André Rieu opět míří do kina Radnice!

23.12.2019 André Rieu opět míří do kina Radnice!

André Rieu zve diváky z celého světa, aby se připojili k oslavě jeho narozenin!

André Rieu: 70 let mlád uvedeme v Kině Radnice v pátek 24.01.2020 od 20:00.
Předprodej spustíme 1. 1. 2020 na všech pokladnách Kin a recepci Eurocentra.


Maestro slaví 70 let a pořádá na svém zámku bohatou narozeninovou oslavu. Během oslav André promluví s Charlotte
Hawkins o jeho životě a hudbě. André Rieu 70 let mlád je jeho velkolepý koncert s hudebními špičkami vybranými samotným maestrem. Tato jedinečná výroční událost vás vezme na neuvěřitelnou cesta kolem světa k Andrého nejúžasnějším koncertům jako je Schönbrunn ve Vídni, Radio City Music Hall v New Yorku a Královský korunovační koncert v Amsterdamu.

Připojte se k večírku v kinech a přiveďte své přátele k zahájení nového roku ve velkém stylu s nejkrásnější hudbou od krále Waltze.

To si rozhodně nemůžete nechat ujít! 

Staňte se členem Filmového Klubu

06.12.2019 Staňte se členem Filmového Klubu

Už od 9. 12. 2019 si můžete na pokladnách kin Radnice a Junior a na recepci Eurocentra zakoupit novou průkazku Filmového Klubu na rok 2020.

 • Průkazka stojí 70,- kč a po jejím předložení na pokladně získáváte slevu na vstupenku projekce FK  20,- kč.

 • Kartička je platná ve všech Filmových Klubech v Čechách a na Slovensku.  

Děkujeme, že se CHYSTÁTE

21.11.2019 Děkujeme, že se CHYSTÁTE

 

Předprodej permanentek zahájen!

01.11.2019 Předprodej permanentek zahájen!

Předprodej permanentek na Jablonecký Kinofest 2019 je spuštěn k dnešnímu dni.

Permanentka stojí 149,- kč a zakoupit si jí můžete na pokladnách kin Radnice a Junior nebo na recepci Eurocentra.  

Vážení fanoušci kin,

během pátku 15., soboty 16. a neděle 17. listopadu Vás čeká celkem 19 filmů, z toho hned 5 novinek. V následujícím návodu Vám krok po kroku poradíme, jak zakoupit permanentku, získat vstupenky na projekce a využít všech výhod, které KINOFEST nabízí.Krok 1
Nastudování programu a výběr filmů, které chcete navštívit.
Tip: projekce označené hvězdičkou může v rámci jedné permanentky navštívit dospělý a jedno dítě do 15 let zdarma.

Krok 2
Zakoupení permanentky na pokladnách Kina RADNICE i JUNIOR nebo na recepci Eurocentra.

Krok 3
Vyzvednutí vstupenek na vybrané filmy. Na pokladnách si vyberte konkrétní místo, pokladní označí na Vaší permanentce film, na který jste vstupenku vybrali a vytiskne vám vstupenku.
Tip: vstupenky si můžete vyzvednout kdykoliv během celého víkendu, třeba těsně před vybranou projekcí. Může se ale stát, že již nebudou Vaše oblíbená místa.

Krok 4
Při příchodu do kina se prokážete jak permanentkou (abyste ji nezapomněli, dostanete k ní i šňůru na krk) tak konkrétní vstupenkou.
Tip: nezapomeňte z Vaší permanentky odstřihnout číslo a vhodit ho do slosovatelné sklenice. V rámci závěrečné projekce budou čísla losována o zajímavé ceny!


HOME MOVIE DAY / DEN RODINNÉHO FILMU v Kině Junior

14.10.2019 HOME MOVIE DAY / DEN RODINNÉHO FILMU v Kině Junior

26. 10. 2019 v Kině Junior proběhne Den rodinného filmu. 

od 15.00 sběr rodinných filmů
od 19.00 projekce pásma rodinných filmů


Vstup na akci je volný!

Home Movie Day jsou každoroční akce věnované oslavě amatérského a rodinného filmu. Národní filmový archiv se k této
iniciativě poprvé připojil v roce 2014 a od té doby každý rok pořádá sběrová odpoledne v kině Ponrepo a v posledních letech
také v dalších městech republiky. Při těchto akcích se kurátoři Národního filmového archivu setkávají s lidmi, kteří přinesou své
rodinné filmy nebo se přijdou podívat na projekci pásma sestavených z rodinných filmů. Pokud návštěvník přinese vlastní film
(8mm, 9,5mm nebo 16mm), kurátor jej základně ohledá, s vlastníkem filmu provede rozhovor a zjistí co nejvíce detailů ohledně
vzniku filmu, aktérů a zobrazených událostí. Následně se tyto filmy přepisují do digitální podoby tak, aby si je jejich dárci mohli
pohodlně pustit. Národní filmový archiv se pak ujímá i fyzického zabezpečení a uložení původních filmových materiálu.  

Slayer: The Repentless Killogy - předprodej zahájen

11.10.2019 Slayer: The Repentless Killogy - předprodej zahájen

Slayer! Míří do Kina Radnice a to už 6.11.2019. od 20:00.

Téměř čtyři dekády na scéně, nezpochybnitelný status králů thrash metalu, kultovní kapela s nekonečným zástupem věrných příznivců. Aktuální čtveřice hudebníků – Tom Araya, Kerry King, Gary Holt a Paul Bostaph – má své místo v historii metalu jisté.

Vstupenky k dispozici zde.
 

Plácido Domingo míří do Kina Radnice

02.10.2019 Plácido Domingo míří do Kina Radnice

Plácida Dominga v jeho galavečeru uvedeme v Kině Radnice ve čtvrtek 17. 10. 2019 od 20:00. 
Předprodej bude zahájen v pátek 4. 10. 2019.  

Na jednu speciální noc se Plácido Domingo vrací do dechberoucí Arény Di Verona amfiteátru ve svém gala večeru. 50 let po jeho debutu, se vrací do tří jeho dosud největších rolí ve Verdiho Nabucco, Simon Boccanegra a Macbeth.  

Depeche Mode - předprodej zahájen!

30.09.2019 Depeche Mode - předprodej zahájen!

Na plátna kin míří jedinečný hudební snímek Depeche Mode: SPIRITS in the Forest.

Hudba lidi spojuje a mění jejich životy. Kdo jiný by to měl vědět lépe než kultovní Depeche Mode, kteří v letech 2017/18 odehráli na 115 koncertů své Global Spirit Tour pro více než 3 miliony fanoušků po celém světě. Povolali režiséra Antona Corbijna, autora klipů světoznámých hitů jako Personal Jesus nebo Enjoy the Silence, aby zachytil nezkrotnou energii jejich vystoupení a spolu s ní i příběhy šesti nejvěrnějších fanoušků. 

V Kině Radnice ho uvedeme ve čtvrtek 21. 11. 2019 od 20:00. 

Vstupenky je možné zakoupit zde.

Jablonecký Kinofest 2019

25.09.2019

Další ročník našeho Kinofestu je za dveřmi a my už se nemůžeme dočkat! Kinofest se bude konat od pátku 15. do neděle 17. listopadu. Další informace budeme postupně zveřejňovat, ale už teď si termín zapište do diáře.
Těšíme se na jablonecký víkend plný filmů a hlavně na naše diváky.  

10 let Cirku La Putyka!

24.09.2019 10 let Cirku La Putyka!

K 10. výročí Cirku LaPutyka, přinášíme našim divákům záznam představení Up End Down Symphony.

Projekce proběhne v pátek 11. 10. od 20.00 v Kině Junior. 

Vstupenky je možné zakoupit zde


Příběh člověka, který žije jen se svými vzpomínkami. Není schopen se od nich odpoutat a žít uvolněně a svobodně. Každý někdy přemýšlí o tom, co přijde, až nastane onen „konečný oka-mžik“. Jak vypadá a co následuje?

Up End Down je pohled na cestu od narození do smrti skrze fantazii, na cestu mezi zemí a nebem. Křižovatka žánrů nového cirkusu a symfonické hudby, ulic, nebe a země, narození a smrti, vzpomínky a přítomnosti, úsměvu a slz, vzletů a pádů.

Původní představení vzniklo v roce 2010 jako druhá inscenace souboru. Herci, akrobaté a tanečníci si osvojili nové disciplíny (závěsná akrobacie, teeterboard) a po úspěchu La Putyky company naplnila vysoká očekávání divadelní veřejnosti. Potvrdila schopnost kombinovat činohru s novým cirkusem a překvapila výtvarným zpracováním a scénografií na míru pro-storu pražské La Fabriky. S orchestrálním doprovodem show poprvé rozezněla Jatka78 v roce 2018.Roger Waters opět na plátně našeho kina!

13.09.2019 Roger Waters opět na plátně našeho kina!

Záznam koncertu Roger Waters Us + Them uvidíte v Kině Radnice 6. 10. od 20:00.

Předprodej vstupenek zde.

Roger Waters, hudební génius a jedna z hlavních tvůrčích sil legendárních Pink Floyd, uvádí svůj dlouho očekávaný koncertní snímek Us + Them.

Metallica & San Francisco Symphony

13.09.2019 Metallica & San Francisco Symphony

Zbrusu nový záznam koncertu – Metallica & San Francisco Symphony: S&M2 uvídíte v Kině Radnice 1. 10. od 20:00.

Předprodej vstupenek zde.

Velkolepá oslava dvaceti let unikátního alba S&M – to je zbrusu nový koncertní snímek Metallica & San Francisco Symphony: S&M².

Jubilejní 10. sezóna Metropolitní opery

09.09.2019 Jubilejní 10. sezóna Metropolitní opery

Jubilejní 10. sezóna Metropolitní opery v Jablonci

The Met: Live in HD je série operních představení z nejslavnějšího operního svatostánku světa vysílaných živě ve vysokém rozlišení do sedmdesáti zemí světa. Kino Radnice se k projektu přímých přenosů připojilo v roce 2009 a od té doby nevynechalo jedinou sezónu. Přidanou hodnotou každého přenosu jsou unikátní záběry do zákulisí velkolepého divadla Metropolitní opery při přestavbách scén i rozhovory s interprety.

Sezonu zahájí v sobotu 12. října legendární Pucciniho Turandot a v předprodeji je již možné zakoupit abonmá na všech 10 představení za zvýhodněnou cenu 280,- Kč za vstupenku při nákupu minimálně jedné vstupenky na každé představení. Běžná cena jednotlivých představení je pak 330,- Kč.  

Předprodej zde

Loučení s prázdninami v Letním kině

26.08.2019 Loučení s prázdninami v Letním kině

Konec prázdnin je tady, tak se s nimi přijďte rozloučit do Letního kina.

V sobotu 31. 8. se od 19.00 mohou děti těšit na zábavný pohádkový kvíz a hry a od 20:15 na film Toy Story 4: Příběh hraček.

Předprodej vstupenek zde.
 

Zajímá Vás dění kolem kin?

14.08.2019 Zajímá Vás dění kolem kin?

Našli jsme zajímavý rozhovor s osobností, která dala po revoluci směr artovým kinům a obor ovlivňuje dodnes. Ivo Anderle je ředitelem společnosti Aerofilms, pod kterou patří např. pražská kina Aero, Světozor a Bio Oko a do Česka přiváží mnoho filmů. Jejich novým projektem je ale i expanze do gastrooboru. Dramaturgie a kvalita dalších služeb včetně občerstvení se podle něj na úspěšnosti kin podílí 50 na 50 a bar je, jak Anderle říká, pro přežití kin nesmírně důležitý. Filmy jsou tu pro každého a i v jabloneckých kinech si to své najdou jak milovníci trháků, tak rodiny s dětmi i zájemci o evropskou a artovou kinematografii. V sezoně 2018/2019 jablonecká kina nabídla divákům pop-cornovou produkci zahraniční i domácí jako Ženy v běhu či Star Wars nebo Bohemian Rhapsody, filmy pro celé rodiny (Louskáček a čtyři říše, Dumbo, Mia a bílý lev) i pro náročného diváka (Sobibor, projekt Severská zima atd.), či pro milovníky oper v podobě unikátního projektu HD přímých přenosů Metropolitní opery NY. Nejvíce hrdí jsme na snímek Roma, který jsme uvedli jako jedni z mála a jako jediné kino hned po Pražské premiéře. Diváci nepřišli ani o Oscarové novinky jako Zelená kniha či Favoritka a speciálně pro jablonecké filmové fanoušky proběhla projekce celé série Zkáza Dejvického divadla i s originální zdravicí natočenou herci z Dejvic jen pro ně! Od nové sezóny se můžete těšit na zajímavé novinky nejen na poli filmovém, ale i služeb! Ještě před tím se ale rozloučíme s prázdninovou sezónou v Letním kině rodinným promítáním nejnovějšího dílu oblíbeného příběhu hraček Toy Story 4, ke kterému jsme pro dětské návštěvníky připravili filmový kvíz a drobné ceny. A pak už otevřeme Junior, kde se rozběhne Filmový klub v novém hávu, promítání pro nejmenší a další projekty. V Kině Radnice nezapomeňte na předprodej permanentek na novou sezonu Metropolitní opery New York a nabídku bonusové karty BioSenior. V kinech na viděnou!
 

Maraton TO + TO kapitola 2

14.08.2019 Maraton TO + TO kapitola 2

Rádi se bojíte v kině? Právě pro naše věrné hororové fanoušky jsme připravili hororový marton. 

TO + TO Kapitola 2 Maraton nejúspěšnějšího hororu všech dob!


Pro všechny fanoušky kultovního hororu TO se v Kině Radnice uskuteční filmový maraton.
První film TO z roku 2017 uvidí diváci od 20:00 a po krátké pauze bude následovat od 22:30 pokračování TO Kapitola 2.

Vstupenky je možné zakoupit na pokladnách kin, recepci Eurocentra i v on-line předprodeji a to na celý maraton za 200,- Kč nebo jen na pokračování za 130,- 

Jablonecká kina hledají posily!

26.07.2019 Jablonecká kina hledají posily!

Jablonecká kina hledají posily na brigádu snů. 

Nabízíme: 

 • brigádu na DPP/DPČ
 • volné vstupenky do kina 
 • příjemné pracovní prostředí 

Požadujeme: 
 • dochvilnost 
 • zodpovědnost
 • zůstat na pracovní pozici minimálně 1 rok 

V případě zájmu o pozici uvaděče nebo pokladní, pošlete svůj životopis na: provoz@kinajablonec.cz
V případě zájmu o pozici promítače, pošlete svůj životopis na: gody@kinajablonec.cz

Forman vs. Forman

24.07.2019 Forman vs. Forman

Jablonecká Kina získala pro své diváky speciální projekci dokumentu Heleny Třeštíkové Forman vs. Forman.

V sobotu 10. 8. 2019 od 20:00 v Klubu Na Rampě můžete tento jedinečný snímek vidět.
Vstupenky jsou k dispozici na pokladnách kin a recepci Eurocentra.
Vstupné je dobrovolné a bude se vybírat po konci filmu.
Počet míst na projekci je 100. 

Přijďte si pro tématické kelímky Lví Král

18.07.2019 Přijďte si pro tématické kelímky Lví Král

Vážení diváci,

v Letním kině jsou pro vás od 18. 7. připravené kelímky na popcorn s potiskem filmu Lví král a v Kině Radnice už od 19. 7. můžete děti potěšit krom kelímků na popcorn i kelímkem na nápoje (s hračkou ve víčku)!

Těšíme se na vaši návštěvu.

Seznam našich projekcí Lvího krále si prohlédněte zde.


Předpremiéra Tenkrát v Hollywoodu

15.07.2019 Předpremiéra Tenkrát v Hollywoodu

Speciálně pro fanoušky Quentina Tarantina jsem připravili předpremiéru jeho devátého filmu Tenkrát v Hollywoodu.

Předpremiéra proběhne v Kině Radnice ve středu 14. 8. 2019 od 20:00.

Vstupenky jsou k dispozici zde.

André Rieu se vrací!

20.06.2019 André Rieu se vrací!

Po předchozích mimořádně úspěšných titulech (Amore a Koncert ze Sydney) míří do kin i letošní koncert Andrého Rieu z jeho rodného Maastrichtu. Tentokrát v rytmu valčíku a s podtitulem Smím prosit?

Koncert proběhne v Kině Radnice v pátek 2. 8. 2019 od 20:00.

Vstupenky je možné zakoupit zde

The Cure - předprodej zahájen!!!

18.06.2019 The Cure - předprodej zahájen!!!

The Cure zahrají v Kině Radnice 11. července 2019 od 20:00.  

Vstupenky si můžete koupit zde.

Sezónu 2019 v Letním kině zahájí film Teroristka

17.06.2019

Po napínavém boji mezi filmy Teroristka a Trabantem tam a zase zpátky zahájí sezónu 2019 Letního kina film Teroristka s fenomenální Ivou Janžurovou v hlavní roli.

Všem hlasujícím divákům děkujeme.

Zahajujeme letní sezónu promítání pod širým nebem!

06.06.2019

V pátek 21. června 2019 zahájí filmoví fandové sezónu Letního kina v Jablonci nad Nisou. Jakým titulem to bude, to rozhodnou sami diváci hlasováním v rámci FB události.

Vybírat můžete z těchto titulů:
* Teroristka
* Aquaman
* Jak vycvičit draka 3
* Daddy Cool
* Trabantem tam a zase zpátky

Brána areálu bude pro diváky otevřena už od 20:00 a čas před začátkem filmu ve 22:00 si návštěvníci mohou užít s dobrým jídlem i pitím.

Čekání na promítání zpříjemní návštěvníkům reprodukovaná hudba a pestrý výběr občerstvení. Na své si přijdou milovníci vína, které čeká degustace vín Jihoafrické republiky, pivaře naláká regionální produkce Beranova pivovaru z Trávníčku. K zakousnutí budou speciality z grilu či bramborové spirálky a samozřejmě nemůže chybět stylový pop-corn.

Prvních sto návštěvníků přivítá welcome drink a i další se mohou těšit na malý dárek.

VSTUP ZDARMA včetně promítání.  

Přímé přenosy z Metropolitní opery | sezóna 2019/20,

27.05.2019 Přímé přenosy z Metropolitní opery | sezóna 2019/20,

Vážení příznivci přenosů z Metropolitní opery v New Yorku
27. 5. 2019 zahajujeme předprodej pro abonenty (při zakoupení jedné nebo více vstupenek na všechna představení sezóny MET 2019/20 je cena za jednotlivé představení 280 Kč).
10. 6. 2019 rozjíždíme předprodej i na jednotlivá představení. Cena za představení 330 Kč.
Kino Radnice

TURANDOT | 12. 10. 2019 | 18.45 | <vstupenky>
MANON | 26. 10. 2019 | 18.45 | <vstupenky>
MADAMA BUTTERFLY | 9. 11. 2019 | 18.45 | <vstupenky>
ACHNATON | 23. 11. 2019 | 18.45 | <vstupenky>
VOJCEK | 11. 1. 2020 | 18.45 | <vstupenky>
PORGY A BESS | 1. 2. 2020 | 18.45 | <vstupenky>
AGRIPPINA | 29. 2. 2020 | 18.45 | <vstupenky>
BLUDNÝ HOLANĎAN | 14. 3. 2020 | 17.45 | <vstupenky>
TOSCA | 11. 4. 2020 | 18.45 | <vstupenky>
MARIE STUARTOVNA | 9. 5. 2020 | 18.45 | <vstupenky>

PROGRAM KE STAŽENÍ

23.05.2019

Vážení diváci,
program na období 30. 5.-12. 6. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde  

VÝSTAVA MATURITNÍCH PRACÍ SUPŠ A VOŠ JABLONEC NAD NISOU 2019

15.05.2019 VÝSTAVA MATURITNÍCH PRACÍ SUPŠ A VOŠ JABLONEC NAD NISOU 2019

 V pondělí 20.5. proběhne od 18.00 v kině Radnice vernisáž výstavy maturitních prací studentů čtvrtého ročníku Střední uměleckoprůmyslové a Vyšší odborné školy v Jablonci nad Nisou. Od 19.00 se můžete těšit na projekci filmu: Westwood: Punk, Icon, Activist (vstupné dobrovolné)

PROGRAM KE STAŽENÍ

10.05.2019

Vážení diváci,
program na období 16. 5.-29. 5. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde  

PŘEDREMIÉRA | X-MEN: DARK PHOENIX

10.05.2019 PŘEDREMIÉRA | X-MEN: DARK PHOENIX

5. 6. | 20.00 | kino Radnice
Vstupenky na předpremiéru "Xmenovského" trháku můžete zakoupit přímo <zde>

PROGRAM KE STAŽENÍ

26.04.2019

Vážení diváci,
program na období 2. 5.-15. 5. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde  

FESTIVAL RESPEKT K PORODU JABLONEC

26.04.2019 FESTIVAL RESPEKT K PORODU JABLONEC

 Maminky a tatínkové (především nastávající)! Rádi bychom Vás co nejsrdečněji pozvali na FESTIVAL RESPEKT K PORODU JABLONEC, který se koná i u nás a to v kině Junior. Více informací a možnost zakoupit vstupenky naleznete <zde>

PROGRAM KE STAŽENÍ

12.04.2019

Vážení diváci,
program na období 18. 4.-1. 5. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde 

19.-21. 4. 2019 DNY EVROPSKÉHO FILMU

11.04.2019 19.-21. 4. 2019 DNY EVROPSKÉHO FILMU

19. 4. | 20.00 | kino Junior
 
20. 4. | 20.00 | kino Junior
 
21. 4. | 20.00 | kino Junior
ÚNOS 

24. 4. | 20.00 | PŘEDPREMIÉRA, AVENGERS: ENDGAME

02.04.2019 24. 4. | 20.00 | PŘEDPREMIÉRA, AVENGERS: ENDGAME

 Naservírujeme Vám Thanose již 24. 4. ve 20.00 v kině Radnice v předpremiéře Avengers: Endgame, protože víme, že už to nemůžete vydržet!!! My taky ne!!!
VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT <ZDE>

PROGRAM KE STAŽENÍ

28.03.2019

Vážení diváci,
program na období 4. 4.-17. 4. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde  

PROGRAM KE STAŽENÍ

14.03.2019

Vážení diváci,
program na období 21.3.-3. 4. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde 

BESEDA S REŽISÉRKOU HANOU TŘEŠTÍKOVOU

14.03.2019 BESEDA S REŽISÉRKOU HANOU TŘEŠTÍKOVOU

1. 4. | 19.00 | kino Junior
Chcete se dozvědět trochu víc o časosběrném projektu "Manželské etudy: Nová generace" přímo od režisérky Hany Třeštíkové? Stačí jen přijít na apríla (nebojte, není to "Apríl") do Junioru. VSTUP VOLNÝ! 

PROGRAM KE STAŽENÍ

27.02.2019

Vážení diváci,
program na období 7. 3.-20. 3. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde

PROGRAM KE STAŽENÍ

14.02.2019

Vážení diváci,
program na období 21. 2.-6. 3. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde 

VÝSTAVA V KINĚ RADNICE

07.02.2019 VÝSTAVA V KINĚ RADNICE

Vážení diváci,
Rádi bychom Vás srdečně pozvali nejen na filmové, ale i na fotografické vyžití. Tentokrát k nám zavítá výstava Jany Hunterové pod názvem Cosplayers. Výstava bude zahájena vernisáží ve středu 13. února 2019 v 19 hodin (kde se setkáte se samotnou autorkou fotografií) a v 19.30 hodin Vám k této příležitosti naservírujeme lahůdku v podobě filmu Gauguin s démonickým Vincentem Casselem v hlavní roli a to za dobrovolné vstupné.

Výstava bude trvat do 31. března 2019 a je VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÁ:
• celý týden v době promítání (kino otevřeno vždy půl hodiny před začátkem promítání - bližší informace na pokladně)

Moc se na Vás těšíme 

ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA BRZY V KINĚ RADNICE!!!

01.02.2019

Vážení diváci,
Rádi bychom Vám nabídli skutečnou lahůdku v podobě exkluzivní předpremiéry celého seriálu Zkáza Dejvického divadla a to pouze jediný večer (4 hodiny + přestávka). Vstupenky jsou již v prodeji a my se na Vás již moc těšíme.
Váš kinotým
Vstupenky zakoupíte <<zde>> 

PROGRAM KE STAŽENÍ

31.01.2019

 Vážení diváci,
program na období 7.2.-20. 2. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde

METALLICA - FRANCIE NA JEDNU NOC - LIVE FROM NIMES

18.01.2019 METALLICA - FRANCIE NA JEDNU NOC - LIVE FROM NIMES

 Pro všechny milovníky metalu přichází do kin záznam koncertu skupiny Metallica ze starořímského amfiteátru v Nimes.
Co více dodat? Přijďte si ten rachot užít do pohodlí kina Radnice.
Moc se na Vás těšíme a přejeme výjimečný hudební zážitek.
Váš kinotým.
Vstupenky k zakoupení <zde>

PROGRAM KE STAŽENÍ

17.01.2019

Vážení diváci,
program na období 24.1.-6. 2. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde

ANDRÉ RIEU SE VRACÍ DO KIN!

09.01.2019 ANDRÉ RIEU SE VRACÍ DO KIN!

ANDRÉ RIEU - KONCERT ZE SYDNEY 2018
19. 1. | 20:00 | kino Radnice

Vážení diváci,
rádi bychom Vás opět pozvali na koncert znamenitého houslisty a krále valčíků André Rieu. Tentokrát ze Sydney Town Hall v doprovodu jeho milovaného Orchestru Johanna Strausse.
Přejeme Vám krásný hudební zážitek.
Vstupenky si můžete zakoupit << zde >> 

INFORMACE K FILMU ROMA

08.01.2019

Vážení diváci,
v poslední době se hodně ptáte na film ROMA režiséra Alfonsa Cuaróna - kdy ho budeme promítat a jak často a v jakém kině.
Roma je film amerického distributora, televizní společnosti Netflix. Ta má na promítání snímků velice technicky vysoké nároky a její filmy nejsou zpravidla určeny pro širokou distribuci. V současné době jednáme o možnosti nasazení v jabloneckém kině Junior, které je schopné dostát vysokým technickým nárokům.
Momentálně bohužel nemůžeme nasazení filmu Roma garantovat. Pro více informací dále sledujte naši facebookovou stránku Kina Jablonec nebo aktuální program na našich webových stránkách.

PROGRAM KE STAŽENÍ

07.01.2019

Vážení diváci,
program na období 10.1.-23.1. 2019 si můžete stáhnout ▶ zde

ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA JAKO SERIÁLOVÝ MARATON V KINECH!

07.01.2019 ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA JAKO SERIÁLOVÝ MARATON V KINECH!

