VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

FURT NA CESTĚ s Danem ŽIVĚ - PŘEDNÁŠKA

Náhled na obrázek FURT NA CESTĚ s Danem ŽIVĚ - PŘEDNÁŠKA
0 | | | 0 min. | MP
PŘEDNÁŠKY BUDOU! A HNED... Takže hluboký nádech a jdeme na to! Je to poprvé, kdy dávám vědět o přednášce a ještě jsem na cestě. Dříve jsme dělali první přednášky minimálně měsíc po návratu. Byl na to prostě klid... jenže během těhle prvních improvizací vedených jen ještě horkou pamětí, jsem si uvědomil, že to je škoda, že první přednášky mají své neopakovatelné kouzlo, které je škoda ztratit, nejsou vychytané, připravené slovo od slova, fotku od fotky, ale je v nich pořád ten pocit ...ten pocit, že jsme na cestě. Tak pojeďte taky!

Pojeďte na naši nejdelší nejkratší cestu. Za neskutečně dlouhého půl roku jsme ujeli méně kilometrů než na Hedvábné stezce a zažili toho tolik jako nikdy před tím. Pojďte se podívat na vyprávění z nejnáročnější cesty o setkání dvou světů, které křižuje žlutý cirkus. Napříč pustou Austrálií, kde problémy střídá špatné počasí a špatné počasí pro... (více)