VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

E. A. POE: PODIVNÝ EXPERIMENT

Náhled na obrázek E. A. POE: PODIVNÝ EXPERIMENT Přehrát trailer
Originální název: Stonehearst Asylum
Žánr: thriller
2014 | USA | anglicky s titulky | 112 min. | MP12
Režie: Brad Anderson
Hudba: John Debney
Hrají: Kate Beckinsale, Michael Caine, Jim Sturgess, Ben Kingsley, Brendan Gleeson, David Thewlis, Fiona Shaw
Napínavý thriller podle povídky otce hororu a detektivky Edgara Allana Poea. Kde je hranice mezi zdravým rozumem a šílenstvím? Kdo si troufne, najde odpověď v děsivé atmosféře viktoriánského ústavu pro choromyslné…. V hl. rolích Kate Beckinsale, Jim Sturgess, Ben Kingsley a Michael Caine.

Kde je hranice mezi zdravým rozumem a šílenstvím? Kdo si troufne, najde odpověď v děsivé atmosféře viktoriánského ústavu pro choromyslné ve filmu E.A. Poe: Podivný experiment. Napínavý thriller vznikl podle povídky otce hororu a detektivky Edgara Allana Poea „Metoda doktora Téra a profesora Péra“ a její překvapivé vyústění je jen jedním z nečekaných zvrat... (více)