27. 2. 2019 | 19:00 | kino Radnice

Vážení diváci,
Rádi bychom Vám nabídli skutečnou lahůdku v podobě exkluzivní předpremiéry celého seriálu Zkáza Dejvického divadla a to pouze jediný večer (4 hodiny + přestávka). Vstupenky jsou již v prodeji a my se na Vás již moc těšíme.
Váš kinotým
Vstupenky zakoupíte <<zde>>

SCANDI 2019

04.01.2019 SCANDI 2019

 Vážení diváci,
Srdečně Vás zveme do kina Junior na již pátý ročník přehlídky současných severských filmů Scandi, který přinese do českých kin kvalitní výběr novinek i starších oblíbených titulů z islandské, dánské, švédské a norské produkce.
10. 1. | 17.00 | Boj sněžného pluhu s mafií
10. 1. | 20.00 | Svátky klidu a míru
11. 1. | 17.00 | Tina a Vore
11. 1. | 20.00 | Goliáš
12. 1. | 17.00 | Utøya, 22. července
12. 1. | 20.00 | Žena na válečné stezce
13. 1. | 17.00 | Řezníci
13. 1. | 20.00 | A dýchejte klidně

SOUTĚŽ K FILMU BUMBLEBEE

17.12.2018 SOUTĚŽ K FILMU BUMBLEBEE

Soutěžíme o dvě skvělá autíčka s motivy filmu.
Pravidla soutěže:
1) Vyfoťte si originální fotku u fotostěny v dolním foyer kina Radnice, kde bude vyvěšen plakát k filmu BUMBLEBEE. Na fotce musí být plakát dobře viditelný.
2) Sledujte instagramový profil @kinajablonec.
3) Sdílejte vaši originální fotku na svém instagramovém účtu s označením @kinajablonec a #kinajablonec. Kreativitě u dalších hastagů se meze nekladou. J
4) Soutěž trvá do 21. prosince 2018, vyhlášena bude ve čtvrtek 27. prosince 2018. Vítězem se stane autor nejoriginálnější fotky, při výběru zohledníme i originalitu připojených hashtagů.
5) Vybereme dva vítěze, každý získá jedno z autíček s motivy filmu BUMBLEBEE.
Těšíme se na vaše fotky!
Váš Kinotým
 

ADVENTNÍ POHÁDKA V KINĚ RADNICE

07.12.2018 ADVENTNÍ POHÁDKA V KINĚ RADNICE

16. 12. | 14.30 | Yeti: Ledové dobrodružství 2D/D | Radnice
Filmový dárek pro malé i velké s kakaem a cupcaky a společným zdobením vánočního stromku (Vámi vyrobenou filmovou ozdobu si přineste s sebou, nebo si ji vyrobíte na místě). Pod stromkem na Vás budou čekat plakáto-dárky. Kino Radnice bude otevřeno od 13.30
VSTUP VOLNÝ

TOHLE BYLI BLACK SABBATH. TOHLE JE JEJICH POSLEDNÍ KONCERT.

26.11.2018 TOHLE BYLI BLACK SABBATH. TOHLE JE JEJICH POSLEDNÍ KONCERT.

4. února 2017 odehrála legendární kapela BLACK SABBATH svůj úplně poslední koncert. Před beznadějně vyprodanou arénou v rodném Birminghamu uzavřeli 50 let kariéry skupiny, která naučila svět poslouchat heavy metal. OZZY, TONY a GEEZER při posledním vystoupení odehráli jejich největší hity od “Iron Man” přes “Paranoid” až k “War Pigs” a fanouškům v kině nyní nechají nahlédnout do zákulisí a vysvětlí, jak celou tu divokou jízdu mohli přežít.
Nechte se vtáhnout do srdce, ve kterém pulzuje jen ta nejmetalovější krev. Nechte zvuk BLACK SABBATH, který navždy ovlivnil hudbu, naposledy zatřást i s vámi! Promítáme v neděli 9.12. od 20:00 v kině Radnice.

Vážení diváci, součástí filmu Black Sabbath: The End of the End je i rozhovor s kapelou, který ale začíná až po závěrečných titulcích. Neodcházejte proto předčasně. Rozhovor s kapelou trvá zhruba 30 min. Těšíme se na vás!

 Vstupenky na "Sabbathy" v kině zakoupíte <zde>

PROGRAM KE STAŽENÍ

23.11.2018

Vážení diváci,
program na období 29.11.-12.12. 2018 si můžete stáhnout ▶ zde

MIMOŘÁDNÉ PROMÍTÁNÍ - BOHEMIAN RHAPSODY

09.11.2018 MIMOŘÁDNÉ PROMÍTÁNÍ - BOHEMIAN RHAPSODY

Po velkém zájmu a úspěchu jsme pro Vás připravili dvě speciální bonusová promítáni filmu Bohemian Rhapsody
 v sobotu 10. 11. ve 22:00 v kině Junior
a v pondělí 12. 11. ve 22:00 v kině Radnice.

JABLONECKÝ KINOFEST 2018

12.10.2018 JABLONECKÝ KINOFEST 2018

Vážení diváci,
s radostí vám představujeme první ročník jabloneckého filmového festivalu – Kinofestu 2018!
V rámci Kinofestu 2018 na vás během pátku 9., soboty 10. a neděle 11. listopadu čeká celkem 20 filmů. Letošní Kinofest nebude jen o senzačních filmech, ale i o pravidelných programových cyklech jabloneckých kin, které můžete celoročně navštěvovat, a které vám během Kinofestu představíme.
Na Kinofest 2018 je možné v předprodeji zakoupit permanentku na celý filmový víkend, tato permanentka je přenosná. Stojí 149 Kč a vstupenky na jednotlivé filmy budou po jejím předložení k dispozici jak v pokladnách kin Radnice a Junior, tak v pokladně Eurocentra, a to až do naplnění kapacity sálu. Pozor, vstupenka propadá 15 minut před zahájením projekce, a tak zaujměte svoje místa včas.
Přejeme vám výjimečné filmové zážitky!
Váš Kinotým, ve spolupráci se statutárním městem Jablonec nad Nisou 
Program ke stažení naleznete zde

Jablonecká kina hledají promítače.

20.09.2018 Jablonecká kina hledají promítače.

Jablonecká Kina hledají
PROMÍTAČE
Co požadujeme?
Hlavně dochvilnost a zodpovědnost
Zůstat na pracovní pozici minimálně 2 roky
Co nabízíme?
Smlouvu na DPP/DPČ
Volné vstupenky do kina
Práce v zajímavém prostředí

Ideální jako brigáda, nebo jako přivýdělek k práci.
Pokud máte zájem o brigádu v kině,
pošlete své CV na:
gody@kinajablonec.cz  

Vezměte pejska do Letního kina!

30.08.2018 Vezměte pejska do Letního kina!

PEJSCI, vezměte své (ne)poslušné páníčky do Letního kina. Nebo naopak? Páníčci, vezměte své pejsky do Letního kina!
!!! Pro zachování klidu mezi čtyřnohými diváky, si nezapomeňte vzít vodítko!!!

30. 8. | 20.15 | Letní kino | PSÍ OSTROV

 

miss Hanoi / Hoa hậu Hà nôi / verze s vietnamskými titulky

20.08.2018 miss Hanoi / Hoa hậu Hà nôi / verze s vietnamskými titulky

Speciální verze s vietnamskými titulky
Ông xếp công an Kříž (David Novotný) đến Vansdorf điểu tra vể vụ giết người và đã sớm tìm ra bằng chứng liên quan đến đến cộng đổng người việt nam ở đó. Người giúp điều tra là một nữ công an trẻ (Ha Thanh Špetlíková). Một cô gái độc lập và người đàn ông hài hước - hai người đi tìm nguyên nhân vụ giết người, mà còn có cỏ hội hiểu và tôn trọng nhau hỏn.
Hoa hậu Hà nôi

Rạp chiếu phim Uỷ ban | Ngày 27 tháng 8 | Vào lúc 20 giờ | Giá vé 120 Kc

 

ZNOVUOTEVŘENÍ KINA RADNICE

08.08.2018 ZNOVUOTEVŘENÍ KINA RADNICE

Kino Radnice bude opět v provozu a to s velkým vylepšením!
Co Vás čeká?

• Nové digitální SONY projektory se 4K rozlišením
• System DualStack / první v republice (dva projektory míří na jedno plátno)
• Nové, stříbrné a větší plátno
• Nové 3D / hlubší, jasnější a ostřejší
• Jednorázové 3D brýle (které si za velmi příjemnou cenu koupíte se vstupenkou a
  buď si je ponecháte do příštího filmu, nebo je darujete)
• 3D brýle budou k dostání ve dvou velikostech / dětské a dospělácké a super
  novinka budou 3D klipsny na dioptrické brýle

8. 8. | 17.00 | Úžasňákovi 2 3D/D
8. 8. | 20.00 | Mission: Impossible – Fallout 3D/T


 

VYBERTE SI FILM NA OTEVÍRAČKU LEŤÁKU 2018!

11.06.2018 VYBERTE SI FILM NA OTEVÍRAČKU LEŤÁKU 2018!

Srdečně vás zveme na tradiční akci s bohatým doprovodným programem!
Startujeme v 15 hodin a cca od 22 hodin vás čeká projekce filmu, který si sami vyberete - hlasujte do 24. 6. na www.filmjukebox.cz!

Čekají vás aktivity pro děti i dospělé, hudba od Vaygl DJs + DaRoot, malování na obličej, od 18:00 vystoupení
chodimenalajne.cz, žongléři Cirko Minimo a mnoho dalšího!
Občerstvení zajišťuje Kavárna Pokec.

Vstup na celou akci ZDARMA!

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE PŘÍMÝCH PŘENOSŮ Z METROPOLITNÍ OPERY 2018/19 v kině RADNICE

09.05.2018

 

Ve čtvrtek 10. května 2018 zahajujeme předprodej pro abonenty celé sezóny, ve čtvrtek 17. května 2018 pro jednotlivé vstupenky. Cena pro abonenty je 280,- Kč, pro jednotlivé vstupenky 330,- Kč. Neplatí sleva ZTP!

 

MET abonmá
Prodej abonmá na všech 10 přenosů příští sezóny v kině Radnice v Jablonci nad Nisou bude zahájen ve čtvrtek 10. května v 8 hodin. Cena jedné vstupenky v rámci abonmá je stanovena na 280,- Kč. Vstupenky bude možné zakoupit nebo rezervovat v pokladně kina Radnice a také od 8.00 do 20.00 hodin na recepci Eurocentra. Rezervace pro abonmá budou drženy do středy 16. května, nevyzvednuté rezervace budou po tomto datu zrušeny.


MET jednotlivé vstupenky
Prodej jednotlivých vstupenek bude zahájen ve čtvrtek 17. května v 8.00 hodin. Cena jednotlivé vstupenky mimo abonmá do kina Radnice je stanovena na 330,- Kč. Vstupenky bude možné zakoupit v pracovních dnech od 8.00 do 20.00 hodin na recepci Eurocentra a v běžné prodejní době v pokladně kina Radnice. Rezervace vstupenek je možná po dobu 14 dnů, poté budou nevyzvednuté vstupenky opět uvolněny do prodeje!

 

RECEPCE EUROCENTRA

pokladna@ejbc.cz

Tel.: 483 704 400

Otevřeno v pracovních dnech od 8:00 do 20:00 hodin.

Možnost platby platební kartou.

 

POKLADNA KINA RADNICE

Tel.: 777 747 159 (v otevírací době pokladny)

Otevřeno denně vždy ½ hodiny před začátkem promítání do začátku posledního promítání.


PŘESUN PROJEKCE NEJEN PRO SENIORY 17. 4.

12.04.2018 PŘESUN PROJEKCE NEJEN PRO SENIORY 17. 4.

Vážení diváci, příští Projekce nejen pro seniory - 17. 4. (Zoufalé ženy dělají zoufalé věci) bude přesunuta do kina Junior od 10:30.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!
Váš kinotým

KONCERT MOTÖRHEAD: CLEAN YOUR CLOCK

05.01.2018 KONCERT MOTÖRHEAD: CLEAN YOUR CLOCK

Vážení diváci, 
koncert MOTÖRHEAD: CLEAN YOUR CLOCK se nezadržitelně blíží! Využijte předprodeje, ať máte ta nejlepší místa!
Přejeme Vám parádní hudební zážitek!

POZOR, PŘIDÁVÁME ZÁZNAM PŘENOSU Z MET NY!

14.11.2017 POZOR, PŘIDÁVÁME ZÁZNAM PŘENOSU Z MET NY!

Vážení diváci,
přidáváme záznam přenosu z Metropolitní opery New York! A to 9. 12. od 18:45 v kině Radnice - PERNÍKOVÁ CHALOUPKA (ENGELBERT HUMPERDINCK). Vstupné 250,- / 200,- pro ZTP.

JABLONECKÝ KINOFEST 2017

01.11.2017 JABLONECKÝ KINOFEST 2017

Jablonec má konečně svůj vlastní filmový festival!
Představíme vám naše projekty, které jsou ušité na míru každé generaci. Takže vezměte celou rodinu, poznejte jablonecká kina a užijte si spoustu zábavy. Přijďte na film do kina! :)

Permanentky na celý festival jsou v prodeji za 99 Kč na pokladnách kin a Eurocentra.
Jednotlivé vstupenky budou na pokladnách k dispozici (po předložení permanentky) do naplnění kapacity sálu.
Vstupenka propadá čtvrt hodiny před začátkem projekce. 

Více zde 

PŘEDPRODEJ NA PŘENOS OVČÁČEK MILÁČEK SPUŠTĚN!

29.09.2017 PŘEDPRODEJ NA PŘENOS OVČÁČEK MILÁČEK SPUŠTĚN!

Vážení diváci,
dnes jsme spustili předprodej na přenos zlínského oblíbeného divadelního představení OVČÁČEK MILÁČEK!
Tak neváhejte a bavte se!:)

ZAHÁJENÍ PROVOZU KINA RADNICE

31.08.2017 ZAHÁJENÍ PROVOZU KINA RADNICE

Vážení diváci,
s radostí Vám oznamujeme, že kino Radnice bude opět v provozu od úterý 5. 9.
Promítání zahájíme 5. 9. od 10.00 Projekcí (nejen) pro seniory - DUNKERK (50 Kč)
a ve středu 6. 9. Vás srdečně zveme v 19.00 na VERNISÁŽ - FOTOKLUB BALVAN ZVE DO KINA a od 20.00 na projekci filmu FOTOGRAF za dobrovolné vstupné.

Hezky se bavte!
Váš Kinotým

PŘESUN PROGRAMU KINA RADNICE OD 22. 7.

22.07.2017

Vážení diváci,
Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ PŘESOUVÁME OD 22. 7. PROGRAM KINA RADNICE DO KINA JUNIOR.
Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme,
Váš Kinotým

ZMĚNA EMAILŮ KINOTÝMU!

22.05.2017

Vážení diváci,
došlo ke změně emailových adres celého kinotýmu.
Veškeré kontakty najdete > ZDE <

ZRUŠENÍ PŘENOSU ZAHAJOVACÍHO KONCERTU PRAŽSKÉHO JARA

12.05.2017

Vážení diváci, je nám líto, ale z technických důvodů se bohužel dnešní přenos Zahajovacího koncertu Pražského jara NEKONÁ.
Za případné komplikace se omlouváme, Váš Kinotým 

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE OPERNÍCH PŘENOSŮ MET | pondělí 22.5. 2017

11.05.2017 ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE OPERNÍCH PŘENOSŮ MET | pondělí 22.5. 2017

Milí příznivci přenosů z Met, 
s radostí Vám oznamujeme zahájení předprodeje vstupenek na novou sezónu přímých přenosů z Metropolitní opery New York v kině Radnice:

Pondělí 22.května: Prodej vstupenek pro abonenty

Pondělí 29. května: Prodej jednotlivých vstupenek

Kompletní informace o předprodeji

KINOBAZAR

24.04.2017

sobota 27.5. | 12.00 - 19.30 před kinem Junior

Praskají vám skříně ve švech nebo naopak chcete šatník doplnit o nějaký zajímavý kousek? Pak nesmíte chybět na dalším Kinobazaru, tentokrát v areálu před kinem Junior.
Přihlášky pro prodejce budou k dostání v obchodě (přízemí) kavárny Pokec od úterý 2.5. Cena přihlášky je 100 Kč. Počet prodejců je omezen.
Za vybranou částku navštíví děti NZDM Kruháč libovolné filmové představení v jabloneckých kinech.

ZMĚNA V PROGRAMU KINA RADNICE 24.4.!

18.04.2017

Vážení diváci,
dovolujeme si vás upozornit na změnu v programu kina Radnice v pondělí 24.4. od 17:30 - místo filmu THE CIRCLE uvedeme film ŠPUNTI NA VODĚ.
Film THE CIRCLE uvedeme v kině Radnice od 2.5.

Za případné komplikace se omlouváme!
Váš Kinotým

INTERAKTIVNÍ FILM NOČNÍ SMĚNA | pátek 28.4. od 20.00 v kině Junior

11.04.2017 INTERAKTIVNÍ FILM NOČNÍ SMĚNA | pátek 28.4. od 20.00 v kině Junior

Ojedinělý zážitek v kině propojuje prvky z filmového světa i ze světa počítačových her!
Diváci sami rozhodnou o vývoji dění na plátně prostřednictvím svých chytrých telefonů.
Pokyny pro Android
Pokyny pro iOS
Film NOČNÍ SMĚNA uvedeme v pátek 28.4. od 20.00 v kině Junior.

PRÁZDNINOVÉ PROMÍTÁNÍ

03.04.2017 PRÁZDNINOVÉ PROMÍTÁNÍ

Během prázdnin (13.-14.4.) nabízíme široký výběr dětských filmů v kině Radnice, i v Junioru! 

Do přehledu projekcí v Jabloneckém měsíčníku se nám bohužel vloudil šotek.
Projekce proběhnou tak, jak je to v programu na webu a v tištěném programu (opačně než v měsíčníku):
čtvrtek 13.4. | 15.00
ODVÁŽNÁ VAIANA: LEGENDA O KONCI SVĚTA
pátek 14.4. | 15.00
ZPÍVEJ
Děkujeme za pochopení! Váš Kinotým

VÝZVA 28 TIMES CINEMAS

20.03.2017

 ???MILUJETE FILMY???
Rádi si o nich povídáte s ostatními nadšenci?
Sníte o návštěvě Filmového festivalu v Benátkách?
Pokud vám je 18-25 let a umíte dobře anglicky, projekt 28 TIMES CINEMA může vaše sny proměnit v realitu!
Více informací najdete zde
V případě, že máte zájem o účast, zašlete selfie video na adresu projektykina@gmail.com, do předmětu uveďte 28 TIMES CINEMA.
Uzávěrka je v pátek 14.4. a tři nejlepší kandidáti z Jablonce budou vysláni do celoevropského kola

UPOZORNĚNÍ PRO PŘÍZNIVCE FESTIVALU PROTIBET!

09.03.2017

Milí diváci, při kontrole stavu filmových kopií jsme narazili na špatnou kvalitu obrazu a chybějící český překlad. Z toho důvodu jsme se rozhodli vyhlásit vstupné dobrovolné.
Omlouváme se za komplikace.
Váš Kinotým 

PROGRAM NOVÉ SEZÓNY PŘENOSŮ Z MET 2017/18

24.02.2017

Milí příznivci přenosů z Met,
Metropolitní opera v New Yorku odhalila program v pořadí již dvanácté sezóny operních přenosů. Můžeme se těšit na pět nových inscenací, včetně dvou premiér. Sezónu 7. října 2017 odstartuje nové nastudování Belliniho ikonické Normy, ve které vystoupí fenomenální Sondra Radvanovsky. Bulharská operní superstar Sonja Jončeva zazáří v nejhranější Bohémě i v málo zařazované Luise Miller, kde spojí síly s nadčasovým pěvcem Plácidem Domingem. Český barytonista Adam Plachetka se blýskne v nové inscenaci Così fan tutte.
„Nová sezóna přenosů chystá jak tradičně oblíbené tituly, tak raritnější a podnětné kusy, abychom uspokojili operní nováčky i letité nadšence,“ popsal ředitel Metropolitní opery Peter Gelb. Met si podle jeho slov v přenosech hodlá rozšiřovat vlastní obzory i novými inscenacemi léty prověřených titulů.

Kompletní program nové sezóny najdete zde

NOVÝ PROGRAM V SEKCI "KE STAŽENÍ"

02.02.2017

Vážení diváci,
nový program jabloneckých kin si můžete stáhnout opět v sekci "Ke stažení".

ŠATNA ZDARMA V KINĚ RANDICE

26.01.2017

 V rámci zkvalitnění služeb jsme se rozhodli v zimním období provoznit šatnu v kině Radnice. Šatna je k dispozici před každou projekcí a je zdarma.

Těšíme se na viděnou! Váš Kinotým

PROGRAM KE STAŽENÍ

19.01.2017

Vážení diváci,
program na období 26.1. - 8.2. 2017 si můžete stáhnout ▶ 
zde

KINO JUNIOR OPĚT V PROVOZU

13.01.2017

Vážení diváci,

ode dneška (pátek 13.1.) je kino Junior opět v provozu.  
Těšíme se na vaši návštěvu! Váš Kinotým

HAVÁRIE TOPENÍ V KINĚ JUNIOR

11.01.2017

Vážení diváci,
z důvodu havárie topení rušíme dnešní a zítřejší (11.-12.1.) program v kině Junior. O vývoji situace vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení.
Váš Kinotým

PROGRAM KE STAŽENÍ

05.01.2017

Vážení diváci,
program na období 12. - 25.1. 2017 si můžete stáhnout ▶ 
zde

PROGRAM KE STAŽENÍ

21.12.2016

Vážení diváci,
program na období 29.12. 2016 - 11.1. 2017 si můžete stáhnout ▶ zde

ZAŽIJTE VÁNOCE V KLIDU. DARUJTE KINOKARTU.

12.12.2016 ZAŽIJTE VÁNOCE V KLIDU. DARUJTE KINOKARTU.

Darujte zážitek, který potěší. Nabízíme prodlouženou platnost dárkových voucherů.
#VANOCEVKLIDU
Kinokarta je skvělý dárek pro filmové fanoušky všech žánrů, každého věku! Lze ji zakoupit v hodnotě 250,500 a 1000 Kč.
K dostání na pokladnách jabloneckých kin a recepci Eurocentra.
Více informací zde

HLEDÁME NOVÉHO ČLENA TÝMU NA POZICI POKLADNÍ

12.12.2016

 Hledáme nového člena týmu na pozici POKLADNÍ!
- flexibilní pracovní doba
- pohodový kolektiv
- dlouhodobá spolupráce
- vhodné pro studenty/absolventy
- nástup od ledna 2017
Požadavky :
- flexibilita, odpovědnost, schopnost týmové práce, pracovitost, dobré komunikační schopnosti
- věk nad 18 let
- bydliště v Jablonci nad Nisou a okolí
Pokud máte zájem o osobní pohovor, při kterém se dozvíte více podrobností - pošlete nám prosím stručný životopis na emaily: projektykina@gmail.com a provozkina@gmail.com

PROGRAM KE STAŽENÍ

08.12.2016

Vážení diváci, 
protože nás momentálně zlobí sekce "Ke stažení", můžete si aktuální program (1. - 14.12. 2016) stáhnout zde
a program nejnovější (15. - 28.12. 2016) zde 
Na nápravě pracujeme, 
děkujeme za pochopení!

VYHRAJTE PERMANENTKU NA PROSINCOVÉ ÚTERKY S JIMEM JARMUSCHEM

30.11.2016

Milí diváci,
touto cestou bychom vás rádi upozornili na možnost vyhrát permanentku na PROSINCOVÉ ÚTERKY S JIMEM JARMUSCHEM v kině Junior.
SOUTĚŽ probíhá na Facebook profilu FILMOVÝ KLUB JABLONEC NAD NISOU od středy 30.11. do pátku 2.12. do 12.00.

TRADIČNÍ ADVENTNÍ POHÁDKA V KINĚ JUNIOR | neděle 18.12.

22.11.2016

Ve spolupráci s Eurocentrem a městem Jablonec nad Nisou promítneme v neděli 18.12. v kině Junior tradiční adventní pohádku. Kvůli snížení kapacity kina jsme letos nasadili dvě projekce filmu SNĚHOVÁ KRÁLOVNA 2.
Začátek promítání je v 13.30 a 15.30. Vstup zdarma.
Vstupenky jsou k dostání do naplnění kapacitu sálu na recepci Eurocentrum Jablonec n.N., pokladnách kina nebo online

KINO RADNICE ZPĚT V BĚŽNÉM PROVOZU OD SOBOTY 10.12. 2017

22.11.2016

Vážení diváci,
kino Radnice bude zpět v běžném provozu od soboty 10.12.
Kromě vytopeného prostředí se můžete těšit na nově čalouněné sedačky pro vaše pohodlné sezení.

Těšíme se na vás! Váš Kinotým

SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM V KINĚ RADNICE | 17.-28.11. 2016

12.11.2016

SEVER SOBĚ!
Festival severské kinematografie v kině Radnice.
Podpořte nás a vraťte do Radnice trochu tepla a života, než se podaří opravit topení.
Dress code: šála, čepice, rukavice, teplé oblečení.
Půjčujeme deky a nabízíme horký čaj zdarma.

SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM v kině Radnice | 17. - 28.11.
Čt 17. 11. | 20.00 | Simonův vesmír
Po. 21. 11. | 20.00 | Pozpátku
Čt 24.11. | 20.00 | Kola versus auta
Po 28. 11. | 20.00 | Jízdenka do Antibes

EKOTOPFILM PROBĚHNE V EUROCENTRU

10.11.2016

Vážení diváci,
z technických důvodů nejsme schopni zajistit odbavení filmového festivalu Ekotopfilm. 
Festival se v pondělí 14.11. uskuteční v prostorách Eurocentra. 

VÁNOCE S ANDRÉM 2016 v kině Junior | sobota 19.11. od 18.00

08.11.2016 VÁNOCE S ANDRÉM 2016 v kině Junior | sobota 19.11. od 18.00

Vážení diváci,
představení André Rieu: Vánoce s Andrém 2016 se uskuteční v sobotu 19.11. od 18.00 v kině Junior.
Do tohoto termínu  bohužel nemůžeme garantovat, že bude v kině Radnice funkční vytápění.
Kapacita kina Junior je 112 míst. Doporučujeme tedy zakoupit vstupenky online nebo osobně na recepci Eurocentra či kina Junior. V případě velkého diváckého zájmu přidáme reprízu pořadu v prosinci.
Děkujeme za pochopení, Váš Kinotým

OMEZENÝ PROVOZ KINA RADNICE DO 30.11.

07.11.2016

Vážení diváci, omezený provoz kina Radnice pokračuje až do 30.11.

Od 17.11. se zde v rámci festivalu severské kinematografie uskuteční celkem 4 speciální projekce.

