A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

MAPY KE HVĚZDÁM

Náhled na obrázek MAPY KE HVĚZDÁM Přehrát trailer
Originální název: Maps to the Stars
Žánr: drama
2014 | USA | anglicky s titulky | 111 min. | MP15
Hudba: Howard Shore
Hrají: Julianne Moore, Robert Pattinson, Mia Wasikowska, Carrie Fisher, John Cusack, Sarah Gadon, Olivia Williams, Niamh Wilson, Jayne Heitmeyer, Evan Bird
David Cronenberg ve svém novém filmu s černým humorem zobrazuje hollywoodskou rodinu, jejíž členové se ženou za slávou, jdou si navzájem po krku a snaží se zahnat nemilosrdné duchy vlastní minulosti. Výsledkem je moderní gotický příběh z Hollywoodu o dravé potřebě slávy a uznání v 21. století a o ničivé touze, ztrátě a křehkosti, které nenápadně číhají pod povrchem. Herečka Julianne Moore získala za svůj výkon cenu pro nejlepší herečku na letošním filmovém festivalu v Cannes. Dále hrají: Robert Pattinson, Mia Wasikowska, Carrie Fisher, John Cusack a další.

Dr. Stanford Weiss (John Cusack) a jeho manželka Christina (Olivia Williams) jsou typickými představiteli hollywoodské rodinné dynastie. Ale rozhodně nejsou typickou rodinou. On je psychoterapeutem pečující o hollywoodské hvězdy a také autorem úspěšných motivačních knih, které mají jejich čtenářům zajistit více dokonalý a šťastný život. Christina se zase snaží rozv... (více)