A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

STRAŠIDLA

Náhled na obrázek STRAŠIDLA Přehrát trailer
Žánr: rodinný | komedie
2016 | CZ | Česky | 113 min. | MP
Distributor: Falcon
Režie: Zdeněk Troška
Hrají: Bronislav Kotiš, Tereza Kostková, Jiří Dvořák, Vladimír Polívka, Carmen Mayerová, Sara Sandeva, Tereza Bebarová, Matěj Hádek, Karel Dobrý, Anna Polívková, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Martin Pechlát, Nelly Řehořová, Petr Šimčák, Petr Čtvrtníček, Vlad
Nová rodinná komedie Zdeňka Trošky vypráví o strašidelné rodině hejkala Huga, která se nechce vystěhovat ze svého domu. Členové rodiny jsou tedy přinuceni adaptovat se do běžného života obyčejných smrtelníků. Setkání s lidským světem, v němž platí jiná pravidla než v tom pohádkovém, přinese řadu komických i napínavých situací… Hrají: Bronislav Kotiš, Tereza Kostková, Jiří Dvořák, Vladimír Polívka, Carmen Mayerová, Tereza Bebarová, Matěj Hádek, Karel Dobrý, Anna Polívková, Petr Nárožný, Václav Postránecký a další.

Rodina hejkala Huga obývá poklidně starou vilu na pokraji města. Sladký strašidelný život, v němž si Hugo hejkal, jeho paní Patricie a její matinka Žofie čarovaly, vodník Bubla se staral o dušičky a víla Jitřenka si tančila lehkonohé tanečky, změní vpád úředníka Patočky, který má na obecním úřadě ve správě evidenci budov. A jak zjistil, za dům už pěknou řá... (více)