A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

POŠŤÁK PAT

Náhled na obrázek POŠŤÁK PAT Přehrát trailer
Originální název: Postman Pat
Žánr: animovaný
2014 | VB | | dabing | 88 min. | MP
Režie: Mike Disa
Ve spolupráci s městem Jablonec nad Nisou uvedeme v kině Junior na stříbrnou adventní neděli pohádku o nejoblíbenějším listonoši na světě. Volné vstupenky na animovanou pohádku Pošťák Pat si od 1. prosince 2014 můžete vyzvednout na pokladnách jabloneckých kin (Radnice, Junior) nebo recepci Eurocentra. Vstupenky jsou k dostání až do naplnění kapacity sálu.
Pohádka je vhodná pro děti od 4 do 10 let.

Nejoblíbenější listonoš na světě, Pošťák Pat, se přichází do kin v animované podívané, ve které nechybí humor, akce, písničky a také světla ramp. Pat se přihlásí jako zpěvák do talentové soutěže a mezitím jeho městečko začne ohrožovat stovka robotů, kteří vypadají jako on. Ještě že má Freda, věrného kocoura…

Nejoblíbenější listonoš na světě, Pošťák Pat, se chystá do kin v animované podívané, ve které nechybí humor, akce, písničky a také světla ramp. Jeho první celovečerní film nachystal Pošťákovi Patovi dobrodružství v pěvecké talentové soutěži, zatímco jeho městečko ohrožuje stovka robotů, kteří vypadají jako on. Ještě že má Freda, věrného kocoura. Poš... (více)