Nový program #vašekino! Jak na to najdete v sekci NOVINKY. Technická pomoc na telefonu 777 747 180.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

ADOPCE: KONKURZ NA RODIČE

Náhled na obrázek ADOPCE: KONKURZ NA RODIČE Přehrát trailer
Originální název: Adopce: konkurz na rodiče
Žánr: dokumentární
2014 | ČR | Česky | 75 min. | MP
Režie: Alice Nellis
Nový dokumentární film režisérky Alice Nellis Adopce: Konkurz na rodiče představí ve čtvrtek 5. 2. v kině Junior delegace tvůrců. V čele delegace je sama režisérka, doprovod jí bude dělat producentka filmu Klára Bukovská, kameraman David Čálek, odborní poradci, zabývající se problematikou adopce a herci, kteří budou účinkovat v dalším připravovaném díle dokumentu. Začátek projekce je v 17.00 hodin, po projekci bude prostor pro debatu s diváky.

Co dělá rodinu rodinou – propletené geny, nebo láska? Dokument Alice Nellis v tom má jasno. Ukazuje, že adoptivní proces se všemi byrokratickými komplikacemi, nároky na pár v očekávání a návaly prudkých emocí si v ničem nezadá se skutečným těhotenstvím. Osvojení dítěte sleduje režisérka, která si ho sama prožila, na příbězích několika manželských dvojic…

Co dělá rodinu rodinou - propletené geny, nebo láska? Dokument Alice Nellis v tom má jasno. Ukazuje, že adoptivní proces se všemi byrokratickými komplikacemi, nároky na pár v očekávání a návaly prudkých emocí si v ničem nezadá se skutečným těhotenstvím. Osvojení dítěte sleduje režisérka, která si ho sama prožila, na příbězích několika manželských dvojic, a to ... (více)