A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

SMRT KLINGHOFFERA

Náhled na obrázek SMRT KLINGHOFFERA Přehrát trailer
Originální název: The Death of Klinghoffer
0 | | s titulky | 195 min. | MP
Režie: Robertson / Morris
Hudba: J. Adams
Hrají: Martens, Panikkar, Szot, Opie, Allicock, Speedo Green
VÁŽENÍ DIVÁCI, METROPOLITNÍ OPERA ZRUŠILA PŘÍMÝ PŘENOS OPERY SMRT KLINGHOFFERA. VAŠE VSTUPNÉ VÁM BUDE VRÁCENO ZPĚT NA POKLADNĚ KINA RADNICE A NA RECEPCI EUROCENTRA.
Jako náhradní titul Metropolitní opera uvede "Il Barbiere di Siviglia (Lazebník sevillský)" v termínu 22.11. od 18:45 hodin.

Přinášíme oficiální vyjádření distributora a šéfa Metropolitní opery NY, ke zrušení přímého přenosu:
Vážení příznivci přenosů z Metropolitní opery, s lítostí Vás musíme informovat o změně, kterou včera oznámil generální ředitel Metropolitní opery Peter Gelb. V příští sezoně přenosů se ruší přenos moderní opery Smrt Klinghoffera, jež byla plánována na 15. listopadu 2014. „V mezinárodní židovské komunitě zaznívají obavy, že inscenace této opery by zvlášť dnes, kdy v Evropě vzrůstá nesnášenlivost vůči židům, mohla podnítit antisemitismus,” zdůvodnil rozhodnutí Peter Gelb ve včerejším prohlášení. Mnozí z Vás si již na tento titul zakoupili vstupenky, ať už v rámci abonmá, nebo jednotlivě. Vstupenky si zatím ponechte. HD přenos Adamsovy opery Smrt Klinghoffera bude nahrazen jiným titulem. Jakmile Met oznámí náhradní program, najdete zde informace, jak naložit se vstupenkami na zrušené představení. Věříme, že dramaturgie The Met: Live in HD vybere titul, který Vás nezklame. Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se Vám za komplikace způsobené touto změnou. S pozdravem Váš tým Aerofilms.(předběžná délka přenosu 3:15) Zádumčivá opera Johna Adamse Smrt Klinghoffera vychází z reálných událostí roku 1985, kdy byl přepaden zaoceánský parník Achille Lauro a došlo k vraždě židovského cestujícího. Inscenace, která v Met bude mít svou premiéru, vznikla ve spolupráci s English National Opera v režii Toma Morrise, který se proslavil například celosvětově... (více)