VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

FREE RANGE – BALADA O PŘIJETÍ SVĚTA

Náhled na obrázek FREE RANGE – BALADA O PŘIJETÍ SVĚTA Přehrát trailer
Originální název: Free Range / Ballaad maailma heakskiitmisest
Žánr: drama
2013 | ES | estonsky s titulky | 104 min. | MP15
Režie: Veiko Õunpuu
Hudba: Janne Laine
Hrají: Lauri Lagle, Jaanika Arum, Laura Peterson, Peeter Volkonski
Příběh se skvělým retro soundtrackem vypráví absurdním a cynickým tónem o nadčasovém tématu hledání svobody a volnosti. Nepřítomně působící, věčně podmračený, zdrogovaný a opilý filmový kritik Fred si žije ve svém vlastním světě. Když je kvůli nepříznivé recenzi propuštěn z práce a přítelkyně mu oznámí, že čeká dítě, mladý rebel čelí těžkému rozhodnutí – přijmout či nepřijmout nečekanou zodpovědnost a jak vůbec naložit se svým životem.

Estonský filmový režisér Veiko Õunpuu se českému a slovenskému publiku představil již se svým středometrážním debutem Prázdný v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech v roce 2006. Snímek putoval ještě na řadu světových festivalů a získal četná ocenění. Zároveň tak předznamenal Õunpuuovu úspěšnou režisérskou kariéru, která je ... (více)