VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

FRANKENSTEIN

Náhled na obrázek FRANKENSTEIN Přehrát trailer
0 | | původní znění bez titulků | 180 min. | MP
Distributor: Aerofilms
Režie: Liam Scarlett
Hudba: Lowell Liebermann
Světová premiéra nového celovečerního baletu choreografa Liama Scarletta na motivy mistrovského díla spisovatelky Mary Shelley.
Liam Scarlett je rezidenční umělec baletního souboru Královského baletu. Ve svých baletních choreografiích spojuje vysoce expresivní pohyb, sofistikovanou hudbu a temnou psychologickou analýzu. Mezi díla, která vytvořil pro Královský balet, patří například Asphodel Meadows (Asfodelové louky), Sweet Violets (Sladké fialky) nebo The Age of Anxiety (Věk úzkosti), která jsou uváděna na hlavní scéně, a Hansel and Gretel (Perníková chaloupka) na studiové scéně Linbury Studio Theatre. Jeho prvním celovečerním dílem, které bude uvedeno na hlavní scéně, je právě Frankenstein - adaptace gotického románu spisovatelky Mary Shelley, který je příběhem o morálce a potřebě lásky, přátelství a porozumění.
Při tvorbě svého nového díla Scarlett oslovil řadu osvědčených spolupracovníků. Americký skladatel Lowel Liebermann, jehož Klavírní koncert č. 1 tvoří hudební podklad Scarlettovy Viscery, zkomponoval pro inscenaci novou hudbu. Výpravu navrhl John Macfarlane (Asphodel Meadows, Sweet Violets, The Age of Anxiety) a autorem světelného designu je David Finn.