Rozjíždíme virtuální projekt #vašekino. Začínáme v pátek 27. 3. ve 20.00 Jak na to najdete v sekci NOVINKY. Technická pomoc na telefonu 777 747 180.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

NOČNÍ SMĚNA

Náhled na obrázek NOČNÍ SMĚNA Přehrát trailer
Originální název: Late Shift
Žánr: thriller | interaktivní
2016 | CH | anglicky s titulky | 90 min. | MP12
Distributor: Pannonia Entertainment
Režie: Tobias Weber
Hrají: Joe Sowerbutts, Haruka Abe, Joel Basman, Lily Travers, Richard Durden a další
Ojedinělý zážitek v kině propojuje prvky z filmového světa i ze světa počítačových her. Diváci sami rozhodnou o vývoji dění na plátně prostřednictvím svých chytrých telefonů. Hlavní postavou je student Matt, který se dostane do svízelné situace. Okolnosti ho donutí zapojit se do brutální loupeže a on musí dokázat svoji nevinu. Čeká ho občas krutá a násilná cesta po hlavním městě, na které uniká nejrůznějším nástrahám. Je jen na publiku, jak to celé dopadne. Pro co se rozhodnou diváci, když se proti hrdinovi obrací štěstí zády?
Návod, jak rozhodovat o ději, najdete v sekci ke stažení >> http://www.kinajablonec.cz/ke-stazeni

Noční směna bude v kinech novým a ojedinělým zážitkem, protože si půjčuje prvky jak z filmového světa, tak ze světa počítačových her. Dovoluje divákům určovat vývoj příběhu a rozhodovat za hlavního hrdinu. Kinematografické vyprávění se ve filmu Noční směna dostává do nových dimenzí. Je to první opravdu interaktivní film, který bude k vidění ve vybraných ... (více)