A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

BUCHTY A KLOBÁSY

Náhled na obrázek BUCHTY A KLOBÁSY Přehrát trailer
Originální název: Sausage Party
Žánr: animovaný | komedie
2016 | US | anglicky s titulky | 89 min. | MP15
Distributor: Falcon
Režie: Conrad Vernon, Greg Tiernan
Hrají: James Franco, Jonah Hill, Kristen Wiig, Seth Rogen, Edward Norton, Salma Hayek, Paul Rudd, Bill Hader, Michael Cera, David Krumholtz, Danny McBride, Nick Kroll, Craig Robinson, Conrad Vernon, Sugar Lyn Beard
První mládeži nepřístupný počítačem animovaný film vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket. Roztomilý příběh o jídle ale nečekejte. Tahle parodie na rodinné animáky rozhodně NENÍ určena pro děti!!! V originálním znění: Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Michael Cera, James Franco, Danny McBride, Craig Robinson, Paul Rudd, Nick Kroll, David Krumholtz, Edward Norton, Salma Hayek a další.

Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket. Ve filmu účinkují (svými hlasy) nejslavnější současní komici: Seth Rogen, Kristen Wiig, Jonah Hill, Bill Hader, Micha... (více)