Program podle abecedy

Film V SÍTI - PŘÍSTUPNOST 15

Vstup 15 +  3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. 

více

Film 1917

Držitel Oscara® Sam Mendes, režisér bondovek Skyfall, Spectre a filmu Americká krása, natočil jedinečný epický příběh z první světové války. 

více

Film AGRIPPINA | GEORG FRIEDRICH HÄNDEL

Poprvé v historii uvede Metropolitní opera Händelovu Agrippinu, satirické dílo pojednávající o vztahu sexu, moci a politiky. Sir David McVicar se vrací k inscenaci, kterou původně vytvořil pro bruselský operní dům La Monnaie v roce 2000. Ukazuje nám děsivý svět, v němž nikdy nedošlo k rozpadu Římské říše, která se tím pádem udržela do dnešní doby. Nastavuje tak zrcadlo současné společnosti stejně, jako to s Agripinnou kdysi udělal Händel. Inscenace odhaluje korupční praktiky vládnoucí třídy, kterou ztělesňuje Joyce DiDonato v roli titulní postavy, mocichtivé císařovny Agrippiny. Brenda Rae ztvární intrikánskou svůdnici Poppeu a Kate Lindsey mladého a bezradného Nerona. Iestyn Davies se představí v roli ambiciózního důstojníka Ottoneho a Matthew Rose zpívá císaře Claudia, na jehož uvolněný trůn chce Agrippina za každou cenu dosadit svého syna. Orchestr bude řídit známý mistr barokního repertoáru, maestro Harry Bicket. Premiéra v Met, poprvé v HD 

více

Film AMNESTIE

Emotivní thriller o manipulaci, násilí a zradě přinese na plátna největší vzpouru ve vězeňské historii Československa.  

více

Film ATTILA

„Dvě minuty a bylo po ´Zápasu století´. Tak Végh v kleci poslal k zemi Vémolu.“ nebo „Lvi dožrali. Végh knokautoval Vémolu v prvním kole“. 

více

Film BIRDS OF PREY (PODIVUHODNÁ PROMĚNA HARLEY QUINN)

 

více

Film BLUDNÝ HOLANĎAN | RICHARD WAGNER

Režisér François Girard, jehož mystické pojetí Parsifala utopeného v moři krve se v Met stalo jednou z nejúspěšnějších inscenací uplynulých let, obrátil pozornost k jinému Wagnerovu dílu, Bludnému Holanďanovi. Jevgenij Nikitis se v Met představí v roli tajemného Holanďana, odsouzeného věčně bloudit po širých mořích. Anja Kampe zpívá oddanou Sentu, jejíž láska je to jediné, co ho může zachránit. Její posedlost podobiznou záhadného mořeplavce reflektuje i scénografické pojetí, v němž se celá scéna Met promění v obří olejomalbu. Franz-Josef Selig ztvární roli Sentina otce Dalanda, Sergej Skorochodov bude zpívat myslivce Erika, David Portillo Kormidelníka a Mihoko Fujimura se představí v roli Sentiny chůvy Mary. Orchestr řídí legendární dirigent Valerij Gergijev. Tato inscenace vznikla v koprodukci s Operou Québec a Nizozemskou národní operou v Amsterdamu. Nová inscenace, poprvé v HD  

více

Film BLUESMAN

Chceš si sáhnout na život? Zkus BLUES! 

více

Film DALEKO OD REYKJAVÍKU

Příběh o silné a neohrožené ženě bojující s mocným soupeřem se odehrává v kulisách překrásné islandské krajiny a je protkán jemnou severskou absurditou. 

více

Film FANTASY ISLAND

Luxusní odlehlý tropický rezort, kde se všechny vaše sny splní ve skutečnost. Tedy jen do chvíle, než se vaše fantazie přemění v noční můru...  

více

Film GENTLEMANI

Sofistikovaná akční komedie sledující příběh britského drogového krále Mickeyho.  

více

Film CHLAP NA STŘÍDAČKU

Jak se netradičně vypořádat s nevěrným manželem? Dohodnout se s milenkou na střídavé péči.  

více

Film CHVĚNÍ

V rodině milovaného bratra, syna a manžela Pabla zavládne zděšení: Pablo se zamiloval do jiného muže.  

více

Film ISHORTS: KRÁTKÉ FILMY 2020 NOMINOVANÉ NA CENU OSCAR - ANIMOVANÉ

Sezóna velkých filmových cen je opět tu. I letos budete mít díky iShorts jedinečnou možnost podívat se na velkém plátně na všechny krátké filmy, které byly nominovány na zlatou sošku Oskara, včetně těch, které ocenění získaly za nejlepší krátký animovaný film.  

více

Film ISHORTS: KRÁTKÉ FILMY 2020 NOMINOVANÉ NA CENU OSCAR - HRANÉ

Sezóna velkých filmových cen je opět tu. I letos budete mít díky iShorts jedinečnou možnost podívat se na velkém plátně na všechny krátké filmy, které byly nominovány na zlatou sošku Oskara, včetně těch, které ocenění získaly za nejlepší krátký hraný film. 

více

Film JEŽEK SONIC

Modrý superrychlý ježek Sonic bude prchat před svým neúnavným pronásledovatelem Doktorem Robotnikem v podání Jima Carreyho.  

více

Film JOKER

Pojďte nakouknout do duše šíleného i geniálního zločince z Gotham City a zjistit, které události vedly k jeho zrodu. 

