VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

TIBET VOLÁ PO SVOBODĚ + SLUNCE ZA MRAKY

Náhled na obrázek TIBET VOLÁ PO SVOBODĚ + SLUNCE ZA MRAKY Přehrát trailer
Originální název: Tibet's Cry for Freedom + Sun behind the Clouds
Žánr: dokumentární
0 | | s titulky | 128 min. | MP
Milí diváci, při kontrole stavu filmových kopií jsme narazili na špatnou kvalitu obrazu a chybějící český překlad. Z toho důvodu jsme se rozhodli vyhlásit vstupné dobrovolné.
Omlouváme se za komplikace. Váš Kinotým

TIBET VOLÁ PO SVOBODĚ
Dokument nazírá očima Jeho Svatosti dalajlamy a tibetských exilantů z roku 2007 a 2008 na minulost i přítomnost dlouhodobého nenásilného boje za svobodu Tibetu. Snímek mapuje současnou historii Tibetu od čínské okupace a zabývá se tématem politických persekucí.

SLUNCE ZA MRAKY: BOJ TIBEŤANŮ ZA SVOBODU
Tibetská filmařská dvojice Ritu Sarinová a Tenzing Sonam dává ve svém snímku velký prostor Jeho Svatosti dalajlamovi, ale také řadě tibetských intelektuálů a jejich názorům na způsob prosazení osvobození Tibetu. S využitím unikátních archivních záběrů přibližuje film podobu čínské okupační politiky a zamýšlí se nad budoucností Tibetu. 
www.protibet.cz

Tibet volá po svobodě / Tibet´s Cry for Freedom / Dokumentární /Austrálie / 2008 / 49 minut Režie: Lara Fabiani Dokument o pokojném boji o přežití jednoho národa. Tibetský pláč za svobodu nazírá očima Jeho Svatosti Dalajlámy a tibetských exilantů z roku 2007 a 2008 na minulost i přítomnost dlouhodobého nenásilného boje za svobodu Tibetu. Snímek mapuje současnou h... (více)