VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

EDERLY

Náhled na obrázek EDERLY Přehrát trailer
Originální název: Ederly
Žánr: komedie | drama | krimi
2015 | PL | polsky s titulky | 90 min. | MP12
Distributor: 3Kino
Režie: Piotr Dumała
Hudba: Selma Mutal
Hrají: Mariusz Bonaszewski, Helena Norowicz, Aleksandra Popławska,Piotr Skiba, Janusz Chabior, Andrzej Szeremeta, Gabriela Muskała, Aleksandra Górska, Wiesław Cichy
Ederly je město, které existuje mimo čas, na pomezí reálného světa a snu. Může se zdát, že je zde jen proto, aby se v něm mohl ocitnout hlavní hrdina – Słow. Nový film Piotra Dumaly, jinak především režiséra animovaných filmů, osciluje mezi komedií, absurdním dramatem a kriminálkou a oplývá nádhernou černobílou kamerou Adama Sikory (Ve stínu).

Hrdina kafkovsky laděného filmu Slow přijíždí do městečka Ederly, kde se zastavil čas a lidé tam žijí na pomezí reality a snu. S místním farářem je domluven na opravě oltáře, chlapec, kterého po příjezdu potká, mu však vyhýbavě odmítá popsat cestu na faru a jako místo, kde může přenocovat, mu ukáže nejbližší rodinný dům. V něm přebývá staromódní rodina... (více)