A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

NA HRANĚ ZÍTŘKA

Náhled na obrázek NA HRANĚ ZÍTŘKA Přehrát trailer
Originální název: Edge of Tomorrow
Žánr: akční | sci-fi
2014 | USA | anglicky s titulky | 113 min. | MP12
Režie: Doug Liman
Hrají: Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Jeremy Piven, Lara Pulver, Charlotte Riley, Jonas Armstrong, Marianne Jean-Baptiste, Kick Gurry, Dragomir Mrsic, Lee Asquith-Coe, Madeleine Mantock, Tony Way
Mimozemská armáda Mimiků likviduje města a vraždí lidi po milionech a s lidstvem to nevypadá vůbec dobře. Podplukovník Bill Cage se vydává na svou první misi a ještě, než zahyne, se zvláštním způsobem propojí s protivníkem. A tak dostává po své smrti druhou šanci. A pak znova a znova. Cage se neustále dokola vrací do bitvy, která ho stála život, ale pokaždé je silnější, zkušenější, otrlejší a pro své nepřátele nebezpečnější… V hlavních rolích akční sci-fi v režii Douga Limana (Agent bez minulosti) uvidíte Toma Cruise a Emily Blunt.

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti. Mimikové, mimozemská rasa připomínající včelí kolonii, vytrvale útočí na Zemi, obracejí velká města v hromadu trosek a zanechávají za sebou miliony lidských obětí. Žádná armáda na světě se nevyrovná rychlosti, brutalitě a zdánlivé předvídavosti vyzbrojených mimických bojovníků a jejich velitelům s telepatickými sc... (více)