Nový program #vašekino! Jak na to najdete v sekci NOVINKY. Technická pomoc na telefonu 777 747 180.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

AŽ BUDOU LÉTAT OCELOVÍ PTÁCI + ZÁŘÍCÍ MĚSÍC: LETMÉ POHLEDY KHYENTSE RINPOČHEHO

Náhled na obrázek AŽ BUDOU LÉTAT OCELOVÍ PTÁCI + ZÁŘÍCÍ MĚSÍC: LETMÉ POHLEDY KHYENTSE RINPOČHEHO Přehrát trailer
Originální název: When the Iron Bird Flies: Tibetan Buddhism Arrives in the West + rilliant Moon: Glimpses of Dilgo Khyentse Rinpoche
Žánr: dokumentární
0 | | s titulky | 153 min. | MP
Režie: Victress Hitchcock + Neten Chokling
Milí diváci, při kontrole stavu filmových kopií jsme narazili na špatnou kvalitu obrazu a chybějící český překlad. Z toho důvodu jsme se rozhodli vyhlásit vstupné dobrovolné.
Omlouváme se za komplikace. Váš Kinotým

AŽ BUDOU LÉTAT OCELOVÍ PTÁCI
Film zkoumající komplex navzájem se ovlivňujících vztahů mezi současným tibetským buddhismem a západní kulturou. Vytváří živý a zábavný portrét světa tibetského buddhismu, tak jak se projevuje na Západě, a klade zásadní otázku: Mohou nám tato prastará učení v dnešní stále chaotičtější moderní době pomoci nalézt skutečné štěstí a vytvořit rozumnější, soucitnější svět 21. století?

ZÁŘÍCÍ MĚSÍC: LETMÉ POHLEDY KHYENTSE RINPOČHEHO - POZOR, FILM JE POUZE V ANGLICKÉM ZNĚNÍ!!!
Film zachycuje život spisovatele, básníka a mistra meditace, jednoho z nejoceňovanějších tibetských buddhistických učitelů 20. Století – Khyentse Rinpočheho. Je známý jako učitel Jeho Svatosti dalajlamy, jeho život a učení byli inspirací pro všechny, kteří s ním setkali.
www.protibet.cz

Až budou létat oceloví ptáci When the Iron Bird Flies: Tibetan Buddhism Arrives in the West / Indie / Nepál / USA / Velká Británie / Dokumentární / 2012 / 96 minut Režie: Victress Hitchcock Film nás zavede zblízka na osobní cestu, zkoumající komplex navzájem se ovlivňujících vztahů mezi současným tibetským buddhismem a západní kulturou. Snímek se pokouší v hlubokém ... (více)