VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

THE ROLLING STONES: CROSSFIRE HURRICANE

Náhled na obrázek THE ROLLING STONES: CROSSFIRE HURRICANE Přehrát trailer
Originální název: The Rolling Stones: Crossfire Hurricane
Žánr: dokumentární
0 | | anglicky s titulky | 111 min. | MP
Režie: Brett Morgen
Kaleidoskopický snímek zachycuje vývoj Rolling Stones v čase a dokumentuje klíčové momenty jejich kariéry i mnohé z jejich dobrodružných eskapád. Snímek v režii Bretta Morgena obsahuje množství dosud nezveřejněných starých záznamů, komentáře Micka Jaggera, Keitha Richardse, Charlieho Wattse, Ronnieho Wooda a dřívějších členů kapely Billa Wymana a Micka Taylora. Dokument doplňují dobové rozhovory, rozsáhlý materiál ze živých koncertů a archivní záznamy.

Nový kaleidoskopický snímek Crossfire Hurricane zachycuje vývoj Rolling Stones v čase a dokumentuje klíčové momenty jejich kariéry i mnohé z jejich dobrodružných eskapád. Snímek v režii Bretta Morgena obsahuje množství dosud nezveřejněných starých záznamů, komentáře Micka Jaggera, Keitha Richardse, Charlieho Wattse, Ronnieho Wooda a dřívějších členů kapely Billa Wym... (více)