ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA se bude promítat v kině Radnice 27. února 2019 od 19:00 hodin. Lístky je možné zakoupit v předprodeji na pokladnách kin Radnice a Junior, na recepci Eurocentra a zde: http://vstupenky.kinajablonec.cz/radnice/standard/hall/id-5472. Srdečně vás zveme!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

ATTILA MARCEL

Náhled na obrázek ATTILA MARCEL Přehrát trailer
Originální název: Attila Marcel
Žánr: komedie
2013 | FR | francouzsky s titulky | 102 min. | MP12
Režie: Sylvain Chomet
Hudba: Sylvain Chomet, Franck Monbaylet
Hrají: Guillaume Gouix, Anne Le Ny, Bernadette Lafont, Luis Rego, Hélène Vincent, Fanny Touron
Čistá francouzská komediálně-bizarní radost, jaká tu už dlouho chyběla. První hraný film svébytného francouzského animátora Sylvaina Chometa (Trio z Belleville, Iluzionista) je doslova přeplněn vizuálními hříčkami, různorodými gagy, úchylnými postavami a střelenými muzikálovými a hudebními čísly. Výsledkem je očistná cesta do hlubin francouzské duše, která obsahuje celou řadu různorodých překvapení.

Chometova chvála drogám, buddhismu a ukulele „Okouzlující rodinná óda na používání halucinogenních drog,“ napsal o snímku Attila Marcel renomovaný filmový časopis Variety. Sám režisér Sylvain Chomet by si jako podtitul své novinky vybral: „Chvála drogám, buddhismu a ukulele“. Zároveň souhlasí se svým vydavatelem, že to je vlastně i film o psychoa... (více)