A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

PROFESOŘI ZLOČINU

Náhled na obrázek PROFESOŘI ZLOČINU Přehrát trailer
Originální název: Smetto quando voglio
Žánr: komedie
2014 | IT | italsky s titulky | 100 min. | MP12
Distributor: Film Europe
Režie: Sydney Sibilia
Hrají: Libero De Rienzo, Edoardo Leo, Neri Marcorè, Pietro Sermonti, Valeria Solarino, Valerio Aprea, Paolo Calabresi, Lorenzo Lavia, Nadir Caselli, Lorenzo Gioielli, Marco Conidi, Luca Vecchi
Pietro Zinni je vzdělaný, slušný, bezúhonný člověk; univerzitní výzkumník, který naléhavě potřebuje prodloužit smlouvu, aby si mohl dovolit alespoň trochu slušný život… a novou myčku pro svou přítelkyni. Místo vyššího platu ale přijde tvrdá rána. Pietrovo místo je zrušené a brilantní neurobiolog stojí před těžkou volbou, co si počít se svízelnou životní situací. Není v ní zdaleka sám. A společně s propuštěnými kolegy z různých oborů se Pietro rozhodne k netradičnímu řešení: vynálezu chytré drogy, která není zakázaná italským právem.

„Univerzita je škrtla. Drogové podsvětí přivítalo.“ Když pro tebe není místo na univerzitě, ještě pořád můžeš začít vynalézat nové drogy. Úvodní díl hitové italské krimikomedie! Pietro Zinni je vzdělaný, slušný, bezúhonný člověk; univerzitní výzkumník, který naléhavě potřebuje prodloužit smlouvu, aby si mohl dovolit alespoň trochu slušný ... (více)