více

Film JUDY

Životní příběh fenomenální zpěvačky a herečky Judy Garland, kterou ztvárnila Renée Zellweger. 

více

Film JUMANJI: DALŠÍ LEVEL

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a přežít je náročnější.  

více

Film KAREL SVOBODA: ŠŤASTNÁ LÉTA

Dokument Šťastná léta mapuje nejplodnější období života Karla Svobody, kdy vznikla většina jeho nejznámějších písní a filmové hudby. 

více

Film KRÁLÍČEK JOJO

Příběh z druhé světové války podaný s velkou dávkou humoru a satiry.  

více

Film LE MANS '66

Strhující příběh o souboji Ford versus Ferrari v závodu 24 Le Mans, který se odehrál ve Francii roku 1966.  

více

Film LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II

Dobrodružství Elsy, Anny, Kristoffa, Olafa a Svena pokračuje.  

více

Film MALÉ ŽENY

Oblíbený příběh sester Marchových, čtyř mladých žen, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého. 

více

Film MALÝ JOE

Alice je vědkyně, které se podařilo vyvinout zvláštní rostlinku s terapeutickými účinky. Když ji navzdory firemním předpisům přinese domů, zjistí, že nemusí být tak neškodná jak se zdálo. 

více

Film MARIE STUARTOVNA | GAETANO DONIZETTI

Donizettiho historické drama, v němž se zaměřil na politické i osobní rozbroje mezi dvěma královnami, se vrací na jeviště Metropolitní opery s Dianou Damrau v titulní roli nešťastné skotské královny Marie a Jamie Barton v roli její sokyně královny Alžběty I. Stephen Costello ztvární Mariina milence Leicestera, Andrzej Filończyk se představí v roli kancléře Cecila a Michele Pertusi bude zpívat hraběte Talbotta. V působivé inscenaci Sira Davida McVicara bude orchestr Metropolitní opery řídit Maurizio Benini. Obnovené nastudování 

více

Film MEDVÍDCI BOONIE: CESTA DO PRAVĚKU

Vick a jeho medvědí bráchové se dostali do pravěku a nemůžou zpátky! Podaří se naší neohrožené partě dostat zpět domů, než bude pozdě?  

více

Film MODELÁŘ

Příběh Plecha a Pavla, kamarádů a majitelů půjčovny dronů.  

více

Film MŮJ PŘÍBĚH

Příběh talentované baletky Elizabeth, která rezignuje na úspěšnou kariéru kvůli lásce, aby vzápětí ztratila vše na čem ji záleželo, a začala odznova.  

více

Film NA NOŽE

 

více

Film PARAZIT - ČERNOBÍLÁ VERZE

Vychutnejte si jednu z největších filmových událostí roku ve speciální režisérské černobílé verzi.  

více

Film PÁRTY HÁRD

Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany?  

více

Film PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY

Pat a Mat přinášejí další sérii nápadů, katastrof a originálních řešení. Doma to raději nezkoušejte!  

více

Film PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku…  

více

Film RICHARD JEWELL

Film podle skutečné události z roku 1996, kdy se během XXVI. LOH podařilo pracovníkovi bezpečnostní agentruy zachránit tisíce životů nálezem batohu s výbušninou. Vzápětí se však stal hlavním podezřelým. 

více

Film SAMA PĚŠKY Z MEXIKA DO KANADY

Uzavírali na ni sázky, jestli vůbec přežije první den. Koneckonců ani ona nevěřila, že Pacifickou hřebenovku pokoří. Lucie Kutrová se však rozhodla změnit svůj pohodlný a prázdný život tím, že přežije v divočině. 

více

Film SVIŇA

Film Sviňa se odehrává ve světě vysoké politiky, mafie bílých límečků, organizovaného zločinu a obchodu s bílým masem. 

více

Film TENKRÁT PODRUHÉ

Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky.  

více

Film TENKRÁT V HOLLYWOODU

V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu – v roce 1969 v Los Angeles. 

více

Film TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU

Neohrožená Tlapková patrola znovu míří do kin, tentokrát v úplně novém a speciálním závodnickém filmu.  

více

Film TOSCA | GIACOMO PUCCINI

Impozantní inscenace Pucciniho operního thrilleru od režiséra Sira Davida McVicara se po mimořádně úspěšném uvedení v roce 2017 vrací do programu série přímých přenosů z Met. Tentokrát ztvární vášnivou divu hvězdná Anna Netrebko, jejím jevištním partnerem, idealistickým malířem Mariem Cavaradossim, bude Brian Jagde a tyranského barona Scarpiu, šéfa římské policie, ztvární Michael Volle. Podmanivou partituru, která obsahuje jedny z Pucciniho nejznámějších melodií, bude řídit Bertrand de Billy. Obnovené nastudování 

více

Film V SÍTI: ZA ŠKOLOU - PŘÍSTUPNOST 12

Speciální verze filmu V síti vhodná pro diváky už od 12 let. 

více

Film VLASTNÍCI

Komedie pro ty, co to nezažili. Drama pro ty, kdo tím žijí. Aneb film o tom, jak probíhá taková klasická schůze vlastníků.  

více

Film VOLÁNÍ DIVOČINY

Adaptace románu Jacka Londona o odvážném psu a jeho lidském příteli odehrávající se za časů zlaté horečky na Klondiku.  

více

Film ŽENSKÁ NA VRCHOLU

Svérázná svobodná matka odjíždí se svým synem na hory, kde se setká s horalem Richardem a jeho živelným bratrem Mišem.  

více