VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

FILMOVÝ MARATON TRILOGIE PÁN PRSTENŮ

Náhled na obrázek FILMOVÝ MARATON TRILOGIE PÁN PRSTENŮ
0 | USA/NZ | anglicky s titulky | 0 min. | MP
Režie: Peter Jackson

VELEDŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

VŠECHNY NEVYZVEDNUTÉ REZERVACE SE V SOBOTU V 18:40 AUTOMATICKY UVOLNÍ DO PRODEJE!

Opravdu doporučujeme vyzvednout si vstupenky předem, neboť pokud přijdete čtvrt hodiny před termínem, může vás překvapit opravdu dlouhá fronta, která ale na zrušení rezervace v daný čas vůbec nic nezmění... Naše pokladní to bohužel neovlivní, odbavit 400 lidí za patnáct minut není možné a nemá cenu se pak na ni rozčilovat ;)

Informace o našich předprodejních místech najdete >>>ZDE<<<
Pokladna kina Radnice bude v sobotu 25.10. otevřena od 14:15 hodin.
Další zajímavosti a aktuální informace o akci najdete v naší události na >>>FB<<<
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A je to tu – náš první velkolepý filmový noční maraton! V noci ze soboty 25.10. na neděli 26.10. se vám v kině Radnice před očima odehraje kompletní velkolepá trilogie Pán prstenů podle předlohy Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Promítat se bude prodloužená verze filmů v originálním znění s titulky, takže uvidíte navíc téměř 140 minut. Noc, na kterou jen tak nezapomenete…
 

 

Pokud dorazíte v kostýmu z filmu, dostanete slevu na vstupenku ve výši 50%!

Pán prstenů: Společenstvo prstenu (2001)
Pán prstenů: Dvě věže (2002)
Pán prstenů: Návrat krále (2003)
Délka: cca 13 hod. včetně dvou delších a tří krátkých přestávek

KOSTÝMY NA FILMOVÝ MARATON PÁN PRSTENŮ Jádrem každé kultury je její oblečení a styl a ani Středozemě se v tomto ohledu nějak neliší. Obléknout všechny bytosti tohoto světa se pro kostýmovou výtvarnicí Ngilu Dickson stalo největší výzvou jejího života. Tolkienův svět totiž nereprezentují pouze stovky postav, ale hlavně několik fyzicky i výrazově odlišnýc... (více)