A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

EXTRÉMNÍ RYCHLOST

Náhled na obrázek EXTRÉMNÍ RYCHLOST Přehrát trailer
Originální název: Overdrive
Žánr: akční | thriller
2017 | FR | anglicky s titulky | 94 min. | MP12
Distributor: Freeman Ent.
Režie: Antonio Negret
Hrají: Ana de Armas, Scott Eastwood, Gaia Weiss, Clemens Schick, Simon Abkarian, Moussa Maaskri, Abraham Belaga, Frédéric Anscombre, Pierre-Marie Mosconi, Joshua Fitoussi, Freddie Thorp
Zloději Andrew a Garrett Fosterovi se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli. A to nejen nějaké auto, ale jeho nejcennější kousek – Ferrari 250 GTO z roku 1962.

Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za to... (více)