ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA se bude promítat v kině Radnice 27. února 2019 od 19:00 hodin. Lístky je možné zakoupit v předprodeji na pokladnách kin Radnice a Junior, na recepci Eurocentra a zde: http://vstupenky.kinajablonec.cz/radnice/standard/hall/id-5472. Srdečně vás zveme!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

NADĚJE

Náhled na obrázek NADĚJE Přehrát trailer
Žánr: drama | film noir
1963 | CS | Česky | 89 min. | MP12
Distributor: NFA
Režie: Karel Kachyňa
Hrají: Hana Hegerová, Rudolf Hrušínský, František Peterka, Otto Šimánek, Václav Neužil st., Ladislav Kazda, Pavel Spálený, Josef Koza, Josef Vondráček, Viktor Očásek, Jan Faltýnek, Lenka Fišerová, Ingrid Kostková, Ivana Bílková, Josef Bárta
Komorní drama Karla Kachyni o osudu a vývoji vztahu dvou společenských vyvrhelů. Vedle drsné syrovosti vyniká film hereckými výkony Rudolfa Hrušínského a přední slovensko-české šansoniérky Hany Hegerové.

Syrový příběh líčí osudy dvou životních ztroskotanců, mravně nahlodaného alkoholika a prostitutky, kteří se po mnoha karambolech a ubližování sblíží... Pošmourné prostředí velkého průmyslového podniku, výborně souznějící s laděním příběhu, a vynikající herecké výkony činí z tohoto snímku pozoruhodnou výpověď i nyní. (oficiální text distributora) ... (více)