VYLOSOVANÁ ČÍSLA PERMANENTEK: 653 I 995 I 336 I 927 I 525 I 624 I 522 I 120 I 115 I 372 I 925 I 524 Tato čísla permanentek byla vylosována při závěrečné projekci letošního KINOFESTU a nenašla své majitele v sále Kina RADNICE. Ceny nepropadají a jsou do 30. listopadu k vyzvednutí! Pokud vlastníte permanentku s některým z těchto čísel, kontaktujte nás: projekty@kinajablonec.cz nebo 725 030 990, Petra Handlířová. A permanentku samozřejmě nevyhazujte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

AVE, CAESAR!

Náhled na obrázek AVE, CAESAR! Přehrát trailer
Originální název: Hail, Caesar!
Žánr: komedie
2016 | US | anglicky s titulky | 106 min. | MP12
Distributor: CinemArt
Režie: Ethan Coen, Joel Coen
Hrají: Josh Brolin, George Clooney, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Channing Tatum, Jonah Hill

Bratři Joel a Ethan Coenové natočili svěží retro komedii, v níž si dělají srandu ze světa, v němž se léta úspěšně pohybují. Produkovat hollywoodský film musí být o nervy, zvlášť když jistá neznámá organizace unese vaši největší hvězdu a chce za ni výkupné…Hrají: Josh Brolin, George Clooney, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Channing Tatum, Jonah Hill.


Někteří lidé mají úžasnou schopnost vyřešit i ten největší problém. Prototypem takového člověka je Eddie Mannix, jehož polem působnosti jsou hollywoodská filmová studia. Jenže i výjimeční lidé mohou mít své limity, což Eddie pozná, když vprostřed natáčení historického velkofilmu unesou jeho hlavní hvězdu. Geniální sourozenci Joel a Ethan Coenové, magnety na ... (více)