Vážení diváci, dovolujeme si Vás upozornit na letní provoz našich kin: Kino Radnice promítá do 26. 7. a opět otevírá 10. 8. Letní kino promítá do 3. 9. Kino Junior bude opět v provozu od 27. 7.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

OKLAMANÝ

Náhled na obrázek OKLAMANÝ Přehrát trailer
Originální název: The Beguiled
Žánr: drama
2017 | US | anglicky s titulky | 94 min. | MP12
Distributor: CinemArt
Režie: Sofia Coppola
Hudba: Laura Karpman
Hrají: Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elle Fanning, Angourie Rice, Oona Laurence, Addison Riecke
Za zdmi izolované dívčí školy zuří americká občanská válka. Na dveře internátu zaklepe těžce zraněný nepřátelský důstojník John McBurney (Colin Farrell), kterého se dívky ujímají, aby ho, hned jak se trochu postaví na nohy, vydaly „svým" vojákům jako válečného zajatce. Jenže John si postupně omotá kolem prstu nejen mladičké studentky v čele s krásnou Alicií (Elle Fanning), ale i jejich staropanenskou učitelku Edwinu (Kirsten Dunst) a především ředitelku školy (Nicole Kidman).

Dusno až k zalknutí. Tak lze nejlépe charakterizovat atmosféru v izolované dívčí internátní škole, kde se znenadání objeví muž. Jediný široko daleko. Oscarová režisérka Sofia Coppola (Ztraceno v překladu) natočila film plný zničujících emocí, které roznítily chtíč, vášeň a láska. Ve snímku, za který získala cenu za nejlepší režii na festivalu v Cannes, exce... (více)

Radnice Junior Letní

24.07.2017 | pondělí17:30  Titulky  110