A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

VŠECHNO NEBO NIC

Náhled na obrázek VŠECHNO NEBO NIC Přehrát trailer
Žánr: romantický
2016 | CZ | Česky | 107 min. | MP12
Distributor: Bioscop
Režie: Marta Ferencová
Hudba: René Rypar
Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Pawel Delag, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petra Hřebíčková, Krysztof Tyniec, Amélie Pokorná, Václav Upír Krejčí, Leoš Mareš
Vztahová komedie podle stejnojmenné knihy slovenské autorky Evity Urbaníkové. Linda (Táňa Pauhofová) a Vanda (Klára Issová) jsou nerozlučné kamarádky. Mají po třicítce, jsou spolumajitelky malého knihkupectví v centru města, ale jinak jsou každá jiná. V obchodě s nimi pracuje kamarád Edo (Luboš Kostelný), který touží po lásce na věky věků, ale jako introvertní gay to nemá jednoduché. 
Životy téhle trojice zamotá hned několik mužů…

Linda a Vanda jsou nerozlučné kamarádky. Mají po třicítce, jsou spolumajitelky malého knihkupectví v centru města, ale jinak jsou každá jiná. Linda (Táňa Pauhofová) je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí svobodné, veselé, nezávislé Vandě (Klára Issová), která sice přitahuje muže jako magnet, ale její živelnos... (více)