Severský filmový podzim v kině Radnice vyžaduje speciální dresscode. Vyražte v teplém oblečení, které doplníte kulichem, šálou i rukavicemi. Diváci v kině dostanou horký čaj zdarma a můžou si půjčit deku. Vstupenky se budou prodávat pouze na balkon, kde je tepleji. K dispozici je tak pouze 140 vstupenek.
Festivalové echo pokračuje i v prosinci. Informace o tom, v jakém kině se bude promítat budou zveřejněny v aktuálním programu jabloneckých kin.
čtvrtek 1. 12. | 20.00 | Idealista
pondělí 5.12. | 20.00 | Albatros
čtvrtek 8.12. | 20.00 | Korunovační klenoty


Těšíme se na viděnou! Váš Kinotým

 

PŮLNOČNÍ PREMIÉRA: FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT V KINĚ JUNIOR

06.11.2016 PŮLNOČNÍ PREMIÉRA: FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT V KINĚ JUNIOR

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT v kině Junior
středa 16.11. | 23.59

Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku? To uvídíte na plátně kina Junior v noci ze středy 16. na čtvrtek 17.11.!
Film v rámci půlnoční premiéry uvedeme ve verzi 2D s titulky.
Doporučený věk diváků je 12+.
Online předprodej vstupenek spouštíme v pondělí 7.11. Vstupenky jsou také k dispozici na pokladně kina Junior a recepci Eurocentra.

KINO JUNIOR ZPĚT V PROVOZU OD PÁTKU 4.11.

02.11.2016

Vážení diváci, 
touto cestou bychom se chtěli omluvit za nepříjemnosti s výpadkem programu kina Junior ve dnech 31.10. - 3.11. Došlo k poruše projektoru, kterou bohužel nebylo možné operativně odstranit. 
Zároveň bychom vám rádi oznámili, že kino Junior bude s největší pravděpodobností opět v provozu od pátku 4.11. 2016.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!
Váš Kinotým

PORUCHA PROJEKTORU V KINĚ JUNIOR

31.10.2016

 Vážení diváci,
kino Junior bohužel hlásí závadu projektoru, proto musíme až do odvolání zrušit jeho program. Doufáme však, že se nám podaří opět promítat do konce týdne.
Vstupenky zakoupené v předprodeji můžete vrátit nebo vyměnit na recepci Eurocentra, každý všední den od 8 do 20 hodin.
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení,
Váš Kinotým

ANDRÉ RIEU: VÁNOCE S ANDRÉM

27.10.2016

Důležité upozornění pro fanoušky krále waltzu!
Satelitní přenos záznamu + živý vstup André Rieu – Vánoce s Andrém 2016 promítneme v sobotu 19.11. od 18.00.
S ohledem na rekonstrukci topné soustavy v kině Radnice však čekáme na vývoj situace.
Informaci o zahájení předprodeje a o místě konání projekce (kino Radnice nebo Junior) zveřejníme v pátek 4.11.
Děkujeme za pochopení, Váš Kinotým

KINOLEPKA NA KAŽDÉM ROHU!

10.10.2016

Fandíte nám a sledujete náš program?
Až do vyčerpání našich zásob rozdáváme ke každé vstupence kinolepku s QR kódem ve formě našeho loga. 
Pomozte nám ho dostat na různá místa po celém Jablonci a okolí!
Více informací najdete na našem Facebook profilu Kina Jablonec nad NisouOMEZENÝ PROVOZ KINA RADNICE | 20.10. - 2.11.2016

10.10.2016

Vážení diváci, 
z technických důvodů jsme se rozhodli přistoupit na omezený provoz kina Radnice v termínu dalšího programu 20.10. - 2.11.2016. Rekonstrukce topné soustavy v kině Radnice se zatím bohužel nepodařilo zdárně ukončit. Intenzivně jednáme se zástupci města i zhotovitelem, bohužel však není v našich silách vývoj rekonstrukce dále ovlivnit či uspíšit.
Aktuálně hledáme alternativní zdroj vytápění, který by nám pomohl zajistit vaše divácké pohodlí při následujících programech, které v programu zůstávají:
sobota 22.10. | 18.45
DON GIOVANNI | WOLFGANG AMADEUS MOZART

úterý 25.10. | 20.00 
KISS ROCKS LAS VEGAS

Jsme si vědomi toho, že aktuální situace není standardní a velmi se omlouváme. Pokud vám bude při návštěvě kina Radnice zima, neváhejte obsluhu požádat o deku. 
V případě stížností mě neváhejte kontaktovat písemně na adresu: projektykina@gmail.com

Za Kinotým, 
Bc. Kateřina Nermuťová, vedoucí jabloneckých kin


NOVÉ SPOTY NA PLÁTNECH JABLONECKÝCH KIN

28.09.2016

Na plátnech jabloneckých kin se nově začnou objevovat spoty, které diváky upozorňují na vypnutí mobilních telefonů a nasazení 3D brýlí.
Naše nové spoty si můžete prohlédnout zde

DEN EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ V KINĚ JUNIOR | sobota 17.9.

08.09.2016 DEN EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ V KINĚ JUNIOR | sobota 17.9.

 V rámci jabloneckého Dne evropského dědictví, v sobotu 17.9. bude zpřístupněno kino Junior.
Od 13 a od 15 hodin můžete navštívit projekci legendárních VTEŘIN JABLONECKA.
Ve foyeru kina bude od 13 do 17 hodin probíhat kreativní dílnička TVOŘÍK.
Vstup volný.

ENGLISH FRIENDLY PROJEKCE - v českém znění s anglickými titulky :-)
17.30 ► BARON PRÁŠIL
Běžné vstupné: 80 Kč
Cena pro členy FK: 60 Kč
20.00 ► ADELHEID
Běžné vstupné: 80 Kč
Cena pro členy FK: 60 Kč

OTEVÍRAČKA KINA JUNIOR | středa 7.9.

02.09.2016 OTEVÍRAČKA KINA JUNIOR | středa 7.9.

Kino Junior prošlo během prázdnin rekonstrukcí, jejímž účelem bylo zvýšit divácký komfort! Od září budete filmy sledovat ve větším pohodlí, protože se zvětší prostor na nohy! 
Otevíračka kina Junior proběhne ve středu 7.9. Aktuální informace budeme postupně zvěřejňovat na našem Facebook profilu Kina Jablonec nad Nisou.


PŘEDPRODEJ NOVÉ SEZÓNY PŘÍMÝCH PŘENOSŮ Z MET BUDE ZAHÁJEN 1. ZÁŘÍ

18.08.2016

Metropolitní opera v New Yorku v říjnu odstartuje v pořadí již jedenáctou sezónu operních přenosů. Fanoušci The Met: Live in HD se mohou těšit na pět zcela nových inscenací, včetně jedné premiéry.
Kompletní program nové sezóny najdete zde nebo na oficiálním webu zde.

Jablonecké kino Radnice připravuje spuštění předprodeje vstupenek na sezónu 2016-17. Předprodej vstupenek byl záměrně pozdržen v návaznosti na plánovanou rekonstrukci topné soustavy. Kino Radnice bude ve dnech 25.8. až 7.9. uzavřeno. Přesný termín znovuotevření zatím nebyl zveřejněn, zhotovitel díla  nás však ujistil, že nová sezóna přímých přenosů nebude ohrožena.

Prodej vstupenek pro abonenty bude zahájen ve čtvrtek 1. září od 8.00 hodin. Jednotlivé vstupenky pak bude možno zakoupit od pondělí 12. září od 8.00 hodin.

PŘEDPRODEJ SEZÓNY 2016/2017
Cena pro abonenty je 280,- Kč,
pro jednotlivé vstupenky 330,- Kč.
Neplatí sleva ZTP!

Prodej abonmá na všech 10 přenosů příští sezóny v kině Radnice v Jablonci nad Nisou bude zahájen ve čtvrtek 1. září 2016 v 8 hodin.
Cena jedné vstupenky v rámci abonmá je stanovena na 280,- Kč.
Ode dne zahájení prodeje bude možné vstupenky zakoupit nebo rezervovat v pracovních dnech od 8.00 do 20.00 hodin na recepci Eurocentra (tel. 483 704 400, pokladna@eurocentrumjablonec.cz ) a od středy 7.9. v době promítání také v pokladně kina Junior (tel. 775 573 188). Online prodej abonmá není možný.
Prodej jednotlivých vstupenek bude zahájen v pondělí 12. září 2016 v 8.00 hodin.
Cena jednotlivé vstupenky mimo abonmá do kina Radnice je stanovena na 330,- Kč.
Online rezervace vstupenek není možná. Rezervace je možná pouze osobně nebo telefonicky a to vždy jen po dobu 14 dnů, poté budou nevyzvednuté vstupenky opět uvolněny do prodeje! Ke každé rezervaci musí být uveden kontakt - email nebo telefonní číslo, jinak rezervovat nelze!

UPOZORNĚNÍ! UZAVŘENÍ KINA RADNICE | 25.8.-14.9.

16.08.2016

Z důvodu rekonstrukce topné soustavy bude ve dnech 25.8. - 14.9. uzavřeno kino Radnice.
O termínu znovuotevření vás budeme informovat na našem webu a Facebook profilu Kina Jablonec nad Nisou.
Děkujeme za pochopení!

STARCI NA CHMELU S ANGLICKÝMI TITULKY

09.08.2016

 První český filmový muzikál s nezapomenutelnými písničkami i po více než půl století dokládá, že je stále třeba „nepřeceňovat jízdní řády – a ovšem taky neřády“...
Film bude uveden v Letním kině ve čtvrtek 18.8. od 20.45 s anglickými podtitulky. Součástí projekce je předfilm „Krásná neznámá“ - pohádka o truhlářském učni, který se v autobuse zamiloval do svůdné a lačné krásky.

FILMOVÉ LÉTO | LETNÍ KINO

27.07.2016 FILMOVÉ LÉTO | LETNÍ KINO

FILMOVÉ LÉTO 
Zajímavé filmové kousky na plátně letního kina za vstřícné vstupné!
Běžné vstupné: 60 Kč
Vstupné pro diváky Filmového klubu: 40 Kč

úterý 9.8. | 21.00
DÁNSKÁ DÍVKA

pondělí 15.8. | 20.45
REVENANT: Zmrtvýchvstání

pondělí 22.8. | 20.30
Ikarie XB 1

NICK CAVE: ONE MORE TIME WITH FEELING | čtvrtek 8.9. od 20:30 | kino Junior

20.07.2016 NICK CAVE: ONE MORE TIME WITH FEELING | čtvrtek 8.9. od 20:30 | kino Junior

Během jednorázové celosvětové projekce představí NICK CAVE své nové album SKELETON TREE v nově zrekonstruovaném kině Junior!
NICK CAVE: ONE MORE TIME WITH FEELING
čtvrtek 8.9. | 20:30 | kino Junior
Cena vstupenky 200 Kč do konce července, poté 250 Kč
Předprodej vstupenek online, na pokladnách jabloneckých kin a recepci Eurocentra.

POCHLUBTE SE FOTKU SVÉHO MAZLÍČKA A VYHRAJTE!

18.07.2016

Do čtvrtka 28.7. posílejte fotky vašich mazlíčků a krátký příběh o tom, jaký největší průšvih váš mazlíček způsobil, na email: projektykina@gmail.com. Do předmětu prosím uveďte heslo: Tajný život mazlíčků.
V pátek 29.7. budou všechny fotky zveřejněny na Facebook profilu Kina Jablonec nad Nisou, v albu s názvem Tajný život mazlíčků.
První tři fotky, které dostanou nejvíc „To se mi líbí“ budou odměněny!
Ve hře jsou: vstupenky na projekci filmu Tajný život mazlíčků v jabloneckých kinech, plakát filmu Tajný život mazlíčků, poukázka na nákup ve zverimexu ZOO Sauda (Komenského 21 - vedle Domu Vína)
Konec soutěže je ve středu 10.8. ve 12.00

NASLEPO + PIKNIK | středa 27.7. od 20.00 | LETNÍ KINO

15.07.2016 NASLEPO + PIKNIK | středa 27.7. od 20.00 | LETNÍ KINO

 Populární projekce NASLEPO se na plátně Letního kina v Jablonci nad Nisou objeví opět ve středu 27.7. od 21.30. Brána areálu se však otevře již ve 20 hodin, na trávníku před plátnem se totiž uskuteční PIKNIK, který pořádá provozovatel stánku s občerstvením, kavárna Pokec.

CHTETE OŽIVIT SVŮJ ŠATNÍK? PŘIJĎTE DO LETNÍHO KINA!

15.07.2016 CHTETE OŽIVIT SVŮJ ŠATNÍK? PŘIJĎTE DO LETNÍHO KINA!

V pondělí 25.7. se v 18 hodin otevře brána areálu LETNÍHO KINA v Jablonci nad Nisou pro návštěvníky prvního KINOBAZARU. Netradiční akci pořádá kavárna Pokec, která zde provozuje stánek s občerstvením. Limit přihlášek pro prodejce byl z důvodu velkého zájmu již uzavřen, jistě tedy bude z čeho vybírat.

VSTUPENKY NA KONCERT ANDRÉ RIEU Z MAASTRICHTU 2016 | sobota 23.7. !!!JIŽ V PRODEJI!!!

29.06.2016 VSTUPENKY NA KONCERT ANDRÉ RIEU Z MAASTRICHTU 2016 | sobota 23.7. !!!JIŽ V PRODEJI!!!

Vážení diváci,

srdečně vás zveme na satelitní přenos záznamu koncertu do kina Radnice.
Nizozemský mistr André Rieu se vrací do rodného Maastrichtu na další neuvěřitelný koncert pod širým nebem, plný hudby, smíchu i ohňostrojů. Připravte se na spoustu emocí během mimořádného koncertu tohoto roku, který baví publikum po celém světě. 

ANDRÉ RIEU: KONCERT Z MAASTRICHTU 2016
kino Radnice | sobota 23.7. od 20.00

Cena vstupenky: 200 Kč
Vstupenky jsou k dispozici
ONLINE nebo na pokladnách jabloneckých kin a recepci Eurocentra.

SOUTĚŽ O VOLNÉ AKREDITACE NA LETNÍ FILMOVOU ŠKOLU V UHERSKÉM HRADIŠTI

22.06.2016

Vážení diváci,

touto cestou bychom vás chtěli informovat o možnosti vyhrát volné akreditace na celou dobu festivalu LETNÍ FILMOVÁ ŠKOLA v Uherském Hradišti, 22.-30.7.2016.

SOUTĚŽ probíhá na Facebook profilech:

Kina Jablonec nad Nisou
Letní kino Jablonec nad Nisou
Filmový klub Jablonec nad Nisou

Pokud chcete zvýšit svou šanci na výhru můžete se zúčastnit všech najednou.
Konec soutěže je ve čtvrtek 30.6. ve 12.00.

PROVOZ KINA JUNIOR A NOVÁ SEZÓNA LETNÍHO KINA

09.06.2016 PROVOZ KINA JUNIOR A NOVÁ SEZÓNA LETNÍHO KINA

Kino Junior je v provozu až do středy 22.6., poté bude promítací technologie přesunuta na letní kino. V období prázdnin je v Junioru plánována stavební úprava. Dojde zde k rozvolnění sedaček, vznikne větší prostor pro nohy a tím větší pohodlí při sledování filmu. Kino bude znovu otevřeno v úterý 6.9.2016.
Nová sezóna letního kina startuje v pátek 24.6. a potrvá až do neděle 4.9.2016. 
Srdečně vás zveme na slavnostní zahájení!
OTEVÍRAČKA LEŤÁKU 2016

PŮLNOČNÍ PREMIÉRA WARCRAFT: PRVNÍ STŘET v kině Radnice

01.06.2016 PŮLNOČNÍ PREMIÉRA WARCRAFT: PRVNÍ STŘET v kině Radnice

O půlnoci z 8. na 9. června se koná dlouho očekávaná premiéra filmu WARCRAFT: PRVNÍ STŘET  v kině Radnice.
Promítneme verzi 2D s českými titulky.
Diváci, kteří navštíví projekci od 9.–12. 6., dostanou voucher na počítačovou hru World of Warcraft včetně pěti rozšíření v hodnotě cca 400 korun. Voucher obdržíte při kontrole vstupenek. Akce bude platit do vyčerpání zásob. 
Vstupenky jsou k dispozici ONLINE a také na recepci Eurocentra a pokladnách jabloneckých kin.

NOVÉ LOGO A 14DENNÍ PROGRAM

23.05.2016 NOVÉ LOGO A 14DENNÍ PROGRAM

Představujeme vám nové logo jabloneckých kin, které vzniklo z našeho krásného staronového neonu.
Další novinkou, kterou pro vás chystáme, je 14tidenní program. Nově tak u jednotlivých titulů získáme možnost flexibilně reagovat na distribuční nabídku s ohledem na divácký ohlas. V tištěné podobě se s programem setkáte už v pondělí 30.5. a bude platit od 2. do 15. června. Snažili jsme se vyslyšet vaše podněty, a tak pevně věříme, že pro vás bude přehlednější než program stávající. Váš Kinotým

RESTAURANT DAY JABLONEC | 21.5.

17.05.2016 RESTAURANT DAY JABLONEC | 21.5.

Začalo to v Helsinkách a rychle se to šíří do celého světa!
RESTAURANT DAY v sobotu 21.5. poprvé v Jablonci!
Akci pořádá Jizerský filmový spolek v areálu Eurocentra a zapojí se i kino Junior! Tahle velká paráda odstartuje v 15.00, od 17.00 promítáme RESTAURANT DAY ▶NASLEPO!
Informace o projektu najdete ZDE
Pokud máte zájem aktivně se zapojit, kontaktujte pořadatele na emailu: jablonec@restaurantday.cz

HATE FREE v jabloneckých kinech

17.05.2016

 V rámci projektu HATE FREE podporujeme projekt BO HAI - krátký film / phim. Aktuálně nás velmi těší, že se tvůrcům podařilo získat prostředky na natáčení a těšíme se až s filmem dorazí do Jablonce!

Ve vztahu k reportáži TV Prima z 13.5. jsme požádali o vyjádření koordinátora projektu, Lukáše Houdka.
Vyjádření najdete zde

NEDĚLNÍ RODINNÉ PŘEDSTAVENÍ: BELLA A SEBASTIÁN 2 | neděle 1.5. | kino Junior

25.04.2016 NEDĚLNÍ RODINNÉ PŘEDSTAVENÍ: BELLA A SEBASTIÁN 2 | neděle 1.5. | kino Junior

 Již tuto neděli, 1.5. můžete v kině Junior navštívit rodinné představení za speciální zvýhodněné vstupné. Od 15.30 se můžete těšit na film BELLA A SEBASTIAN 2: DOBRODRUŽSTVÍ POKRAČUJE. Cena vstupenky: 55 Kč (běžné vstupné: 110Kč)

PŘÍMÉ PŘENOSY Z METROPOLITNÍ OPERY | SEZÓNA 2016/7

12.04.2016 PŘÍMÉ PŘENOSY Z METROPOLITNÍ OPERY | SEZÓNA 2016/7

Vážení diváci,
program příští sezóny přímých přenosů z Metropolitní opery New York v kina Radnice nebyl zatím zveřejněn, protože se v kině chystá změna systému vytápění a aktuálně ještě není známo jak se úprava dotkne provozu kina. Pokud by to situace vyžadovala, program bude přesunut do kina Junior. S největší pravděpodobností však přímé přenosy v kině Radnice zachováme. 
Z tohoto důvodu zahájíme předprodej vstupenek od čtvrtka 1.9. 2016.

Děkujeme za pochopení, Váš Kinotým

Seznam titulů Met sezony 2016/17 najdete zveřejněný zde

VEZMĚTE RODIČE DO KINA NA FILM TEORIE TYGRA A ZÍSKEJTE SCRABBLE!

30.03.2016 VEZMĚTE RODIČE DO KINA NA FILM TEORIE TYGRA A ZÍSKEJTE SCRABBLE!

 Kdy jste naposledy byli v kině s rodiči? Přijďte s nimi od 31. března do 3.dubna na film TEORIE TYGRA a pokud budete mezi prvními třemi rodinami, vyhrajete Scrabble!

UPOZORNĚNÍ! ZMĚNA PRODEJNÍHO SYSTÉMU OD 1.4.2016

24.03.2016

Vážení diváci,
od 1.4. 2016 chystáme změnu prodejního systému. Z tohoto důvodu prozatím není možné rezervovat vstupenky na dubnové projekce. Moc se omlouváme za způsobené nepříjemnosti, ale veřte, že si nový prodejní systém brzy oblíbíte - přinese totiž s sebou spoustu novinek! Tou nejžhavější bude on-line prodej vstupenek!
Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné svátky jara!
Váš Kinotým

OSLAVTE S NÁMI NAROZENINY ZDEŇKA SVĚRÁKA | pondělí 28.3. od 17.30 | kino Junior

23.03.2016 OSLAVTE S NÁMI NAROZENINY ZDEŇKA SVĚRÁKA | pondělí 28.3. od 17.30 | kino Junior

Český herec a scénárista Zdeněk Svěrák oslaví 28. března 2016 své osmdesáté narozeniny. Jeho syn Jan Svěrák pořádá na jeho počest oslavu s remasterovanou verzí filmu Obecná škola, která byla první tvůrčí spoluprací rodinného týmu a dosáhla až na oskarovou nominaci. Projekce se uskuteční v několika desítkách českých, ale i zahraničních kin po celém světě pouze v pondělí 28. března. Oslavte s námi životní jubileum Zdeňka Svěráka a přijďte se podívat na digitálně remasterovaný film z krajin krátkých kalhot a dlouhých domácích úkolů.
Oslavte narozeniny významného českého herce a scénáristy v kině Junior! Diváci, kteří projekci navštíví si na Zdeňkovo zdraví připijí sklenkou Bohemia sektu. 
OBECNÁ ŠKOLA
pondělí 28.3. | 17.30 | kino Junior


Festival studentských filmů Dej (si) příležitost | pátek 1.4. od 16.30 | kino Junior

16.03.2016

Festival studentských filmů Dej (si) příležitost představí v pátek 1. dubna od 16.30 v kině Junior trojici filmů, které byly natočeny na základě výzvy Natoč vlatní film a dej (si) příležitost!
Informace o projektu a vstupenkách najdete zde

VERNISÁŽ RANDOVKY | čtvrtek 10.3.2016 od 17.00 | kino Radnice

07.03.2016 VERNISÁŽ RANDOVKY | čtvrtek 10.3.2016 od 17.00 | kino Radnice

Další výstava v kině Radnice tentokrát pod taktovkou studentů Gymnázia Dr. Randy na téma FILM!
17.00 VERNISÁŽ

17.30 MARŤAN (Vstupné dobrovolné)
Film by vybrán prostřednictvím hlasování ve Filmjukeboxu.

NOC REKLAMOŽROUTŮ | HARMONOGRAM VEČERA 12.3. | kino Radnice

07.03.2016 NOC REKLAMOŽROUTŮ | HARMONOGRAM VEČERA 12.3. | kino Radnice

NOC REKLAMOŽROUTŮ | sobota 12.3. od 19.00 | kino Radnice
Megaprojekce více než 300 reklam z 50 zemí světa. Nejlepší světové reklamy ve více než pětihodinovém maratónu!
HARMONOGRAM:
19.00 - 20.30
20.45 - 22.15
22.30 - 23.45
00.00 - 1.00
(uvedené časy přestávek jsou orientační, začátky projekcí jednotlivých bloků jsou pevně stanoveny)

Vstupné: 200 Kč v předprodeji / 250 Kč v den konání akce

OMLUVA ZA TECHNICKÉ PROBLÉMY

03.03.2016

Vážení diváci,
velmi se omlouváme za technický problém při projekci ISHORTS; KRÁTKÉ FILMY NOMINOVANÉ NA CENU OSCAR 2016 - HRANÉ (středa 2.3), který jsme nebyli schopni operativně vyřešit.
Po předložení vstupenky vám bude vráceno vstupné na pokladnách jabloneckých kin (Junior, Radnice) nebo recepci Eurocentra.
Zbylé dva neodpromítané filmy budou dnes (čtvrtek 3.3.) uvedeny na konci pásma ISHORTS; KRÁTKÉ FILMY NOMINOVANÉ NA CENU OSCAR 2016 - ANIMOVANÉ.
Dle konzultace s dramaturgem a distributorem bude rozhodnuto, zda se v dubnovém programu objeví náhradní projekce.

S DANEM ŽIVĚ: z Austrálie přes Bangkok až do kina Radnice

15.02.2016

Tak se povedlo! Dan Přibáň dorazí do Jablonce!
Přednáška S DANEM ŽIVĚ: z Austrálie přes Bangkok až do kina Radnice se uskuteční ve čtvrtek 21.4. od 20.00.
Vstupenky nejsou v prodeji na pokladnách jabloneckých kin -  jsou k dostání pouze zde
O měsíc dřív (17.3.) má premiéru nový film ▶TRABANTEM DO POSLEDNÍHO DECHU, takže pokud jste opravdoví fandové, navštívíte kino hned dvakrát!

IMAGINE DRAGONS: Smoke + Mirrors Live středa 2.3. od 20.00 | kino Radnice

30.01.2016 IMAGINE DRAGONS: Smoke + Mirrors Live  středa 2.3. od 20.00 | kino Radnice

Nestihli jste sehnat lístky na rychle vyprodaný koncert Imagine Dragons v Praze? Na začátku března dostanete druhou šanci! Záznam z aktuálního turné Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live totiž míří na plátno kina Radnice!
Jedinečná projekce se uskuteční ve středu 2. března od 20.00
Předprodej vstupenek bude zahájen ve středu 3. února.
Cena vstupenky je 200 Kč.
Vstupenky budou k dispozici na pokladnách jabloneckých kin (Radnice, Junior) a recepci Eurocentra.
ONLINE rezervace není možná.
POZOR! V pátek 5.2. je možné vstupenky zakoupit za polovinu (100 Kč)! Akce se vztahuje pouze na tento den!

JABLONECKÁ RADNICE NA FILMOVÉ MAPĚ

11.01.2016

Pomozte nám na filmovou mapu MY STREET FILMS dostat budovu jablonecké radnice! Filmová mapa neilustruje pouze skutečná místa, ale také jejich rozdílné vnímání. Přihlásit se může kdokoli, kdo touží jakkoliv filmově ztvárnit dominantu našeho města.
Do 15. února 2016 můžete posílat své filmové náměty o maximálním rozsahu 200 slov na email: projektykina@gmail.com.
Do předmětu prosím uveďte MY STREET FILMS a nezapomeňte na sebe uvést kontakt - jméno, email a telefonní číslo.
Autoři pěti nejlepších námětů pak s pomocí profesionálního dokumentárního týmu dotáhnou své nápady až k závěrečným titulkům.
Workshop, jehož plodem bude film, proběhne o víkendu 5. - 6. března 2016.
Výsledný film bude mít slavnostní premiéru v kině Junior, v pátek 18. března od 17.00, u příležitosti 16. mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour.

