat cokoliv, aby se seznam nedostal do rukou nepřítele. 

více

Film AUTA 3

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá talentovaná trenérka Cruz Ramirezová, která by sama chtěla prorazit, a vzpomínky na báječného Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve finále závodu o Zlatý píst všem dokázat, že nepatří do starého železa.

více

Film BÁBA Z LEDU

Film Bohdana Slámy (Štěstí, Venkovský učitel). Po setkání s otužilcem Broňou (Pavel Nový) začíná ovdovělá Hana (Zuzana Kronerová) pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud točil výhradně kolem jejích synů (Marek Daniel, Václav Neužil), snach (Petra Špalková, Tatiana Vilhelmová) a vnoučat. Zatímco šedesátnice Hana prožívá love story, tradiční víkendové obědy v rodinné vile začínají ztrácet na idyličnosti…

více

Film BABY DRIVER

Talentovaný mladý řidič Baby, který zajišťuje zločincům únik z místa činu, je ve své práci tím nejlepším z oboru i díky hudbě, kterou si během ní pouští. Když se Baby setká s dívkou svých snů, vnímá to jako příležitost opustit život zločince a začít znovu. Poté, co je ale mafiánským bossem přinucen zúčastnit se další akce, která je předem odsouzena k neúspěchu, ocitá se v ohrožení jeho život, láska i svoboda.

více

Film BLACK SABBATH: THE END OF THE END

 

více

Film BOHÉMA | Giacomo Puccini

 

více

Film DAVID GILMOUR V POMPEJÍCH

 

více

Film DRUHÁ STRANA NADĚJE

Stárnoucí podomní obchodník s košilemi Wikström zakoupí restauraci na zapomenutém helsinském dvorku a nabídne práci o poznání mladšímu muži v těžké životní situaci. Jak bývá u filmů Akiho Kaurismäkiho zvykem, lidskost, přátelství a smysl pro humor probleskují ponurostí a dodávají této hořkosladké komedii příchuť optimismu. Film byl na letošním Berlinale oceněn Stříbrným medvědem za nejlepší režii.

více

Film DUNKERK

Událost, která ovlivnila náš svět. Očekávané válečné drama vizionáře Christophera Nolana vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940. Ve filmu se objeví herecké hvězdy Tom Hardy, Cillian Murphy či Kenneth Branagh.

více

Film JÁ, PADOUCH 3

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Příběh filmu se nedá vyprávět, to se musí vidět. Já, padouch 3 je nádherná groteska, která frčí jako Druova zločinecká kára a na konci vás donutí říct: „Já chci ještě.“

více

Film KOUZELNÁ FLÉTNA | Wolfgang Amadeus Mozart

 

více

Film LETÍME!

Velkolepé ptačí dobrodružství o vrabcovi, který žije jako čáp, a se svými svéráznými kamarády, sovou Olgou a papouškem Kikim, se vydává na let do Afriky. Letíme! je zábavný a chvílemi dojemný dobrodružný animák pro ornitology i pro celou rodinu. Kdyby tuhle ptačí partu včas potkal Alfred Hitchcock, točil by pak pouze barevné rozverné filmy.

více

Film LUISA MILLEROVÁ | Giuseppe Verdi

 

více

Film MASARYK

Historické drama natočil podle scénáře Alexe Königsmarka a Petra Kolečka režisér Julius Ševčík (Normal, Restart). Titulní postavu Masaryka bravurně ztvárnil démonický Karel Roden. Smrt Jana Masaryka je dodnes zahalena tajemstvím. Mnohá tajemství se však skrývají i v jeho životě…

více

Film MILOVNÍK PO PŘECHODU

Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci?

více

Film MIMI ŠÉF

Animovanou rodinná komedie od režiséra filmu Madagaskar. Timův nový bráška je hodně zvláštní batole. Nosí totiž elegantní oblek s kravatou, mluví hlubokým hlasem a nemístně vtipkuje. A taky se chová jako tajný agent…

více

Film NÁPOJ LÁSKY | Gaetano Donizetti

 

více

Film NORMA | Vincenzo Belini

 

více

Film OKLAMANÝ

Za zdmi izolované dívčí školy zuří americká občanská válka. Na dveře internátu zaklepe těžce zraněný nepřátelský důstojník John McBurney (Colin Farrell), kterého se dívky ujímají, aby ho, hned jak se trochu postaví na nohy, vydaly „svým" vojákům jako válečného zajatce. Jenže John si postupně omotá kolem prstu nejen mladičké studentky v čele s krásnou Alicií (Elle Fanning), ale i jejich staropanenskou učitelku Edwinu (Kirsten Dunst) a především ředitelku školy (Nicole Kidman).

