VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

TŘEŠŇOVÝ TABÁK

Náhled na obrázek TŘEŠŇOVÝ TABÁK Přehrát trailer
Originální název: Kirsitubakas
2014 | ES | estonsky s titulky | 93 min. | MP12
Režie: Katrin Maimik, Andres Maimik
Hrají: Maarja Jakobson, Tiina Kadarpik, Andres Kütt, Viiu Maimik, Getter Meresmaa
Když mladičkou Lauru pozvou její kamarádi na túru do přírody, ještě netuší, kam až ji tato cesta dovede a před jaká rozhodnutí ji postaví. Celou výpravu vede o mnoho let starší Joosep, který by klidně mohl být jejím otcem. Po prvotním představení, ze kterého Joosep nevychází zrovna v nejlepším světle, se začne situace měnit a Laura pozvolna zjišťuje, že podle všeho propadá své první velké lásce.

Když mladičkou Lauru pozvou její kamarádi na túru do přírody, ještě netuší, kam až ji tato cesta dovede a před jaká rozhodnutí ji postaví. Celou výpravu vede o mnoho let starší Joosep, který by klidně mohl být jejím otcem. Po prvotním představení, ze kterého Joosep nevychází zrovna v nejlepším světle, se začne situace měnit a Laura pozvolna zjišťuje, že podle v... (více)