PIDIOBŘI 3D | kino Radnice

11.01.2016 PIDIOBŘI 3D | kino Radnice

Hlodavčí western, který si z AFO 2015 odnesl Cenu diváků, je zpět!
Univerzita Palackého a Academia Film Olomouc spojily síly s britskou BBC a do české distribuce exkluzivně přináší kinematograficky převratný dokument PIDIOBŘI ze života malých hlodavců.
Nyní je k vidění i v jabloneckém kině Radnice!
Jak své okolí vnímá čipmank nebo křeček prériový? S pomocí vysokorychlostních kamer, jež umožňují fantastické zpomalení pohybu těchto mrštných hlodavců, je možné nahlédnout do jejich vzrušujícího světa plného dobrodružství. Provázet vás bude skvělý dabing Jiřího Lábuse.
Termíny projekcí:
sobota 16.1. | 17.00
středa 20.1. | 17.30
pondělí 25.1. | 16.30
čtvrtek 28.1. | 16.00
sobota 30.1. | 14.00

POMOZTE NÁM ZÍSKAT PŘEDPREMIÉRU FILMU TRABANTEM AŽ DO POSLEDNÍHO DECHU

10.01.2016

Chcete zažít SLAVNOSTNÍ PŘEDPREMIÉRU nového filmu Dana Přibáně TRABANTEM DO POSLEDNÍHO DECHU v kině Radnice?
▶  HLASUJTE!
Pokud nám dáte svůj hlas a vyhrajeme, máte možnost získat pozvánku na slavnostní předpremiéru filmu (10. 3. 2016) za účasti delegace tvůrců a hrdinů expedice, s červeným kobercem a rautem!

BONUSOVÉ VSTUPENKY NA RODINNÁ PŘEDSTAVENÍ | KONEC PROJEKTU

08.01.2016

Vážení diváci,

rádi bychom vás informovali o ukončení projektu Bonusových vstupenek na rodinná představení k 31.12.2015.
Za 4 nasbírané vstupenky označené RP si můžete vybrat jednu bonusovou až do 31.1.2016.
Od února 2016 pro vás chystáme nový projekt! Sledujte naše webové stránky a facebookový profil Kina Jablonec nad Nisou.

DÁRKY Z KINA

18.12.2015 DÁRKY Z KINA

Máte doma filmového nadšence a nenapadá vás co mu darovat? My vám rádi poradíme! Nakoupit si u nás můžete báječné nové KINOKARTY, SADU POHLEDŮ Z KOLEKCE TERRYHO PONOŽKY nebo PRŮKAZKU FILMOVÉHO KLUBU pro rok 2016!
Kompletní informace o dárcích z jabloneckých kin najdete >>> zde <<<

RODINNÝ FILM: ZRUŠENÁ PREMIÉRA

14.12.2015

Vážení diváci,

producent snímku Rodinný film se z osobních důvodů rozhodl zrušit prosincovou premiéru.  
Nové datum premiéry bylo stanoveno na 18. 2. 2016.
Pro informace o nasazení v programu jabloneckých kin prosím sledujte náš web.

PŮLNOČNÍ PREMIÉRA STARWARS: SÍLA SE PROBOUZÍ | kino Radnice

01.12.2015 PŮLNOČNÍ PREMIÉRA STARWARS: SÍLA SE PROBOUZÍ | kino Radnice

Epická noc na přelomu středy 16. a čtvrtka 17. prosince!
Připravili jsme pro vás jedinečný program:
21.00 ▶ JOHN WILLIAMS - FILMOVÁ HUDBA
Záznam galavečera u příležitosti zahájení letošní sezóny ve Walt Disney Music Hall v LA. Zopakujte si znělku Star Wars v bezchybném šestikanálovém zvuku ještě předtím, než se v kinech začně probouzet síla…
23.15 ▶ HVĚZDNÉ DÁLKY - STAR FAR(S) ANEB GALAKTICKÁ ROZTRŽKA ČILI KTERAK IMPÉRIUM ÚDER NEVRÁTILO
Záznam loutkového představení Rudy Hancvencla
Vstup volný pro diváky s platnou vstupenkou na půlnoční premiéru.
00.01 ▶ STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ (2D/T)
Půlnoční premiéra.
Diváky, kteří dorazí v kostýmu odměníme popcornem zdarma!
Po skončení půlnoční premiéry bude před kino přistaven autobus, který zdarma zajistí rozvoz na trase: Kino Radnice, Rýnovická, Želivského, Mšeno, Jablonecké Paseky, sídliště Šumava,Kamenná, Vrkoslavice, Kokonín, Pražská.
NECHŤ VÁS PROVÁZÍ SÍLA!

NÁHRADNÍ PROJEKCE ZÁZNAMU PŘEDSTAVENÍ VISCERA/FAUNOVO ODPOLEDNE/ČAJKOVSKÉHO PAS DE DEUX/CARMEN

20.11.2015

Vážení diváci,

srdečně vás zveme na náhradní projekci baletního představení ▶ VISCERA/FAUNOVO ODPOLEDNE/ČAJKOVSKÉHO PAS DE DEUX/CARMEN , které se uskuteční v kině Junior v neděli 6.12. od 16.00.

Dále bychom Vás rádi upozornili na změnu promítacích časů v programovém cyklu BALET NA PLÁTNĚ KINA.
Představení RAPSODIE/ DVA HOLOUBCI a FRANKENSTEIN budeme promítat v přímém přenosu.

BALET NA PLÁTNĚ KINA JUNIOR:
neděle 31.1. | 15.00

RAPSODIE/ DVA HOLOUBCI
neděle 22.5. | 15.00
FRANKENSTEIN

ANKETA

19.11.2015

Naši milí diváci,
pomozte nám následovat vaše potřeby a vyplňte nám kratičkou ANKETU!

Pokud na sebe uvedete kontakt, bude Vaše odpověď slosována a výherce získá 2 volné vstupenky do kina!

ADVENTNÍ POHÁDKA v kině Junior | neděle 13.12. od 15.00 | CESTA ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

19.11.2015 ADVENTNÍ POHÁDKA v kině Junior | neděle 13.12. od 15.00 | CESTA ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

Ve spolupráci se statutárním městem Jablonec nad Nisou již tradičně připravujeme projekci adventní pohádky - tentokrát se můžete těšit na projekci poutavého příběhu s velkolepou filmovou výpravou a kostýmy, který se odehrává v překrásné zasněžené norské přírodě.
CESTA ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU
neděle 13.12. od 15.00 | kino Junior
VSTUP VOLNÝ
Vstupenky jsou k dispozici na pokladnách jabloneckých kin (Radnice, Junior) nebo na pokladně Eurocentra od pátku 13.11.

ZMĚNA PROGRAMU KINA JUNIOR | neděle 15.11. - 16.00

14.11.2015 ZMĚNA PROGRAMU KINA JUNIOR | neděle 15.11. - 16.00

Vážení diváci,
zítřejší projekce záznamu představení Londýnského Královského baletu VISCERA / FAUNOVO ODPOLEDNE / ČAJKOVSKÉHO PAS DE DEUX / CARMEN se z technických důvodů bohužel nemůže uskutečnit.
Aktuálně zjišťujeme, zda vám budeme schopni nabídnout náhradní projekci tohoto baletního představení v jiném termínu.
Po předložení vstupenky vám bude vráceno vstupné (nejpozději však do 30.12.2015) na pokladnách jabloneckých kin (Junior, Radnice) nebo recepci Eurocentra.
Jako omluvu jsme si pro vás přichystali filmovou lahůdku - Sorrentinovo Mládí.

ZMĚNA PROGRAMU KINA JUNIOR
neděle 15.11. | 16.00
MLÁDÍ


STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ | Zahájení předprodeje vstupenek na půlnoční premiéru v kině Radnice

05.11.2015 STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ | Zahájení předprodeje vstupenek na půlnoční premiéru v kině Radnice

Drazí diváci,
touto cestou bychom Vám rádi oznámili zahájení předprodeje vstupenek na půlnoční premiéru
STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ
Předprodej vstupenek bude zahájen dnes, ve čtvrtek 5.11. ve 12.00
PŮLNOČNÍ PREMIÉRA se uskuteční v kině Radnice v noci ze středy 16.12. na čtvrtek 17.12.
Promítat budeme verzi 2D s českými titulky.
Cena vstupenky: 140 Kč
Vstupenky jsou k dostání na pokladnách jabloneckých kin (Radnice, Junior) nebo recepci Eurocentra.
Rezervace není možná.

CineTube | pátek 11.12. | kino Radnice

03.11.2015

CineTube je setkání českých a slovenských YouTuberů a promítání jejich premiérové tvorby na velkém plátně. Jedinečný program a atmosféra!

CineTube | pátek 11.12.  | kino Radnice

Program:
15:30 Vpouštění do kina
16:00-16:15 Začátek programu, představování videí
16:15-17:15 Projekce videí
17:15-18:00 Autogramiáda, pokec
18:00 Přesun na náměstí
18:30 Odjezd


Vstupenky se dají koupit pouze >>> zde <<<
Cena: 120 Kč v předprodeji, na místě za 150 Kč

ROGER WATERS THE WALL | pondělí 9.11. od 20.00 | kino Radnice

03.11.2015 ROGER WATERS THE WALL | pondělí 9.11. od 20.00 | kino Radnice

PRO VELKÝ ÚSPĚCH PŘIDÁVÁME!
ROGER WATERS: THE WALL
pondělí 9.11. od 20.00 | kino Radnice

HALLOWEEN | sobota 31.10. | kino Junior

27.10.2015 HALLOWEEN | sobota 31.10. | kino Junior

Horová noc v Junioru! Přijďte si s námi zavřískat!
20.00 ▶ iSHORTS - MONSTER KABARET 2015
Vstup pro diváky v kostýmech ZDARMA!
22.15 ▶ PURPUROVÝ VRCH
Vstupné: 110 Kč

SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM | kino Junior

26.10.2015 SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM | kino Junior

Přehlídku Severský filmový podzim v kině Junior ve čtvrtek 29.října odstartuje švédský snímek Povídky ze Stockholmu. Uvedeny budou jak filmy nové, tak méně známé snímky staršího data výroby a na přání diváků i některé úspěšné tituly z minulých ročníků. Mezi filmové novinky uvedené na festivalu patří islandští Berani. Snímek, který získal cenu Un Certain Regard Award v Cannes, měli čeští diváci možnost shlédnout zatím pouze na festivalu v Karlových Varech. Diváci se dále mohou těšit na projekce filmů Hubená Susie, Vzpoura v Kautokeinu, Johnny Vang a Tak jako v nebi.

SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM vždy ve čtvrtek od 20.00 | kino Junior
29.10. | POVÍDKY ZE STOCKHOLMU
5.11. | HUBENÁ SUSIE
12.11. | VZPOURA V KAUTOKEINU
20.11. | JOHNNY VANG
26.11. | TAK JAKO V NEBI

+ BERANI

pondělí 16.11. | 20.00
pátek 20.11. | 17.30

FILMJUKEBOX:MIMIkiNO

19.10.2015 FILMJUKEBOX:MIMIkiNO

Prostřednictvím filmjukeboxu jste vybrali film, který se zítra objeví na plátně kina Junior v rámci středečního MIMIkiNA!
Nejvíce hlasů získal snímek ▶ AMY!
MIMIkiNO v kině Junior
středa 21.10. | 10.00

VIVE LA FRANCE! | pátek 16.10. | kino Junior

15.10.2015

Prostřednictvím filmjukeboxu jste vybrali film, který se zítra objeví na plátně kina Junior v rámci večera VIVE LA FRANCE!
ŽIVOT ADÉLE
pátek 16.10. | 20.00
Cafetering z La Kavárny zajistí laskominy pro vaše mlsné jazýčky. Pro členy Alliance francaise, Filmového a Jizerského klubu zvýhodněné vstupné!


10. - 11.10. | PŘERUŠENÍ DODÁVKY TEPLA A TEPLÉ VODY

06.10.2015

Vážení diváci,

tímto Vás informujeme o přerušení dodávky tepla a teplé vody ve dnech 10.-11.10.2015 v kinech Radnice a Junior.

Děkujeme za pochopení a za komplikace se omlouváme.
Váš Kinotým

SOUTĚŽĚ O VSTUPENKY

02.10.2015

Aktuálně pro vás máme 2 soutěže, které přináší možnost získat volňásky do kina:

Radnice:
▶HAMLET
čtvrtek 15.10. | 19.45

Soutěž o vstupenky najdete na našem Facebook profilu Kina Jablonec nad Nisou, konkrétně >>> zde <<<

Junior:
SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM
Výběr z jedinečné severské kinematografie.
Filmy jsou promítány v původním znění s českými, barevně upravenými titulky, vstřícnými pro neslyšící diváky.
PROGRAM: (začátek projekce vždy ve 20.00)
29.10. | POVÍDKY ZE STOKHOLMU
5.11. | HUBENÁ SUSIE
12.11. | VZPOURA V KAUTOKEINU
19.11. | JOHNNY VANG
26.11. | TAK JAKO V NEBI
PERMANENTKU NA CELÝ Severský filmový podzim v kině Junior můžete  získat >>> zde <<<

BE2CAN | 7. - 11.10. | kino Junior

29.09.2015

Velké festivalové echo. Přehlídka oceněných a nominovaných filmů ze špičkových mezinárodních filmových festivalů - Benátky, Berlín a Cannes od 7. do 11. října v kině Junior.
Přehled projekcí najdete zde

PROJEKCE KE DNI SENIORŮ | sobota 3.10. od 13.30 | kino Radnice

28.09.2015 PROJEKCE KE DNI SENIORŮ | sobota 3.10. od 13.30 | kino Radnice

K příležitosti Dne senorů se v sobotu 3. října od 13.30 v kině Radnice uskuteční projekce filmu
STOLETÝ STAŘÍK, KTERÝ VYLEZL Z OKNA A ZMIZEL.
Volné vstupenky jsou do naplnění kapacity sálu k dispozici na pokladnách jabloneckých kin (Radnice, Junior) nebo recepci Eurocentra.

DEN EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ

11.09.2015

Dny evropského dědictví každoročně v měsíci září zdarma otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov, objektů a prostor.
V sobotu 12. září bude zpřístupněno kino Radnice, ve kterém se můžete těšit na komentovanou prohlídku kina, prohlídku promítací kabiny, ukázkovou projekci, kreativní dílnu a oblíbené rozdávání filmových plakátů.
Kino Junior nabídne 3 projekce, na které bude vstup volný do naplnění kapacity sálu:
16.00 | VYNÁLEZ ZKÁZY
18.00 | FILMOVÝ DOBRODRUH KAREL ZEMAN
20.00 | AMATÉR

14.9. - 27.9. | kino Radnice MIMO PROVOZ

03.09.2015

Vážení diváci,
od pondělí 14.9. do neděle 27.9. bude kino Radnice z provozně-technických důvodů uzavřeno.
Děkujeme za pochopení!
Váš Kinotým

ZAHÁJENÍ PROMÍTÁNÍ FILMOVÉHO KLUBU | kino JUNIOR

31.08.2015

čtvrtek 3.9. | 20.00
S podzimem se Filmový klub vrací zpět do své základny - kina Junior. První filmový čtvrtek pro fajnšmejkry zahájí projekce kultovního snímku ▶ REBEL BEZ PŘÍČINY

Vstup: 60 Kč/ pro členy FK vstup volný!

Informace o Filmovém klubu a výhodách členství najdete
>>> zde <<<

V HLAVĚ|pátek 11.9. od 20:00|kino JUNIOR

25.08.2015 V HLAVĚ|pátek 11.9. od 20:00|kino JUNIOR

POZOR! V pátek 11.9. od 20:00 promítneme film V HLAVĚ V ANGLICKÉM ZNĚNÍ S TITULKY!

FILMJUKEBOX:TIM BURTON

17.08.2015

Prostřednictvím www.filmjukebox.cz jste rozhodli, jaký film z dílny Tima Burtona se objeví na plátně leťáku! A bude to...
▶SWEENEY TODD: ĎÁBELSKÝ HOLIČ Z FLEET STREET
pátek 21.8. | 20.30
Pro členy Filmového a Jizerského klubu nabízíme poloviční vstupné a barevnou pohlednici z letního kina zdarma!
http://www.kinajablonec.cz/arch…/filmjukebox:-tim-burton-966

REŽISÉR HONZA FOUKAL NALADÍ DIVÁKY PÍSNIČKOU A UVEDE SVŮJ FILM AMERIKA

04.08.2015 REŽISÉR HONZA FOUKAL NALADÍ DIVÁKY PÍSNIČKOU A UVEDE SVŮJ FILM AMERIKA

PŘEDPREMIÉRA FILMU AMERIKA ZA ÚČASTI REŽISÉRA HONZY FOUKALA
středa 12.8. | 21.15 | LETNÍ KINO JABLONEC NAD NISOU

Ve středu 12. srpna přijede do jabloneckého letního kina představit svůj film Amerika režisér a hudebník Honza Foukal. Před projekcí diváky naladí zpěvem a hrou na kytaru. Tématem filmu je tramping v Čechách – diváci se proto během vystoupení budou moci posadit na trávu před plátnem, aby k Honzovi měli blíž. Po filmu se s ním můžou sejít u stánku s občerstvení a sdělit mu své dojmy z filmu.


PLATBA KARTOU NA POKLADNĚ KINA RADNICE

30.07.2015

Od středy 29. července je na pokladně kina Radnice možnost zaplatit nákup vstupenek kartou.
Prosíme diváky, aby platbu kartou hlásili předem.
Díky Váš Kinotým

FILMJUKEBOX: TIM BURTON

24.07.2015

Hlasujte do pondělí 17.8., který film Tima Burtona chcete vidět v Leťáku!
Vybírat můžete z filmů: Big eyes; Beetlejuice; Sweeney Tod:Ďábelský holič z Fleet Street ; Karlík a továrna na čokoládu; Mrtvá nevěsta Tima Burtona.
Pro členy Filmového a Jizerského klubu nabízíme poloviční vstupné a barevnou pohlednici z letního kina zdarma! :-)

HUDEBNÍ LÉTO S FILMOVÝM KLUBEM UVÁDÍ LEGENDY

22.07.2015 HUDEBNÍ LÉTO S FILMOVÝM KLUBEM UVÁDÍ LEGENDY

Čtvrtky jsou v červenci na letním kině ve znamení hudebních filmů! Druhá polovina cyklu přináší opravdové legendy!
23.7. | 21.30 ►PERNÝ DEN
30.7. | 21.30 ►GET ON UP: PŘÍBĚH JAMESE BROWNA

ZMĚNA PROGRAMU LETNÍHO KINA - pátek 24.7.

14.07.2015

Milí diváci,
touto cestou bychom  vás rádi upozornili na změnu programu letního kina. 
V pátek 24.7. od 21.30 rušíme projekci filmu Domácí péče. Projekci můžete navštívit v sobotu 25.7. od 20.00 v kině Radnice.
V areálu letního kina Jablonec nad Nisou se v pátek 24.7. od 18.00 uskuteční akce Do kina s Henrim.
Více informací o akci najdete >>> zde <<<

KRÁLOVSKÝ BALET LONDÝN | ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE NOVÉ SEZÓNY

01.07.2015 KRÁLOVSKÝ BALET LONDÝN | ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE NOVÉ SEZÓNY

Vážení diváci,

ve středu 1. července zahajujeme předprodej na novou sezónu Královského baletu Londýn. Záznamy představení se budou během nedělních odpolední objevovat na plátně kina Junior.

Kompletní přehled sezóny 2015-16:
ROMEO A JULIE | neděle 27.9. od 16.00
VISCERA / FAUNOVO POZDNÍ ODPOLEDNE / ČAJKOVSKÉHO PAS DE DEUX / CARMEN | neděle 15.11. od 16.00
LOUSKÁČEK | neděle 20.12. od 17.00
RAPSODIE / DVA HOLOUBCI | neděle 31.1. od 16.00
GISELLE | neděle 10.4. od 17.00
FRANKENSTEIN | neděle 22.5. od 16.00

Cena jednotlivé vstupenky: 250,- Kč.
Cena pro abonenty celé sezóny, děti, studenty, seniory a ZTP: 200,- Kč.
Vstupenky jsou k dispozici na pokladnách jabloneckých kin a recepci Eurocentra.

ROGER WATERS THE WALL | ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE

19.06.2015 ROGER WATERS THE WALL | ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE

V úterý 29. září rozezní sál kina Radnice legenda - zakládající člen legendární britské skupiny Pink Floyd Roger Waters!
Roger Waters The Wall je hudebně-zážitková road movie, která zachycuje Watersovo světové koncertní turné  v letech 2010 až 2013.
VSTUPENKY jsou v předprodeji od pátku 19. června na pokladnách jabloneckých kin nebo recepci Eurocentra.
Cena vstupenky v předprodeji od 19.6. do 28.9.: 200 Kč
Cena vstupenky na místě: 250 Kč

DIVÁCI VYBRALI FILM, KTERÝ ZAHÁJÍ NOVOU SEZÓNU LETNÍHO KINA!

17.06.2015 DIVÁCI VYBRALI FILM, KTERÝ ZAHÁJÍ NOVOU SEZÓNU LETNÍHO KINA!

V pátek 26. června 2015 se od 22.00 hodin uskuteční slavnostní otevření digitalizovaného Letního kina v Jablonci nad Nisou. Na výběru filmu, který zahájí novou sezónu, se letos podílo téměř sedm stovek diváků!
A více než polovinu hlasů získal lahůdkový špionážní snímek ►KINGSMAN: TAJNÁ SLUŽBA
Těšíme se na vás na otvíračce!
Váš Kinotým

ZÍSKEJTE VOLNOU AKREDITACI NA LETNÍ FILMOVOU ŠKOLU V UHERSKÉM HRADIŠTI

10.06.2015 ZÍSKEJTE VOLNOU AKREDITACI NA LETNÍ FILMOVOU ŠKOLU V UHERSKÉM HRADIŠTI

Letní filmová škola v Uherském Hradišti se pomalu ale jistě blíží a my Vám nabízíme jedinečnou šanci získat VOLNOU AKREDITACI!
Soutěžit můžete na našem webu ve sekci soutěže, na FB profilu Filmový klub Jablonec nad Nisou nebo prostřednictvím našeho newsletteru ;-)

ANDRÉ RIEU: Maastrichtský koncert 2015

09.06.2015 ANDRÉ RIEU: Maastrichtský koncert 2015

Vážení milovníci Straussových valčíků,

přinášíme Vám pozvánku na přímý přenos Maastrichtského koncertu André Rieu, který v sobotu 18. července od 20.00 rozezní sál kina Radnice.
Cena vstupenky v předprodeji do pátku 17. července: 200 Kč
Cena vstupenky na místě: 250 Kč
REZERVACI VSTUPENEK můžete provést >>> zde <<<

VÝSTAVA MATURITNÍCH PRACÍ SUPŠ Jablonec nad Nisou

19.05.2015 VÝSTAVA MATURITNÍCH PRACÍ SUPŠ Jablonec nad Nisou

V pondělí 18.5. byla slavnostně zahájena výstava maturitních prací SUPŠ Jablonec nad Nisou v kině Radnice.
Výstava je veřejně přístupná  ve dnech od 18.5. do 22.5.  od 9 do 16.30 hodin.
Dále pak vždy před začátkem promítání nebo po předchozí domluvě prostřednictvím emailu propagacekina@mestojablonec.cz

MARNÁ LÁSKY SNAHA | neděle 24.5. od 18.00 | kino Junior

19.05.2015 MARNÁ LÁSKY SNAHA | neděle 24.5. od 18.00 | kino Junior

William Shakespeare patří už staletí mezi nejlepší dramatiky všech dob a britská Královská shakespearovská společnost mezi nejlepší a nejuznávanější soubory, které se jeho dílu pravidelně věnují. Mistrovství Royal Shakespeare Company (RSC) budou moci v neděli 24. května ocenit také diváci kina Junior – aniž by museli cestovat až do dramatikova rodiště Stratfordu nad Avonou, kde RSC sídlí už od svého založení v roce 1961. Na plátně kina se totiž od 18 hodin objeví záznam představení MARNÁ LÁSKY SNAHA.

OMLUVA ZA TECHNICKÉ PROBLÉMY

14.05.2015

Vážení diváci, velmi se omlouváme za technický problém při projekci filmu ŠÍLENÝ MAX: ZBĚSILÁ CESTA (čtvrtek 14.5.), který jsme nebyli schopni operativně vyřešit. Po předložení vstupenky vám bude vydána volná vstupenka na jinou projekci tohoto titulu (viz. program jabloneckých kin) pokladnách jabloneckých kin (Junior, Radnice) nebo recepci Eurocentra.

BALET NA PLÁTNĚ KINA: MARNÁ OPATRNOST

05.05.2015 BALET NA PLÁTNĚ KINA: MARNÁ OPATRNOST

Sezónního cyklus Balet na plátně kina v neděli 10. května od 17.00 v kině Radnice uzavře jiskřivě rozšafná venkovská taškařice choreografického velikána Fredericka Ashtona La fille mal gardée aneb Marná opatrnost.


JEŠTĚ NEMÁTE DÁREK PRO MAMINKU?

05.05.2015 JEŠTĚ NEMÁTE DÁREK PRO MAMINKU?

Pak pro vás máme tip! Využijte speciální akce: kupte jednu vstupenku na projekci v neděli 10.května a druhou dostanete ZDARMA!
kino Junior: 17.30 ▶ KRÁLOVA ZAHRADNICE
kino Radnice: 20.00 ▶JE PROSTĚ BÁJEČNÁ

2. SVĚTOVÁ VÁLKA VE FILMU | kino JUNIOR

24.04.2015 2. SVĚTOVÁ VÁLKA VE FILMU | kino JUNIOR

U příležitosti 70. výročí konce druhé světové válkym v květnu přinášíme divákům kina Junior speciální cyklus 2. SVĚTOVÁ VÁLKA VE FILMU:

pátek 1.5. | 17.30 ▶ DIPLOMACIE

pondělí 4.5. | 20.00 ▶ ZLODĚJKA KNIH

čtvrtek 7.5. | 20.00 ▶ OBCHOD NA KORZE

pátek 8.5. | 17.00 ▶ SMRT SI ŘÍKÁ ENGELCHEN

pondělí 11.5. | 20.00 ▶ SPIRIT OF 45

úterý 12.5. | 17.30 ▶ LORE

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE NOVÉ SEZÓNY MET NY | kino Radnice

22.04.2015 ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE NOVÉ SEZÓNY MET NY | kino Radnice

Vážení milovníci opery,

přestože do konce probíhající přenosové sezony zbývá ještě pár dnů a poslední výtečný operní titul – dvojprogram Sedlák Kavalír / Komedianti – jablonecké kino Radnice již připravuje spuštění předprodeje vstupenek na sezónu 2015-16.
Prodej vstupenek pro abonenty bude pro kino Radnice zahájen den posledního přímého přenosu sezóny, tedy v sobotu 25. dubna 2015 v 14.30 hodin.
Jednotlivé vstupenky pak bude možno zakoupit v pondělí 4. května 2015 od 8.00 hodin.
Kompletní program nové sezóny a více informací o předprodeji najdete >>> zde <<<

22.OZVĚNY DNŮ EVROPSKÉHO FILMU | kino Junior

21.04.2015 22.OZVĚNY DNŮ EVROPSKÉHO FILMU | kino Junior

kino Junior | úterý 21. – pátek 24. 4. 2015
​Kvalitní současné evropské snímky promítne svým divákům od úterý 21. dubna do pátku 24. dubna 2015 jablonecké kino Junior. V rámci této přehlídky jablonecká kina nabízí studentům speciální příležitost, jak se seznámit se současnou evropskou filmovou tvorbou, potažmo kulturní rozmanitostí Evropy. Po předložení studentského průkazu mají totiž diváci z řad studentů vstup zdarma.
úterý 21.4.
20.00 | MAMÁNEK
středa 22.4.
20.00 | ČÁSTICE
čtvrtek 23.4.
20.00 | TŘEŠŇOVÝ TABÁK
pátek 24.4.
20.00 | TAK UŽ MĚ SAKRA POLIB, PITOMČE

SOUTĚŽ O VOLŇÁSKY NA RUSALKU ZNÁ VÝHERCE

09.04.2015 SOUTĚŽ O VOLŇÁSKY NA RUSALKU ZNÁ VÝHERCE

Již tuto sobotu se na plátně kina Radnice objeví záznam představení divácky nejúspěšnějšího titulu předchozí sezóny!
RUSALKA | kino Radnice | sobota 11.4. od 18.00

Od pátku 3. dubna do čtvrtka 9. dubna měli diváci jabloneckých kin možnost zúčastnit se soutěže o dvě volné vstupenky na toto představení.
Soutěžní otázka: "Která operní diva ztvárnila hlavní roli v Dvořákově jímavé pohádkové opeře?"
Odpověď: Renée Fleming
Výherkyní dvou volných vstupenek na představení se stala paní Bohuslava K. z Jablonce nad Nisou!
Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

ODTAJNĚNÍ PROGRAMU JUBILEJNÍ 10.SEZÓNY PŘÍMÝCH PŘENOSŮ Z MET NY

31.03.2015 ODTAJNĚNÍ PROGRAMU JUBILEJNÍ 10.SEZÓNY PŘÍMÝCH PŘENOSŮ Z MET NY

Přinášíme radostnou zprávu pro všechny milovníky operního umu: nejslavnější operní scéna světa odtajnila program nové The Met: Live in HD sezóny 2015/2016 a dala vědět, že do jubilejního desátého roku hodlá vstoupit ve velkém stylu. Chystá hned pět novinkových titulů a jako výroční bonus zařadila do programu divácký hit Mozartovu Kouzelnou flétnu, která byla vůbec první operou přenášenou živě v roce 2006 do kin.

