VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

TAJEMSTVÍ JEJICH OČÍ

Náhled na obrázek TAJEMSTVÍ JEJICH OČÍ Přehrát trailer
Originální název: The Secret in Their Eyes
Žánr: thriller | mysteriózní
2015 | US | anglicky s titulky | 111 min. | MP12
Distributor: Bontonfilm
Režie: Billy Ray
Hrají: Nicole Kidman, Julia Roberts, Chiwetel Ejiofor, Dean Norris, Alfred Molina, Lyndon Smith, Joe Cole, Mark Famiglietti, Zoe Graham, Don Harvey, Ross Partridge, Noel Gugliemi, Michael Kelly
Dvojice vyšetřovatelů FBI Jess a Ray je rozervána ve chvíli, kdy se obětí brutální vraždy stane dcera Jess. Po třinácti letech najde její kolega Ray stopu. Na šokující tajemství není ale nikdo z nich připraven… V hl. rolích napínavého thrilleru Julia Roberts, Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman, Dean Norris, Alfred Molina a další.

Vyšetřovatelé FBI Jess a Ray jsou sehraní, jsou si blízcí a jejich společná kariéra je na vzestupu. Nový případ s nimi ale pořádně zamává a do duší jim nesmazatelně vypálí cejch bolesti. Dostanou za úkol vyšetřit nález brutálně zavražděné mrtvoly pohozené v popelnici a na místě zjišťují, že mrtvá dívka je Jessinou nezletilou dcerou. Další zděšení násle... (více)