Nový program #vašekino! Jak na to najdete v sekci NOVINKY. Technická pomoc na telefonu 777 747 180.

FOTOGALERIE

← Seznam galerií

MÍSTA, KDE NAJDETE NAŠE PROGRÁMKY

LEZECKÁ ARÉNA MAKAK, Liberecká 480/104, Jablonec nad Nisou
Naše prográmky najdete hned u vchodu - na stolech u baru ;-)
LEZECKÁ ARÉNA MAKAK, Liberecká 480/104, Jablonec nad Nisou Naše prográmky najdete hned u vchodu - na stolech u baru ;-)
INFORMAČNÍ CENTRUM BEDŘICHOV, Bedřichov 218 Plakát s programem a pozvánkami na jednotlivé akce visí na informační tabuli. Malé prográmky si můžete vyzvednout uvnitř infocentra.
INFORMAČNÍ CENTRUM BEDŘICHOV, Bedřichov 218 Plakát s programem a pozvánkami na jednotlivé akce visí na informační tabuli. Malé prográmky si můžete vyzvednout uvnitř infocentra.
SCOLAREST - Školní restaurace (Střední škola řemesel a služeb), Smetanova 66, Jablonec nad Nisou Během oběda si můžete naplánovat, na co večer vyrazit do kina!
SCOLAREST - Školní restaurace (Střední škola řemesel a služeb), Smetanova 66, Jablonec nad Nisou Během oběda si můžete naplánovat, na co večer vyrazit do kina!
PIZZA RESTAURANT, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou Během výborného jídla, můžete vybrat ještě lepší film!
PIZZA RESTAURANT, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou Během výborného jídla, můžete vybrat ještě lepší film!
PLAVECKÝ BAZÉN, Svatopluka Čecha 4204, Jablonec nad Nisou
Po sportovním výkonu, můžete mrknout, na co zajít do kina!
PLAVECKÝ BAZÉN, Svatopluka Čecha 4204, Jablonec nad Nisou Po sportovním výkonu, můžete mrknout, na co zajít do kina!
MĚSTSKÁ HALA, U Přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou
Hned po vstupu do Městské haly nebo těsně před odchodem si můžete vyzvednout náš prográmek a zjistit tak, co se děje v jabloneckých kinech!
MĚSTSKÁ HALA, U Přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou Hned po vstupu do Městské haly nebo těsně před odchodem si můžete vyzvednout náš prográmek a zjistit tak, co se děje v jabloneckých kinech!
PNEUSERVIS VITMAJER, Novoveská 32a, Jablonec nad Nisou
Zatím co čekáte na přezutí vašeho plechového mazla, můžete hodit očko do našeho prográmku!
PNEUSERVIS VITMAJER, Novoveská 32a, Jablonec nad Nisou Zatím co čekáte na přezutí vašeho plechového mazla, můžete hodit očko do našeho prográmku!
NEMOCNICE Jablonec nad Nisou, Nemocniční 4446/15
Pokud vás zastihne nějaká bolístka a budete muset do nemocnice, můžete si u informací vyzvednout náš prográmek. Věříme, že dobrý film zaručeně zvedne náladu a pohladí na duši!
NEMOCNICE Jablonec nad Nisou, Nemocniční 4446/15 Pokud vás zastihne nějaká bolístka a budete muset do nemocnice, můžete si u informací vyzvednout náš prográmek. Věříme, že dobrý film zaručeně zvedne náladu a pohladí na duši!
SPOLKOVÝ DŮM Jablonec nad Nisou, Emilie Floriánové 1736/8
Spolkový dům je místo plné báječných aktivit. Najdete zde i nástěnku s pozvánkami na nejrůznější kulturní akce, samozřejmě zde najdete i naše prográmky.
SPOLKOVÝ DŮM Jablonec nad Nisou, Emilie Floriánové 1736/8 Spolkový dům je místo plné báječných aktivit. Najdete zde i nástěnku s pozvánkami na nejrůznější kulturní akce, samozřejmě zde najdete i naše prográmky.
EUROCENTRUM Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9
Recepce Eurocentra slouží jako centrum předprodeje vstupenek na většinu kulturních akcí v našem okrese. To je důvod, proč zde naše prográmky nesmí chybět!
EUROCENTRUM Jablonec nad Nisou, Jiráskova 9 Recepce Eurocentra slouží jako centrum předprodeje vstupenek na většinu kulturních akcí v našem okrese. To je důvod, proč zde naše prográmky nesmí chybět!
MĚSTSKÁ KNIHOVNA Jablonec nad Nisou, Dolní náměstí 600/1
Naše prográmky najdete i na pultu v městské knihovně. Pokud jste si zamilovali knižní předlohu, můžete ji srovnat s filmovým zpracováním!
MĚSTSKÁ KNIHOVNA Jablonec nad Nisou, Dolní náměstí 600/1 Naše prográmky najdete i na pultu v městské knihovně. Pokud jste si zamilovali knižní předlohu, můžete ji srovnat s filmovým zpracováním!
ESENCE, Soukenná 588/4, Jablonec nad Nisou
Ve vegetariánské jídelně Esence si uvědomují, že nejen strava pro tělo, ale i pro duši je důležitá! Právě proto hned u vchodu najdete naše prográmky!
ESENCE, Soukenná 588/4, Jablonec nad Nisou Ve vegetariánské jídelně Esence si uvědomují, že nejen strava pro tělo, ale i pro duši je důležitá! Právě proto hned u vchodu najdete naše prográmky!
DŮM VÍNA, Komenského 791/23, Jablonec nad Nisou
Prográmky z filmového lahůdkářství jabloneckých kin najdete i ve svatostánku milovníků vína!
DŮM VÍNA, Komenského 791/23, Jablonec nad Nisou Prográmky z filmového lahůdkářství jabloneckých kin najdete i ve svatostánku milovníků vína!
BAR RETRO, Komenského 21a, Jablonec nad Nisou
Vždy aktuální, nikdy retro prográmky jabloneckých kin najdete rovnou na baru!
BAR RETRO, Komenského 21a, Jablonec nad Nisou Vždy aktuální, nikdy retro prográmky jabloneckých kin najdete rovnou na baru!
MENZA TUL, Husova ul., Liberec
TULáci mají možnost najít naše prográmky přímo v menze, na nástěnce kulturních akcí!
MENZA TUL, Husova ul., Liberec TULáci mají možnost najít naše prográmky přímo v menze, na nástěnce kulturních akcí!