Zde je podrobný program nové přenosové sezony 2015/16:

Sobota 3. října 2015, 18:45
Giuseppe Verdi: Il Trovatore (Trubadúr)
Armiliato / McVicar / Netrebko, Zajick, Yonghoon, Hvorostovsky, Kocán

Sobota, 17. října 2015, 18:45
Giuseppe Verdi: Otello – nová inscenace
Nézet-Séguin / Sher / Antonenko, Jončeva, Pittas, Lučić, Gröissbock

Sobota, 31. října 2015, 16:45
Richard Wagner: Tannhäuser
Levine / Schenk / Botha, Westbroek, DeYoung, Mattei, Groissböck

Sobota, 21. listopadu 2015, 18:15
Alban Berg: Lulu – nová inscenace
Levine / de Wit / Petersen, Graham, Brenna, Groves, Reuter, Grundheber

Sobota, 12. prosince 2015, čas bude potvrzen později
Wolfgang Amadeus Mozart: The Magic Flute (Kouzelná flétna)
Bonusová opera k 10. výročí existence projektu. Záznam je z roku 2006.
Levine / Taymor / Ying Huang, Polenzani, Miklósa, Robinson, Gunn

Sobota, 16. ledna 2016, 18:45
Georges Bizet: Les Pêcheurs de Perles (Lovci perel) – nová inscenace
Noseda / Wollcock / Damrau, Polenzani, Kwiecień, Testé

Sobota, 30. ledna 2016, 18:45
Giacomo Puccini: Turandot
Carignani / Zeffirelli / Stemme, Hartig, Berti, Tsymbaljuk

Sobota, 5. března 2016, 18:45
Giacomo Puccini: Manon Lescaut – nová inscenace
Luisi / Eyre / Opolais, Kaufmann, Cavalletti, Sherratt

Sobota, 2. dubna 2016, 18:45
Giacomo Puccini: Madama Butterfly (Madame Butterfly)
Chichon / Minghella / Opolais, Zifchak, Alagna, Croft

Sobota, 16. dubna 2016, 18:45
Gaetano Donizetti: Roberto Devereux – Met premiéra
Benini / McVicar / Radvanovsky, Garanča, Polenzani, Kwiecień

Sobota, 30. dubna 2016, 18:45
Richard Strauss: Elektra – nová inscenace
Salonen / Chéreau / Stemme, Pieczonka, Meier, Ulrich, Owens

Pozn.: Změna obsazení vyhrazena.

Předpokládaný termín spuštění přeprodeje vstupenek na novou sezonu je stanoven až na konec dubna 2015. O přesném termínu vás budeme informovat!

Chcete-li se dozvědět o spuštění předprodeje vstupenekvčas a rychle, přihlašte se k odběru emailového newsletteru
>>> zde <<<

V DUBNU OPĚT ROZDÁVÁME FILMOVÉ PLAKÁTY

31.03.2015 V DUBNU OPĚT ROZDÁVÁME FILMOVÉ PLAKÁTY

neděle 26.4. | 14.30 - 20.00 | kino Radnice
Po krátké pauze jsme pro vás připravili další várku filmových plakátů. Tentokrát se můžete těšit jak na mix plakátů z předchozího desetiletí, ale také na plakáty s motivy filmů, které jste v kinech mohli vidět teprve nedávno.
Zkrátka přijďte, s prázdnou jistě neodejdete!

LOVCI A OBĚTI + BESEDA S TVŮRCI

26.03.2015 LOVCI A OBĚTI + BESEDA S TVŮRCI

pátek 27.3. | 20.00 | kino Radnice
Nový český film film ▶ LOVCI A OBĚTI je inspirován skutečnými příběhy a životními situacemi, ve kterých se může ocitnout kdokoliv z nás.
Po projekci filmu bude následovat BESEDA s tvůrci filmu. Účast přislíbil herec Martin Kraus, který ve filmu ztvárnil hlavní roli Jakuba.
Aktuální informace a možnost vyhrát volné vstupenky najdete >>> zde <<<

VERNISÁŽ VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ FOTOKLUBU BALVAN | kino Radnice

23.03.2015 VERNISÁŽ VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ FOTOKLUBU BALVAN | kino Radnice

Ve středu 25. března se v 19.00 se v kině Radnice uskuteční vernisáž nové výstavy fotografií jabloneckého fotoklubu Balvan. Vernisáž uvede Zbyněk Cincibus, zakládající člen fotoklubu. Po vernisáži následuje projekce filmu o chůvě, která se posmrtně stala jednou z nejvýznamnějších osobností fotografie 20. století. Snímek Hledání Vivian Maier startuje na plátně kina Radnice od 20.00.

LABUTÍ JEZERO | neděle 22.3. od 16 hodin

16.03.2015 LABUTÍ JEZERO | neděle 22.3. od 16 hodin

Nejoblíbenější světový balet spoutá nešťastnou láskou Odettu Natalie Osipové a Siegfrieda Matthewa Goldinga. Čajkovského Labutí jezero uvidí diváci kina Radnice v neděli 22. března od 16.00 hodin. Záznam představení z londýnského Královského baletu je další projekcí celoročního cyklu Balet v kině.

JEZERNÍ PANÍ | PŘÍMÝ PŘENOS Z MET NY

11.03.2015 JEZERNÍ PANÍ | PŘÍMÝ PŘENOS Z MET NY

sobota 14.3. | 17.45
Joyce DiDonato a Juan Diego Flórez zazáří v belcantovém skvostu Jezerní paní, který bude mít svou metropolitní premiéru již tuto sobotu! Joyce DiDonato vystoupí v titulní roli Eleny, dívky, o níž usilují hned dva nápadníci, a Juan Diego Flórez ve svém již pátém vystoupení v sérii přenosů Live in HD ztvární další belcantovou roli – Giacoma, shovívavého krále Skotska.

NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO NA POKLADNU KINA RADNICE

03.03.2015

Pokladna kina Radnice má nové telefonní číslo - 777 747 159 (v otevírací době pokladny)

SEVERSKÁ FILMOVÁ ZIMA V JUNIORU

16.02.2015 SEVERSKÁ FILMOVÁ ZIMA V JUNIORU

Na mrazivé příběhy z ledových plání či skandinávských metropolí Vás od úterý 17. února zve do kina Junior zimní festival severské kinematografie, pořádaný Severským filmovým klubem. Festival nabídne celkem 4 filmy z tří severských zemí – jeden švédský, jeden dánský a dva norské.
Kompletní program přehlídky najdete zde

JOLANTA/MODROVOUSŮV HRAD | přímý přenos z MET NY

11.02.2015 JOLANTA/MODROVOUSŮV HRAD | přímý přenos z MET NY

JOLANTA/MODROVOUSŮV HRAD | kino Radnice | sobota 14.2. od 18.15
Zbrusu nový dvojprogram přináší do přenosů z Met v rámci jednoho večera poprvé dvě jednoaktovky od různých autorů – poslední operu P. I. Čajkovského Jolanta a Bartókova trýznivého Modrovousova hradu.

VÝSTAVA PRO TIBET V KINĚ RADNICE BYLA ZAHÁJENA

05.02.2015 VÝSTAVA PRO TIBET V KINĚ RADNICE BYLA ZAHÁJENA

Ve středu 4.2. byla v kině Radnice slavnostně zahájena výstava Pro Tibet. Po vernisáži výstavy následovala projekce filmů s Tibetskou tématikou. Vstupné na projekci bylo dobrovolné - výtěžek bude věnován na léky, vzdělání a stravu pro mnichy z kláštera Diskit. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří přispěli!
Výši výtěžku najdete na oficiálních stránkách pořadatele festivalu Pro Tibet - MOST, o.p.s.
>>> zde <<<
Výstava potrvá do 15.3.2015.

ADOPCE: KONZURZ NA RODIČE + DELEGACE TVŮRCŮ

03.02.2015 ADOPCE: KONZURZ NA RODIČE + DELEGACE TVŮRCŮ

Nový dokumentární film režisérky Alice Nellis Adopce: Konkurz na rodiče představí ve čtvrtek 5. 2. v kině Junior delegace tvůrců. V čele delegace je sama režisérka, doprovod jí bude dělat producentka filmu Klára Bukovská, kameraman David Čálek, odborní poradci, zabývající se problematikou adopce a herci, kteří budou účinkovat v dalším připravovaném díle dokumentu. Začátek projekce je v 17.00 hodin, po projekci bude prostor pro debatu s diváky.

PRÁZDNINOVÉ DOPOLEDNÍ PROMÍTÁNÍ

02.02.2015 PRÁZDNINOVÉ DOPOLEDNÍ PROMÍTÁNÍ

Celé jarní prázdniny mají školáci možnost vyrazit na dopolední promítání do kina Radnice.
Začátek projekce je vždy v 10.00.
pondělí 2.2.
SEDMÝ SYN 3D
úterý 3.2.
VELKÁ ŠESTKA 2D
středa 4.2.
TUČŇÁCI Z MADAGASKARU 3D
čtvrtek 5.2.
VELKÁ ŠESTKA 3D
pátek 6.2.
SPONGEBOB VE FILMU: HOUBA NA SUCHU 2D


VERNISÁŽ VÝSTAVY PRO TIBET

30.01.2015 VERNISÁŽ VÝSTAVY PRO TIBET

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy fotografií s doprovodnými texty! Vernisáž uvede MUDr. Antonín Machander, zakladatel meditační komunity Shambhala Jablonec.
Od 19:30 následuje projekce filmů ÚTĚK PŘES HIMALÁJ + NA DRUHÉ STRANĚ HIMALÁJE.
Vstupné na projekci bude dobrovolné a výtěžek bude věnován na léky, vzdělání a stravu pro mnichy z kláštera Diskit.
Více informací o vernisáži najdete >>> zde <<<

VSTUPENKY NA PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

28.01.2015 VSTUPENKY NA PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Víte, že už si můžete udělat ONLINE REZERVACI VSTUPENEK na dlouho očekávanou premiéru filmu podle knižní předlohy ▶ PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI?
čtvrtek 12.2. od 17.00 a od 20.00 | kino Radnice
http://www.kinajablonec.cz/archiv-…/padesat-odstinu-sedi-749
DÁRKOVÉ VOUCHERY si za vstupenky můžete vyměnit na pokladně kina Radnice nebo recepci Eurocentra už ode dneška ;-)

JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK FESTIVALU KRÁTKÝCH FILMŮ MÍŘÍ DO JABLONECKÉHO KINA JUNIOR

12.01.2015 JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK FESTIVALU KRÁTKÝCH FILMŮ MÍŘÍ DO JABLONECKÉHO KINA JUNIOR

BEST OF SHORTS | kino JUNIOR | PÁTEK 16. 1. od 20.00

16. ledna 2015 nabídne Festival krátkých filmů Praha divákům Junior v Jablonci nad Nisou nejlepší filmy z programu předešlých devíti ročníků mezinárodního festivalu věnovaného krátké hrané tvorbě.
S
tudenti mají po předložení průkazky možnost vidět exkluzivní kolekci divácky nejúspěšnějších krátkých filmů zdarma.

Více informací o projektu najdete >>> zde <<<

ZAHÁJENÍ NOVÉ SEZÓNY FILMOVÉHO KLUBU

07.01.2015 ZAHÁJENÍ NOVÉ SEZÓNY FILMOVÉHO KLUBU

Nová sezóna Filmového klubu bude zahájena v kině Junior a to již tento čtvrtek 8. ledna od 20.00 projekcí první ryzí noirové detektivky Maltézský sokol.

Pro členy Filmového klubu po předložení (či zakoupení) průkazky na rok 2015 VSTUP VOLNÝ! Více o Filmovém klubu >>>zde<<

DÁRKOVÁ KINO KARTA STARTUJE!

12.12.2014 DÁRKOVÁ KINO KARTA STARTUJE!

Vážení diváci jabloneckých kin, oblíbené dárkové předplatné ve formě papírových voucherů od letoška nahrazujeme naši novu krásnou a praktickou KINO KARTOU, kterou bude možné od pátku 12.12. od 16:00 hodin zakoupit na pokladnách našich kin a na recepci Eurocentra. Podrobné informace se dozvíte v sekci >>>Vstupenky<<<

SOUTĚŽ O DÁRKOVÝ VOUCHER 50 ODSTÍNŮ ŠEDI

11.12.2014 SOUTĚŽ O DÁRKOVÝ VOUCHER 50 ODSTÍNŮ ŠEDI

Soutěž probíhá do středy 17.12. na našem FB profilu Kina Jablonec nad Nisou.
Informace o dárkových voucherech najdete zde

ZRUŠENÁ PROJEKCE FILMU KUKUŘIČNÝ OSTROV

05.12.2014 ZRUŠENÁ PROJEKCE FILMU KUKUŘIČNÝ OSTROV

Vážení diváci, velmi se omlouváme za včerejší zrušenou projekci filmu Kukuřičný ostrov . Bohužel došlo k technickému problému, který jsme nebyli schopni operativně vyřešit. Chyba byla na disku z kterého byl film přehrávám a závadu musí odstranit distributor. Po předložení vstupenky vám bude vráceno vstupné (nejpozději však do 30.12.2014) na pokladnách jabloneckých kin (Junior, Radnice) nebo recepci Eurocentra. Repríza filmu je plánovaná na leden 2015.

MARATON HOBIT + PŮLNOČNÍ PREMIÉRA ZÁVĚREČNÉHO DÍLU

04.12.2014 MARATON HOBIT + PŮLNOČNÍ PREMIÉRA ZÁVĚREČNÉHO DÍLU

A je to tu! Ve středu 10. prosince vám v kině Radnice promítneme MARATON FILMOVÉ TRILOGIE HOBIT včetně PŮLNOČNÍ PREMIÉRY závěrečného dílu s podtitulem BITVA PĚTI ARMÁD!
17.00 HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA (50 Kč)
20.30 HOBIT: ŠMAKOVA DRAČÍ POUŠŤ (50 Kč)
00.01 HOBIT: BITVA PĚTI ARMÁD - půlnoční premiéra (120 Kč)
PS: Všechny díly promítneme ve 2D verzi s titulky.
Půlnoční premiéry jsou vzácné a naším přáním je, abyste si je co nejvíce užili! Proto jsme pro vás zajistili AUTOBUS, který se vydá na noční okružní jídzu po Jablonci a přiblíží vás, co nejblíže k vašim domovům.
Více informací najdete ▶ zde
Novinky a aktuality sledujte na našem FB profilu Kina Jablonec nad Nisou

DÁRKOVÝ VOUCHER PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

27.11.2014 DÁRKOVÝ VOUCHER PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Hledáte dárek pro kamarádku, ségru, mamku, tetu, švagrovou, sestřenici, kolegyni nebo jinou milovnici knižního bestselleru Padesát odstínů šedi? Pak pro Vás máme žhavý tip! DÁRKOVÉ VOUCHERY na projekci filmu PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI v kině Radnice! Podrobnosti se dozvíte  >>>zde<<<

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE S TUČŇÁKY

26.11.2014 VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE S TUČŇÁKY

TUČŇÁCI Z MADAGASKARU nám udělali nepořádek v kalendáři. Je čas napravit neplechu a vyhlásit vítěze o volňásky na zítřejší premiéru v kině Radnice!
Štěstíčko se při losování usmálo na Matěje, Denisku a Klárku! Gratulujeme a přejeme pěkný filmový zážitek!
▶TUČŇÁCI Z MADAGASKARU | kino Radnice
čtvrtek 27.11. | 17.30
Více informací o filmu, kompletní přehled projekcí a možnost rezervace vstupenek najdete ZDE

LAZEBNÍK SEVILLSKÝ na plátně kina Radnice

20.11.2014 LAZEBNÍK SEVILLSKÝ na plátně kina Radnice

LAZEBNÍK SEVILLSKÝ | kino Radnice | sobota 22. listopadu 2014 od 18.45 hodin
Tuto sobotu 22. listopadu se na plátně kina Radnice objeví Rossiniho Lazebník sevillský, nejpopulárnější komická opera na repertoáru Met. Špičkový režisér Barlett Sher v ní poslal na scénu také čtyřnohého tvora. A ačkoli výkon oslíka je údajně pozoruhodný, opera má jinou hvězdu: „Isabel Leonard je jako Rosina fantastická. Střídavě koketní a mazaná a rozdává úsměvy, kterými by si omotala kteréhokoli muže kolem prstu,“ napsal Huffington Post. Tento titul nahradí zrušený přenos Smrti Klinghoffera, jenž v Americe vyvolal hlasité kontroverze.

CHCETE VYHRÁT 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU TUČŇÁCI Z MADAGASKARU?

13.11.2014 CHCETE VYHRÁT 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU TUČŇÁCI Z MADAGASKARU?

Kompletní informace o tom, co pro výhru musíte udělat najdete >>> zde <<<

SOUTĚŽ O VOLŇÁSKY NA LISTOPADOVOU PREMIÉRU

01.11.2014 SOUTĚŽ O VOLŇÁSKY NA LISTOPADOVOU PREMIÉRU

CHCETE ZÍSKAT 2 VOLŇÁSKY NA VÁMI VYBRANOU LISTOPADOVOU PREMIÉRU?
Napište nám do komentářů k fotce na našem FB profilu, na který film se v listopadu nejvíc těšíte a datum jeho premiéry v jabloneckých kinech. Inspirovat se můžete v našich PROGRAMOVÝCH NOVINKÁCH, které zasíláme na email
Ze všech komentářů vylosujeme jednoho šťastlivce, který získá dvě volné vstupenky na premiéru filmu, který si sám vybral!
KONEC soutěže je v PONDĚLÍ 3.11. ve 12.00!
Kompletní pravidla najdete v sekci >ke stažení<

VÁŠNIVÁ CARMEN ROZPÁLÍ DIVÁKY KINA RADNICE

29.10.2014 VÁŠNIVÁ CARMEN ROZPÁLÍ DIVÁKY KINA RADNICE

Milí příznivci přenosů z Met,

sice už je venku podzimní chlad, ale ohnivá Carmen Anita Rachvelishvili vás určitě v kinech rozpálí!

CARMEN | kino Radnice
sobota 1.11. | 17.45

MONSTER KABARET vol.2 - DUŠIČKOVÝ SPECIÁL iSHORTS! VSTUP V KOSTÝMU ZDARMA

29.10.2014 MONSTER KABARET vol.2 - DUŠIČKOVÝ SPECIÁL iSHORTS! VSTUP V KOSTÝMU ZDARMA

MONSTER KABARET vol.2 - DUŠIČKOVÝ SPECIÁL iSHORTS!
Vaše měsíční dávka krátkých filmů!
pátek 31.10. | 20.00 | kino JUNIOR
Vstup v kostýmech zdarma!
Kompletní pozvánku na dušičkový speciál najdete >>> zde <<<

VSTUPENKY NA MARATON PÁNA PRSTENŮ

22.10.2014 VSTUPENKY NA MARATON PÁNA PRSTENŮ

Toužíte po tom jít na Maraton PÁNA PRSTENŮ, ale NEMÁTE VSTUPENKU? NEZOUFEJTE!!!
ZÍTRA (čtvrtek 23.10) VE 12 HODIN UVOLNÍME cca 20 LUPENŮ K PRODEJI!!!
Ještě pořád zbývá hromada nevyzvednutých rezervací, takže prosíme všechny, kdo si ještě vstupenky nevyzvedli, nechť tak učiní v předstihu! Jinak v sobotu od 18.40 platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele...
Více o maratonu a vstupenkách najdete >>>zde<<<
 

MANON ZAHÁJÍ SEZÓNU BALETNÍCH PŘEDSTAVENÍ V KINĚ RADNICE

13.10.2014 MANON ZAHÁJÍ SEZÓNU BALETNÍCH PŘEDSTAVENÍ V KINĚ RADNICE

MANON |kino Radnice | neděle 19. října 2014 od 16.30 hod.
Milovníci baletu se mohou těšit na nedělní odpoledne, která budou v kině Radnice věnována záznamům představení Královského baletu v Londýně. Nová sezóna bude zahájena již v neděli 19. října. Argentinská baletní diva Marianela Núñez se zhostí titulní role v baletu Manon Julese Masseneta, jenž je výroční oslavou mimořádné tvůrčí práce britského choreografa Kennetha MacMillana.

 

MACBETH A FIGAROVA SVATBA:DVA ŠPIČKOVÉ TITULY NA ÚVOD NOVÉ SEZONY PŘENOSŮ Z MET

09.10.2014 MACBETH A FIGAROVA SVATBA:DVA ŠPIČKOVÉ TITULY NA ÚVOD NOVÉ SEZONY PŘENOSŮ Z MET

Již tuto sobotu 11. října představením Verdiho dramatické opery Macbeth vstoupí přenosy z Metropolitní opery do své sedmé sezony v kině Radnice. Sezona bude zahájena v rychlém tempu, když pouhý týden po výkonu Anny Netrebko v roli Lady Macbeth uvidí operní milovníci na plátně kina Radnice druhý přímý přenos, Figarovu svatbu, kterou Met vybrala pro zahajovací gala sezony operního domu. Mozartovu mistrovskou operu buffa bude řídit James Levine, který stanul za dirigentským pultem při zahajovacím představení poprvé po čtyřech letech.

NOVÉ PROJEKTY NEJEN PRO DĚTI, ALE I PRO RODIČE v JUNIORU

02.10.2014

Jablonecká kina myslí na všechny diváky bez rozdílu věku, tento podzim navíc rozjíždí dva nové projekty věnované rodičům i dětem! Nedělní odpoledne v kině Junior bývají tradičně věnována nejmenším divákům. Kromě léty prověřeného BIJÁSKU, se děti nyní můžou těšit na kreativní dílničky TVOŘÍK, po kterých bude následovat projekce dětského filmu. Další novinkou jsou dopolední projekce MIMIkiNO, které jsou ovšem věnované maminkám a tatínkům, kteří se navzdory rodičovské dovolené nechtějí rozloučit s kulturou.

TVOŘÍK | neděle 12.10. | 13.00
MIMIkiNO | středa 15.10. | 10.00
BIJÁSEK | neděle 19.10 | 16.30

PROGRAM A NOVINKY JABLONECKÝCH KIN | ŘÍJEN 2014

01.10.2014 PROGRAM A NOVINKY JABLONECKÝCH KIN | ŘÍJEN 2014

Podzim už je opět tady, proto Vám na zahřátí pro Vaši duši přinášíme říjnový program a novinky z jabloneckých kin. Tentokrát je totiž nabídka speciálních projektů skutečně pestrá a programově přímo nabitá!

ŘÍJNOVÝ PROGRAM A NOVINKY z jablonecký kin si můžete prohlédnout >>> zde <<<
Pokud máte zájem o novinky přímo na váš email, přihlaste se k odběru

NERVY MŮŽOU RUPNOUT KAŽDÉMU!!!

27.09.2014 NERVY MŮŽOU RUPNOUT KAŽDÉMU!!!

Celonárodní anketa je inspirována filmem DIVOKÉ HISTORKY, který přinese šest dávek ruplých nervů, smíchu a překvapivých rozuzlení. Vyberte si situace, které vás nejvíc vytáčí. Hlasujte pro tři případy, které vás dokáží rozpálit do běla, a soutěžte o hodnotné ceny! Hlasujte ZDE
Více informací o filmu, přehled termínů projekcí a možnost rezervace vstupenek najdete ZDE

ZAHÁJENÍ PODZIMNÍ SEZÓNY FILMOVÉHO KLUBU

29.08.2014 ZAHÁJENÍ PODZIMNÍ SEZÓNY FILMOVÉHO KLUBU

čtvrtek 4. 9. | 20:00 | kino Junior
Novou sezónu Junioru otevíráme oscarovou kultovkou pro filmové fajnšmekry – CASABLANCA. Vstup 60 Kč/ pro členy FK volný

ANKETA JABLONECKÁ KINA DĚTEM!

28.08.2014 ANKETA JABLONECKÁ KINA DĚTEM!

Milé maminky a tatínkové,
jablonecká kina myslí i na malé diváky a kromě nedělního BIJÁSKU pro vás a vaše ratolesti chystají hned dva nové projekty, které bychom vám nyní rádi představili:

 MIMIkiNO - projekce premiérových titulů pro dospělé za snížené vstupné
Vezměte s sebou své děti do sálu, třeba v kočárku. Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem (např. v akutních případech, kdy je potřeba přebalit).
Vhodné pro rodiče s miminky a nejmenšími dětmi dle uvážení

TVOŘÍK - kreativní dílny pro děti + projekce dětského filmu

Malí diváci se nejprve pod dohledem zkušených lektorů vyřádí - čeká je spousta zábavy v podobě tématických výtvarných dílniček, inspirovaných filmem, který potom zhlédnou. O prcka se vám postaráme a vy zatím můžete udělat něco pro sebe. Předpokládaná délka programu jsou 3 hodiny.
Vhodné pro samostatné děti od 4 do 10 let.