více

Film PATERSON

Paterson (Adam Driver) je řidič autobusu, který se ve volných chvílích věnuje psaní poezie. Den po dni sledujeme jeden týden jeho spokojeného života s manželkou Laurou, která je jeho přesným protikladem. Překvapivě vtipnou zenovou básní o obyčejném životě se filmový rocker Jim Jarmusch tematicky vrací ke svým klasickým filmům 90. let.

více

Film PIKNIK

Spojení dobrého jídla a filmu v areálu letního kina. Piknik se uskuteční na trávníku před plátnem. Deku vám půjčíme a ve stánku s občerstvením budete moci zakoupit od Pokecu piknikovou tašku s vínkem či kávou a něčím na zub! 30. 7. od 21:15 promítneme film Milovník po přechodu

více

Film POČÁTEK

Dom Cobb dokáže zcizit jakoukoliv informaci z podvědomí spícího člověka. Úkol je však tentokrát o něco komplikovanější... Skvělé akční sci-fi v režii Christophera Nolana. 

více

Film POPELKA | Jules Massenet

 

více

Film SEMIRAMIS | Gioachino Rossini

 

více

Film SPIDER-MAN: HOMECOMING

Mladý Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May pod bedlivým dohledem svého učitele Tonyho Starka. Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.

více

Film SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME

Nová komedie od tvůrců filmu Co jsme komu udělali? V hlavní roli se opět představí ztřeštěný Christian Clavier jako slavný spisovatel Jean-Etienne Fougerole, který, aby světu dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně v televizní debatě vyzve jakoukoliv romskou rodinu ke společnému soužití u nich doma. Netuší však, že se jeho hlavní mediální oponent v diskusi tohoto prohlášení chytne a že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry jejich tolerance a humanismu.

více

Film STRNADOVI

Majitele prodejny s nábytkem Ivanu a Václava Strnadovy sleduje režisérka Helena Třeštíková v rámci projektu Manželské etudy už od roku 1980. Její celovečerní dokumentární film o Strnadových na televizní filmy tohoto cyklu navazuje, především ale ukazuje další překvapivé zvraty, které život manželů a jejich dětí přinesl.

více

Film SVĚT PODLE DALIBORKA

Portrét něžného neonacisty. Daliborek je český muž z Prostějova, kterého štáb režiséra Víta Klusáka sledoval po dobu dvou let. Dalibor K. (37) pracuje jako lakýrník, točí amatérské horory, skládá naštvané písně, maluje a je neonacista. Nesnáší svoji práci, cikány, Židy, uprchlíky, homosexuály, Merkelovou, pavouky a zubaře. Ještě před aktuální vlnou youtuberů se jeho domácí video s vystřelovacím obuškem stalo na českém internetu hitem. 

více

Film TAKOVÉ JSOU VŠECHNY | W. A. Mozart

 

více

Film TEMNÝ RYTÍŘ POVSTAL

Jeden z nejočekávanějších filmů roku, završení novodobé, syrově pojaté batmanovské série, která navždy redefinovala filmový comics, v režii Christophera Nolana.

více

Film TOSCA | Giacomo Puccini

 

více

Film TRANSFORMERS: POSLEDNÍ RYTÍŘ

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformery bohaté zkušenosti a probíhající válce navzdory se spojí s „nepřítelem" Bumblebeem. Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi. Režisér Michael Bay, který je duchovním otcem série, tvrdí, že pátý díl je jeho posledním, a my si klidně vsadíme, že se rozloučí „pořádným ohňostrojem“.

více

Film VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET

28. století, dosud známý vesmír. Valerian a Laureline jsou zvláštní vládní agenti, kteří mají na starost udržovat pořádek v lidských vesmírných teritoriích. Dobrodružství plné fantazie a akční podívané nás zavede do toho nejpodivuhodnějšího vesmíru, který byl dosud stvořen. Příběh je založen na průkopnickém komiksu, který inspiroval celé generace umělců, spisovatelů a tvůrců. Pod taktovkou vizuálního mága Luca Bessona excelují Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, John Goodman a Ethan Hawke.

více

Film VÁLKA O PLANETU OPIC

Za svobodu, za rodinu, za planetu! Dva roky po událostech předchozího snímku Úsvit planety opic se z inteligentního šimpanze Caesara stal nezpochybnitelný vůdce společenství opic. Situace opičího klanu vedeného Caesarem je ale katastrofální a z jejich útočiště v lese se často utkávají v bitvách s lidskou armádou. Caesar nastupuje na cestu pomsty v epické bitvě, která určí, kdo se stane vůdčím druhem, jenž bude určovat další osud těch druhých, poražených. 

více