VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

FAKJŮ PANE UČITELI

Náhled na obrázek FAKJŮ PANE UČITELI Přehrát trailer
Originální název: Fack ju Göhte
Žánr: komedie
2013 | NE | | dabing | 118 min. | MP12
Režie: Bora Dagtekin
Hudba: Beckmann, Djorkaeff, Beatzarre
Hrají: Elyas M’Barek, Karoline Herfurth, Katja Riemann, Jana Pallaske, Alwara Höfels, Jella Haase, Max von der Groeben, Farid Bang, Uschi Glas
Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami“ - tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi. A tak se po propuštění z basy musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, které od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. Jedna z nejúspěšnějších německých komedií.

Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami“. Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacím... (více)