BIJÁSEK - pásmo krátkých animovaných pohádek pro děti

Nedělní odpoledne jsou ve znamení pohody, po obědě si můžete vyrazit na procházku, kterou zakončíte v kině Junior, kde můžete prožít dobrodružství s hrdiny krátkých animovaných příběhů. Pásmo pohádek začíná přibližně mezi 15. a 16. hodinou a trvá přibližně 60 minut. Návštěva Bijásku je vhodná jako první seznámení dítěte s kinem.
Vhodné pro rodiče s dětmi předškolního věku.

Věnujte nám prosím pár minut svého času k vyplnění následujícího dotazníku, pomůže nám to poznat Vaše přání a přiblížit tak naše projekty co nejvíce Vašim představám.

Dotazník najdete ZDE

Jako bonus navíc ze všech vyplněných dotazníků vylosujeme 3 štastlivce, kteří získají od partnera akce - Salonu Chic - poukaz na kadeřnické nebo kosmetické služby v hodnotě 500 Kč.


VERNISÁŽ – POLSKÝ FILMOVÝ PLAKÁT + PROJEKCE FILMU "IDA"

27.08.2014 VERNISÁŽ – POLSKÝ FILMOVÝ PLAKÁT + PROJEKCE FILMU

Zveme vás na vernisáž výstavy „POLSKÝ FILMOVÝ PLAKÁT“, která se koná dnes, ve středu 27. srpna v 19.00 hodin v kině Radnice.
V pořadí třetí výstava, která vznikla ve spolupráci kina Radnice se sbírkou filmových plakátu Terryho ponožky, se zaměří na POLSKÝ FILMOVÝ PLAKÁT od roku 1957 až do současnosti.

Od 19.30 bude následovat projekce oceňovaného polského filmu „IDA“.
Na celý komponovaný večer je vstup volný.

VČASNÉ VYZVEDNUTÍ REZEVACÍ VSTUPENEK NA FILM TŘI BRATŘI

14.08.2014 VČASNÉ VYZVEDNUTÍ REZEVACÍ VSTUPENEK NA FILM TŘI BRATŘI

S ohledem na velké množství rezervací na film Tři bratři doporučujeme vyzvednout rezervované vstupenky s předstihem. Vstupenky si můžete vyzvednout na recepci Eurocentra nebo na pokladně kina Radnice, která dnes a zítra (14. a 15.8.) výjimečně otevře již v 16.45 hodin. Nezapomeňte, že rezervace se automaticky uvolní do prodeje vždy 20 minut před začátkem promítání, takže pozor, abyste nepřišli o vybraná místa.

PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNÍ PROJEKCE PRO DĚTI

29.07.2014 PRÁZDNINOVÉ ODPOLEDNÍ PROJEKCE PRO DĚTI

Až do konce prázdnin (kromě středy 27.8.) najdete každý den odpoledne na plátně kina RADNICE pohádkový příběh pro velké i malé!

Kompletní přehled filmů pro celou rodinu najdete ZDE

Soutěž o 2 volné vstupenky na premiéru filmu Tři bratři najdete ZDE

ANKETA: OBČERSTVENÍ V KINĚ RADNICE

28.07.2014 ANKETA: OBČERSTVENÍ V KINĚ RADNICE

Snažíme se pro Vás stále vylepšovat naše služby a aktuálně přišlo na řadu občerstvení v kině Radnice.
Věnujte prosím pár minut svého času vyplnění DOTAZNÍKU, pomůže nám to poznat Vaše chutě a přání!


NESEDÍCÍ TITULKY U PŘÍMÉHO PŘENOSU MONTY PYTHON

25.07.2014 NESEDÍCÍ TITULKY U PŘÍMÉHO PŘENOSU MONTY PYTHON

Vážení diváci, níže najdete oficiální informace od distributora týkající se nesedících českých titulků u přímého přenosu "Monty Python živě (převážně)". Dané potíže jsme opravdu nemohli předvídat a ani je nijak operativně vyřešit, nicméně nás to samozřejmě velmi mrzí.
"Milí kinaři,
ráda bych se vyjádřila k problému, který vznikl v s souvislosti s českými titulky a se kterým jste se museli v neděli popasovat. Jsme si vědomi toho, že AJ ani CZ titulky neseděly s dialogy na podiu. Bylo to způsobeno částečnou impovizací a bohužel nebylo v našich silách tomu předejít. Dále ale neseděly AJ titulky s CZ titulky. Obdrželi jsme totiž od poskytovatele částečně jinou dialogovou listinu v AJ, než pak byla během přenosu použita. Pochvalte proto své klikače. Celý přenos byla pro ně zkouška ohněm a všem, kdo to ustáli do konce, patří dík.
I přes tyto technické problémy, věřím, že si vaši diváci toto legendární představení užili. Pokud ho budete chtít zopakovat ze záznamu, který bude obsahovat i upravené titulky přímo v obraze, neváhejte se mi ozvat. Programace je možná od 12. do 31. 8. 2014. Díky za pochopení vzniklého problému a přeji hezký den, Bára Tůmová, Aerofilms"

Za jablonecká kina bychom ještě rádi doplnili, že záznam přenosu uvedeme ve čtvrtek 28. srpna od 20:00 v kině Radnice. Pokud jste byli diváky přímého přenosu a s ohledem na nedostatky v titulcích byste měli zájem zhlédnout představení ze záznamu s již "na míru" vloženými titulky, ozvěte se na kinajablonec@mestojablonec.cz a domluvíme se na podrobnostech. 

PULP FICTION NA PLÁTNĚ LETNÍHO KINA

21.07.2014 PULP FICTION NA PLÁTNĚ LETNÍHO KINA

PULP FICTION: HISTORKY Z PODSVĚTÍ |letní kino | pátek 25. července 2014 od 21.30
Nová digitální verze nejkultovnější z kultovních filmů 90. let Pulp fiction: Historky z podsvětí se v pátek 25. července od 21.30 hodin objeví na plátně Letního kina v Jablonci nad Nisou. Pro diváky bude kromě této filmové lahůdky připraveno i speciální menu, které bude obsahovat i slavné burgery Royale with cheese (Quarter Pounder with Cheese) a Big kahuna burger, dále pak vanilkový a čokoládový milkshake a borůvkový koláč.

Fanoušci jabloneckých kin mají šanci vyhrát vstupenky na film nebo menu, které obsahuje burger, milshake a borůvkový koláč. Soutěž se bude odehrávat na facebookovém profilu
Letní kino Jablonec nad Nisou. Facebookovou událost Pulp Fiction najdete ZDE

HARMONOGRAM MONTY PYTHON ŽIVĚ (PŘEVÁŽNĚ)

16.07.2014 HARMONOGRAM MONTY PYTHON ŽIVĚ (PŘEVÁŽNĚ)

Přinášíme harmonogram přímého přenosu Monty Python živě (převážně):
20:00 - 20:30 Úvod
20:30 - 21:40 1. AKT
21:40 - 22:00 Přestávka
22:00 - 23:10 2. AKT
23:10 Konec přenosu
Více o přenosu a možnost REZERVACE VSTUPENEK najdete ZDE
Aktuální informace můžete sledovat na FB profilu Kina Jablonec nad Nisou

NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ MET ZA ZRUŠENÝ PŘENOS "SMRT KLINGHOFFERA"

30.06.2014 NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ MET ZA ZRUŠENÝ PŘENOS

Vážení diváci, jak už jsme vás informovali, Metropolitní opera zrušila přímý přenos opery "SMRT KLINGHOFFERA". Vaše VSTUPNÉ VÁM BUDE VRÁCENO ZPĚT na pokladně kina Radnice nebo na recepci Eurocentra.

Jako náhradní titul Metropolitní opera uvede "Il Barbiere di Siviglia (Lazebník sevillský)" v sobotu 22. listopadu od 18:45 hodin.

OTEVŘENÍ NOVÉ SEZÓNY LEŤÁKU - LEGO PŘÍBĚH

27.06.2014 OTEVŘENÍ NOVÉ SEZÓNY LEŤÁKU - LEGO PŘÍBĚH

27.června v 21.00 se opět otevřou brány našeho vymazleného letního kina! Přibližně ve 22 hodin (po setmění) promítneme film LEGO PŘÍBĚH, VSTUP ZDARMA! Více o otvíračce najdete ZDE

Jaké jsou plusy letního kina?
• špičkový obraz ve vysokém rozlišení 4K
• kvalitní prostorový zvuk 7.1

• příjemné prostředí lesoparku v centru města
• kapacita přibližně 1000 míst k sezení na lavičkách a pokud si donesete deku (nejlépe i karimatku), můžete se uvelebit i na travnaté ploše v přední části před sedačkami
• pestré občerstvení
• promítáme za každého počasí
• půjčujeme deky a deštníky
• pokladna otevírá 1 hodinu před začátkem představení

V letním kině je možné i to, co jinde ne – můžete přijít s dítětem v kočárku, dát si ke sledování točené pivo nebo limonádu, užívat si kouzlo filmu pod hvězdným nebem. Na film můžete dorazit i s vaším psím kamarádem – samozřejmě pouze pokud je slušně vychovaný a nebude rušit ostatní diváky.

Těšíme se na viděnou! :-)

Váš kino-team

KRÁLOVSKÝ BALET NA PLÁTNĚ KINA RADNICE

19.06.2014 KRÁLOVSKÝ BALET NA PLÁTNĚ KINA RADNICE

V nadcházející sezóně 2014 – 15 vystřídá představení Bolšoj Baletu Moskva na plátně kina Radnice Londýnský královský balet. Bezpochyby Vás potěší špičkový repertoár, jenž mimo jiné nabídne veleúspěšnou Wheeldonovu autorskou adaptaci Alenky v říši divů nebo Massenetův balet Manon. Po novém roce budou uvedeny dva klasické balety: legendární Labutí jezero a Héroldova Marná opatrnost v choreografii Fredericka Ashtona.
Více informací o Londýnském královském baletu na plátně kina Radnice najdete ZDE

Prodej vstupenek zahajujeme dnes, tzn. ve čtvrtek 19. června 2014.

METROPOLITNÍ OPERA ZRUŠILA PŘÍMÝ PŘENOS OPERY SMRT KLINGHOFFERA

18.06.2014 METROPOLITNÍ OPERA ZRUŠILA PŘÍMÝ PŘENOS OPERY SMRT KLINGHOFFERA

Přinášíme oficiální vyjádření distributora a šéfa Metropolitní opery NY:
Vážení příznivci přenosů z Metropolitní opery,s lítostí Vás musíme informovat o změně, kterou včera oznámil generální ředitel Metropolitní opery Peter Gelb. V příští sezoně přenosů se ruší přenos moderní opery SMRT KLINGHOFFERA, jež byla plánována na 15. listopadu 2014. „V mezinárodní židovské komunitě zaznívají obavy, že inscenace této opery by zvlášť dnes, kdy v Evropě vzrůstá nesnášenlivost vůči židům, mohla podnítit antisemitismus,” zdůvodnil rozhodnutí Peter Gelb ve včerejším prohlášení. Mnozí z Vás si již na tento titul zakoupili vstupenky, ať už v rámci abonmá, nebo jednotlivě. Vstupenky si zatím ponechte. HD přenos Adamsovy opery Smrt Klinghoffera bude nahrazen jiným titulem. Jakmile Met oznámí náhradní program, najdete zde informace, jak naložit se vstupenkami na zrušené představení. Věříme, že dramaturgie The Met: Live in HD vybere titul, který Vás nezklame. Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se Vám za komplikace způsobené touto změnou. S pozdravem Váš tým Aerofilms.

VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU JAK VYCVIČIT DRAKA 2 A AKREDITACE NA LETNÍ FILMOVOU ŠKOLU

04.06.2014 VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU JAK VYCVIČIT DRAKA 2 A AKREDITACE NA LETNÍ FILMOVOU ŠKOLU

Soutěž o akreditace na 40. LETNÍ FILMOVOU ŠKOLU V UHERSKÉM HRADIŠTI najdete na FB profilu Filmového klubu Jablonec nad Nisou

Těšíte se na pokračování oblíbeného animáku JAK VYCVIČIT DRAKA 2 ? Nyní máte šanci vyhrát 2 volňásky na premiéru, která se uskuteční ve čtvrtek 19. června od 17.30 v kině Radnice.
Více informací o soutěži najdete ZDE

NÁHRADNÍ PROJEKCE PŘEDSTAVENÍ LA CENERENTOLA (POPELKA)| kino Radnice

03.06.2014 NÁHRADNÍ PROJEKCE PŘEDSTAVENÍ LA CENERENTOLA (POPELKA)| kino Radnice

Náhradní projekce představení za květnový přímý přenos LA CENERENTOLA (POPELKA) z Metropolitní opery v New Yorku proběhne v jabloneckém kině Radnice v sobotu 14. června od 18.45 hodin.
Náhled obsazenosti sálu najdete ZDE

PROJEKCE K MDD | kino RADNICE | vstup ZDARMA

20.05.2014 PROJEKCE K MDD | kino RADNICE | vstup ZDARMA

Pro nejmenší diváky jsme si přichystali dárek k Mezinárodnímu dni dětí! Vypravte se na dobrodružnou výpravu do bájného města Inků!
Projekce filmu NEUVĚŘITELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ TADA STONESE ve 3D proběhne v kině RADNICE v neděli 1. června od 14.30.
VOLNÉ VSTUPENKY jsou k vyzvednutí na pokladnách jabloneckých kin a Eurocentra!
Obsazenost sálu a možnost REZERVACE VSTUPENEK najdete ZDE

VERNISÁŽ VÝSTAVY MATURITNÍ PRACÍ SUPŠaVOŠ Jablonec nad Nisou v kině RADNICE

15.05.2014 VERNISÁŽ VÝSTAVY MATURITNÍ PRACÍ SUPŠaVOŠ Jablonec nad Nisou v kině RADNICE

V pondělí 19. května v 18.00 hodin se v kině Radnice uskuteční vernisáž výstavy maturitních prací SUPŠ a VOŠ Jablonec nad NisouOd 19.00 hodin bude následovat projekce filmu „BANKSY: EXIT TROUGH THE GIFTSHOP“ o legendárním streetartovém umělci.
Na celý komponovaný večer je vstup volný. Těšíme se a srdečně zveme!
Více informací o vernisáži najdete ZDE

VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU STOLETÝ STAŘÍK, KTERÝ VYLEZL Z OKNA A ZMIZEL

14.05.2014 VYHRAJTE 2 VOLŇÁSKY NA PREMIÉRU FILMU STOLETÝ STAŘÍK, KTERÝ VYLEZL Z OKNA A ZMIZEL

 Více informací o soutěži najdete ZDE

Zrušený přímý přenos z MET

13.05.2014 Zrušený přímý přenos z MET

Vážení diváci přímých přenosů z MET. Velmi se omlouváme za zrušený sobotní přímý přenos představení La Cenerentola. Bohužel došlo k technickému problému, který jsme nebyli schopni operativně vyřešit. Přestala nám fungovat část přenosového zařízení a závadu musí odstranit autorizovaný servis. V současnosti jednáme s distributorem o možnosti uvedení tohoto představení ze záznamu. Jakmile budeme mít aktuální informace, ihned je zde najdete.

LA CENERENTOLA (POPELKA) - ZÁVĚR SEZÓNY MET 2013-14

06.05.2014 LA CENERENTOLA (POPELKA) - ZÁVĚR SEZÓNY MET 2013-14

Ačkoli v kariéře hvězdné mezzosopranistky Joyce DiDonato patří postava Popelky (Rossiniho či Massenetovy) k jejím stěžejním rolím, na scéně Met ji v této sezoně hraje úplně poprvé.
10. května se jí bude jako princ Don Ramiro dvořit jeden z nejlepších současných tenoristů, peruánský pěvec Juan Diego Flórez, jehož doménou je právě bel canto. Dirigentské taktovky se chopí šéfdirigent Met Fabio Luisi. Na vrchol sezony naváže spuštění předprodeje jednotlivých vstupenek pro kino Radnice na příští sezonu. Ta nabídne mimo jiné stejnou konstelaci Rossini-DiDonato-Flórez v přímém přenosu řidčeji inscenovaného titulu Jezerní paní.

Program přenosové sezony 2014-15 najdete ZDE

DOKUMENÁRNÍ PONDĚLKY V KINĚ JUNIOR

02.05.2014 DOKUMENÁRNÍ PONDĚLKY V KINĚ JUNIOR

V měsíci květnu se diváci kina JUNIOR mohou těšit na pondělní podvečery věnované dokumentárním filmům, takzvané „DOKUMENTÁRNÍ PONDĚLKY“. Výběr z nejnovější dokumentární tvorby mapuje kapitoly z historie lidstva a vypráví o neobyčejných osudech, začátek promítání je vždy v 18.00.

•   5.5. | 18.00 | CESTA DO ŠKOLY
• 12.5. | 18.00 | EUGÉNIOVÉ
• 19.5. | 18.00 | OLGA
• 26.5. | 18.00 | HUSÍ KŮŽE – ZIMOVRAVKY

FILM NA TRIKO

01.05.2014 FILM NA TRIKO

Jablonecká kina letos poprvé spolupracují s akcí DO PRÁCE NA KOLE a jejím účastníkům nabízejí celý měsíc možnost získat slevy na vybrané filmy označené na webových stránkách kin jako „FILM NA TRIKO“. Pro cyklisty byl před kino Junior nově umístěn také stojan na kola.
Kompletní seznam cenově zvýhodněných projekcí najdete ZDE

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK NA PŘÍMÉ PŘENOSY Z MET NY

29.04.2014 ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK NA PŘÍMÉ PŘENOSY Z MET NY

Zatímco do konce probíhající přenosové sezony zbývají necelé dva týdny a poslední výtečný operní titul –Rossiniho Popelka – jablonecké kino Radnice již připravuje spuštění předprodeje vstupenek na sezonu 2014-15.

Prodej vstupenek pro abonenty bude pro kino Radnice zahájen v pondělí 5. května 2014 v 8:00 hodin. Jednotlivé vstupenky pak bude možno zakoupit již v den posledního přenosu sezony aktuální - tedy od soboty 10. května 2014 od 13:00 hodin.

Více informací o předprodeji vstupenek najdete ZDE

 

COSI FAN TUTTE (TAKOVÉ JSOU VŠECHNY)

23.04.2014 COSI FAN TUTTE (TAKOVÉ JSOU VŠECHNY)

SOBOTA 26.dubna | 18.45 | kino Radnice

Renée Fleming
bude provázet předposledním přímým přenosem této sezony ze scény newyorské Met do kin celého světa. Mozartovu komediální operu Così fan tutte (Takové jsou všechny) bude dirigovat legendární ikona Met, maestro James Levine. Hlavních rolí dvou přátel, kteří se rozhodnou otestovat věrnost svých milovaných, a jsou tak původci bláznivě komických situací, se ujmou americký tenorista Matthew Polenzani a ruský barytonista Rodion Pogossov. Role zkoušených milenek a sester se chopí vycházející hvězdy Met Susanna Philips a Isabel Leonard. Jako kurážná služebná Despina se představí Danielle de Niese, vynikající svými hereckými schopnostmi.

SAMETOVÍ TERORISTÉ + BESEDA S TVŮRCI

18.04.2014 SAMETOVÍ TERORISTÉ + BESEDA S TVŮRCI

PO PROJEKCI FILMU V SOBOTU 26. dubna od 19.30 v kině JUNIOR BUDE NÁSLEDOVAT BESEDA S TVŮRCI!
Účast přislíbili: Ivan Ostrochovský - režiséř, Vladimír Hučín a Iva Škrbelová - aktéři.
Koprodukční slovensko-český dokument Sametoví teroristé je velmi originálně pojatý příběh tří mužů, kteří se rozhodli bojovat proti bývalému komunistickému režimu formou teroristických akcí, ať už šlo o plánování atentátu na přední činitele státu a rozesílání balíčkových bomb, až po vyhazování obecních nástěnek do vzduchu.
Na pomezí dokumentu a fikce, s výraznou vizuální stránkou, s humorem a nadsázkou vylíčený příběh, si získal nejen cenu kritiků FEDORA na festivalu v Karlových Varech, ale i Cenu čtenářů Tagesspiegel na Berlinale.


OZVĚNY DNŮ EVROPSKÉHO FILMU

17.04.2014 OZVĚNY DNŮ EVROPSKÉHO FILMU

Kvalitní současné evropské snímky ověnčené mnoha oceněními promítne svým divákům od středy 23. dubna do neděle 27. dubna 2014 jablonecké kino JUNIOR.
Zajímavým plusem filmové přehlídky je také to, že je takzvaně „English friendly“. Součástí projekcí totiž budou kromě českých, také anglické podtitulky.
Vstupné: 70 Kč/ FK 50 Kč/ studenti ZDARMA

Více informací o filmech a termíny projekcí najdete  >>> zde <<<

Oficiální stránky přehlídky >>> zde <<<

POZOR! ZMĚNA PROGRAMU | KINO JUNIOR

11.04.2014 POZOR! ZMĚNA PROGRAMU | KINO JUNIOR

POZOR! POZOR! 

Pro jistotu upozorňujeme čtenáře Jabloneckého měsíčníku a Kalendáře Liberecka, že došlo k změně programu a kino Junior dnes a zítra (pátek 11. a sobota 12.dubna) hostí Dětskou divadelní scénu - tudíž jsou filmové projekce zrušeny. V tištěných materiálech kin i na našem webu je program uveden správně.
Více informací najdete ZDE

ZAŽEŇTE NUDU S FILMEM RIO 2

10.04.2014 ZAŽEŇTE NUDU S FILMEM RIO 2

Navzdory počasí můžete mít den mnohem barevnější! Přichystali jsme si pro Vás OMALOVÁNKY ve stylu filmu RIO 2, které stačí vytisknout a můžete se pustit do tvoření! Omalovánky najdete ZDE
O víkendu navíc rozdáváme LÍZÁTKA Chupa Chups! Těšíme se na Vás v kině RADNICE!

NASLEPO

04.04.2014 NASLEPO

Po vydařené premiéře projektu, pokračujeme v promítání "NASLEPO" aneb my vám vybíráme film, vy sice netušíte na co jdete, ale důvěřujete nám a necháte se překvapit ;) Sejdeme se ve středu 9.dubna v 8 večer v JUNIORU!
Vstupné dobrovolné, vybíráme po filmu...
Více informací o projektu najdete ZDE
Fotky z první projekce "Naslepo" najdete ZDE

SOUTĚŽ! 2001:VESMÍRNÁ ODYSEA

01.04.2014 SOUTĚŽ! 2001:VESMÍRNÁ ODYSEA

"Kultovní film" je označení pro film, který svým významem ovlivnil část populace nebo umění, které jej uctívá. Obvykle jde o film, který má početnou skupinu obdivovatelů, čímž si udržuje svou hodnotu... - říká Wikipedie.
Jedním z nejslavnějších kultovních filmů je 2001: Vesmírná odysea, kterou do českých kin uvádí v rámci Projektu 100 Asociace českých filmových klubů
My tu máme připraveny DVA VOLŇÁSKY na naši ČTVRTEČNÍ PROJEKCI od 20:00 v JUNIORU!
Stačí, když nám do komentů k příspěvku na facebookovém profilu FILMOVÝ KLUB JABLONEC NAD NISOU napíšete, který film, je "kultovní" pro vás. Ze všech odpovědí vylosujeme jednoho šťastlivce! Výherce zveřejníme ve čtvrtek v poledne.
PS: Ani ostatní nepřijdou zkrátka. Máme pro vás KRÁSNÉ POHLEDY, které dostanete přímo na projekci!

Bandita MARCO SPADA uzavírá sezónu Bolšova baletu pro rok 2013/14

24.03.2014 Bandita MARCO SPADA uzavírá sezónu Bolšova baletu pro rok 2013/14

V neděli 30. března od 16.45 promítne kino Radnice závěrečný přímý přenos sezóny 2013/14 Bolšovo baletu v Moskvě. Diváky potěší balet MARCO SPADA francouzského současného autora Pierra Lacotta v titulní roli s Američanem Davidem Hallbergem.

TRABANTEM AŽ NA KONEC SVĚTA + BESEDA S DANEM PŘIBÁNĚM

19.03.2014 TRABANTEM AŽ NA KONEC SVĚTA + BESEDA S DANEM PŘIBÁNĚM

V sobotu 22. března v 19.00 proběhne v jabloneckém kině Junior projekce filmu „Trabantem až na konec světa“, který navazuje na úspěšný snímek „Trabantem napříč Afrikou“. Film zachycuje neuvěřitelné dobrodružství cestovatelů, kteří dokázali přejet celou Jižní Ameriku ze severu až na nejjižnější výběžek. Po projekci filmu bude následovat beseda za účasti neohroženého cestovatele a tvůrce filmu Dana Přibáně.

PRÁZDNINOVÉ SOUTĚŽE S LEGEM

10.03.2014 PRÁZDNINOVÉ SOUTĚŽE S LEGEM

Máme rádi Lego, jaro a prázdniny! Proto jsme si právě teď přichystali sérii 3 PRÁZDNINOVÝCH SOUTĚŽÍ!
Zúčastnit se můžete všech soutěží, šance na výhru tak závratně stoupá!
Ve hře jsou zajímavé ceny jako rodinné vstupenky na filmové představení v jabloneckých kinech, rodinné vstupenky do Muzea Lega, knížky Lego příběh „Mocní spojenci“ a další!
 

FESTIVAL PRO TIBET

06.03.2014 FESTIVAL PRO TIBET

Jablonecké kino Junior ve spolupráci s MOST, o. p. s.  uvede v termínu 10.3. – 11.3. 2014 festival Pro Tibet 2014, v rámci kterého budeme promítat filmovou přehlídku věnující se mizející kultuře Tibetu a Himálají.

PŘEHLÍDKA FILMŮ NOMINOVANÝCH NA OSCARA V KINĚ JUNIOR

28.02.2014 PŘEHLÍDKA FILMŮ NOMINOVANÝCH NA OSCARA V KINĚ JUNIOR

V týdnu od pondělí 3. března do neděle 9. března jsme pro vás v kině Juniou připravili další přehlídku. Tentokráte se jedná o vybrané filmy nominované na Oscara. Slavnostní vyhlášení Oscarů proběhne v neděli 2. března 2014.

MARATON SERIÁLU LARSE VON TRIERA "KRÁLOVSTVÍ"

28.02.2014 MARATON SERIÁLU LARSE VON TRIERA

Lars von Trier ve svých nejlepších letech a nejlepší formě ukázal, že seriál je také svébytná umělecká forma – natočil KRÁLOVSTVÍ. Kabinet bizarnosti a kuriozit se roztáčí v jedné dánské nemocnici. A tomu všemu vévodí protivný Švéd, co nesnáší Dány. Maraton osmi dílů kultovního seriálu se odehraje v sobotu 1. března od 13:00 v Junioru.
Strach a hluboké zamyšlení je zaručeno!

