A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

MADAM SLUŽEBNÁ

Náhled na obrázek MADAM SLUŽEBNÁ Přehrát trailer
Originální název: Madame
Žánr: komedie | drama
2017 | FR | anglicky s titulky | 90 min. | MP
Distributor: Bohemia MP
Režie: Amanda Sthers
Hudba: Matthieu Gonet
Hrají: Toni Collette, Harvey Keitel, Michael Smiley, Joséphine de La Baume, Rossy de Palma, Brendan Patricks, Sonia Rolland, Stanislas Merhar, Christian Abart
Bohatý a dobře situovaný americký pár Anne (Toni Collette) a Bob (Harvey Keitel) se rozhodne okořenit svůj upadající vztah a přestěhuje se do zámku v romantické Paříži. Hostitelka při přípravě obzvláště luxusní večeře vymyslí plán a trvá na tom, aby se její věrná služebná Mária (Rossy de Palma) přestrojila za tajemnou španělskou šlechtičnu. Vynikající Rossy de Palma (často nazývaná múzou Pedra Almodóvara) se vrací na plátna kin v této neobvyklé „popelkovské“ komedii, kde je láska silnější než jakýkoli společenské postavení.

Bohatý a dobře situovaný americký pár Anne (Toni Collette) a Bob (Harvey Keitel) se rozhodne okořenit svůj upadající vztah a přestěhuje se do zámku v romantické Paříži. Při přípravě obzvláště luxusní večeře pro sofistikované přátele najednou arogantní paní domu zjistí, že u stolu je prostřeno jen pro 13 hostů, a to ve své pověrčivosti v žádném případě ne... (více)