ČESKÝ LEV V KINĚ JUNIOR

19.02.2014 ČESKÝ LEV V KINĚ JUNIOR

V týdnu od pondělí 24. února do neděle 2. března jsme pro vás v Junioru připravili přehlídku vybraných filmů nominovaných na cenu "Český lev". Pokud vám v průběhu roku některé z nich v kině unikly, teď je šance je opět vidět u nás v kině. Slavnostní vyhlášení cen proběhne v sobotu 22. února 2014, takže až půjdete do kina, tak už budete vědět, jak to všechno dopadlo a které filmy ocenění od české filmové akademie nakonec získaly...

iSHORTS - ZMĚNA PROGRAMU!

15.02.2014 iSHORTS - ZMĚNA PROGRAMU!

Pozor, změna programu! Protože zahraniční distributor na poslední chvíli zrušil uvedení animovaných oscarových kraťasů, bude po oba dva večery iShorts (18.-19.2.2014) uvedeno stejné pásmo kraťasů hraných!
Oscarová sezóna vrcholí. iShorts svým divákům přináší jedinečnou možnost vidět všech pět krátkých filmů nominovaných na zlatou sošku, včetně toho vítězného na jedné projekci. 

FESTIVAL VÍTĚZŮ V KINĚ JUNIOR

10.02.2014 FESTIVAL VÍTĚZŮ V KINĚ JUNIOR

Jablonecké kino Junior ve spolupráci s distribuční společností Film Europe uvede v termínu od 13. do 16. února 2014 FESTIVAL VÍTĚZŮ. V ucelené přehlídce představí divákům vítězné snímky, které v roce 2013 získaly prestižní filmová ocenění na jedněch z nejvýznamnějších mezinárodních filmových festivalů světa. Diváci se tak mohou těšit na filmy POZICE DÍTĚTE – vítěz Zlatého medvěda z MFF v Berlíně, ŽIVOT ADÉLE – vítěz Zlaté palmy z MFF v Cannes, SACRO GRA – vítěz Zlatého lva z MFF Benátky a VELKÁ NÁDHERA – snímek, který získal Zlatý glóbus, Evropskou filmovou cenu pro Nejlepší film a nominaci na Oscara. 

RUSALKA - uvolnění rezervací

08.02.2014 RUSALKA - uvolnění rezervací

Na dnešní večerní přímý přenos RUSALKY z Metropolitní opery nám zůstává ještě cca 40 rezervací, které v případě nevyzvednutí budou uvolněny do prodeje těsně před začátkem přenosu v 18:45 hodin. Přenos samotný začíná v 19:00 hodin, takže budete mít případně dost času si v klidu odložit v šatně a usadit se v sále.

RUSALKA - PŘIDÁVÁME!

20.01.2014 RUSALKA - PŘIDÁVÁME!

Pro velký divácký zájem nasazujeme v neděli 16. února od 15:00 hodin do prodeje přidanou projekci RUSALKY z Metropolitní opery.  Představení se bude promítat ze záznamu.
Renée Fleming se představí v jedné ze svých stěžejních rolí a zazpívá v Dvořákově jímavé pohádkové opeře slavnou árii o měsíčku. Pod taktovkou maestra Yannicka Nézet-Séguina a v režii Otto Schenka roli Prince ztvární tenorista Piotr Beczala a Dolora Zajick Ježibabu.

ČTYŘI DOHODY - PŘIDÁVÁME!

18.01.2014 ČTYŘI DOHODY - PŘIDÁVÁME!

Vzhledem k tomu, že poslední projekce záznamu představení Jaroslava Duška ČTYŘI DOHODY byla v sobotu kině Junior beznadějně vyprodaná, přidáváme pro všechny, na které se nedostalo, další promítání v pondělí a úterý 27. a 28. ledna od 17:30 a 20:00 hodin. Neváhejte, neboť možnost promítat tento záznam je v českých kinech omezena pouze na leden 2014!
Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 20. ledna v 10:00 hodin.  

RUSALKA z Metropolitní opery NY - PŘIDÁVÁME!

17.01.2014 RUSALKA z Metropolitní opery NY - PŘIDÁVÁME!

Vzhledem k tomu, že přímý přenos opery Antonína Dvořáka "Rusalka" z Metropolitní opery v New Yorku v sobotu 8. února 2014 je již téměř vyprodán, připravujeme pro Vás projekci záznamu tohoto představení. Bližší informace se dozvíte v průběhu příštího týdne na našich webových stránkách. 

ROZDÁVÁME FILMOVÉ PLAKÁTY V KINĚ RADNICE

15.01.2014 ROZDÁVÁME FILMOVÉ PLAKÁTY V KINĚ RADNICE

 V sobotu 18. 1. si od 13:30 do 20:00 hodin můžete zdarma vybrat v horním foyeru kina Radnice z velkého množství filmových plakátů, srdečně zveme!

ZRUŠENÉ PROJEKCE V KINĚ JUNIOR

02.01.2014

Vážení diváci, velmi se omlouváme, ale obě projekce dnes odpoledne v Junioru (SVIŇÁK a CAMILLE CLAUDEL 1915) jsou z technických důvodů zrušeny. Ohledně zítřejšího promítání v Junioru Vás ještě budeme informovat. Díky za pochopení, váš kino-tým.

DÁRKOVÉ POUKAZY 2014 V PRODEJI!

14.12.2013 DÁRKOVÉ POUKAZY 2014 V PRODEJI!

Nová série DÁRKOVÝCH POUKAZŮ pro rok 2014 do jabloneckých kin v prodeji!
Skvělý dárek pro všechny milovníky filmů, opery, baletů a vůbec čehokoli z našeho programu!
Vybrat si můžete mezi dárkovými poukazy v hodnotách 250 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.
Poukazy jsou v prodeji na pokladnách jabloneckých kin a na recepci Eurocentra.

Jak to funguje?
Po předložení poukazu vám budou na pokladnách jabloneckých kin a na recepci Eurocentra vydány volné vstupenky na libovolné promítání dle vašeho výběru. Poukaz lze použít na veškerá promítání všech jabloneckých kin včetně přímých přenosů (Metropolitní opera, balety atd.) Částka bude odepisována až do vyčerpání hodnoty poukazu. V případě zůstatku v nižší výši než je cena vybrané vstupenky, je možné zbývající částku doplatit v hotovosti.
Platnost poukazů je do konce roku 2014.

POSLEDNÍCH PÁR VSTUPENEK NA CESTU ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

13.12.2013 POSLEDNÍCH PÁR VSTUPENEK NA CESTU ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU

V neděli 15.12. od 16:00  se uvolnilo v kině Junior ještě pár posledních míst na projekci pohádkového příběhu CESTA ZA VÁNOČNÍ HVĚZDOU! Vstup je volný, tak neváhejte ;)

SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA FILMU ROZKOŠ za účasti režisérky JITKY RUDOLFOVÉ v kině RADNICE

03.12.2013 SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA FILMU ROZKOŠ za účasti režisérky JITKY RUDOLFOVÉ v kině RADNICE

Ve čtvrtek 5. prosince se od 20:00 hodin v kině Radnice uskuteční slavnostní premiéra nového filmu jablonecké rodačky Jitky Rudolfové ► ROZKOŠ ◄.
Některé scény filmu se natáčely v jabloneckých lokacích, takže diváci mohou zahlédnout i dobře známá místa...
Do kina Radnice přijedou film slavnostně uvést:
Jitka Rudolfová – režisérka, scénáristka, jablonecká rodačka
Jana Plodková – herečka, držitelka Českého lva za hl. ženský herecký výkon ve filmu Protektor
Václav Neužil – herec Dejvického divadla
a možná též další z herců a tvůrců snímku.
Půl hodiny před začátkem projekce budou tvůrci připraveni pozdravit diváky a podepsat se na památku zájemcům ve spodním foyer kina Radnice ;)

FILMJUKEBOX SE VRACÍ! TENTOKRÁT NA TÉMA "KONCERTY NA PLÁTNĚ KINA"

02.12.2013 FILMJUKEBOX SE VRACÍ! TENTOKRÁT NA TÉMA

Filmjukebox je večerem, kdy filmy nevybírají dramaturgové, ale diváci. Každý si může zvolit, který film chce na plátně kina vidět. Funguje to jednoduše: na stránkách www.filmjukebox.cz spouštíme hlasování pro zvolený den a čas. Diváci hlasují pro některý z nabízených filmů. Vítězný film, který posbírá nejvíce hlasů, vám následně promítneme. Je to jen na vás...

HLASUJTE PRO KINO RADNICE A POMOZTE MU VYHRÁT PREMIÉRU!

17.11.2013 HLASUJTE PRO KINO RADNICE A POMOZTE MU VYHRÁT PREMIÉRU!

A je to tu zase! Kino Radnice se opět účastní klání o slavnostní premiéru a předem děkuje za vaše hlasy a sdílení!
Hlasujte zde (a nezapomeňte odkliknout potvrzovací email ve vaší poště):
http://vyhrajpremieru.cz/kina/?kino=408600

Tentokráte se jedná o netrpělivě očekávaný nový kousek kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera *NYMFOMANKA. Kromě slavnostní premiéry s pěkným rautem ve vítězném kině, jsou vás připraveny i další ceny.

PS: Zatím to vždycky bylo jen o fous ;)

SOUTĚŽ O VÝLET PRO DVĚ OSOBY NA PŘEDSTAVENÍ BOLŠOJ BALETU DO MOSKVY!

31.10.2013 SOUTĚŽ O VÝLET PRO DVĚ OSOBY NA PŘEDSTAVENÍ BOLŠOJ BALETU DO MOSKVY!

Pokud se do 24. listopadu zaregistrujete do newsletteru na www.prenosydokin.cz, tak vám od
25. listopadu začnou prostřednictvím emailu chodit soutěžní otázky. Ze správných odpovědí bude
3. února vyhlášen vítěz.
Čeká na něj návštěva vybraného představení v nově zrekonstruovaném divadle Bolšoj v Moskvě!

VERNISÁŽ VÝSTAVY a projekce filmu AMARCORD

30.10.2013 VERNISÁŽ VÝSTAVY a projekce filmu AMARCORD

 Vernisáž nové výstavy filmových plakátů v kině Radnice, tentokráte na téma „FILMOVÁ KLASIKA V ČESKOSLOVENSKÉM PLAKÁTU
Středa 6. listopadu v kině Radnice:
- od 15:30 rozdáváme filmové plakáty! - vstupní foyer kina Radnice
- od 18:00 zahájení VERNISÁŽE
- od 19:00 projekce filmu AMARCORD Federica Felliniho!
VSTUP na celý komponovaný večer je VOLNÝ!

FILM A ŽIVÁ HUDBA: francouzská skupina OZMA + pásmo němých filmů

29.10.2013 FILM A ŽIVÁ HUDBA: francouzská skupina OZMA + pásmo němých filmů

V rámci "Dnů francouzské kultury" uvede umělecké francouzské duo OZMA svůj unikátní projekt, v němž spojuje promítání krátkých němých filmů a živou hudbu tak, jako tomu bylo do roku 1928, než se objevily první zvukové snímky...
Mimořádná projekce se odehraje v pondělí 4. listopadu od 19:00 v kině Junior. Vstup je volný do naplnění kapacity sálu, doporučujeme vyzvednout si vstupenky předem v našich
prodejních místech. Pořádá Alliance Francaise Liberec.

"VŠICHNI DOBŘÍ RODÁCI" OSLAVÍ STATNÍ SVÁTEK V KINĚ RADNICE

25.10.2013

Den vzniku samostatného československého státu oslavíme projekcí digitálně restaurovaného legendárního "trezorového" klenotu VŠICHNI DOBŘÍ RODÁCIv kině Radnice. Režisér Vojtěch Jasný natočil poetickou a přesto nesmlouvavou kroniku jednoho z bolestivých období naší historie a vytvořil tak jeden z nejkrásnějších a myšlenkově nejhlubších filmů československé kinematografie vůbec. Pondělí 28. října od 20:00 v kině Radnice!
PS: Jen my můžeme ovlivnit, kam bude náš svět směřovat...

MUSE V KINĚ RANDICE!

22.10.2013 MUSE V KINĚ RANDICE!

Záznam červencového koncertu Muse z Olympijského stadionu v Římě. Tři spolužáci z Devonu svým fanouškům připravili ohromnou podívanou, kde nechyběla pyrotechnika, velkoformátové digitální obrazovky ani zástupy hereček a herců, kteří doprovázeli jejich výpravný koncert čítající dvacet skladeb. Jediná projekce ve čtvrtek 7. listopadu od 20:00 v kině Radnice!
Vstupné v předprodeji 200 Kč /v den projekce 250 Kč. Více zde: "MUSE V ŘÍMĚ 2013
"

SPARTAKUS zahájí novou sezónu přenosů z Bolšovo baletu Moskva

16.10.2013 SPARTAKUS zahájí novou sezónu přenosů z Bolšovo baletu Moskva

Zahajujeme novou sezónu přímých přenosů z Bolšovo baletu v Moskvě! SPARTAKUS – velké drama s odvážným hrdinou, velkými skoky, velkolepou scénou, kostýmy a sborem bude k vidění v kině Radnice v neděli 20. října od 16:45!
► Pro milovníky baletu je tu SOUTĚŽ O VÝLET NA PŘEDSTAVENÍ BOLŠOVO BALETU PŘÍMO DO MOSKVY!
Pokud se do 24. listopadu zaregistrujete do newsletteru na www.prenosydokin.cz , tak vám od 25. listopadu začnou prostřednictvím emailu chodit soutěžní otázky. Vítěz bude vyhlášen 3. února.

BESEDA S REŽISÉRKOU A HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKOU DOKUMENTU "ZUZANA MICHNOVÁ - JSEM SLAVNÁ TAK AKORÁT"

08.10.2013 BESEDA S REŽISÉRKOU A HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKOU DOKUMENTU

V pátek 11. října přijede režisérka Jitka Němcová a hlavní protagonistka dokumentu Zuzana Michnová na besedu s diváky po projekci dokumentu "Zuzana Michnová - jsem slavná tak akorát". Film promítáme od 17.30 v kině Junior. Od 20:00 pak následuje koncert skupiny Marsyas ve velkém sále Eurocentra.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ DIGITÁLNÍHO PROMÍTÁNÍ V KINĚ JUNIOR

30.09.2013 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ DIGITÁLNÍHO PROMÍTÁNÍ V KINĚ JUNIOR

S velkou radostí Vás srdečně zveme na slavnostní zahájení digitálního promítání v kině JUNIOR v Jablonci nad Nisou.
► KDY? čtvrtek 3. ŘÍJNA 2013 od 19.30 hod.
► CO PROMÍTNEME? "ARGO" - Oscar 2013 za nejlepší film, scénář a střih - projekce ve vysokém obrazovém rozlišení 4K a s prostorovým zvukem!
► VSTUP je VOLNÝ až do naplnění kapacity sálu, nicméně je potřeba vyzvednout si volné vstupenky, které jsou k dispozici na našich předprodejních místech
>>> http://www.kinajablonec.cz/vstupenky
Už se těšíme, Váš kino-team!

ZMĚNY V PROGRAMU KINA RADNICE

24.09.2013 ZMĚNY V PROGRAMU KINA RADNICE

Na konci září tu máme několik aktuálních změn v programu jabloneckých kin! Protože distributor posunul premiéru filmu MAKE YOUR MOVE na říjen, uvedeme v závěru týdne v kině Radnice tento náhradní program:
pátek 27.9. od 17.30 ŠMOULOVÉ 2 (2D) za 80 Kč
sobota 28.9. od 17.30
ŠMOULOVÉ 2 (2D) za 80 Kč
neděle 30.9. od 17.30
ELYSIUM za 100 Kč


BONUSOVÉ VSTUPENKY NA FILMOVÁ RODINNÁ PŘEDSTAVENÍ

30.08.2013 BONUSOVÉ VSTUPENKY NA FILMOVÁ RODINNÁ PŘEDSTAVENÍ

Chodíte se svými dětmi rádi do kina?
Statutární město Jablonec nad Nisou pro Vás ve spolupráci s Eurocentrem Jablonec nad Nisou připravilo možnost získat BONUSOVÉ VSTUPENKY při návštěvě rodinných filmových představení v jabloneckých kinech.

Rodinná filmová představení jsou v programu kin vyznačena značkou "RP". Po předložení čtyř vstupenek na některé z předchozích filmových představení označených "RP" získáte na pokladně kin Radnice a Junior a v pokladně Eurocentra jednu bonusovou vstupenku na další rodinné filmové představení dle vlastního výběru zdarma.
Zjednodušeně: za 4 vstupenky z představení označených "RP", které odevzdáte na pokladně kina, získáte 1 bonusovou vstupenku na rodinné představení dle vlastního výběru zdarma.
POZOR! Nelze uplatnit hned při nákupu vstupenek, vstupenky musí být vždy z předchozích představení, neboť je odevzdáváte na pokladně!
Další informace najdete též na www.jabloneckarodina.cz

LETNÍ KINO JABLONEC NAD NISOU: OSAMĚLÝ JEZDEC - JAZYKOVÉ VERZE

09.08.2013 LETNÍ KINO JABLONEC NAD NISOU: OSAMĚLÝ JEZDEC - JAZYKOVÉ VERZE

Upřesňujeme jazykové verze projekcí filmu OSAMĚLÝ JEZDEC  v Letním kině:
ve středu 14.8. od 21.00 hodin to bude ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ S TITULKY
a ve středu 28.8. od 20.30 hodin pak verze s ČESKÝM DABINGEM.

NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU LETNÍHO KINA

27.07.2013 NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU LETNÍHO KINA

Včerejší projekci filmu Revival navšívilo přes pět set platících diváků, což jsme v  Letním kině u nás v Jablonci už léta nezažili! Zároveň se ale takové množství lidí nedalo na pokladně odbavit během půl hodiny, takže si včera všichni počkali o něco déle... ODE DNEŠKA PROTO OPERATIVNĚ POSOUVÁME OTEVÍRACÍ DOBU: AREÁL LETNÍHO KINA BUDE DENNĚ OTEVŘENÝ JIŽ 1 HODINU PŘED ZAČÁTKEM PROMÍTÁNÍ! Doufáme, že jste si čekáním nenechali zkazit večer a film si pěkně užili ;)

PRODEJ ODZNÁČKŮ V LETNÍM KINĚ

24.07.2013 PRODEJ ODZNÁČKŮ V LETNÍM KINĚ

Nyní si můžete v pokladně Letního kina zakoupit odznáček či magnetek s logem Letňáku
za 5 Kaček :)

ZAHÁJENÍ PROMÍTÁNÍ V DIGITÁLNÍM LETNÍM KINĚ: SKYFALL + VSTUP ZDARMA!

17.07.2013 ZAHÁJENÍ PROMÍTÁNÍ V DIGITÁLNÍM LETNÍM KINĚ: SKYFALL + VSTUP ZDARMA!

V pátek 19. července 2013 se od 21.30 hodin uskuteční slavnostní otevření nově digitalizovaného Letního kina na Horním náměstí.
Můžete se těšit na projeci filmu SKYFALL ve vysokém obrazovém rozlišení 4K a s prostorovým zvukem. Na zahajovací projekci je vstup zdarma a volné vstupenky si můžete vyzvednout na pokladně Letního kina v den projekce od 20.30 hodin.Více informací o Letním kině a nové technologii najdete >>> zde <<< Srdečně zveme, vaše kino-parta!

SOUTĚŽ O AKREDITACI NA LFŠ UHERSKÉ HRADIŠTĚ - DRUHÁ ŠANCE!

16.07.2013 SOUTĚŽ O AKREDITACI NA LFŠ UHERSKÉ HRADIŠTĚ - DRUHÁ ŠANCE!

HOLAHOLA! Včerejšího vítěze akreditace na letošní Letní filmovou školu Uherské Hradiště už známe - má od nás odpověď v emailu! A pro ostatní tu máme druhou šanci a další otázku:
NA LETOŠNÍ LFŠ PROBĚHNE RETROSPEKTIVA NEJSTARŠÍHO ŽIJÍCÍHO FILMOVÉHO REŽISÉRA - JAK SE JMENUJE, KOLIK JE MU LET A KOLIK JEHO FILMŮ BUDE K VIDĚNÍ NA LFŠ?
Opět pište na mail: propagacekina@mestojablonec.cz, ze správných odpovědí vylosujeme 1 šťastlivce.
Uzávěrka je zítra (středa) v 9:00 ráno.

SOUTĚŽ O AKREDITACI NA LFŠ UHERSKÉ HRADIŠTĚ!

15.07.2013 SOUTĚŽ O AKREDITACI NA LFŠ UHERSKÉ HRADIŠTĚ!

Blíží se každoroční letní radovánky všech milovníků filmu - Letní filmová škola Uherské Hradiště a my tu pro vás máme VOLNOU AKREDITACI na celou dobu LFŠ!!!
Stačí, když nám napíšete KTERÝ NEJDELŠÍ FILM BUDE K VIDĚNÍ NA LETOŠNÍ LFŠ, KDO A V KTERÉM ROCE HO NATOČIL?
Pište na mail: propagacekina@mestojablonec.cz, ze správných odpovědí vylosujeme 1 šťastlivce.
Uzávěrka je zítra (úterý) v 9:00 ráno.
PS: Zítra budete mít také druhou šanci na výhru - objeví se zde nová otázka! ;)

VÝPADEK PROUDU - ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ "SVĚTOVÁ VÁLKA Z" A VRACENÍ VSTUPNÉHO

04.07.2013 VÝPADEK PROUDU - ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ

Vážení diváci, omlouváme se za včerejší (4. 7.) nedokončenou projekci filmu SVĚTOVÁ VÁLKA Z  v kině Radnice. V průběhu bouřky došlo k výpadku proudu a elektrický ráz způsobil technické problémy, které se bohužel nepodařilo ihned odstranit. Se vstupenkou ze včerejšího představení se do 31. 7. můžete zastavit na pokladně kina Radnice nebo na recepci Eurocentra a výměnou za ni Vám bude vráceno vstupné. Zdraví Vaše kina!

PŘÍMÝ PŘENOS OPERETNÍ FRESKY JÁRY CIMRMANA – PROSO

14.06.2013 PŘÍMÝ PŘENOS OPERETNÍ FRESKY JÁRY CIMRMANA – PROSO

Zahajujeme předprodej vstupenek na první a jediné koncertní provedení slavných melodií odcizených z operetní fresky JÁRY CIMRMANA "PROSO". Přímý přenos se uskuteční v sobotu 13. července 2013 od 20 hodin. V průběhu koncertu nebude samozřejmě chybět fundovaný výklad cimrmanologů Zdeňka Svěráka, Miloně Čepelky, Petra Bruknera a Roberta Bárty, kteří divákům prozradí nejednu perličku ze zákulisí vzniku tohoto zapomenutého díla.

ZAHAJUJEME PRODEJ VSTUPENEK NA NOVOU SEZONU PŘENOSŮ Z METROPOLITNÍ OPERY

13.06.2013 ZAHAJUJEME PRODEJ VSTUPENEK NA NOVOU SEZONU PŘENOSŮ Z METROPOLITNÍ OPERY

Zahajujeme předprodej nové sezóny přímých přenosů z Metropolitní opery New York:
• v pátek 14. června 2013 pro abonenty celé sezóny
• v pondělí 24. června 2013 pro jednotlivé vstupenky
Podrobnější informace naleznete v sekci "Program" - "Přímé přenosy a záznamy"

DIGITALIZUJEME LETNÍ KINO

11.06.2013 DIGITALIZUJEME LETNÍ KINO

Jablonecké Letní kino právě prochází technologickou proměnou - digitalizací. Díky ní bude i v budoucnu schopno promítat nové filmy, neboť distribuce na 35mm pásu již zcela končí. Pokud vše dobře půjde, počítáme s otevřením plus/mínus okolo 12. července. Program zveřejníme, jakmile budeme znát přesný termín dokončení. Aktuální informace najdete na FB "Letní kino Jablonec nad Nisou" nebo na našem webu. Po digitalizaci budeme mít po technologické stránce jedno z nejlépe vybavených letních kin v republice - můžete se těšit na 4K obraz a 5.1 zvuk!

Poslední baletní vystoupení této sezóny na plátně kina Radnice je z NEDERLANDS DANS THEATRE

29.05.2013 Poslední baletní vystoupení této sezóny na plátně kina Radnice je z NEDERLANDS DANS THEATRE

Ve čtvrtek 30. května 2013 od 19.45 hodin nabídne kino Radnice poslední baletní projekci této sezóny z jednoho z nejlepších současných tanečních souborů na světe - NEDERLANDS DANS THEATRE. V rámci večera se představí NDT II - juniorský soubor mladých tanečníků 18-22 let, který je gejzírem mladistvé energie a elánu. Živý hudební doprovod obstará Holandský symfonický orchestr. V průběhu večera uvidíme choreografický mix dua Sol León + Lightfoot a choreografii Johana Ingera Dream Play/Sen hrou.

ŠMEJDI PODRUHÉ - PROJEKCE FILMU A BESEDA S REŽISÉRKOU A ZÁSTUPCEM ČESKÉ OBCHODNÍ INSPEKCE

25.05.2013 ŠMEJDI PODRUHÉ - PROJEKCE FILMU A BESEDA S REŽISÉRKOU A ZÁSTUPCEM ČESKÉ OBCHODNÍ INSPEKCE

V úterý 28. května od 17.00 hodin se v kině RADNICE uskuteční další projekce varovného dokumentu ŠMEJDI. První projekce filmu s besedou zcela naplnila kino Junior, proto jablonecká kina ráda nabízejí opakování.
Tentokráte si diváci mohou popovídat s režisérkou filmu Silvií Dymákovou a opět přijede i ředitel inspektorátu ČOI pro Ústecký a Liberecký kraj Marek Novák.
Dokumentární film rozkrývá praktiky, které se skrývají za předváděcími akcemi. Manipulace, nátlak, ponižování, agrese. Skryté kamery zachytily drsné pozadí předváděcích akcí pro seniory.
• Senioři starší 65 let mají na projekci filmu vstup zdarma.
• V kině Radnice jsou u pokladen k dispozici k podpisu „PETICE PROTI ŠMEJDŮM“ - podrobnosti o petici najdete zde http://www.blesk.cz/smejdi/
• Diváci obdrží zdarma také speciální brožurku od dTestu „Jak nespadnout do pasti“, poskytující mnoho cenných rad k dané problematice.

VÝSTAVA FILMOVÝCH PLAKÁTŮ V KINĚ RADNICE ZAHÁJENA

16.05.2013 VÝSTAVA FILMOVÝCH PLAKÁTŮ V KINĚ RADNICE ZAHÁJENA

Ve středu 15. května v 18.00 hodin se v kině Radnice uskutečnila vernisáž výstavy „ČESKOSLOVENSKÝ FILMOVÝ PLAKÁT 1932 – 2012“.
Výstava představuje padesát osm autorských filmových plakátů, které vytvořili českoslovenští výtvarníci v rozmezí let 1932 - 2012. Průřez daným obdobím byl zvolen u příležitosti výročí 80 let promítání v kině Radnice, které jsme oslavili 29. října 2012.
Výstava bude přístupná od 16. května do 31. srpna 2013 zdarma pro diváky, kteří přijdou do kina na filmové představení.

KINO JUNIOR ČEKÁ NOVÝ VSTUP A NOVÁ TECHNOLOGIE

29.04.2013 KINO JUNIOR ČEKÁ NOVÝ VSTUP A NOVÁ TECHNOLOGIE

Od května do srpna čeká kino Junior série důležitých technických změn. Nejprve bude probíhat budování průchodu do domu z Kamenné ulice. Průchod povede současnou promítací kabinou a zázemím kina a bude sloužit pro obyvatele domu jako hlavní vstup, který doposud chyběl. Po jeho dokončení pak bude do zrekonstruované promítací kabiny instalována nová projekční digitální technologie dle standardu DCI. Pro kino Junior to znamená, že bude moci i nadále promítat nové filmy, které jsou dnes do kin již téměř výhradně distribuovány pouze v daném digitálním formátu. Těšíme se na podzim na viděnou!

ŠMEJDI - SPECIÁLNÍ PROJEKCE S BESEDOU S TVŮRCI FILMU A ZÁSTUPCI ČESKÉ OBCHODNÍ INSPEKCE

26.04.2013 ŠMEJDI - SPECIÁLNÍ PROJEKCE S BESEDOU S TVŮRCI FILMU A ZÁSTUPCI ČESKÉ OBCHODNÍ INSPEKCE

Speciální projekce varovného dokumentu ŠMEJDI s besedou s tvůrci a zástupci ČOI se uskuteční v pátek 26. dubna od 17.00 hodin v kině JUNIOR.
Dokumentární film rozkrývá praktiky, které se skrývají za předváděcími akcemi.
Manipulace, nátlak, ponižování, agrese. Skryté kamery zachytily drsné pozadí předváděcích akcí pro seniory. Co se opravdu děje na populárních zájezdech s obědem zdarma?
Besedovat budou:
Romana Mazalová – spoluautorka scénáře, psycholožka
Marek Novák - ředitel inspektorátu ČOI pro Ústecký a Liberecký kraj
Senioři starší 65 let mají na projekci filmu vstup zdarma.
• V kině Junior i v kině Radnice jsou u pokladen k dispozici k podpisu „PETICE PROTI ŠMEJDŮM“ - podrobnosti o petici najdete zde http://www.blesk.cz/smejdi/
• Diváci páteční projekce v kině Junior obdrží zdarma také speciální brožurku od dTestu „Jak nespadnout do pasti“, poskytující mnoho cenných rad k dané problematice.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O PŘEDPRODEJI PŘÍMÝCH PŘENOSŮ Z METROPOLITNÍ OPERY SEZÓNY 2013/2014

23.04.2013 AKTUÁLNÍ INFORMACE O PŘEDPRODEJI PŘÍMÝCH PŘENOSŮ Z METROPOLITNÍ OPERY SEZÓNY 2013/2014

Původně předpokládané zahájení předprodeje na posledním představení letošní sezóny v sobotu 27. dubna bohužel není kvůli neuzavřenému jednání českého distributora s Metropolitní operou možné.
Distributor aktuálně avizuje zahájení předprodeje koncem května 2013.
Jakmile budeme vědět jakékoli podrobnosti, informace zde ihned zveřejníme. Podrobnosti najdete v sekci "Přímé přenosy a záznamy".
Informace můžete získat též přímo od distributora po registraci v jeho mailingu:
http://www.metinhd.cz/mailprg.php

NÁHRADNÍ PROJEKCI FILMU "LE HAVRE" ve středu 10. dubna od 19.00 hodin v kině Junior

02.04.2013 NÁHRADNÍ PROJEKCI FILMU

Vážení diváci, ještě jednou se omlouváme za nedokončenou projekci filmu LE HAVRE v kině Junior v pátek 29. 3. Technické problémy způsobené vadným nosičem s filmem se bohužel přes veškerou snahu našeho promítače nepodařilo odstranit. Jako omluvu vám po dohodě s distributorem nabízíme NÁHRADNÍ PROJEKCI FILMU "LE HAVRE" ve středu 10. dubna od 19.00 hodin v kině Junior.
Pro ty, kteří se zúčastnili nedokončené první projekce, je samozřejmě vstup zdarma – stačí na pokladně předložit lístek z minulého promítání a pokladní Vám vydá volnou vstupenku. Ještě jednou se za vzniklé komplikace omlouváme a věříme, že se opět sejdete v hojném počtu! Zdraví vaše kina!

SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA FILMU "BEZ DOTEKU" S DELEGACÍ TVŮRCŮ

27.03.2013 SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA FILMU

Ve čtvrtek 28. 3. v 17:30 se v kině Radnice uskuteční premiérová projekce celovečerního debutu BEZ DOTEKU nejmladšího českého režiséra Matěje Chlupáčka (18). Účast přislíbili: režisér Matěj Chlupáček, herecký supervizor Michal Samir, herečky Tereza Vítů a Hana Vágnerová, herec Marian Roden nebo Ondřej Malý a asistentka režie Lucie Doležalová.

METROPOLITNÍ OPERA NEW YORK - PŘEDPOSLEDNÍ PŘENOS SEZÓNY 2012/2013

15.03.2013 METROPOLITNÍ OPERA NEW YORK - PŘEDPOSLEDNÍ PŘENOS SEZÓNY 2012/2013

Oblíbená série přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku se v sobotu 16. března 2013 v 16:45 hodin v kině Radnice přiblíží do svého finále. V předposledním přenosu letošní sezony bude na programu vzácně uváděná opera FRANCESCA DA RIMINI italského hudebního skladatele Riccarda Zandonaie.
„Diváci mají jedinečnou příležitost poznat tutu skvělou a přesto málo hranou operu, a to s tak neopakovatelným obsazením jako jsou Eva-Marie Westbroek a Marcello Giordani,“ uvedl za pořadatele Martin Cikánek, a dodává: „Závěrečný milostný duet rozhodně stojí za to.“
Další informace o projektu  > ZDE <

MINIPROFIL AKI KAURISMÄKIHO

14.03.2013 MINIPROFIL AKI KAURISMÄKIHO

Filmový klub Jablonec nad Nisou pokračuje v březnu s miniprofilem svého oblíbence - svérázného finského režiséra AKI KAURISMÄKIHO, jehož  úžasný smysl pro lakonickou stylizaci a černý humor stále obdivujeme.
• 14.3. | čtvrtek | 19.00 JUHA
21.3. | čtvrtek | 19.00 MUŽ BEZ MINULOSTI
28.3. | čtvrtek | 19.00 SVĚTLA V SOUMRAKU
29.3. | pátek | 20.00 LE HAVRE
Speciální brožurka je k dispozici ke stažení ZDE

EXPEDIČNÍ KAMERA 2013 V KINĚ JUNIOR

10.03.2013 EXPEDIČNÍ KAMERA 2013 V KINĚ JUNIOR

Ve středu 13. března od 17.30 hodin hostí kino JUNIOR filmový festival EXPEDIČNÍ KAMERA 2013 - celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, o extrémních zážitcích i sportech. Promítnuto bude pásmo osmi filmů s cestovatelskou, lezeckou, kajakářskou a bikerskou tématikou. V letošním roce se kromě zajímavých filmů můžete těšit na cestovatelské přednášky a další doprovodný program. Přijďte si užít příjemné odpoledne a večer s vůní dálek a dobrodružství. /pořadatelem akce je Aleš Bittner/

SVĚTOVÝ TENORISTA ANDREA BOCELLI: LOVE IN PORTOFINO

07.03.2013 SVĚTOVÝ TENORISTA ANDREA BOCELLI: LOVE IN PORTOFINO

V pátek 8. března od 19.30 hodin promítne kino Radnice v Jablonci nad Nisou záznam koncertu jednoho z nejpopulárnějších světových tenoristů Andrea Bocelliho pod názvem BOCELLI: LOVE IN PORTOFINO. Během koncertu spolu s Bocellim vystoupí další špičkoví interpreti, mezi něž patří například houslistka Caroline Campbell, německá hvězda Helene Fischer, trumpetista Chris Botti či Bocelliho snoubenka Veronica Berti, která s ním zazpívá známý duet Something Stupid. Hudební doprovod obstará čtyřicetičlenný orchestr a komornější kapela. + Jako bonus diváci uvidí také rozhovory ze zákulisí koncertu a exkluzivní rozhovor s Andrea Bocellim a jeho snoubenkou Veronicou Berti, pořízený v jejich milánské rezidenci.

PRÁZDNINOVÉ PROMÍTÁNÍ PRO DĚTI

04.03.2013 PRÁZDNINOVÉ PROMÍTÁNÍ PRO DĚTI

Na jarní prázdniny jsme pro děti připravili speciální dopolední promítání v kině Radnice ve 3D. Začínáme každý den v 10:00 hodin. Jednotné vstupné je 59 Kč.
PS: Každý den odpoledne je pak pro celou rodinu na programu zbrusu nový ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE.
 

 

REPRÍZA VÍTĚZNÉHO FILMU ČESKÝCH LVŮ

02.03.2013 REPRÍZA VÍTĚZNÉHO FILMU ČESKÝCH LVŮ

Napínavá kriminálka Davida Ondříčka VE STÍNU získala úctyhodných 9 ČESKÝCH LVŮ - včetně toho za nejlepší film, režii, scénář a mužský herecký výkon v hlavní roli pro Ivana Trojana.
Tak trochu jsme to předpokládali, a tak jsme pro vás připravili reprízu od pátku do neděle 15.-17. března v kině Junior!

OSCAROVÉ FILMY V JABLONCI!

25.02.2013 OSCAROVÉ FILMY V JABLONCI!

Od pondělí 25. února uvádí kino Radnice a kino Junior přehlídku filmů, které byly oceněny Oscary a nebo na ně byly nominovány.  Zlatou sošku pro nejlepší film získal skvělý thriller ARGO, který promítáme ve středu 27. února.
Zde se můžete podívat na kompletní přehledy nominovaných filmů a přehled vítězů.

POSUN ZAČÁTKU DNEŠNÍ PROJEKCE FILMU "BABOVŘESKY"!

19.02.2013 POSUN ZAČÁTKU DNEŠNÍ PROJEKCE FILMU

Pro jistotu připomínáme, že z technických důvodů je začátek dnešní (19. 2.) projekce filmu BABOVŘESKY oproti tištěnému programu posunut na 20:30 hodin!

ZRUŠEN PŘENOS BALETU "SVĚCENÍ JARA"!!!

08.02.2013 ZRUŠEN PŘENOS BALETU

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!
Vážení diváci, avizovaný přímý přenos baletu SVĚCENÍ JARA v neděli 31. 3. byl vedením Bolšovo baletu zatím bez náhrady zrušen. Po předložení vstupenky na pokladně kina Radnice nebo na recepci Eurocentra Vám bude vráceno vstupné. Za případné komplikace se Vám - jménem Bolšovo baletu i naším - omlouváme!

DISTRIBUTOR ODLOŽIL PREMIÉRU FILMU "ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE"

23.01.2013 DISTRIBUTOR ODLOŽIL PREMIÉRU FILMU

Dnes nám od distributora filmu ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE přišla nemilá zpráva:
"S politováním a velmi upřímnou omluvou, jsme bohužel nuceni, vám oznámit posunutí premiéry velmi očekávaného filmu Čtyřlístek ve službách krále."
Na filmové dobrodružství partičky z Třeskoprsk si tedy budeme muset ještě počkat  - předběžně prý do 28. února. Co se dá dělat, počkáme ;)

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY DO KINA

15.01.2013 SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY DO KINA

Až do pátku 18.1. můžete každý den ve 14.15 hodin soutěžit s Českým rozhlasem Liberec o volné vstupenky k nám do kina.
PS: Pokud budete mít po ruce naše webovky, může se vám to hodit ;)

PROJEKCE FILMU "SHINING" PRO MAJITELE PRŮKAZKY FK NA ROK 2013 ZDARMA!

14.01.2013 PROJEKCE FILMU

Na projekci filmu SHINING 17. ledna 2013 od 19:00 v kině Junior mají členové FK vstup zdarma! (Po předložení vaší průkazky FK pro rok 2013 na pokladně obdržíte volnou vstupenku.) Více o členství ve filmovém klubu zde: http://www.kinajablonec.cz/filmovy-klub.

PROJEKCE DOKUMENTU "HRA O KÁMEN" + BESEDA S REŽISÉREM JANEM GEBERTEM

10.01.2013 PROJEKCE DOKUMENTU

Už dnes od 19:00 v Junioru proběhne projekce dokumentu o zuřivém sporu ohledně kontroverzního památníku zavražděným sudetským Němcům v Novém Boru. Snímek HRA O KÁMEN přijede uvést režisér Jan Gebert osobně! Po projekci bude následovat beseda.

PRŮKAZKY FILMOVÉHO KLUBU NA ROK 2013 V PRODEJI!

07.01.2013 PRŮKAZKY FILMOVÉHO KLUBU NA ROK 2013 V PRODEJI!

Chcete navštěvovat naše vybrané projekce za zlevněné vstupné? Využijte výhody členství Asociace českých filmových klubů a pořiďte si PRŮKAZKU FILMOVÉHO KLUBU NA ROK 2013! Můžete ji zakoupit na recepci Eurocentra a v pokladnách kin Radnice a Junior. Více informací v sekci "VSTUPENKY".

NOVÁ SÉRIE DÁRKOVÝCH POUKAZŮ V PRODEJI!

05.12.2012 NOVÁ SÉRIE DÁRKOVÝCH POUKAZŮ V PRODEJI!

Skvělý dárek pro všechny milovníky filmů, opery, baletů a vůbec čehokoli z našeho programu! Vybrat si můžete mezi dárkovými poukazy v hodnotách 250 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Poukazy v prodeji na pokladně kina Radnice. Podrobné informace najdete v sekci "VSTUPENKY".

PŮLNOČNÍ PREMIÉRA FILMU HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA

23.11.2012 PŮLNOČNÍ PREMIÉRA FILMU HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA

Půlnoční premiéra filmu HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA proběhne v noci ze středy 12. na čtvrtek 13. 12. v kině Radnice!
A pro nedočkavce tu máme jedno upozornění:
rezervace jsou možné pouze osobně nebo telefonicky na recepci Eurocentra nebo na pokladně kina Radnice. On-line rezervace pro toto představení nejsou k dispozici.
POZOR! Termín vyzvednutí rezervovaných vstupenek na PŮLNOČNÍ PREMIÉRU filmu HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA je nejpozději ve středu 12.12. ve 20.00 hodin – poté budou nevyzvednuté rezervace uvolněny do prodeje!!!
+
Připomínáme, že na ostatní představení platí běžné pravidlo, že REZERVACE vstupenek se 20 minut před začátkem představení ruší a nevyzvednuté vstupenky se uvolňují do prodeje pro ostatní diváky.
Doporučujeme tedy vyzvedávat si vstupenky s dostatečným předstihem!

ŠPIČKA SOUČASNÉHO MODERNÍHO TANCE V KINĚ RADNICE

15.11.2012 ŠPIČKA SOUČASNÉHO MODERNÍHO TANCE V KINĚ RADNICE

Ve čtvrtek 15. listopadu od 19.45 promítá kino Radnice přímý přenos představení jednoho z nejúspěšnějších souborů současného experimentálního tance na světě z holandského Haagu - Nederlands Dans Theatre: VEČER S KYLIÁNEM, INGEREM A WALERSKIM. Během večera uvidíme 2 abstraktní představení dle světové choreografické hvězdy českého původu - Jiřího Kyliána – Sladké sny a Sarabande (1990), které budou doplěnny o choreografie jeho „žáků“ Johana Ingera (Švédsko) a Medhi Walerského (Francie).

PŮLNOČNÍ PREMIÉRA FILMU TWILIGHT SÁGA: ROZBŘESK - 2. ČÁST

08.11.2012 PŮLNOČNÍ PREMIÉRA FILMU TWILIGHT SÁGA: ROZBŘESK - 2. ČÁST

Romantickou upíří ságu završíme v noci ze středy 14. na čtvrtek 15. 11. v kině Radnice premiérou filmu TWILIGHT SÁGA: ROZBŘESK - 2. ČÁST. A co se dělo v první části, si můžete připomenout ve středu 14. 11. od 21:15.

IRSKÉ KRAŤASY aneb iShorts vol. 2

07.11.2012 IRSKÉ KRAŤASY aneb iShorts vol. 2

Mezi letošních pět finalistů na Oscara za nejlepší krátký hraný film se dostaly hned dva kraťasy z Irska. Jeden z nich si dokonce zlatou sošku nakonec odnesl. Přijďte zjistit, proč jsou irské filmy tak výjimečné. A jestli ne kvůli filmům, přijďte alespoň kvůli Leprikónům! Zveme na IRSKÉ KRAŤASY ve středu 7. listopadu od 19.00 v kině Junior.

BESEDA S TVŮRCI DOKUMENTU DVA NULA

05.11.2012 BESEDA S TVŮRCI DOKUMENTU DVA NULA

 Jak vzniká originální dokument? "O fotbale bez fotbalu" ale zato s tvůrci dokumentu DVA NULA - čerstvě oceněného na jihlavském festivalu "Zvláštní cenou poroty" - si můžete popovídat v úterý 6. listopadu od 20.00 v kině Radnice.

LEGENDÁRNÍ KONCERTY NA PLÁTNĚ KINA!

02.11.2012 LEGENDÁRNÍ KONCERTY NA PLÁTNĚ KINA!

Slavné koncerty skupin Queen, Led Zeppelin a The Doors máte šanci vidět v listopadu v HD rozlišení a s digitálně remasterovaným zvukem na plátně kina Radnice.
V pátek 9. listopadu od 20.00 promítneme záznam maďarského vystoupení skupiny Queen - Hungarian Rhapsody Live In Budapest ´86. Uvidíte slavné hity jako Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, I Want To Break Free nebo We Are The Champions a další. Následovat bude ve středu 21. listopadu od 20.00 snímek Led Zeppelin - Live in London 2007. Zaznamenává koncert, který poprvé od rozpadu kapely po smrti Johna Bonhama Led Zeppelin zahráli v Londýně. Nechybí na něm hity jako Stairway to Heaven, Black Dog a RocknRoll. Vystoupení snímalo 17 kamer, zvuk mixovali přímo členové kapely. Posledním a zároveň historicky nejstarším záznamem je koncert skupiny The Doors - Live at the Bowl ´68, který bývá některými hudebními publicisty označován za nejlepší koncert skupiny, jaký kdy byl filmově zachycen. Uvádíme v pátek 30. listopadu od 20.00.80 LET PROMÍTÁNÍ V KINĚ RADNICE

24.10.2012 80 LET PROMÍTÁNÍ V KINĚ RADNICE

Na pondělí 29. října 2012 od 19.00 hodin jsme připravili slavnostní večer u příležitosti 80. výročí zahájení promítání v kině Radnice. Čeká vás malé historické okénko o jabloneckých kinech a samozřejmě projekce skvělého filmu * . Co Vám promítneme? Věřte nám a nechte se překvapit!
Volné vstupenky si můžete vyzvednout na recepci Eurocentra nebo na pokladně kina Radnice až do naplnění kapacity sálu.

* Film bude ve 3D a je vhodný i pro děti, které už zvládnou číst titulky.
Malá nápověda - režisér Avataru James Cameron o něm prohlásil, že "lepší 3D dosud v kině neviděl!" Je na co se těšit!

LABUTÍ JEZERO V PODÁNÍ BOLŠOVO BALETU

17.10.2012 LABUTÍ JEZERO V PODÁNÍ BOLŠOVO BALETU

V neděli 21. října 2012 v 17.00 hodin uvede kino Radnice v Jablonci nad Nisou nepřekonatelné LABUTÍ JEZERO z ruského Bolšoj baletu Moskva. Představení uvidíte v nové choreografické verzi Jurije Grigoroviče z roku 2001 v podání jemné i smyslné Marii Alexandrové jako stvořené pro dvojroli labutí princezny a mužného Ruslana Skvorcova s dokonalou ruskou taneční technikou.
Labutí jezero, symbol baletní noblesy a elegance, romantického střetu nadpřirozeného dokonalého světa a reálného světa zrady a podvodu v podání nejbrilantnějších tanečníků planety z ruského Bolšoje.
"Maria Alexandrova kombinuje preciznost s noblesou, křehkost s hrdou pevností a rafinovanou sexualitou. Jako stvořená pro dvojiroli Odetty- Odilie". Toronto Review
Další informace o baletních představeních z Bolšoje baletu najdete > ZDE <

MET ZAHAJUJE SEZÓNU 2012/2013

12.10.2012 MET ZAHAJUJE SEZÓNU 2012/2013

Přímý přenos opery NÁPOJ LÁSKY Gaetana Donizettiho v sobotu 13.10.2012 v 18:45 hodin zahájí již šestou sezónu sérii  přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku. Stejně jako v loňském roce se v zahajovacím představení nové sezóny v hlavní roli objeví hvězdná ruská diva Anna Netrebko. Jejím jevištním partnerem bude pro tento večer Matthew Polenzani v roli Nemorina, z jehož úst zazní jedna ze světově nejznámějších tenorových árií „Una furtiva lagrima“. Podrobné informace najdete >>> zde <<<

iSHORTS POPRVÉ V JABLONCI!

08.10.2012 iSHORTS POPRVÉ V JABLONCI!

Večery iShorts jsou pravidelnou akcí, která se zaměřuje na promítání nejlepších krátkých filmů z celého světa. Každý večer má určité téma, které spojuje všechny promítané filmy. Ve středu 10. října od 19:00 hodin v kině Junior máte možnost vidět oceňované krátké filmy až z východní Asie. Přijďte se podívat, jaké příběhy se odehrávají před kamerou v Jižní Koreji, Japonsku, Tchaj-wanu, Číně a Malajsii. Na tenhle výlet vám stačí jen lístek do kina! Program večera najdete >>> zde <<<CESTU DO LESA UVEDE I EVA HOLUBOVÁ

07.10.2012 CESTU DO LESA UVEDE I EVA HOLUBOVÁ

CESTA DO LESA hlásí změnu v delegaci! Anna Linhartová dnes bohužel nemůže přijet, ale premiéru místo ní uvede spolu s TOMÁŠEM VORLEM starším i mladším, také EVA HOLUBOVÁ. Těšíme se! Kino RADNICE - dnes v 17.30!

DELEGACE TVŮRCŮ K FILMU CESTA DO LESA

05.10.2012 DELEGACE TVŮRCŮ K FILMU CESTA DO LESA

V neděli 7. října 2012 v 17.30 hodin se v kině Radnice uskuteční premiérová projekce nového českého filmu CESTA DO LESA za účasti delegace tvůrců v čele s režisérem Tomášem Vorlem st. Více informací o filmu >>> zde <<<

SPOUŠTÍME NAŠE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

28.09.2012 SPOUŠTÍME NAŠE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Třikrát hurá, konečně je to tu!
Právě se díváte na naše zbrusu nové webovky, na které jsme se už dlouho těšili a také je dlouho důkladně připravovali.
Kromě klasického aktuálního PROGRAMU KIN zde najdete také mnoho dalších informací o filmech a projektech, které chystáme.  PROGRAM PODLE ABECEDY nabízí stručný přehled informací o filmech, které jsou právě na programu. Pro snazší orientaci jsem pro vás připravili i různá další kritéria, podle kterých se můžete snadno a přehledně v programu zoorientovat  - např. výběrem některého z PROGRAMOVÝCH CYKLŮ, který vás zajímajá (např. dětské filmy, opera, balet apod.). O každém FILMU či jiném pořadu po kliknutí na název zjistíte spoustu podrobností, včetně termínů, kdy ho u nás v kinech můžete vidět. V ARCHIVU FILMŮ najdete všechny filmy, které jsme u nás uváděli nebo ještě budeme promítat seřazené pěkně přehledně podle abecedy. Najdete zde také informace o speciálních projektech jako jsou přímé přenosy a záznamy oper, baletů, divadel, koncertů, filmové přehlídky a festivaly, besedy s tvůrci apod. Na hlavní stránce pak v sekcích NOVINKY a PŘIPRAVUJEME vždy získáte aktuální informace o dění v kinech a také výhled toho, na co se můžete u nás v kinech v budoucnu těšit.
Webovky jsou tu, doufáme, že Vám budou dobrým a oblíbeným průvodcem děním v jabloneckých kinech!
PS: Ještě dolaďujeme detaily, takže pokud náhodou něco ještě úplně nefunguje, brzy bude ;)

PPS: Když najedete kurzorem na symboly, objeví se vám vysvětlivky ;)

SPOUŠTÍME NAŠE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

28.09.2012 SPOUŠTÍME NAŠE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Třikrát hurá, konečně je to tu!
Právě se díváte na naše zbrusu nové webovky, na které jsme se už dlouho těšili a také je dlouho důkladně připravovali.
Kromě klasického aktuálního PROGRAMU KIN zde najdete také mnoho dalších informací o filmech a projektech, které chystáme.  PROGRAM PODLE ABECEDY nabízí stručný přehled informací o filmech, které jsou právě na programu. Pro snazší orientaci jsem pro vás připravili i různá další kritéria, podle kterých se můžete snadno a přehledně v programu zoorientovat  - např. výběrem některého z PROGRAMOVÝCH CYKLŮ, který vás zajímajá (např. dětské filmy, opera, balet apod.). O každém FILMU či jiném pořadu po kliknutí na název zjistíte spoustu podrobností, včetně termínů, kdy ho u nás v kinech můžete vidět. V ARCHIVU FILMŮ najdete všechny filmy, které jsme u nás uváděli nebo ještě budeme promítat seřazené pěkně přehledně podle abecedy. Najdete zde také informace o speciálních projektech jako jsou přímé přenosy a záznamy oper, baletů, divadel, koncertů, filmové přehlídky a festivaly, besedy s tvůrci apod. Na hlavní stránce pak v sekcích NOVINKY a PŘIPRAVUJEME vždy získáte aktuální informace o dění v kinech a také výhled toho, na co se můžete u nás v kinech v budoucnu těšit.
Webovky jsou tu, doufáme, že Vám budou dobrým a oblíbeným průvodcem děním v jabloneckých kinech!
PS: Ještě dolaďujeme detaily, takže pokud náhodou něco ještě úplně nefunguje, brzy bude ;)

PPS: Když najedete kurzorem na symboly, objeví se vám vysvětlivky ;)

REŽISÉR HONZA FOUKAL NALADÍ DIVÁKY LETNÍHO KINA PÍSNIČKOU A UVEDE SVŮJ FILM AMERIKA

00.00.0000

Ve středu 12. srpna přijede do jabloneckého letního kina představit svůj film Amerika režisér a hudebník Honza Foukal. Před projekcí diváky naladí zpěvem a hrou na kytaru. Tématem filmu je tramping v Čechách – diváci se proto během vystoupení budou moci posadit na trávu před plátnem, aby k Honzovi měli blíž. Po filmu se s ním můžou sejít u stánku s občerstvení a sdělit mu své dojmy z filmu